Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

DVD-rip? :D Jobb a minősége, mint a rendes HDTV-nek?

Ha igen, akkor miért nem inkább a 720p-t nézed, ahhoz van felirat.

Nincs logó (ha logót akarnék, TV-n is nézhetném), plusz az van meg, plusz DVDRipben kevesebb DVD-n fér el, plusz amíg nincs DVD-m, ebben a formátumban kevesebb helyet foglal a vinyón, plusz mi értelme House-t HD-ben nézni? Még ha Cameron és 13 pucéran rohangászna azt mondanám, na de így nem sok olyan látványelem van benne, ami megkívánná a 720p-t. Plusz csak addig kell, míg nem lesz pénzem arra, hogy megvegyem DVD-n.

 

És még el is kaszálták a sorozatot.

Ne ba' meg! :D Mondjuk várható volt :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Micsoda igények! Logó, meg 720p... emberek, engem az érdekel, ami történik benne, nem az, hogy van-e a mittudomén melyik sarkában mittudomén mi, vagy hogy minden izzadtságcseppet lássak House homlokán...

 

Lejön a sim Lol/Xor/stb. cucc, és már nézem is. Szerintem nem az számít, hogy van-e logó, vagy sem...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Micsoda igények! Logó, meg 720p... emberek, engem az érdekel, ami történik benne

Igen, de ha kitakarja a logó a történést, az már kellemetlenebb (Starate-nél pl megesik, mikor beúszik valami b*zi SyFy-os reklám a fél képernyőre). Amúgy itt már archiválásra kerülő epizódokról van szó, nem azokról, amiket lendületből megnézek. Amiket kiírok, azon ne legyen semmi.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Engem csak azok a képernyő negyedét elfoglaló felkúszó reklámok zavarnak, ilyen "FOX: Prison Break 9/8c"-féle baromságok. Mint amikor a Simpsons filmben felkúszott ez a csík, és kiírták hogy bizony, már a mozifilmeknél is reklámozunk. :(

Haldoklik az egyik szereplő, aztán közben jön a csík hogy következik a CSI: Miami..

 

Azért is szeretem jobban a dvdripeket, mert azok nincsenek megvágva. Gondolok itt azokra amiknél mindig kivágják a főcímzenét és a stáblistát.

A 720p meg egy Lostnál vagy egy Heroesnál jól tud kinézni, de annyira nem hoz lázba, főleg hogy a hdripek nem a legszebbek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Haverom ajánlotta a True Blood c. sorozatot, azzal, hogy jó csajok vannak benne. Elmentem a boltba ahol többen is vásárolunk és megvettem. Egész jónap tűnik így 2 rész után...

Valaki nézi még?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen igen én már végignéztem az első évadot, és most pörgetem majd vmikor a 2.at.

Naggyon jó sorozat, ahogy szinte az összes HBOs sorozat.

Az első 2 rész szinte még semmi, én mondjuk az első után kaszálni akartam, de hiba lett volna. :rock:

 

Supernatural 5x1: nagyon jó évad lesz ez!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valaki nézi/nézte innen a Tudorokat? Az is jó sorozat, megnéztem mind a három évadot. A legnagyobb baja, hogy mivel történelmi, így az ember a fordulatok nagy részét már előre tudja. De azért jó volt nézni :) Viszont kölköknek nem igazán való, főleg az első évad, kicsit túlteng az erotika :rock:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát én a 2. közepén abbahagytam mert nagyon langyi lett, de most ha végigment HBOn szinkronosan a 3. akkor lehet lepörgetem. Bár ezt nem lehet olyan gyorsan. :rock: Elég lassú sorozat.

És hát történelmi igen, bár a karaktereken nem látszik meg. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát én a 2. közepén abbahagytam mert nagyon langyi lett, de most ha végigment HBOn szinkronosan a 3. akkor lehet lepörgetem. Bár ezt nem lehet olyan gyorsan. :) Elég lassú sorozat.

És hát történelmi igen, bár a karaktereken nem látszik meg. :D

Valóban elég langyos lett, szerintem a harmadik évadban voltak események, amiket az előzőek lassú folyásához képest elkapkodtak, de azért még nézhető maradt.

Hát jah, a karakterek nem túl hűek, maximum a cselekedetekben :D

 

Elkezdett érdekelni :D

Sejthettem volna, hogy ez a momentum felcsigázó momentum :rock:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valaki nézi/nézte innen a Tudorokat? Az is jó sorozat, megnéztem mind a három évadot. A legnagyobb baja, hogy mivel történelmi, így az ember a fordulatok nagy részét már előre tudja. De azért jó volt nézni :) Viszont kölköknek nem igazán való, főleg az első évad, kicsit túlteng az erotika :rock:

Akkor ez biztos olyan, mint a Róma. De jó lenne annak a 2. évadát is látni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Off

Én nem csalok, így is 1,4 :D Sajnos az utóbbi egy évben esett le ennyire, volt már előtte 2 is :D Jah, hát aki nem viszi túlzásba a leszedést, és ugye a sorik többnyire ingyenesek (sokszor más is) az ncore-on, így nem is olyan nehéz :D Alig volt olyan sorozat, ami ne lett volna "ingyenes".

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No már épp kérdezni merészetlem, hogy milyen volt :D
Méltó szezonkezdés. A rész vége telitalálat. Rendesen el lehet gondolkodni azon hogy hogyan is történt az ami történt.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fringe

 

Hát ez k*rva jó volt :nana: Picit talán elsiették ezt az új ügynököt, de a vége ütött rendesen.

 

 

Defying Gravity

 

Jó volt a hatodik rész is. :D Ám ez a real time-os üzenetváltások a Földdel már több mint gyanús.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.