Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Szerintem úgy lehetett így nézni (bár én nem néztem), hogy aki követte kezdettől, az kénytelen volt így, mert nem adtak többet :P

Viszont szerintem napi néhány résznél ne nézz többet, mert nagyon be lehet zakkanni a egész napos sorozatnézésbe, legalább rám nem volt jó hatással, nem is fanyalodom rá még egyszer :D

 

 

Nekem estére inkább a szemem égett.De egyszerűen annyira kiváncsi voltam, hogy mi lesz a következő részben, hogy vállaltam ezt a kellemetlenséget.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jaj má', a filmre értettem amit sugall az előzetes. :P Bébi plusz gyilkos apuka :D

+18-asként megy a sorozat éjszaka (legalább is nálunk így ment), szóval ebbe igazán nem tudnak belekötni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor neked még jó, van +5 évad. Nem fogod megbánni, ha végignézed, szerintem egytől egyig zseniális.

 

Szerintem is.Már most a 2. évadnál olyan iszonyú jó húzásokat tesznek bele, hogy beleborzongok.

Különben úgy döntöttem el, hogy elkezdem nézni, hogy a 6. évadot egy kollégám sógorának kiírtam, és belenéztem, hogy vajon milyen sorozat ez.A belenézés alkalmával nagyon megtetszett.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És este 10 után ment mindig, úgyhogy ebbe nem igazán lehetne belemenni.

 

örülök h tetszett.

sajna azt hallottam lehet h a 8. lesz az utolsó...talán még jack sem éli túl... :S persze ennek is errefelé hajlott a vége. :)

remélem ez nem spoiler mivel lesz 8. :)

 

 

végignéztem a Prison Breaket és hát ekkorát régen csalódtam már. nem hiába halogattam a 16.résztől. amikor

Spoiler:

megjelent az anyja onnantól kész volt...az egyik legjobb sorozatnak indult és ilyen kaki befejezést kapott...hát nem tudtam mit mondani. ott kellett volna befejezni mikor először megszerezték scylat.

iszonyú volt. de azért az első évad még így is veri szinte az összes sorozatot!!

 

Fringe. lepörgettem és nagyon tetszett az első évad. nem ilyen számítottam szóval pozitívan csalódtam, és alig várom már a 2. évadot. láttam pár bemutatót és hát nem lesz rossz. :)

walter for president!!!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egész érdekesen folytatódnak Dexi kalandjai. A rész vége nagyon odavágós.

Az új főgonosz elborult elméjű egy valami. Lithgow papa most megmutathatja hogy túl tudja-e gonoszkodni a Cliffhangeres figuráját. Szerintem ez a Dexis fazonja még betegebb lesz mint amaz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

hát jó sok sori lesz ismét amit lehet majd nézni hamarosan, illetve folytatni:

számomra: dex, SGU, SWCW, Fringe, Lie to me, mentalist...stb stb :roll: jujj caprica később lesz, 24et nem tudom, dollhouset se, jelenleg most Supernaturalt nézek, és tök jó, azt hittem ien szépfiús b*romkodás de egész kemény.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.