Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

GoT 2/2

Remek rész volt

 

Hehe, jól megkapta ez a Greyjoy-gyerek, nagyon nem szimpi az ürge. Ami tetszett, az Aryáék szála. Sajnos Daenerys nem sokat szerepelt ezúttal. Mindig olyan gyorsan véget ér egy-egy rész, most ráadásnak lehet várni majdnem két hetet a folytatásra.

 

 

Elvileg HBO GO-n a tévéshez képest egy héttel korábban fent lesznek a részek. Meglátjuk, tényleg így lesz-e.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Adok hozzá linkeket. :)

 

 

Ha addig nem jön le, akkor holnap, amikor hazaértem, beállhatok seedbe, sajnos itt a kollégiumban külföldi oldalaknál ezt nem tehetem meg, mert azt észreveszik. >.<

Köszi a linket :)

Elég gyorsan jön, ha így marad akkor holnap már nézhetem is.

Szerkesztve: - Dei
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már el is felejtettem milyen jó az openingje :D Muszáj megint meghallgatnom, aztán elkezdem nézni az 1. részt. :D

Az opening után meg kapásból egy nagyon fontos rész jön, amit ki is vágtak. :D Apropó, ilyen hamar le is jött? :D

 

Szerk.: A magyar feliratban is visszaköszön az, hogy Ezüst Nyíl apja Shiro és a Benizakura nevű kutya ugyanazt a magyar nevet kapta: Burkus. :D Persze ez azért van, mert igyekeztek hűek maradni a magyarhoz, de gondolom neked is lejön, hogy a kettő nem ugyanaz. :D

Szerkesztve: - KisKósa
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az opening után meg kapásból egy nagyon fontos rész jön, amit ki is vágtak. :D Apropó, ilyen hamar le is jött? :D

 

Szerk.: A magyar feliratban is visszaköszön az, hogy Ezüst Nyíl apja Shiro és a Benizakura nevű kutya ugyanazt a magyar nevet kapta: Burkus. :D Persze ez azért van, mert igyekeztek hűek maradni a magyarhoz, de gondolom neked is lejön, hogy a kettő nem ugyanaz. :D

Tegnap este elég durván begyorsult, így 88% lejött. :D

 

Amúgy elsőre elég furcsa volt a magyar neveket olvasni. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tudnátok nekem ajánlani valami jó sorozatot? :) Lehetőleg legyen benne akció, humor, dráma, izgalom, a megfelelő mennyiségben adagolva. :)

Doctor Who, Sons of Anarchy, Lost, Dexter, Supenatural, Fringe. :D Fogalmam sincs ezekből melyiket nézed. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem rossz az ízlésed, főleg, ami az utolsó kettőt illeti. :D

DW-re még nem szántam rá magam, Dexter pedig egyelőre nem fogott meg az első néhány rész alapján, de később talán kap még esélyt. A Sons of Anarchy nagyjából miről szól? Azon kívül, hogy valami motoros banda van a középpontban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem rossz az ízlésed, főleg, ami az utolsó kettőt illeti. :D

DW-re még nem szántam rá magam, Dexter pedig egyelőre nem fogott meg az első néhány rész alapján, de később talán kap még esélyt. A Sons of Anarchy nagyjából miről szól? Azon kívül, hogy valami motoros banda van a középpontban.

A Sons of Anarchy középpontjában tényleg egy motorosbanda áll. :D Node azért ennél kicsit többről van szó. Egy amerikai kisváros "nyugalmát" őrzik a befektetőktől, illetve üzletelnek más bandákkal, vagy éppen kemény harcokat vívnak. Az akciózás saccra olyan harminc százalékot vesz el az időből, a többit a karakterekre áldozzák. Majd mindegyik tag köré felépítenek egy háttértörténetet. Szóval elégé karakterközpontú a sztori. :) Az harmadik és a negyedik évadzáró meg minden idők legjobb áll-leesős befejezései. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Greyjoy meg fog még lepni sokakat. Daenery nem sokat lesz jelen ebben au évadban.

 

 

Köszi. Utóbbit sajnálom, előbbi esetében pedig el is tudom képzelni azok után, hogy most milyen pofont kapott.

 

 

Elvileg HBO GO-n a tévéshez képest egy héttel korábban fent lesznek a részek. Meglátjuk, tényleg így lesz-e.

Nem csak a 2. ment le előbb, mint tavaly? Minden rész? Jó volna, mert akkor nem kell várni majd' két hetet a következőre.

 

Tudnátok nekem ajánlani valami jó sorozatot? :) Lehetőleg legyen benne akció, humor, dráma, izgalom, a megfelelő mennyiségben adagolva. :)

Chuck :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tudnátok nekem ajánlani valami jó sorozatot? :) Lehetőleg legyen benne akció, humor, dráma, izgalom, a megfelelő mennyiségben adagolva. :)

Ahogy tanult kolleginám előttem szólott: CHUCK. :D

Esetleg a tanult kollégák által ajánlott Doctor Who.

A Castle-t csak azért nem ajánlom, mert az akció elég soft, a dráma az sallangnak is kevés, izgalom meg nuku. Csak humor van benne, pedig alapjáraton nem vígjáték. Sajnos nálam kicsit meg is akadt a széria, mert már három részt nem néztem meg. Nagyon úgy tűnik, darára esett vissza, ami szomorú. :(

Illetve még ajánlanám az NCIS és NCIS Los Angeles párost, amely elsőre CSI klónnak tűnhet, de itt a karakterek vannak a középpontban, nem az ügyek, van évadon átívelő cselekmény (amik igen meglepőek tudnak lenni), sokkal több akció, és nagyon sok humor. (már az NCIS-ben is, de az NCIS: Los Angeles még erre is rátesz egy lapáttal). Amúgy a JAG spin-off-ja, az első évadokban így JAG-es arcok is feltűnnek benne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Castle-t csak azért nem ajánlom, mert az akció elég soft, a dráma az sallangnak is kevés, izgalom meg nuku. Csak humor van benne, pedig alapjáraton nem vígjáték. Sajnos nálam kicsit meg is akadt a széria, mert már három részt nem néztem meg. Nagyon úgy tűnik, darára esett vissza, ami szomorú. :(

A piroskás résznél én is leragadtam. :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Castle-t csak azért nem ajánlom, mert az akció elég soft, a dráma az sallangnak is kevés, izgalom meg nuku. Csak humor van benne, pedig alapjáraton nem vígjáték.

Érdekes, nekem is eszembe jutott, mint lehetőség, de aztán elvetettem, mert az arányok nem teljesen olyanok, mint ami megfelelne. Az alább soroltak közül is van pár, ami talán nem esik bele a feltételekbe, pl. Fringe, Lost, humor nem sok szorult egyikbe sem. Pedig kedvenceim.

 

És ha már Castle, 4/20

 

Nem volt rossz rész, kifejezetten üdítő volt Lanie litániája, és milyen jól megmondta a csaj a valóságot :) Nagyon tetszett. Most Beckett h*lye, de ha kb. így hagyják abba a félévet, agybajt kapok. A végén azért abban, ahogy néztek (vagyis ahogy Castle várt arra, mint mond Beckett), sok minden benne volt. Na de könyörgöm, ennyi már régen nem elég!

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az alább soroltak közül is van pár, ami talán nem esik bele a feltételekbe, pl. Fringe, Lost, humor nem sok szorult egyikbe sem. Pedig kedvenceim.

Hát azért a Fringe-el én is vitatkoznék. Én nagyon jókat szoktam derülni rajta, persze főleg Walteren. De a Losttal lehet igazad van. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A LOST-ban is volt pár nagyon jó poén, de tény, hogy ezek s poénok eléggé el vannak szórva a mind 6 évadra, vagyis nem a humor volt az elsődleges feladata.

 

Ugyebár ez a sorozat elsősorban egy k*rvajó dráma, amiben van akció, sci-fi, misztikum bőséggel. Életem egyik legmeghatározóbb sorozata volt.

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tudnátok nekem ajánlani valami jó sorozatot? :) Lehetőleg legyen benne akció, humor, dráma, izgalom, a megfelelő mennyiségben adagolva. :)

 

 

Csodálom, hogy a 24-et még senki nem ajánlotta... Igazából a humort leszámítva minden kritériumnak megfelel...

 

 

Az alább írtak is jók, de nekem Jack Bauer mindenek felett áll.

 

Ha már láttad, akkor bocsi.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A LOST-ban is volt pár nagyon jó poén, de tény, hogy ezek s poénok eléggé el vannak szórva a mind 6 évadra, vagyis nem a humor volt az elsődleges feladata.

 

Ugyebár ez a sorozat elsősorban egy k*rvajó dráma, amiben van akció, sci-fi, misztikum bőséggel. Életem egyik legmeghatározóbb sorozata volt.

 

 

Kár, hogy a legvégét elba@szták... addíg viszont tényleg az volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csodálom, hogy a 24-et még senki nem ajánlotta... Igazából a humort leszámítva minden kritériumnak megfelel...

 

 

Az alább írtak is jók, de nekem Jack Bauer mindenek felett áll.

Akármennyire is szeretem a LOST-ot, Jack Bauertől ő sem tudta megvédeni a "kedvenc sorozatom" címét. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kár, hogy a legvégét elba@szták... addíg viszont tényleg az volt.

 

Nézőpont kérdése. Véleményem szerint zseniális volt a befejezés. Nekem nagyon tetszett.

 

Ha már sorozat ajánlás:

 

Megerősítésképpen említeném a már elhangzott sorozatokat én is + rittyentek egy listát:

 

- Doctor Who (szuperzseniálisfantasztikus sorozat)

- LOST (kihagyhatatlan és nagyon egyedi)

- 24 (badasss)

- Chuck (elképesztően geek, de imádni való... Yvonne Strahovski :P)

- Fringe (Dr. Walter Bishop) :P :P

- Babylon 5 (egy szuper sci-fi a 90-es évekből, nagyon szeretem a mai napig)

- FireFly (egy meglehetősen egyedi sci-fi, bőven van benne humor és Adam Baldwin :cool: )

- StarGate SG-1 (Klasszikus remek humorral és elég sok akcióval)

- StarGate Atlantis (tulajdonképpen ugyan az érvényes itt is, mint az SG-1 esetében)

- X-Akták (volt benne 1-2 rész, amit kifejezetten poénra vettek és nagyon jók voltak, az alap hangulata a sorozatnak egyébként elég sötét, de én nagyon kedveltem)

- Dexter (humor akad ugyan benne, de a sorozatnak nem a humor az erőssége, ellenben a főszereplő karaktere fantasztikus, a történet is érdekes és komoly morális kérdéseket feszeget + piszkosul izgalmas)

 

Ugyan nem akció, de nagyon ajánlom a The Big Bang Theory-t is (Agymenők) fantasztikus sorozat és kellően geek, remek kikapcsolódást nyújt és garantált a nevetés :D:P

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nézőpont kérdése. Véleményem szerint zseniális volt a befejezés. Nekem nagyon tetszett.

EGyetértek. Szerintem is remek volt, és számomra eléggé megható a vége. Ja és a listával is egyet értek! :)

 

Doctor who 7. évad, a régi 65ös. :D

Elkezdtem nézni a régi részeket a 3. dokitól, és bár lassan haladok nagyon tetszik.

Nyilván nem halok bele az igazlomba, és még alig láttam pár részt, de azok tetszettek. Liz Shaw nagyon szép kis companion, és Stewart is jó arc. Most már értem amikor a 6. évad fináléjában felhívja a tábornokot, és hogy ő az. Meg amikor az 5. évadban találkozik a Silurokkal és mondja nekik, hogy találkozott egy kisebb csoporttal régebben. Meg hát az első részben egy autonok voltak, szóval ők is régi...khmm...új ismerősök. :D A doki meg nagyon jól játszik. Jó arc az öreg nagyon. :)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

EGyetértek. Szerintem is remek volt, és számomra eléggé megható a vége. Ja és a listával is egyet értek! :)

 

Doctor who 7. évad, a régi 65ös. :D

Elkezdtem nézni a régi részeket a 3. dokitól, és bár lassan haladok nagyon tetszik.

Nyilván nem halok bele az igazlomba, és még alig láttam pár részt, de azok tetszettek. Liz Shaw nagyon szép kis companion, és Stewart is jó arc. Most már értem amikor a 6. évad fináléjában felhívja a tábornokot, és hogy ő az. Meg amikor az 5. évadban találkozik a Silurokkal és mondja nekik, hogy találkozott egy kisebb csoporttal régebben. Meg hát az első részben egy autonok voltak, szóval ők is régi...khmm...új ismerősök. :D A doki meg nagyon jól játszik. Jó arc az öreg nagyon. :)

 

Elég sok utalást pakoltak a 6 évadba. :D

Személyes kedvencem a 4. évadba hangzott el.

 

Mikor a 10. Doktor és Donna Pompeibe utaztak és a Doktor megemlíti, hogy járt mát Rómában, de a tűzhöz semmi köze. :D

 

Persze a Doktor miatt volt a tűz, de nézzük el neki. :D

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

EGyetértek. Szerintem is remek volt, és számomra eléggé megható a vége. Ja és a listával is egyet értek! :)

 

Szégyen, nem szégyen én elpityeredtem pöttyet a végén. Tudom, férfiatlan, de ez a nagy büdös helyzet :):P (LOST)

 

 

A régi Doctor Who évadokhoz... lehet én is belenézek. A 3. Doktor nekem is szimpatikusnak tűnik fanvideókat elnézegetve. De azt mondják (és itt is említettétek már) hogy a 2. Doktor is zseniális. Meg hát az elsőt sem lehet elfelejteni, mégis vele indult a sorozat. És még ott van a többi Doktor is :P Szóval ha nem is fekszem rá a témára erősen de valamikor a jövőben mindenképpen bepróbálok pár régi epizódot :)

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is így jártam a végén. Igaz én a 3. évad fináléjánál is könnyeztem elég rendesen. :)

 

Ó persze, én is többször "könnyeztem" a LOST-on, de most konkrétan a sorozatzáró epizódot említettem. De az egész sorozat nagyon tud hatni az érzelmekre. Ehhez hozzájárult nagymértékben Michael Giacchino fantasztikus zenéje! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igazatok volt, a Spartacus 3. évada valóban nagyon jó (azt tudom, hogy hivatalosan a 2. de az Aréna isteneinek is Spartacus volt a megjelölése, vagy akkor a 0?). Mondjuk nekem az őt alakító új színész is jobban tetszik, szerintem hitelesebb és férfiasabb. Ashur visszatérése szokás szerint jól kitervelt és okos húzás volt, nekem ő az egyik kedvencem. Doctore története jól volt felépítve, így 2 rész megnézése után azt mondom, hogy ennél sokkal kevesebbet vártam, mégis sikerült meglepniük. Ha így megy tovább, akkor holnapig be is fejezem! :)

Szerkesztve: - FlóriBá
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.