Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Egy kicsit több, nem? Nekem legalább is, mivel se pénteken, se szombaton nem vagyok itthon. Még jó, hogy szombat éjjel óra állítás, így egy órával több lesz, amikor lehet pótolni a sorozatokat :D

Pár órával nekem is több, az igaz, de ha szombat reggel negyed nyolcig felkerül, mire Pestre érek, már tuti múltidőben beszélhetek majd a megnézéséről. :D

 

Újranézed a sorozatot? :D

Hupsz... 4x06. :oops: Majd valamikor egyszer újrakezdem, de az nem most lesz. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na nekikezdtem énis a Doki 4. évadának, 1. rész szerintem semmi extra :)

 

Csak érdeklődök... :P mi számít neked extrának?

 

Lehet, hogy nem volt "extra", de szerintem egy kifejezetten jó rész volt.

 

Szerintem a Doctor Who-ban vannak a jó részek, vannak a nagyon jó részek és van a besza-behu kategória, amitől elszáll az agyad. Rossz rész nincs.... és közepes se! (Szerintem) :P:)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dexter - Az első évadot még a vetítésekkel együtt követtem, aztán valamiért a másodikat már nem kezdtem el. Talány, hogy miért, pláne hogy most belekezdtem és baromira tetszik. Nincsenek üresjáratok: folyamatosan pörögnek az események. Mindig van min izgulni... már csak az utolsó rész van hátra, de egy kérdés: a következő évadok is ennyire jók?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dexter - Az első évadot még a vetítésekkel együtt követtem, aztán valamiért a másodikat már nem kezdtem el. Talány, hogy miért, pláne hogy most belekezdtem és baromira tetszik. Nincsenek üresjáratok: folyamatosan pörögnek az események. Mindig van min izgulni... már csak az utolsó rész van hátra, de egy kérdés: a következő évadok is ennyire jók?

Jobbak. :) De most komolyan. Mindig rátesznek egy lapáttal.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak érdeklődök... :P mi számít neked extrának?

 

Lehet, hogy nem volt "extra", de szerintem egy kifejezetten jó rész volt.

 

Szerintem a Doctor Who-ban vannak a jó részek, vannak a nagyon jó részek és van a besza-behu kategória, amitől elszáll az agyad. Rossz rész nincs.... és közepes se! (Szerintem) :P:)

 

Hát extra pölö az a rész amikor a 9. Doki átalakul a 10.re, na az már extra volt :)

De lehet csak nekem kell vissza szoknom a sorozatra, de jó volt újra hallani a főcímzenét, hiányzott már kicsit :)

 

Dzséjt: Nézzél Doktor Whot :D

Szerkesztve: - NorbiLordi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dexter - Az első évadot még a vetítésekkel együtt követtem, aztán valamiért a másodikat már nem kezdtem el. Talány, hogy miért, pláne hogy most belekezdtem és baromira tetszik. Nincsenek üresjáratok: folyamatosan pörögnek az események. Mindig van min izgulni... már csak az utolsó rész van hátra, de egy kérdés: a következő évadok is ennyire jók?

 

Bomarr barátom, nálam is nagy kedvenc Dexter ... de számomra pont a 2. évad volt a leggyengébb. Persze jó évad volt, de ha sorba kellene rendeznem mert fegyvert szorítanak a halántékomnak és kényszerítenek, akkor a 2. évadot tenném az utolsó helyre. Nekem változatlanul az 1. évad a sorozat legjobbja... a többi igazából csak ráadás, de mindegyik évad meg tud maradni egyedinek (és baromi izgalmasnak). Kiváló sorozat... és ha a 2. évad tetszett a többit imádni fogod! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát extra pölö az a rész amikor a 9. Doki átalakul a 10.re, na az már extra volt :)

De lehet csak nekem kell vissza szoknom a sorozatra, de jó volt újra hallani a főcímzenét, hiányzott már kicsit :)

 

Dzséjt: Nézzél Doktor Whot :D

 

 

Szerintem Dzséjtnek ez a fajta sci-fi nem jönne be... bár ki tudja. Én is örülnék ha többen lennénk itt DW fanok! :D

 

Ha főcím kell: :P:D

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Haverom azzal traktál, hogy nézzek Doktor Whot. Húgom exe azzal nyaggat, hogy nézzek Doktor Whot. Itt is mindenki Doktor Whot magasztalja. Bakker, most már meg kell néznem magamnak ezt a doktor Kicsodát. :)

 

Dzséjt, ha úgy döntesz belevágsz majd olvass hozzá egy kicsit. Nem árt, ugyanis ez a sorozat hivatalos Guiness Rekordot tart, mint a legrégebben képernyőn lévő és ma is futó sci-fi sorozat!!! (Ami nem kis szó... az meg végképp nem, hogy ÓRIÁSI a sikere mai napig!)

 

Írásos kiegészítő anyag a Ki vagy, Doki-hoz ITT és ITT ! :)

 

Ja és nem véletlenül csinálnak ilyen nagyszabású koncert-esteket:

 

http://www.youtube.com/watch?v=-bSQ4Zn1rKc&feature=related

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt, ha úgy döntesz belevágsz majd olvass hozzá egy kicsit. Nem árt, ugyanis ez a sorozat hivatalos Guiness Rekordot tart, mint a legrégebben képernyőn lévő és ma is futó sci-fi sorozat!!! (Ami nem kis szó... az meg végképp nem, hogy ÓRIÁSI a sikere mai napig!)

 

Írásos kiegészítő anyag a Ki vagy, Doki-hoz ITT és ITT ! :)

 

Nem hiába sikeres a mai napig. Olyan ötletes epizód mind hogy fel nem foghatom honnan húzzák ezeket elő a készítők? Marha sok fantázia kell ehhez.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Doctor Who S02E02 után:

 

 

Na megint előkerült a Farkas! Ennek gondolom lesz köze az első évadban látott utalásokhoz. Bár kicsit zavaros volt az első évad végén Rose felismerése, miszerint azokat a jeleket ő hagyta hátra....őőő minek is, meg hogyan? :) Eddig egyébként kellemes a sorozat, és nagyon egyedi. Annyira még nem vágtam magam hanyatt tőle, de mindig ott a késztetés, hogy nézzem az újabb részt. :) Amúgy egyetértek Riddick-el, aki ezt írja annak aztán hatalmas fantáziája van. Ja és persze sok egyéb sci-fi -t és fantasyt olvasott, nézett. :D

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody, még azért nem dobtál tőle hátast, mert ha így visszanézek, az első évad még nagyon felvezető. A 2. évadban már vannak elvágódós részek, de a 3. után már nincs megállás. Onnan tuti rajongó leszel. :)

Nem is fogom abbahagyni. :) Kíváncsian várom merre haladunk tovább.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Zseniális volt a Dexter! Minden évad után arra gondolok, hogy nem tudnak utálhatóbb szemétládákat fő gonosznak rakni, erre kiderül, hogy de. :D

 

 

Teljesen felzaklatott ahogy azt a szegény lányt kinyírták. Nagyon brutális az évad. Talán eddig a legkeményebb.

 

A következő rész ha lehet, még erre is rátesz majd egy lapáttal. Travisnak szerintem csengettek. Viszont Adamat is ki kell belezni.

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pár órával nekem is több, az igaz, de ha szombat reggel negyed nyolcig felkerül, mire Pestre érek, már tuti múltidőben beszélhetek majd a megnézéséről. :D

Lehet, hogy én is így lennék vele, ha nem Pesten volnék, mert péntek-szombat suli :pfff:

 

Dexter - Az első évadot még a vetítésekkel együtt követtem, aztán valamiért a másodikat már nem kezdtem el. Talány, hogy miért, pláne hogy most belekezdtem és baromira tetszik. Nincsenek üresjáratok: folyamatosan pörögnek az események. Mindig van min izgulni... már csak az utolsó rész van hátra, de egy kérdés: a következő évadok is ennyire jók?

Talán a 2-3. évadok egy hajszállal gyengébbek, de az utána következők kb. olyan jók, mint az első évad. Mindig tudnak valami újat kitalálni, amitől nem lesz önismétlés a sorozat, minden évadban új eset jön, de nem megy át a többet, nagyobbat kategóriába, és tartunk valamerre a fő irányvonal mentén is (ami Dexter személyiségét illeti).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dexter nálam is nagy kedvenc. :) Eddig a sorozat nem ismételte önmagát, minden évadban voltak új ötletek, új érdekes karakterek, miközben az állandóak is nagyon jók, és ők is változnak (többé-kevésbé), ahogy az idő halad. Dexter pedig a maga nemében egyedülálló figura, aki sorozatgyilkos léte ellenére ilyen nagyon szimpi tud maradni. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt, ha úgy döntesz belevágsz majd olvass hozzá egy kicsit. Nem árt, ugyanis ez a sorozat hivatalos Guiness Rekordot tart, mint a legrégebben képernyőn lévő és ma is futó sci-fi sorozat!!! (Ami nem kis szó... az meg végképp nem, hogy ÓRIÁSI a sikere mai napig!)

Bár még nem láttam az újból részt (a klasszikusokból igen, sőt, az egyik filmet kifejezetten szerettem kiskoromban), nem mondhatom el magamról, hogy azt sem tudom, eszik-e vagy isszák a sorozatot. Már rég érlelődik bennem a kezdés, szóval az utánaolvasáson már jóóó régóta túl vagyok. ;)

 

Lehet, hogy én is így lennék vele, ha nem Pesten volnék, mert péntek-szombat suli :pfff:

Hát igen, az az átokverte suli (de jó lenne még suliba járni... na bazz... leszáradt a kezem, ahogy ezt leírtam... :D) igen hátráltató tényező tud lenni. :( De majd akkor látod vasárnap, addigra már valószínűleg felirat is lesz. Jobb kicsit később, mint egyáltalán soha. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dexter engem sem, valahogy nem tudok neki szurkolni. Who-val még kísérletet teszek. :) A TARDIS minden esetre tetszik. Jó a belső dizájnja. Biztos a világos színek teszik. :D

 

 

A Dexter azért nem mert sorozatgyilkost tüntetnek fel jó színben. Aki embert ölt az én szememben soha nem lesz már jó ember akármit csinál, mégha beáll szociális munkásnak akkor sem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Dexter azért nem mert sorozatgyilkost tüntetnek fel jó színben. Aki embert ölt az én szememben soha nem lesz már jó ember akármit csinál, mégha beáll szociális munkásnak akkor sem.

Dextert senki nem tünteti fel jó színben. :) A sorozat nem arról szól, hogy legalizálja a sorozatgyilkolást.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is láttam tévében régebben a Doctor Who-ból, nem tudom hogy régi vagy új részt, de a b-hatás elképesztően erős volt. Nézegettem részleteket YouTube-on, de nem az én sorozatom ennyi alapján.

 

A Dexter meg meglepően újszerű minden évadban, az ember azt hinné hogy sokkal jobban önismétlővé válna egy ilyen sztori. Az ötödik évad kivételével (ami szintén nem volt rossz, sőt) mindegyik évad zseniális.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ellencsapás, Első Évad, asszimilálva. :cool: Rog, húzz bele. :rock: Én már glettelem be a lyukakat a falon. :lol: Hatalmas volt az évadzáró. A Deltások feje most aztán majd fájhat. :) A SAS odacsapott.

Oldie Te nem is nézel mást, csak ilyen gyilkolós sz*rságokat? :D Basszus ez elég sivár lehet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Dexter azért nem mert sorozatgyilkost tüntetnek fel jó színben. Aki embert ölt az én szememben soha nem lesz már jó ember akármit csinál, mégha beáll szociális munkásnak akkor sem.

Ezt azért nem értem, mert szerintem te ujjongsz a legjobban ha Jack Bauer megöl egy terroristát.

 

Dexter csak rossz embereket öl, sokkal rosszabbakat mint a Bauer gyerek. Sorozatgyilkosokat, agybeteg aberráltakat. Az okés hogy más indíttatásból, de attól még nem változtat azon a tényen hogy ártatlanokat(szándékosan) nem gyilkos.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt azért nem értem, mert szerintem te ujjongsz a legjobban ha Jack Bauer megöl egy terroristát.

 

Dexter csak rossz embereket öl, sokkal rosszabbakat mint a Bauer gyerek. Sorozatgyilkosokat, agybeteg aberráltakat. Az okés hogy más indíttatásból, de attól még nem változtat azon a tényen hogy ártatlanokat(szándékosan) nem gyilkos.

 

 

Így már más. Eddig nálam az a fogalom hogy sorozatgyilkos az ártatlan civilek megölését jelentette. Azt nem tudtam hogy Dexter rosszakat öl. Akkor ez a csavar az egészben.

 

Ody: A Strike back nagy siker kint is, szerintem hasonló a 24-hez nem csak gyilkolnak benne. Ha meg igen akkor azokat akik megérdemlik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.