Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Dzséjt, azt hittem a Chuck-ot enyhén szólva is bűn spoilerekkel elszúrni. :D

A színészeket nem tartom spoilernek, ha csak az nem utal magára a karakterre. Más meg nincs ott közölve, amiket azok, akik eddig mindegyik részt látták, ne tudnának, de mivel itt sokan még nem látták az összes részt, ezért spoiler mögé rejtettem, hogy ne essenek bűnbe. ;)

 

354045665.jpg?AWSAccessKeyId=AKIAJF3XCCKACR3QDMOA&Expires=1311611314&Signature=lEHKRZN9IX72L%2Bqt%2BoLV%2FOo5pCs%3D

Nem jelenik meg, csak annyi, hogy "kép". :(

 

Chuck

 

 

Az Intersect-ről jut eszembe, attól még Cuck is feltöltheti magának, hogy Morgan -be ment a cuccos?

 

Valszeg a

szemcsi egyszer használatos volt. De ha van még...és miért ne lenne ilyen cuccuk, akkor persze. :)

 

 

Szerintem is csak egyszer használatos volt, mint korábban Bryce frissítő szemcsije. És - mivel már nincsenek a CIA-nál - nem is tudnak még egyet szerezni, legalábbis egy ideig, hiszen Backmen ezt is úgy csempészhette ki. A kérdés az, mennyi ideig nem lesz Chuck Intersect.

 

 

Lehet, hogy el kéne kezdenem nézni a sorozatot? :D

Lehet. :D Sok szépség téblából ám benne. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nehezen tudnék választani Beckett és Sarah között...

Szó, mi szó, nehéz lenne dönteni a két szépség között. A karakterek közül tuti Sarah-t választanám, mert mire Beckett dönt, addigra megöregszem. Viszont a színésznők közül... mindkettő barátságos, közvetlen és szép. :yes:

 

Azt meg nem hiszem el, hogy a Chuck készítői egyetlen epizódra sem szerezték még meg Nathan Filiont. Annyira oda kívánkozik, ráadásul mivel nagy haverságban van Baldwinnal, többször is ellátogatott már Chuck forgatásra. Igazán beugorhatna egyszer, szenzációs egy epizód lenne. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt meg nem hiszem el, hogy a Chuck készítői egyetlen epizódra sem szerezték még meg Nathan Filiont. Annyira oda kívánkozik, ráadásul mivel nagy haverságban van Baldwinnal, többször is ellátogatott már Chuck forgatásra. Igazán beugorhatna egyszer, szenzációs egy epizód lenne. :)

Nagyon tudnám élvezni a feltűnését, de akkor ezek szerint nélkülöznünk kell ebben a sorozatban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nehezen tudnék választani Beckett és Sarah között...

Bárcsak ez lenne a legnagyobb dilemmám. :D Persze a válasz egyértelmű. :cool:

 

Egyébként a Chuck 4. évad vége kapcsán eszembe jutott valami...

 

Morgan hogyhogy képes volt befogadni az Intersectet? Eddig arról volt szó, hogy csak azok tudják befogadni, akiknek az agya alkalmas rá, fel lett készítve (ahogy Chuck az egyetemen), a "civilek" viszont megőrülnek vagy meghalnak tőle. Vagy Morgan is ilyen kivételes agyi képességű ember lenne? :hmm:

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébként a Chuck 4. évad vége kapcsán eszembe jutott valami...

 

Morgan hogyhogy képes volt befogadni az Intersectet? Eddig arról volt szó, hogy csak azok tudják befogadni, akiknek az agya alkalmas rá, fel lett készítve (ahogy Chuck az egyetemen), a "civilek" viszont megőrülnek vagy meghalnak tőle. Vagy Morgan is ilyen kivételes agyi képességű ember lenne? :hmm:

 

 

Csak a Fulcrum prototípus intersectje okozott őrületet, a többi sohasem! Gondolj csak bele, hány embernek töltötték már fel. A Fulcrum és a CIA egy "egész hadsereget" akart gyártani, Chuck gyerekkorában véletlen is megkapta - sicc ez az egyetemes felkészítés, ezt honnan vetted? ilyenről szó sem volt! -, de lazán feltöltötte volna magának Bryce is egyből a 2.0-át, Shaw meg meg is kapta. Vagy ott a szemüveges Manoosh - igaz, ő csak ideiglenes feltöltést kapott mindig. Na meg ott voltak a Greaták is. És sokan csak "véletlen" keveredtek oda, ahova. Szóval az Orionféle Intersecthez már azóta nem kell különleges agy, hogy a kölyök Chuck feltöltötte magának a második változatot. Az apja meg valószínűleg akkor azért örült annyira, mert egyetlen csemetéje elméje nem zakkant meg, mint a komájának, akiből ugye Volkoff lett.

Chuck azért kivételes, mert mesterien használja az Intersectet, mindig a megfelelő intelt hívja le, és tudja uralni (ha emlékszel, a harmadik évad elején még volt ezzel egy kis gondja, reflexből kiütötte a mexikói rossz fiút, vagy Jestert). Például a két Greata nem tudta kihasználni, se uralni, Stacy lazán lelőtte az ellenfelét. Viszont Shaw is elég jól bírt vele, hiszen ő azt is tudta kontrollálni, hogy mikor induljon be (nem kapta el a kést, mint Chuck). Szóval őrületet nem okoz, ahhoz kell különlegesebb képesség, hogy uralni tudják.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kár, hogy még csak kamerás, de így is átjön pár poén :D

Ezt már lentebb belinkeltem. :)

 

 

A Fulcrum és a CIA egy "egész hadsereget" akart gyártani, Chuck gyerekkorában véletlen is megkapta - sicc ez az egyetemes felkészítés, ezt honnan vetted? ilyenről szó sem volt!

 

 

A Stanfordon voltak képes kísérletek, ami során kiderült, hogy Chuck agya képes a legjobban befogadni a kódolt képeket, Bryce ezért is küldte el neki az Intersectet.

A többi oké, kevertem a Fulcrum prototípussal, és Volkoff megőrülése is megzavart. Még csak kétszer néztem végig a sorozatot. :D

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Falling Skies 1x06

 

1 hét késéssel de lett magyar felirat így végre megtudtam nézni.

 

Az előző részek szerintem kicsit ellaposodtak de úgy tűnik ez csak előkészület volt a sorozat végi hajrához. Ezt a részt még így a laposabbak közé sorolom, bár a vége felé már kezdett kicsit izgalmasabb lenni. A vége volt különösen meglepő,

 

 

hogy Clayton hadnagy gyerekeket ad át a pókoknak. Már az elején gondoltam hogy valami hasonló lesz, nem tetszett már a felbukkanása se a fószernek, szerintem a támadást is ő találta ki a pókokkal hogy a gyerekeket eltávolítsák a szülöktől.

 

 

Várósak a következő részek de nagyon :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

A Stanfordon voltak képes kísérletek, ami során kiderült, hogy Chuck agya képes a legjobban befogadni a kódolt képeket, Bryce ezért is küldte el neki az Intersectet.

A többi oké, kevertem a Fulcrum prototípussal, és Volkoff megőrülése is megzavart. Még csak kétszer néztem végig a sorozatot. :D

 

 

Nana, az egyetemen Chuckot nem az Intersect-re akarták beosztani! Akkor még nem is volt Intersect, hiszen Chuckot 2003-ban csapták ki az egyetemről, az első NSA-CIA Intersectet viszont 2007-ben üzemelték be, nemsokkal azelőtt, hogy Bryce a levegőbe repítette. Akkor valamiféle Omaha projektre akarták beszervezni, amiről végül nem derült ki, hogy micsoda (bár Sarah és Bryce benne voltak egy utalás szerint). Esélyes, hogy ennek is köze van az Intersecthez, hiszen hasonló tudást kerestek rá.

Bryce azért küldte el Chucknak, mert végig együtt működött Orionnal. Orion megbízására tört be az NSA bázisra és robbantotta fel az első Intersectet, hogy se a CIA-NSA, se a Fulcrum, se a Gyűrű ne használhassa. Persze szerepet játszott Chuck különleges adottsága, mint írtam, az, hogy ilyen hatékonyan tudja használni, az teszi különlegessé a többiekkel szemben (ilyen mértékben - vagy inkább nála is jobban - tényleg csak Shaw tudta még használni). Ez a hatékonyság meg valószínűleg azért van, mert kicsit speckóbb agya van. Vagy mert gyerekkorában már alapból kapott egy (prototípus) Intersectet, ami segített neki feldolgozni az újabbakat, mint ahogy rásegített a 2.0-ra is. Hisz voltaképpen Chuck Intersecttel az agyában nőtt fel (és ezt Bryce is tudhatta Oriontól). :)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a Fringe ez miről szól? Sokat hallottam róla, de nem tudom hová tenni.

Műfajilag Sci-fi, az elején főleg különálló epizódokból áll. Központi témája a különböző megmagyarázhatatlan rejtélyek boncolgatása, bár inkább áltudományos, semmint valódi tudomány állna mögötte.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Műfajilag Sci-fi, az elején főleg különálló epizódokból áll. Központi témája a különböző megmagyarázhatatlan rejtélyek boncolgatása, bár inkább áltudományos, semmint valódi tudomány állna mögötte.

Köszi! Lehet vetek rá egy pislantást.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.