Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Bomarr, mindig este nézem meg az új Doki részt, de reggel megnézem a cold openingjét, és ennek a 5x6nak van eddig talán a legkomikusabb kezdése. :D

"Nagyon féltem, hogy rossz tortába bújtam...megint." :D XD Szal este támadnak a

 

vámpírok!!! bruháháháhá

 

Szerkesztve: - kudar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na ez a nem gyenge!

 

És úgy tudom, hogy minden évben megrendezésre kerül a briteknél a Doctor Who-nap! :)

(Nekem egyébként is gyengém a szimfonikus zene) :)

http://www.youtube.com/watch?v=wZaVlwEvcUQ

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Riddick: futkosott a hátamon a libabőr! Nagyon nem semmi, főleg a közönség ahogy az újabb és újabb doktorok halálát/újjészületését lereagálják. Ahogy könnyezik az egyik csaj a közönség soraiban... de kimennék egy ilyenre.

Még egy óra és Doki 5x6ot nézek.

És ez a koncert nagyon frankó!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Riddick: futkosott a hátamon a libabőr! Nagyon nem semmi, főleg a közönség ahogy az újabb és újabb doktorok halálát/újjészületését lereagálják. Ahogy könnyezik az egyik csaj a közönség soraiban... de kimennék egy ilyenre.

 

Bennem is pont ezek a gondolatok fogalmazódtak meg leginkább.... és igen, én is szívesen részt vennék egy ilyenen.

 

A koncertből vannak még fent részletek a YouTube-on! :) (Sőt, most nézem... a teljes koncert fönt van) :);)

 

Ja és még valami, ha esetleg érdekel közületek valakit: A második Doctor Who találkozó Magyarországon!

 

-------

 

Megpróbáltam a húgommal is megszerettetni a sorozatot, de neki sajnos nem jött (még) be... ki tudja, lehet, hogy majd később ad neki egy újabb esélyt... majd meglátjuk... hátha. De két cimborám elkezdte és tetszik is nekik! :)

 

 

 

-------

 

LoL... David nevetése POWAAAA! :D

http://www.youtube.com/watch?v=SFQApde77tU&feature=related

 

-------

 

Most olvastam, hogy Sarah Jane Smith-t alakító színésznő, Elisabeth Sladen elhunyt :( :( nem is tudtam.

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Doktor 5x6 Hát ez valami mesés volt. :D

 

Ennyit rég nem röhögtem doktoron. Nagyon jó beszólások voltak, talán részben Rorynak is köszönhetően. Jó arc a gyerek. A vámpírok, nagyon ott voltak. Nem hittem volna, hogy egy ilyen egyszerű sztoriból kihoznak egy ilyen űrlényes, velencelerombolós dolgot. Azért nem semmi történéseket belezsúfoltak egy részbe. :D Viszont volt ami nem tetszett. A végén amikor kinyírták a vámpírfiút...hát az eléggé logikátlan volt. Nem sütött a nap, plusz eddig elég jól bírták, most meg egy kis tükörtől felrobban...hmmm. Fogjuk rá, hogy nem védte az álcája, de még akkora sem volt nap. :D mind1. Szóval szép helyen játszódott, jók voltak a kosztümök is. Belenéztem a köv rész bemutatójába, és ááá nagyon várom. Ez az egyik álom a másik meg a valóság nagyon tetszeni fog. :) Matt egész más doktor mint David volt. Sokkal bohókásabb, és talán egy kicsit esetlenebb is, de nagyon jól hozza szintet. :)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Doktor 5x6

 

Nekem ami nagyon tetszett, hogy itt -ellentétben a korábbi történelmi epizódokkal- semmi diszletszagot nem éreztem. Most igy utánanézés nélkül meg se tudnám mondani, hogy kint voltak Velencében vagy sem. Ez a napos dolgot bevallom én ki se szurtam. Most beletekertem és tényleg nincs nap :D De a Doktorban annyi B-filmes húzás van meg annyira szeretem hogy a fizika törvényeinek ilyentén felrúgását elnézem neki. A következő rész pedig csúcsszuper lesz :)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fel a fejjel! Valahogy csak kibírjuk. :)

Ki fogjuk :)

 

Awesome! Már csak egy hét... 1 hét... egy 7... 1 7!!!!! :yeah: Dzséjt, don't freak out! :D

És ha nem csúszik, akkor holnap lenne!! Felirat milyen hamar szokott készülni? Kész katasztrófa a szombat, két kedvenc is akkor megy, és mindig csak este érek haza :roll:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És ha nem csúszik, akkor holnap lenne!! Felirat milyen hamar szokott készülni? Kész katasztrófa a szombat, két kedvenc is akkor megy, és mindig csak este érek haza :roll:

Változó, attól függ, hogy a két fordító hogyan ér rá. A legtöbbször másnapra már készen van. Nagy ritkán már aznapra. De még a legrosszabb esetben sem csúszik annyit, mint tavaly a Castle.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Változó, attól függ, hogy a két fordító hogyan ér rá. A legtöbbször másnapra már készen van. Nagy ritkán már aznapra. De még a legrosszabb esetben sem csúszik annyit, mint tavaly a Castle.

Köszi, ez biztatóan hangzik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No nem rossz ez a Strike Back. :) Angol 24 összeöntve a Sólyom végveszélyben-el. :)

Ma délelőtt megnéztem az első részt. Az alapján bejövős. Ma estére tervezem a másodikat és a harmadikat.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma megnéztem a második részét és kész lettem. :D John Porter egy állat! :D

Közben le is jött a másik két rész. Porter a második kis beharangozója alapján nagyon be tud keményíteni. Ha jól sejtem McClane-nek és Bauernek elég ütős konkurenciát jelentene. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Castle 4x05

Érdekes rész volt, humoros, könnyed, és kicsit még a Castle-Beckett kapcsolatra is megpróbáltak rámenni.

 

Csak az a baj, hogy eddig mintha minden évadban eljátszották volna ezt a "Castle-nek bejön egy csaj, mire Kate féltékenykedik egy sort, de rá nem jönne, hogy ő a hülye" című történetet. Kicsit unalmas, még ha a két szereplő talán ilyenkor brillírozik a legjobban, ebből születnek a leghumorosabb pillanatok. Most is, mekkora volt már, mikor Kate kicsukta Castle-t a kihallgatóból, az meg elkezdte fojtogatni a levegőt. :lol: Amúgy igazán nem értem Beckettet... Mégis mit vár, hogy Castle majd a végelgyengülésig vár rá? :roll: A pszichiáter legalább rákérdezett erre, mázli, hogy választ se ő, se mi nézők nem kaptunk (amúgy marha jó, hogy a pszichiátert ugyanaz a Michael Dorn játsza, aki a Star Trek TNG-ben és DS9-ben Worfot. Az arcát ugyan nem ismertem fel, de a hangjáról egyből tudtam, hogy ez a szilvalészürcsölő klingon harcosunk. Így kéne egyszer Beckettet kezelnie:

Worf2379.jpg

:lol:

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.