Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Szerintem bepróbálom, csak kicsit zavar az a félmondatot, hogy sanszos, hogy ennyi volt, nem lesz 2. évad :(

Talán egy kicsit túlságosan negatív voltam. Jelenleg az ABC kezébe van a sorozat, de más csatorna is érdeklődik utána.

Ha eladják a jogokat akkor tuti lesz 2. évad, de még az ABC is berendelheti a 2. évadot. Mert hivatalosan még nem kapott cancelt a sorozat:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi Dei az infókat.

 

Falling Skies-hoz tán már van 2. évados előzetes is. Egy darab részt sem láttam belőle, valaki esetleg tudná véleményezni?

 

http://www.youtube.com/watch?v=RRA1XJkWIzQ

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Korábban én a Terminator hangulatához hasonlítottam. Egy jövőbeli túlélős sorozat feelingjét kelti, hangsúlyt fektetve a karakterek közti konfliktusokra. Kicsit olykor lassú, illetve vontatott, de én sose untam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Falling Skies-hoz tán már van 2. évados előzetes is. Egy darab részt sem láttam belőle, valaki esetleg tudná véleményezni?

Múlt hónap végén én is beraktam róla egy klipet. Lehet hogy ezt. Nem tudtam megnézni mert azóta a feltöltője már törölte.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elkezdtem az új Doctor Who sorozatot, fenomenális. Furcsa, hogy pont egy időben ajánlotta nekem a haverom és itt is jókat olvastam róla :). Az első évad második része nagyon király volt, az egyik legjobb sci-fi rész, amit láttam.

 

Az a rész, amikor 5 milliárd évet mennek előre, hogy megnézzék a Föld pusztulását. Jó látni, hogy hova jutott az emberiség... :D

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gyáááááá Gunray, igazából a 2005-ös "újelső" évad csak alapozás, ami majd után jön, na az kegyetlen lesz.

 

Nagyon örülök, hogy tetszik, gondolom kezd is egyértelművé válni ezek szerint számodra is, hogy miért szeretjük ilyen nagyon :D

 

--------------------------------

 

A Doktor új útitársa a 7. évadban (Első hivatalos kép)

 

 

jenna-louise-coleman-doctor-who.jpg

 

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fringe 4.15 Végre!

 

Oks, azt eddig is gondoltuk, hogy Peter azért nem eltüntethető, mivel a többiekkel való erős kapcsolata nem engedi. Most éppen az nem világos, amit a Megfigyelő az előző évadban mutatott neki. Jól megkavarják a készítők az egészet, azt hiszem, lesz egy újranézés ebből.

Az is lehet, hogy Peter egy picit szimplán félreértelmezte, mivel amúgy sem tudta Szeptember végig mondani, amit akart, mivel jöttek érte. Gondolom, akkor akarta volna Petert megkérni, hogy keresse meg a jeladót, amivel majd visszajöhet. Aztán gyorsan másképp oldotta meg ezt a problémát.

 

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gyáááááá Gunray, igazából a 2005-ös "újelső" évad csak alapozás, ami majd után jön, na az kegyetlen lesz.

 

Nagyon örülök, hogy tetszik, gondolom kezd is egyértelművé válni ezek szerint számodra is, hogy miért szeretjük ilyen nagyon :D

Igen, én is azt hallottam, hogy a negyedik évadtól még királyabb sorozat, de nekem már most is tetszik :). Sokkal több fantázia és egyediség van benne, mint akármelyik sci-fi sorozatban, amit eddig láttam. Ízig-vérig európai sci-fi. Tele iróniával, szarkazmussal, elvont dolgokkal. Nagyon jó.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ahhoz képest hogy a forgatás kellős közepén vannak és még csak három részt forgattak le, plusz alig van még kész utóeffekt máris összeütöttek egy elözetest a Doctor Who hetedik évadhoz. Akit érdekel gyorsan nézze, mert szerintem hamar leveszik

 

föleg a sokat emlegetett western epizódból vagyis a negyedik részből vannak benne jelenetek... valszeg még csak abból készült el egy-egy jelenet végleges verziója

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tényleg kavarják rendesen a dolgot Fringe-ék...

 

Hogy lehet Peter otthon, és hogy lehet ez az Olivia az ő Oliviája? Akkor a többi karakterrel mi van? Vagy a megváltozott idővonallal?

Nyilvánvaló volt, hogy nem a semmiért építették fel ezt a "narancssárga" idővonalat, de remélem valami értelmes és nem a végtelenségig komplikált magyarázattal állnak elő a végére.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csezd meg Bomarr!!! :D komolyan annyira meg akarom nézni ezt a trailert már de ilyen minőségben nem tehetem. :( sírok. :D

Remélem 1-2 napon belül esz HD!!!!!

Angol idő szerint hétfő reggel kilenckor (tehát nekünk tízkor) jön ki normál minőségben. Tarts ki! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én gyenge voltam és megnéztem a kamerás verziót. :D

 

A westernes rész jónak ígérkezik, Amy nagyon komoly azzal a fegyverrel :D

 

 

Közbe kijött egy apró hírecske az 5. részről.

 

A helyszín New York lesz. Az angyalok betámadják Amerikát :lol:

 

Szerkesztve: - Dei
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a DW előzetes tipikus. Semmi extra. :) A szokásos panelek lesznek benne, bár ezeket leszámítva biztos érdekes lesz. :) Mindenesetre nem dobtam hanyatt magam tőle. És akkor még finom voltam és nőies. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ebből még kicsit erős ennyire messzemenő következtetéseket levonni. Az évadot most is forgatják. Az utómunkálatok sehol se tartanak. A második fele majd csak májusban kerül kameravégre. Most egy pár hete leforgatott egy darab epizódból összevágtak egy izelitőt a rajongóknak. Maga az évad majd csak novemberben kezdődik, igy a nagy előzetes még jó messze van.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát Ody, lehet, hogy neked semmit sem jelentett, ami annyira nem is lep meg, ugyanis párszor leírtad már, hogy mennyire nem érdekel illetve hidegen hagy a sorozat (van ilyen) :) de nekem úgy kellett, mint egy falat kenyér. Felért majdnem egy rég várt Star Wars trailerrel. Ez van. :)

 

Köszi Bomarr!

 

 

Semmitmondó? Lehet, nekem teaser trailernek tűnik inkább, sem mint rendes trailernek. De baromira örvendezek, hogy legalább van valami mozgókép. :)

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Épp ezért kár volt ilyen semmitmondó előzetessel előállni. Én személy szerint a Csendet és az angyalokat várom. Plusz amiről nem lehet beszélni. :P

Én is ezeket várom főleg. Amiről nem beszélhetünk arról állitolag főleg az évad második felében lesz szó.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is ezeket várom főleg. Amiről nem beszélhetünk arról állitolag főleg az évad második felében lesz szó.

Ebben a vonalban lehetnek hatalmas dolgok. Nagyon kíváncsi vagyok mit talált ki Moffat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tényleg kavarják rendesen a dolgot Fringe-ék...

 

Hogy lehet Peter otthon, és hogy lehet ez az Olivia az ő Oliviája? Akkor a többi karakterrel mi van? Vagy a megváltozott idővonallal?

Nyilvánvaló volt, hogy nem a semmiért építették fel ezt a "narancssárga" idővonalat, de remélem valami értelmes és nem a végtelenségig komplikált magyarázattal állnak elő a végére.

 

 

Már eddig is volt szó arról, hogy a saját világában van, de mindig sikerült úgy kavarni a sztorit, hogy felmerüljön, mégsem. A megváltozott idővonallal egyelőre meg sem próbálok valamit érdemben kezdeni. Még.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Már eddig is volt szó arról, hogy a saját világában van, de mindig sikerült úgy kavarni a sztorit, hogy felmerüljön, mégsem. A megváltozott idővonallal egyelőre meg sem próbálok valamit érdemben kezdeni. Még.

 

Neked egyébként van valami ötleted arra, miként lehet P. a saját világában, holott, mint tudjuk, minden megváltozott? :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Liviéknél vége a szünetnek, és igen izgalmasan alakulnak az események, szóval hajrá!

Nemrég letudtam a 13-14-est.

Megy az érzelmi drámázás ezerrel. Gondolom Peti gőzerővel fog a hazajutás miatt ügyködni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Neked egyébként van valami ötleted arra, miként lehet P. a saját világában, holott, mint tudjuk, minden megváltozott? :)

 

Miért ne a sajátjában lenne? Végül is abban a világban nem tudják az övéi elengedni, sem ő őket, ahol élt, így logikus, hogy ott kell lennie (h*lye fejjel ez hogy nem jutott már eddig eszembe?). Már ha a Megfigyelő teljesen igazat mondott. Minden azért nem változott meg, Olivia az FBI-nak dolgozik, ott van Walter is, Astrid, és a többi, tulajdonképpen sok minden nem is változott.

 

 

Nemrég letudtam a 13-14-est.

Megy az érzelmi drámázás ezerrel. Gondolom Peti gőzerővel fog a hazajutás miatt ügyködni.

Remek :) Nézd meg a 15-öst is hozzá :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.