Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

One Piece, az ötödik évad után...

Durva, hogy ez az egész évad filler epizódokra épült. A Post-Arabasta Arc jó volt. Főleg a Chopperes, Sanjis illetve Zorós rész. A Namis elment, az Usoppos pedig nagyon unalmas volt. A Goat Island Arc kifejezetten tetszett, annak ellenére, hogy filler. Nagyon bírtam az öreg Zennyt, és azt, ahogyan a többiek aggódnak érte. :clap2: A Rainbow Mist Arccal pedig csak egyetlen egy bajom volt, hogy rohadtul nem One Piece-s. Érdekesek egyébként ezeket a filler epizódok. Bár tovább hajóznak a Grand Line-on érződik, hogy a történet továbbra sem halad sehová. De hát, ettől filler a filler. :) De Whetton hajójra brutálisan nézett ki. És a végén volt egy egész jó csattanó is. :) Nah, de most már tényleg irány Skypiea. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Iszonyat jó volt a Spartacus finálé. Sokat fejlődött a sorozat az eleje óta. :clap2:

Spoiler:

Előzménysorozat ide-vagy oda, Batiatus halála irtó sajnálatos volt. Nem mintha oly szimpatikus lenne, de jó volt Johnathant ilyen szerepben látni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

24 - 2. évad után...

Spoiler:

Nem csalódtam a folytatásban, bár nekem az 1. évad jobban bejött. A felvezetés nagyon lassú, igazán csak a 2x09-től indult be a sztori és Kim szála is tök fölösleges volt. A sztori jó volt, a politikai része legalább annyira izgalmas, mint az akció. A Jack-Nina találkánál vártam, mikor végzi ki Jack, de csalódnom kellett. Talán majd a 3. napon. Mason-t sajnáltam, nem volt rossz arc. Jó volt látni egy két LOST-os figurát, mint Widmore vagy Jin. :) Jack "halála" meglepő volt, most már biztos, hogy ebben a sorozatban tényleg bárki meghalhat. :) Remélem Jack, Tony, Palmer, Michelle és Kim élve megússzák, de az évad végi cliffhanger nem túl biztató. Az a csaj, aki kezet fogott Palmerrel, nem az 1. évados csajszi volt, aki kiugrott a gépből?

Holnap jöhet is A 3. Nap! :clap2:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerepe nem sok van mondjuk...méééééég. :)

Furcsa, itt még nem tűnik gonosznak.

 

Szerk.: Whow, bonyolódnak a dolgok... Whitebeard, Shanks, Shichibukai találkozó... Még hogy Whitebeard a világ legerősebb embere... Sokkal inkább valami ember/óriás hibrid, de nem ember. Mekkora már? :D

Szerkesztve: - KisKósa
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.