Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

A mentalista 3. évad finálé. Bakker! Régen láttam ennyire jó és ekkora WTF-es évadzárót sorozatnál.

 

Sherlock már az én listámon is egy ideje rajta van, remélem hamarosan el is jutok addig, hogy belekezdjek ;) ... pontosabban részleteket láttam már belőle és sok pozitív véleményt is olvastam, de normálisan még nem láttam.

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hősök 1.-2.-3. évad.

Aki nem bírja a hullámvasutat, az neki se álljon a filmnek, mert a színvonal ingadozástól tuti hányni fog. Amennyire jó volt az első évad, annyi buktató volt a 2.ban.

Az is igaz, hogy 20részen át próbálják megmenteni a világot és harcolnak a szomorú tények ellen, a végső csattanó annyira frappáns, mintha bevágtak volna egy képet 2 kiló kenyérről, majd The end...

A sorozat legnagyobb hibája, hogy minden 2. részben meghal valaki, aki a rá következőben feltámad. Ez nem spojler, mert a 3. feltámasztásnál rájöttem, hogy innen bizony főszereplőt nem írnak ki, tehát nem kell félnünk, bárkit megkedvelhetünk, 4 évadon át húzni fogja.

Ennek a sorozatnak is meg van a Jar-Jar-ja, egy idegesítő kis japó, 28 évesen kb. egy 10 éves szintjét üti meg. Ennek ellenére vannak jó mozzanatai és vicces cselekedetei, de amikor önálló 80%ban róla szóló részt kapunk, akkor 20perc után már baromi sok, egy epizód pedig 42perce átlagban.

Aki oda van a szép szőkékért, azok tehetnek egy kísérletet, komolyan mondom 80%ban a női szereplők ilyen hajszínűek és 95%ban baromi jól néznek ki. Ezzel ellentétben a többi hajszínt képviselő női karakter egy négert és egy mexikóit leszámítva elég fura arcszerkezettel bír.

Összességében most már megnézem a 4. záró évadot is, de bevallom ennél sokkal többet vártam, a rossz színészi játékok, überbéna CGI és a 4-5 váltakozó helyszín egyre unalmasabb és elkeserítőbb.Aki látta a 3. évadot, segíthetne egy dologban:

 

Linderman gyógyító volt és a lövöldözés után, ő menti meg Nathan-t. Ez mind szép és jó, de ő csak Parkman apjának kivetített emlékképe, ha jól tudom, így az általa végzett gyógyítás sem lehetséges...Akkor mégis, hogyan épült fel Petrelli a két mellkas lövés után???

 

Szerkesztve: - FlóriBá
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sherlock már az én listámon is egy ideje rajta van, remélem hamarosan el is jutok addig, hogy belekezdjek ;) ...

Mind DW-rajongó, még hozzá sem kezdtél (író miatt)? :P

 

Aki látta a 3. évadot, segíthetne egy dologban:

Sajnos erre már nem emlékszem, szóval nem tudok rá válaszolni :( A japán srác meg előtte trükkökkel foglalkozó szakember volt a Lucasfilmnél (SW ep2-n is dolgozott), de szerintem jó volt ebben a sorozatban is mint színész, ahogy emlékszem, elég sokan kedvelték a karaktert.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Miss... körbe jártam már elég sokszor, mint macska a forró kását, mint írtam részleteket már láttam is és olvastam a túlnyomó részt pozitív kritikát + ugye Steven Moffat :rock: ... de nem, konkrétan még nem kezdtem bele. Discovery sorozatokat daráltam (Csoda, hogy élek, Piszkos munkák, Állítólag, stb..) de mindenképpen nézős és az is biztos, hogy imádni fogom!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mindegy, akkor marad ennyiben, logikai buktató, van belőle pár. A másik, hogy Hiro annyit utazgat az időben már, annyi minden megváltoztat, hogy ez a világvége dolog egyáltalán nem félelmetes. Sylert meg utálom, ő is vagy 12* meghal, de főgonosz, így nem tudnak mit kezdeni vele.

Jah, aki szereti a napfogyatkozást, az költözzön Amerikába, a sorozat szerint fél évente megesik és 40-50perces átlagosan. Biztos gazdag ország, rendelt magának egyet! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Dexterrel az a baj, hogy nagyon ingadozó. Volt a cigányos (az első és egyetlen barátja) plusz az az évad mikor a nővel együtt gyilkolászott...hát, komolyan, én mindig egyben nézem meg, az utolsó rész után a teljes évadot 2nap alatt, de ez a kettő annyira hidegen hagyott. A mostani jó volt, habár a hit, sosem érdekelt, most jól csomagolták a dolgot és a színészek is tettek valamit a történethez. House 8évados lett, sejtettem, hogy ez is...amúgy nekiálltam tölteni, 60 giga, minden rész, extrák, mindegyikhez jó felirat...2nap alatt jön le! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor jó. :) Egyébként remélem meghal a végén. Nem szeretném, ha letartóztatnák. :)

Na azt én sem. Nagyon megkedveltem a fickót. :) Viszont meghalni sem szeretném látni, igaz, hogy e kettő mellett másik befejezés nehezen elképzelhető. Kizárt, hogy elmúljon Dexter "szenvedélye".

 

 

Dexit illetően leragadtam ott, hogy egy 3 évadra való hosszabb ívű történetbe kezdenek. Ez akkor sztornó, és 2 évad a biztos?

Nekem meg az volt az érzésem, hogy ez a 7. lesz az utolsó évad.

Szembekerülni Debra-val - ennél súlyosabb konfliktust nem tudok elképzelni, így egyelőre nálam ez a csúcspont, megelőlegezve. Aztán majd meglátjuk.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na azt én sem. Nagyon megkedveltem a fickót. :) Viszont meghalni sem szeretném látni, igaz, hogy e kettő mellett másik befejezés nehezen elképzelhető. Kizárt, hogy elmúljon Dexter "szenvedélye".

A könyvben hogy volt? :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A könyvben hogy volt? :)

Én csak a második kötetet olvastam, ahol még csak udvarolt Ritának, szóval nagyon az eleje volt a történetnek. :) Érdekes egyébként, hogy az a gyilkos, aki abban a könyvben szerepelt, nem volt benne egyik évadban sem, viszont a kerettörténet bekerült a sorozatba. Ezek alapján könnyen lehet, hogy bármi is a vége a könyvsorozatnak, a filmsorozatnak más lesz. Szerkesztve: - Pildi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De most nézem, neked DWs avatárod van??? megyek is át a sorozatok topicba. :D

Majd írok pár sort, ha a végére értem :) Már nincs sok belőle :) És igen, kb. 6 év után váltottam, de még alig ismerek magamra, ha belépek a fórumra, szokni kell :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És igen, kb. 6 év után váltottam, de még alig ismerek magamra, ha belépek a fórumra, szokni kell :)

Nem akartam szóbahozni, de ha már szóba került, én sem ismertelek meg tegnap, sőt ma sem. :D De minden csoda három napig tart, biztos megszokjuk. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.