Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Hp-n még nem láttam, angollal néztem, mert a Chuck nem annyira nehéz. Erről eszembe jutott, hogy szerepelt pl. a subsidiary szó is, ami mostanában ragadt rám az angolon, sose gondoltam volna, hogy egy ilyen sorozatban hallom vissza :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hp-n még nem láttam, angollal néztem, mert a Chuck nem annyira nehéz. Erről eszembe jutott, hogy szerepelt pl. a subsidiary szó is, ami mostanában ragadt rám az angolon, sose gondoltam volna, hogy egy ilyen sorozatban hallom vissza :D

Köszi, akkor várok tovább. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ellencsapás S02E05-06 is kilőve. Nagyon belehúztak a skacok. Hullanak a szemétládák mint a legyek de SAS-ék se mondhatják el magukról hogy ők a szerencse fiai.

 

A bánatba tolták el a Fringe-t. Rossz vége lesz ennek.

Már el is kezdődött a folyamat. Egy rakatnyi Frindzs-rajongó fejezte ki elégedetlenségét a halasztás miatt. Rendesen lehúzzák a FOX-ot amiért a baseball miatt elodázták Liviék kalandjait.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Van már felirat a Chuck-hoz?

A két fordító közül az egyik (Snyecc) már nem tudta elvállalni az utolsó évad fordítását, így Halamita egy új társfordítóval vágott neki az epizódnak. Az ígéreteik szerint, ma estére várható a felirat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A két fordító közül az egyik (Snyecc) már nem tudta elvállalni az utolsó évad fordítását, így Halamita egy új társfordítóval vágott neki az epizódnak. Az ígéreteik szerint, ma estére várható a felirat.

Köszi! Ámbár most Umbara felingem van, szóval kicsit jegelem a sorit. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Úgy láttam, hogy Alias is keres társfordítót a Castle-hez. Remélem, gyorsan akad valaki, hogy ne húzódjon hetekig egy-egy részhez a felirat elkészítése, mint tavaly.

Ámen! Bár angolul szoktam megnézni, Espositot alig lehet érteni, és néha Ryannak is vannak érdekes szófordulatai.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma még én is megnézzem ezeket a részeket. :) Most a négy napos szünet alatt le akarom darálni a maradék részeket.

Reméljük kitart a defi-zoxigén-glettelőanyag trió a szezon végéig. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon jó volt a mostani SupNat is. Kicsit elkezdték kavarni a kakit is, főleg a rész végén történtekkel, de azt hiszem tetszeni fog a Crowleys vonal. :D

De hogy

sam és dean megint összevesztek, az már kezd kicsit uncsi lenni.

Update: most néztem meg a köv rész bemutatóját és itt már megint együtt vannak? na lol...akkor sok értelme volt ezt az Amys dolgot titkolni, ha aztán meg ennyivel letudják. :D

 

Szerkesztve: - kudar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon jó volt a mostani SupNat is. Kicsit elkezdték kavarni a kakit is, főleg a rész végén történtekkel, de azt hiszem tetszeni fog a Crowleys vonal. :D

De hogy

sam és dean megint összevesztek, az már kezd kicsit uncsi lenni.

Update: most néztem meg a köv rész bemutatóját és itt már megint együtt vannak? na lol...akkor sok értelme volt ezt az Amys dolgot titkolni, ha aztán meg ennyivel letudják. :D

 

 

Nem rég megbeszélték, (Rufus halála után) hogy rövid az élet - főleg az övék, kár gyűlölködéssel tölteni. ;) Amúgy meg Samnek még így is több van a számláján, mint Deannek. Nem mindegy, hogy egy démont választasz a bátyád helyett, aztán kiengeded Lucifert, vagy megölsz egy "jó" szörnyet, aki potenciálisan továbbra is veszélyes.

 

Én arra vagyok kíváncsi, hogy mi lesz az Impalával. Remélem 1-2 résznél nem mellőzik tovább.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó volt a Chuck. Felállították az új ellenséget. :) Sarah pedig még mindig szép. :P

Hát igen, azt hiszem, Sarah engem is megtört volna. :love:

 

Az is tetszett a részben, hogy olyan első/második évados hangulata volt. Chuck a kocsiban maradt, a csapat bajba került, erre jött Chuck és a maga szerencsétlen, vicces módján, nuku kung-fuval kimenekítette őket. Pont, mint régen. :)

Amúgy kíváncsi vagyok, ki az a titokzatos főnök, akiről Decker beszélt. A háttérben ott volt a CIA logója, vagyis ők CIA-sok. Azaz a CIA igazgatója állhat a háttérben? De az Langston Graham volt, aki ugye a második Intersecttel együtt Föld körüli pályára állt. :) Sosem derült ki, ki lett az utódja...

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát igen, azt hiszem, Sarah engem is megtört volna. :love:

 

Az is tetszett a részben, hogy olyan első/második évados hangulata volt. Chuck a kocsiban maradt, a csapat bajba került, erre jött Chuck és a maga szerencsétlen, vicces módján, nuku kung-fuval kimenekítette őket. Pont, mint régen. :)

Amúgy kíváncsi vagyok, ki az a titokzatos főnök, akiről Decker beszélt. A háttérben ott volt a CIA logója, vagyis ők CIA-sok. Azaz a CIA igazgatója állhat a háttérben? De az Langston Graham volt, aki ugye a második Intersecttel együtt Föld körüli pályára állt. :) Sosem derült ki, ki lett az utódja...

 

 

 

Engem az érdekel jobban, hogy miért kell elbuknia Chuck -nak? Egyáltalán miért foglalkoznak már vele, hisz nincs benne az Intersect.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát igen, azt hiszem, Sarah engem is megtört volna. :love:

 

Amúgy kíváncsi vagyok, ki az a titokzatos főnök, akiről Decker beszélt. A háttérben ott volt a CIA logója, vagyis ők CIA-sok. Azaz a CIA igazgatója állhat a háttérben? De az Langston Graham volt, aki ugye a második Intersecttel együtt Föld körüli pályára állt. :) Sosem derült ki, ki lett az utódja...

 

Eh, pasik, ennyit nem bírnak ki... :P

 

Ha a CIA főnöke az, akkor akár még az én teóriám sem túl meredek :hmm:

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na ez a hatodik rész végi leszámolás nem volt semmi. :)

Annak az a fénypontja mikor az egyik magára dobja a gránátot. :D

De Scott se cicózott. Frankón elintézte azt a fazont a kórházban. Azon meg szakadtam amikor kiabált hogy szedjék már le róla a hullát. :D

 

 

De ezzel a névvel már az idegbajt hozzák rám. Fel tudják húzni az embert. :D
Azzal engem is húztak egy ideig de később kiderült hogy szinte feleslegesen.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Annak az a fénypontja mikor az egyik magára dobja a gránátot. :D

De Scott se cicózott. Frankón elintézte azt a fazont a kórházban. Azon meg szakadtam amikor kiabált hogy szedjék már le róla a hullát. :D

 

 

Azzal engem is húztak egy ideig de később kiderült hogy szinte feleslegesen.

Megnéztem a nyolcadik részt is, többihez még nincs felirat.

 

Ezek szerint ez az Allan volt az az ügynök akit kerestek és lenne még egy másik akit Trójai Falónak hívtak? Kicsit elvesztem olykor a fonalat. :D

Amúgy a két "Rambón" jót röhögtem, hatalmas ahogy beszólnak egymásnak. :D

 

"- Sz*rul nézel ki.

- Köszi. Nem aludtam.

- Igen? Szép lány, ugye?

- Dögös.

- Igen? Megcsinált Mindent, amit

akartál?

- Ja. Jó kislány. Nagyon tehetséges.

- Ez remek. Leeresztetted, amikor végeztél?"

 

:lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dexter negyedik-ötödik évad kivégezve. Óriási sorozat!

 

 

Eddig talán a legmeglepőbb Rita halála volt. Korábban nem gondoltam, hogy egy ennyire fontos karaktertől meg mernek szabadulni. Viszont ahogy Dexter egyre többet hibázik, úgy a mázli-faktor is növekszik. Ami engem a legjobban meglepett: az FBI elakarja kapni Trinity-t (szinkronban: Szentháromságot). Gyanítják, hogy ő ölte meg Dexter feleségét is, de nem tudják mi a kapcsolat. Tényleg senkiben nem merül fel ahogy keresik a kapcsolódást, hogy Trinity hátramaradt családjának megmutassák Dexter képét... ez tényleg csak egy külsős zsarunak jut eszébe? De a sorozat az ilyenek ellenére is óriási.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megnéztem a nyolcadik részt is, többihez még nincs felirat.

 

Ezek szerint ez az Allan volt az az ügynök akit kerestek és lenne még egy másik akit Trójai Falónak hívtak? Kicsit elvesztem olykor a fonalat. :D

Allen kicsit megszívatott mert nagyban találgattam ki lehet a tégla és arra gondoltam mekkora lenne már ha Grant lenne az. Szóval kicsit nagyobb durranást vártam de végül is jó ez így.

A "Trójai faló" valószínűleg Latif titkos tömegpusztító fegyvere. Allen mondta hogy valami amivel még több embert ölhet meg. SAS-ék ráálltak a dologra így gondolom nemsoká kiderül hogy pontosabban mi is az.

 

 

Felirat ide vagy oda holnap szerintem megnézem a kilencest és a tízest. Max megnézem majd újra őket ha lesz felirat.

 

Amúgy a két "Rambón" jót röhögtem, hatalmas ahogy beszólnak egymásnak. :D

Nagyon lazák a srácok. Nem kímélik egymást. "Kicsit korán van a Halloween-hez, bajnok." :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.