Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Na majd a Spartacus előzményben milyen tüneményes lesz mikor megszabadul a gönceitől :D Mondjuk nálam se jön be a csaj. Nem egy Rita kategória :D

Dexiben is láttuk már ruci nélkül. :)

 

Oké bocs még nem találom a spoiler gomobot. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én meg jelentem, hogy a rosseb vigye el, de végére értem a Bonesnak (már egy hete, csak eddig lusta voltam írni róla :D). Nem is volt vészes angolul, csak minden második mondatnál kellett visszatekernem az előzőre, hogy végig tudjam olvasni a pörgőnyelvű zsenik szavait (mintha bespeedezet House ifjoncok lennének :D). Aki szereti a jó párosított szereplőket és a sok-sok humort, annak ajánlom. Olyan, mint a Castle, csak itt a zsaru a férfi és a milliomos könyvíró a nő :) Na meg míg Richard "Rick" Castle csak művelt, addig Temperence "Bones" Brennen egy zseni, igaz, olyan, mint egy robot, iciripicirit érzelemmentes. Nem is csoda, hogy olyan jól kijön az empatikus Booth ügynökkel. Szóval, aki szereti a humoros krimiket, amikben remek karakterek vannak és a tudományos háttér a CSI-ra hajaz (de csak ebben, amúgy ég és föld a két széria), annak csak ajánlani tudom. Csak az érzékenyebb gyomrúak ne kaja közben nézzék, mert az azért durva, mikor egy egy hetes hulla kifolyik a sírjából, vagy a vízi hullának - Bones legnagyobb örömére, mert nem szereti, ha egy hullán hús van - elkezd leesni az arca. :)

Csak most bánkódhatom, mert beértem az amikat, ráadásul a felirat irtó lassan készül. Már a 6x09-nél járnak, de felirat még a 6x08-hoz sincs. Apropó, érdemes szinkronnal nézni, mert nagyon jó. Sőt, Bones még jobb magyarul, a többiek meg egyformán jók mindkét nyelven (kivétel Sweetset, mert neki a magyar hangja borzalmas az eredetihez képest). Ja, és a 100. rész az egyik legjobb sorozatepizód, amit láttam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Dexter tetszési fázisai: Jó -> nagyon jó -> hihetetlenül jó -> elképesztően jó -> ez valami észbontó (és végül) -> ennél már csak a LOST volt jobb!

 

Én az utolsó stádiumban vagyok már :D :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Supernatural

 

 

Jó rész volt, örülök, hogy azért vannak színvonalas részek ebben az évadban is. Halál és Tessa visszatérésének örültem. Crowley halála után sejtettem, hogy Halál bekerül valahogy a képbe, mert az előző évadban is mondta, hogy erősebb, mint Isten, így nem sok választás volt arra, ki képes kihozni Sam lelkét a Pokolból. Dean, mint Halál is jó volt, bár a kislányos szituáció nem lehetett egyszerű. Sam megint kiakasztott, hogy képes lett volna kinyírni Bobby-t, hogy ne kapja vissza a lelkét. Remélem a hátralévő részek nem azzal fognak eltelni, hogy Sam-ben leomlik a fal és "őrült" lesz... szeretném végre újra látni a régi Sammy-t. Kíváncsi vagyok, mivel hozakodnak elő a maradék 11 részben, Halál lelkes beszólása elültette a bogarat, de ott van még a szörnyek szokatlan viselkedésére való magyarázat, Cas háborúja a Mennyben és a Purgatórium kérdése is. Remélem ezekre még választ kapunk majd.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jobb ledarálni egyszerre az évadokat, mint mindig izgatottan várni hetente az újabb részeket :D

Ez inkább a sz-r sorozatokra vonatkozik szerintem. Bocs rosszul mondom. A gyengébb sorozatokra. :)

Az olyan sorozatokat mint pl Lost, Dexi, PB, megéri hetente nézni. :)

 

Úgy olvasom, annyira nem volt nagy szám a Dexi évadzáró, mint azt várni lehetne. :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A szezonzárót lehúzók biztos túl nagy elvárásokkal ültek le megnézni a finálét. :D

Engem nem ért túl nagy meglepi de ennek ellenére elégedett vagyok vele.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A szezonzárót lehúzók biztos túl nagy elvárásokkal ültek le megnézni a finálét. :D

Engem nem ért túl nagy meglepi de ennek ellenére elégedett vagyok vele.

Én is kíváncsi vagyok rá, és fanyalgók pedig mindig is lesznek.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Így van... kiváló, talán mondhatom, hogy a korábbi évadzárókat követően méltó lezárás volt!

Úgy van, ahogy Rog mondja, a fanyalgók túl nagy elvárásokkal ültek le a rész elé.

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Így van... kiváló, talán mondhatom, hogy a korábbi évadzárókat követően méltó lezárás volt!

Úgy van, ahogy Rog mondja, a fanyalgók túl nagy elvárásokkal ültek le a rész elé.

Akkor kicsit én is visszaveszek a lelkesedésből. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dexter

Az nem kérdés hogy baromi erős egy rész volt a finálé, de az se hogy ezúttal visszafogták magukat.

 

 

A mocskos promók.. Gondolam hogy trükköznek a vágással, de azért szinte biztos voltam benne eddig hogy Deb rájön Dexter titkára, minden erre mutatott. Bevallom kicsit sokallom már a sorozatban a sok majdnemet és a műbalhét, hogy nem lehet izgulni senkiért se mert az utolsó pillanatban minden megoldódik.

Szerintem hatalmas hiba volt kiiktatniuk a készítőknek Trinityt, nem semmi potenciál volt a karakterében. Ő lehetett volna Batman Jokere, akivel örökké kergetőzhetett volna. El kellett volna tűnnie a negyedik évad végén, és most az ötödikben újra felhozni a végén. És így legalább megszakították volna végre az 1 probléma/évad tematikát, amit mindig sikerül az évad végére megoldania Dexternek.

 

Persze jó rész volt, jó rész volt..Csak olyan Dexteresen sablonos.

 

 

Minden esetre hosszú egy év lesz ez szeptemberig.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.