Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Közben le is jött a másik két rész. Porter a második kis beharangozója alapján nagyon be tud keményíteni. Ha jól sejtem McClane-nek és Bauernek elég ütős konkurenciát jelentene. :D

Megvolt a harmadik rész is. Porter reggelire megenné őket és még éhes is maradna :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megvolt a harmadik rész is. Porter reggelire megenné őket és még éhes is maradna :D

Én épp az előbb végeztem a másodikkal. Porter tényleg nem sz*rozik. :D

 

Szerintem még üres flintával is kicsinálta volna a maradék ellent a sivatagban. Ott verte volna agyon őket ha nem lépett volna közbe az erősítés. :D

A fejes gyerek meg készülhet a legrosszabbra ha kiderül hogy ő nyírta ki a kollégákat. A sebhelyes skac otthagyatása miatt nagyon valószínű hogy ő a tetves.

 

 

Mindjárt el is kezdem a harmadikat. :cool:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én épp az előbb végeztem a másodikkal. Porter tényleg nem sz*rozik. :D

 

Szerintem még üres flintával is kicsinálta volna a maradék ellent a sivatagban. Ott verte volna agyon őket ha nem lépett volna közbe az erősítés. :D

A fejes gyerek meg készülhet a legrosszabbra ha kiderül hogy ő nyírta ki a kollégákat. A sebhelyes skac otthagyatása miatt nagyon valószínű hogy ő a tetves.

 

 

Mindjárt el is kezdem a harmadikat. :cool:

Biztosra veszem, hogy tervez vele valamit -valami nagyon durvát-, mert hiába új szállal folytatódik ( ezekre általában két részt szántak, szóval össz-vissz három különálló történet lesz a csonka első évadban :) ) van visszatekintés az Iraki eseményekre. Az a végbélbe rejtem a bicskát nagyon durva. De ahogy késsel a gyomorban vallat az se semmi. Mondjuk ebben még(!) Bauernél az előny amikor élve kibelezte a csávót.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Castle 4x05

Érdekes rész volt, humoros, könnyed, és kicsit még a Castle-Beckett kapcsolatra is megpróbáltak rámenni.

Walking dead miatt nincs még felirat, azt fordította előbb Alias (sajna Castle nekem kész kínszenvedés angollal, így lemondtam róla), pedig vártam már :( Utóbbit próbálhatnák kicsit előrébb venni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Supernatural - 7x05

 

Átlagos rész volt minden téren, de ideje volt már egy ilyennek is. Az apróbb poénok szokás szerint jók voltak, ahogy az epizód többi része is, úgyhogy tetszett.

 

A következő nagyon jónak tűnik:

 

Ál-Sam és Ál-Dean mészárolnak, így Sam és Dean újra Amerika körözési listájának élére kerül.

 

http://www.youtube.com/watch?v=tBN_jR_Ufo4

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Közben a hármasat és a négyeset is letudtam.

 

 

Biztosra veszem, hogy tervez vele valamit -valami nagyon durvát-, mert hiába új szállal folytatódik ( ezekre általában két részt szántak, szóval össz-vissz három különálló történet lesz a csonka első évadban :) ) van visszatekintés az Iraki eseményekre. Az a végbélbe rejtem a bicskát nagyon durva. De ahogy késsel a gyomorban vallat az se semmi. Mondjuk ebben még(!) Bauernél az előny amikor élve kibelezte a csávót.

 

S01E02-03

 

Porternek akkor bőven van behoznivalója. Mindenesetre nem reménytelen a fazon így van valamennyi esélye arra hogy megközelítse Bauer stílusát. :D

Az a bicskarejtés tényleg ott van. Mindenre elszánt a pasas. Érthető hogy a művelet után nem vágyott bukkanókra. :D

A harmadikban a verekedéseknél nem szegte kedvét hogy az egyik karja nem szuperál rendesen. Annyira belejött hogy a másodikra egy ellenfél már nem is volt elég neki. :D

A csaj ál személyazonosságát SAS-ék valamivel körültekintőbben is kezelhették volna hogy megelőzzék a lebukását. Gondolhatták volna hogy a börtönfejes akár le is ellenőrizheti.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megnéztem én is végre a Walking Dead 2, évad 1. részét. Hát az elején én is erősen izgultam hogy mi lesz ebből, pedig általában nem vagyok filmen izgulós fajta.

 

Jó tudni viszont hogy a Highschool of the Dead (anime zombi sorozat, 2011 legjobbjának kikiállott)hez hasonlóan itt szintén maradt valami a katonaságból, így valószínű hogy a felsővezetésből is maradt valaki. Érdekes volt még a templomos rész ahogy ott ültek a padokon mintha rendes mise lett volna. Vajon maradt valami az emlékezetükben ezzel kapcsolatban? A vége igazán megdöbbentőre sikeredett, én valami olyasmit vártam hogy kiderül hogy állatokra is terjed a zombi vírus (mert gondolom én hogy az okozza) és hirtelen nekitámad a gyereknek, de ehelyett lelötték :o . Kíváncsi leszek a 2. részre.

 

Szerkesztve: - NorbiLordi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Közben a hármasat és a négyeset is letudtam.

 

 

S01E02-03

 

Porternek akkor bőven van behoznivalója. Mindenesetre nem reménytelen a fazon így van valamennyi esélye arra hogy megközelítse Bauer stílusát. :D

Az a bicskarejtés tényleg ott van. Mindenre elszánt a pasas. Érthető hogy a művelet után nem vágyott bukkanókra. :D

A harmadikban a verekedéseknél nem szegte kedvét hogy az egyik karja nem szuperál rendesen. Annyira belejött hogy a másodikra egy ellenfél már nem is volt elég neki. :D

A csaj ál személyazonosságát SAS-ék valamivel körültekintőbben is kezelhették volna hogy megelőzzék a lebukását. Gondolhatták volna hogy a börtönfejes akár le is ellenőrizheti.

 

Most néztem még csak meg a negyedik részét és megtelt lőporral egyből a szobám. :D És amint elnéztem a folytatás előzetesét az egész lakótelep lőpormérgezést fog kapni.

Ez a klip meg egész egyszerűen k*rva f*sza. :rock:

 

http://www.youtube.com/watch?v=Z36Asi6Dzok&feature

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most néztem még csak meg a negyedik részét és megtelt lőporral egyből a szobám. :D És amint elnéztem a folytatás előzetesét az egész lakótelep lőpormérgezést fog kapni.

Ez a klip meg egész egyszerűen k*rva f*sza. :rock:

 

http://www.youtube.com/watch?v=Z36Asi6Dzok&feature

 

 

Itt aztán írtanak rendesen. :D :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

NorbiLordi... elkezdted lesni a Doki kalandjainak 4. évadát? :)

 

Áá még nem :) Ma jutott csak időm először a Walking Deadre, holnapra a Battle for Terra van betervezve, maximum utánna kezdem el. Hétfő-kedden mindig 5-re esek haza szóval akkor alig futja ilyenre, hét hátralevő részében már hazaérek 2-re szóval több időm van akkor :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most néztem még csak meg a negyedik részét és megtelt lőporral egyből a szobám. :D És amint elnéztem a folytatás előzetesét az egész lakótelep lőpormérgezést fog kapni.

Apropó lőportólmegtelés. :D

 

A negyedik legjobb jelenete szerintem az amikor olyan Rambósan lekezelik Porter sebét. Ha magának csinálta volna akkor kicsivel még jobb lett volna. :D

 

 

Ez a klip meg egész egyszerűen k*rva f*sza. :rock:
Tényleg baró klip. :cool:

 

Ahogy az avatarodat elnézem Porter máris nagy kedvenced lett. :D

 

Itt aztán írtanak rendesen. :D :D

Ha gondolod vágj bele annak ellenére hogy nem fejezték még be. Az első két szezon (16 rész) már le is ment és jövőre már elő is jegyezték a harmadikat.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Apropó lőportólmegtelés. :D

 

A negyedik legjobb jelenete szerintem az amikor olyan Rambósan lekezelik Porter sebét. Ha magának csinálta volna akkor kicsivel még jobb lett volna. :D

 

 

Tényleg baró klip. :cool:

 

Ahogy az avatarodat elnézem Porter máris nagy kedvenced lett. :D

Érdekes, hogy csak a bemeneti lyukat égette ki. A többi nem számít neki. :D

 

Jaja, most egy darabig John Porter fog felügyelni. :cool:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Castle 4x05

Érdekes rész volt, humoros, könnyed, és kicsit még a Castle-Beckett kapcsolatra is megpróbáltak rámenni.

 

Csak az a baj, hogy eddig mintha minden évadban eljátszották volna ezt a "Castle-nek bejön egy csaj, mire Kate féltékenykedik egy sort, de rá nem jönne, hogy ő a hülye" című történetet. Kicsit unalmas, még ha a két szereplő talán ilyenkor brillírozik a legjobban, ebből születnek a leghumorosabb pillanatok. Most is, mekkora volt már, mikor Kate kicsukta Castle-t a kihallgatóból, az meg elkezdte fojtogatni a levegőt. :lol: Amúgy igazán nem értem Beckettet... Mégis mit vár, hogy Castle majd a végelgyengülésig vár rá? :roll: A pszichiáter legalább rákérdezett erre, mázli, hogy választ se ő, se mi nézők nem kaptunk (amúgy marha jó, hogy a pszichiátert ugyanaz a Michael Dorn játsza, aki a Star Trek TNG-ben és DS9-ben Worfot. Az arcát ugyan nem ismertem fel, de a hangjáról egyből tudtam, hogy ez a szilvalészürcsölő klingon harcosunk. Így kéne egyszer Beckettet kezelnie:

Worf2379.jpg

:lol:

 

Tényleg jó volt a Castle

 

 

Ez a baj a sorozatokkal. Ez a kapcsolat már tényleg nagyon nem életszerű. :D Én most élveztem ezt a részt, és láthatóan Kate -nek is kellene Castle, csak magának se meri bevallani. Fél a kapcsolattól.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Supnat 7x5: nagyon jó volt. Hozta ez is régi monster of the week feelinget és hát Buffy 2 ilyen fő karakterét egy részben látni is nagyon jó volt. :D

 

Holnap új Doki rész!! áááá

 

Breaking bad 4x10. rész után:

Na Obi ez már igen. Itt már aztán történnek a dolgok, én is csak pislogtam, hogy wow mi lesz itt, és mi lesz itt még! felvan azért vezetve, hogy csúnya vége lesz az évadnak, bár most valahogy Walt eléggé a háttérbe szorult.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Castle 1x06, hát Castle-éknek kellett volna egy P.K.E. mérő, egy protonpack és egy csapda. De az nem volt, ez a rész mégis frenetikus volt.

 

A sorozatokban általában a Halloweeni részek szellemesek, de végre egy sorozat, ami rágyúrt az ebben rejlő filmes utalásra. Hogy mást ne írjak: "I ain't afraid of no ghosts." :rock: És pont a héten néztem meg az első Ghosbusterst (és játszottam ki nemrég a játékot), úgyhogy nagyon reméltem, hogy felbukkan ebben a Castle epizódban pár utalás a filmre. Hál' isten, nem csak pár volt, éppen csak az hiányzott, hogy egy szereplő is feltűnjön. :) A rész gyermeki rajongásomon túl is elég érdekes volt, bár sajna hamar kitaláltam, ki a gyilkos, de hát ez nem meglepő a Castle-ben.

 

 

Ja és persze már csak három nap. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ja és persze már csak három nap. :D

Egy kicsit több, nem? Nekem legalább is, mivel se pénteken, se szombaton nem vagyok itthon. Még jó, hogy szombat éjjel óra állítás, így egy órával több lesz, amikor lehet pótolni a sorozatokat :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.