Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

A 24-ből ha jól látom még van 3 rész. Mikor lesznek ezek?

Holnap, és még 2 utána következő hét.

 

SupNat

Spoiler:

Bobby a twitterén írta már biztosra valamikor hogy benne lesz a 6. évadban, de Casnak jobban örülök.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Castle 2x22

Spoiler:

"Hey! I froze time!" - ezen percekig szakadtam :) Pedig a feliratot még el is cseszték (ennyi meló után egy ilyen szópoént így elbarmolni...).

Ezek az évődések Castle és Beckett között, nagyon ott vannak. De bírtam, mikor Ryan benyögi, hogy a zsaru mindig hoz "véletlen" kávét Beckett-nek, erre Castle elkomorodik, Esposito meg néz azzal a "ez rossz vicc volt" pofával és rázza a fejét, Ryan meg szépen lassan kapcsol. Utána már csak hab volt a tortán, ahogy Castle és Beckett egyszerre jöttek rá a megoldásra és egymást fejezték be. Szerintem az őrs már rég összeboronálta őket és csak röhögnek azon, amit művelnek :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most olvastam a Sorozatjunkie-n, hogy milyen sorozatokra számíthatunk jövőre... Ez a Terra Nova egész jól hangzik. :) Bár első ránézésre azt hittem, hogy egy Avatar spin-off. :)http://www.sorozatjunkie.hu/2010/05/17/201...i-7-terra-nova/

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Castle 2/22: nagyon jó rész volt, Dzséjt, az általad említett momentumok meg pláne :) De az se volt semmi, ahogy végül a leányzó döntött, hogy mit tegyen :D

 

FF is jó volt, kár, hogy vége lesz :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálam is a Terra Nova a nyerő, főleg mivel 24 és Lost írógárda, és az AVatárból ha jól emlékszem látványtervező dolgozik majd rajta.

Egyedül a midseason nem tetszik, mert az nem ígér sok részt.

Ja meg a Will Arnettes szitkom is jól hangzik. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyik szemem sír a másik nevet Karrde.

Eszméletlenül jó volt ez a 24, Jack átment terminátorba, és istenemre mondom fogalmam sincs mi lesz itt az évadzáróban!

Mivel már csak egy rész lesz, és lezárul egy korszak... :) Az egyik legjobb sorozat utolsó 2 része lesz jövő héten. Itt a bemutatója:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jövő héten vége??? :):)

Megvárom a feliratot, még nincs, és utána nézem meg. No és a trailert is.

 

House 6/20

Spoiler:

Kissé kemény rész volt, de jó. Nekem bejött ez a terápiás megoldás. Szegény House, mindenki happy körülötte, neki meg nem segít semmi/senki. Várható volt valami ilyen így az évad vége felé.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

House évadzáró

Spoiler:

Az igen, jó kis évadzáró volt. Szegény nőt sajnáltam, rossz lehet, hogy rossz időben van valaki rossz helyen és ez lesz a vége.

House katarzisa, hogy saját magának is bevallja, hogy miért lett ilyen mogorva, "tuskó", akinek szinte nincsenek is emberei kapcsolatai és ezzel a nyilatkozattal győzi meg a beteget.

Érezni, hogy House nagyon a lejtő alján volt ebben az évadban. Sajnos ez a depresszív állapot szerintem nem tett jót a sorozatnak, legalábbis számomra.

Nem igazán jön be ez a szomorű, mélabús ámde együttérző, kedvesség felé hajló House, inkább az első 3 évadban megszokott vidám, ámde bunkó House kéretik vissza.

Remélem a már 6-7 évada várt Cuddy-House szerelmi szál visszazökkenti House-t a sorozat elején található poénkodosabb állapotba. Mind a nézők, mind House megérdemelné.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Caste 23-24

Spoiler:

A 23-as nem volt nagy szám. bár ebben is volt pár jó poén, de kezdte rányomni a hangulatra a bélyegét az utolsó rész, és Beckett-Castle huzavonája. Ez a 24-ben tetőzött is. Jó volt, de nagyon szomorú a vége :) Nem volt szép az íróktól ezt így megjátszani, nagyon klisés lett. Mondtam is magamban, mikor Castle hazament pókerezni, hogy nehogy megjátsszák, hogy Beckett végre elszánja magát, de az utolsó pillanatban Castle beállít valami nővel. A félelmem aztán igazolódott, mikor a lánya elindult, és ő viccelődött, hogy nem lesz egyedül. És bingo! A végére csak az lett, amit nem akartam. Ez a szappanoperás húzás nagyon rossz volt, akkor inkább hagyták volna meg őket úgy, hogy Becks marad a zsaruval, Castle meg a csajjal elmegy - vagy maradt volna ő egyedül. Minden esetre, sajnáltam Beckettet, Castle meg egy jó nagy seggfej lett ezzel a húzással (meg szépen lerombolta azt, amit két résszel azelőtt felállított, hogy ő nem a "tipikus veszélyes fickó", hanem egy családszerető apa).

Minden esetre, kíváncsi leszek, hogyan kerül vissza Castle a rendőrségre. Ezek után van egy tippem: belekeveredik valamibe, és Beckettet hívja, hogy húzza ki belőle.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Phobos, House

Spoiler:

Nem tudom, mit várhatunk a House-Cuddy száltól, úgy tűnik, Lucasszal jól megértik egymást. Egyébként tényleg jobb lenne, ha visszatérne a szemétkedős, de vidámabb House.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt megnézted bármi felirat nélkül a Castle évadzárót? :) Ennyire nem bírtál várni?:) Ma este azt hiszem én is megnézem.

 

Sky, kicsit még korai volt ez a bemutató nem? :) Nagy volt a kísértés hogy megnézzem a mai rész előtt.

De bakker 9,7et kapott ez a rész eddig a TV.comon, ami lazán eddig a legjobb résznek számít az évadban. :D

Ne habozzatok majd írni róla.

Szerkesztve: - kudar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szinte minden rész ennyiről kezdi ott.

 

Amúgy tényleg zseniális volt, az eddigi legjobb fináléra felvezető rész. Történtek benne meglepő dolgok.

EZ mondjuk igaz, és már csak 9,6, de 200 szavazatból szóval ennyi ember nem tévedhet. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt megnézted bármi felirat nélkül a Castle évadzárót? :) Ennyire nem bírtál várni?:) Ma este azt hiszem én is megnézem.

Mindennemű felirat nélkül nézem a TCW-t és az SGU-t, márpedig ez utóbbinak sci-fi jellege miatt bonyolultabb nyelvezete van, mint a Castle-nek, mégis elég jól értem, így úgy voltam vele, hogy akkor ez sem lehet akadály (plusz múltkor már megnéztem egy részt így). Úgyhogy igen, rávetettem magam. Ha így is értem a legtöbb szöveget, minek várjak négy hetet egy feliratra? :) A poén az, hogy jobban értettem az évadzárót felirat nélkül, mint a 23-ast, amit angol felirattal néztem. Az egyetlen dolog, ami gondot okozott, az a főnökük, Ray és Esposito beszéde, őket alig értem (Ray iszonyú rondán beszél, Esposito és a főnökük meg akcentussal), Castle lánya meg hadar, de ahhoz legalább Daniel és McKay hozzászoktatott :D)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mindennemű felirat nélkül nézem a TCW-t és az SGU-t, márpedig ez utóbbinak sci-fi jellege miatt bonyolultabb nyelvezete van, mint a Castle-nek, mégis elég jól értem, így úgy voltam vele, hogy akkor ez sem lehet akadály (plusz múltkor már megnéztem egy részt így). Úgyhogy igen, rávetettem magam. Ha így is értem a legtöbb szöveget, minek várjak négy hetet egy feliratra? :D A poén az, hogy jobban értettem az évadzárót felirat nélkül, mint a 23-ast, amit angol felirattal néztem. Az egyetlen dolog, ami gondot okozott, az a főnökük, Ray és Esposito beszéde, őket alig értem (Ray iszonyú rondán beszél, Esposito és a főnökük meg akcentussal), Castle lánya meg hadar, de ahhoz legalább Daniel és McKay hozzászoktatott :))

IGen a Castle-ben vannak sajna olyan részek, amikhez legalább egy angol felirat kell. Pl Esposito beszédét néha alig értem. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt megnézted bármi felirat nélkül a Castle évadzárót? :)

Kacérkodom a gondolattal, hogy végül beváltom azt, amit emlegetek, megnézem magyar felirat nélkül én is. Mondjuk nekem kell az angol :D

 

Karrde, láttad már az évadzárót, a 21-es részt? :)

Még nem, majd ha lesz felirat :) Gondolom, akkor az írtakhoz lesznek adalékok a részben :D Na majd csak kiderül egyik nap, mivel zárnak :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.