Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Egy két fityegő miatt nem fogom tv elé szögezni magam, ha a történet nem szól másról, csak tesztoszteronról, meg némi szexről.

Tudtam, hogy csatlakozni fogsz a véleményeddel :) Csak tudnám, hogy itt miért felejtik el a srácok, hogy ide nem olyan csajok járnak, amilyennek ők képzelik a lányokat :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hűazannyátdejó volt a Lost. :)

 

Tényleg lehet azt mondani hogy alig történik valami a Lostnál az első évadban, de ott nem a sztori haladásán volt a hangsúly, hanem a karaktereken. Igen, történet szempontjából a leggyengébb évad, de a hatás szempontjából messze nem.

A harmadik évad elején amúgy Oldie senki se szereti(rajtam kívül :)), a 11. rész környékén kezd jobban beindulni a sztori. Az évadzáróra(ami az egyik ha nem a kedvenc részem) nagyon felpörög.

 

De szerintem egy mondjuk Locke-os drámai rész többet ér ahol kvázi nem halad a sztori előre, mint egy akciójelenetekkel megpakolt. A karaktervezetés egyszerűen lenyűgöző.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Zseniális volt a LOST.

 

Az 1. évadban nem hittem volna, hogy a Füst főszereplő lesz az uccsó évadban... bár az 5.-ben sem gondoltam volna ezt.

 

(Ebben nincs semmi spoiler, mert akik nem járnak még ott úgysem tudják, hogy konkrétan miről van szó)

 

Ja.. és továbbra is állítom, hogy ez a világ leg zseniálisabb sorozata... (pedig nézek pár sorit)

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tudtam, hogy csatlakozni fogsz a véleményeddel :P Csak tudnám, hogy itt miért felejtik el a srácok, hogy ide nem olyan csajok járnak, amilyennek ők képzelik a lányokat :)

 

Mert túl sok celebhíreket bújnak titokban, és azokból a csajokból indulnak ki! :P :P :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hogy tudja, hogy mik vannak azokban a hírekben :)

 

Naná! Ismerd meg az ellenséget! :) (poén az, hogy pár éve Anettka gyakran járt be az édességboltba vásárolni, ahun dolgoztam, és csak jóval később tudtam meg, hogy a nő "híres". A hírhedt jobb szó rá)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy két fityegő miatt nem fogom tv elé szögezni magam, ha a történet nem szól másról, csak tesztoszteronról, meg némi szexről. Egyébként az irdatlan kigyúrt test gyakran inkább taszít, mert gyakran mogyorónyi agy jár hozzá. Meg oltári ego. Tisztelet a kivételnek!

 

 

Csak tréfáltam.Bocsánat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó volt a LOST, de most kissé össze vagyok zavarodva.

 

Spoiler:

Észrevettétek, hogy Locke csaja Peggy az AlBundy sorozatból. Megalol! :P :P

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

LOST

Spoiler:

Engem csak egyetlen dologban zavart össze a LOST. Konkrétan az, hogy miért nem tud többé már más alakot felvenni a szörny? Eddig akárkiét fel tudta, akinek csak akarta, ennek ellenére most mégis kénytelen Locke alakjában lenni, de miért? Olyan ez, mint egy ürügy, ami csak arra szolgál, hogy továbbra is szerepeltethessék Terry O'Quinn-t.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Supernatural

 

Spoiler:

Tetszett az apokalipszis 3. lovasának felbukkanása. A Háború és a Halál után már ideje volt egy újabb lovas felbukkanásának, bár a Halál nem szerepelt túl sokat, konkrétan nem is láttuk. Azt sem tartom kizártnak, hogy a későbbiekben még feltűnik, hiszen az utolsó lovassal - A Viszály - karöltve tényleg hatalmas pusztítást vihetnek végbe. Magát az Éhínséget hihetetlenül jól ábrázolták emberi alakjában, tényleg egy visszataszító, gonosz lény jutott róla eszembe.

Szóval jobb rész lett, mint ahogy azt vártam, volt benne minden, ami egy jó kis Supernatural epizódhoz kell: jó cselekmény, izgalom, humor, dráma, brutalitás. Ez utóbbi talán a megszokottnál is durvábbra sikeredett. Gondolok itt az egymásból húscafatokat kiharapdáló "szerelmespárra" vagy hogy a fickó addig tömte magát, amíg nem bírt nyelni, majd egy wc-kefével nyomta le a torkán a többit...stb. Tényleg morbid, de ebből is látszik, hogy ez a sorozat nem egy nyálas, happy end-szerű sablonos gagyi, hanem a misztikus elemeket leszámítva próbál "életszerű" maradni. Ezt nagyon jól szemlélteti az epizód végi zárókép, amikor Dean egy piásüveggel az Impala mellet iszogat, majd elkezni nézni az égboltot és könyörögni Istenhez, hogy segítsen neki, mert nem bírja tovább. Ebből is látszik, hogy nekik sincsenek kötélből az idegeik. Sammy újra démonvérfüggővé vált, pedig látszott rata, hogy tényleg küzd ellene, és nem akar olyanná válni, mint a 4. évad végén. Ha belegondolunk, ez az egész egy ördögi körforgás, amiből már nem szállhatnak ki a srácok, még ha akarnak, akkor sem. Ha Dean meghal, visszahozza Mihály, ha Sam meghal, őt Lucifer. Addig fognak őrlődni, míg végül igent mondanak. Cas nem találja Istent, a Colt haszontalan Lucifer ellen, az angyalok és a démonok üldözik őket, hogy a Lovasokról már ne is beszéljek. Kíváncsi vagyok, mi lesz Sammel, most, hogy újra függő lett és bekerült a pánikszobába.

A rész jól sikerült, hozta a 4. évad részeinek színvonalát. A poénok is tetszettek, főleg a Cupidós és a Cas-Dean mobiljelenet.

Sokakkal ellentétben nekem még mindig a kedvencem a sorozat, az egy-két gyengébb rész ellenére is. Szerintem jól elosztották a filler és a főszálas epizódok arányát, hiszen igencsak unalmas lenne 22 részen keresztül azt nézni, hogy üldözik Lucifert, hogy keresik Istent vagy az angyalok hogy erőlködnek, hogy a srácok igent mondjanak. Az pedig, hogy Kripke azért tömi tele az évadot filler-részekkel, mert maga sem tudja, mit akar, úgy ahogy van, hülyeség. Évekkel ezelőtt tudta, mi lesz a sztori vége és ha megnézzük, a korábbi évadokban sincs sokkal több főszálas epizód.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lost az első évad után:

Spoiler:

Hát elég vegyesek az érzéseim.

Gondolom csak ebben az évadban, de elég sok negatívum volt számomra, de még így is nagyon tetszett, valahogy megfogtak a karakterek. A történet még annyira nem, hisz az nem nagyon volt, és nem jött be annyira, hogy 25 rész alatt szinte semmi nem történt, csak a karakterek bemutatása. A 40 percből legalább 20 perc ha nem több flashback volt, ami nagy rész uncsi is volt. A szigeten játszódó részek nagyon bejöttek, és minél inkább haladtunk előre annál inkább több több kérdés merült fel, amire szinte semmire sem kaptunk választ szal "muszáj" tovább néznem. :) Az összes karaktert bírom eddig, azt sem értettem hogy Bún-t miért kellett kinyírni a sorozatból, de legyen, Viszont Lock bácsi egy állat. Valahogy az az érzésem, hogy még gondok lesznek közte és Jack között, pedig jobban szeretem amikor a 2 vezető összefog. :roll: Hát most így hirtelen nem is tudom mit írhatnék még. A cliffhanger a végén tetszett, főleg h nem Aaront akarták felvinni hanem Voltot, és hát hogy egy bunker van valószínűleg a fülke alján.

Kíváncsi vagyok még erre a számsorra is nagyon...és mint az utobbi pár mondatomból is látszik...kérdések, kérdések...kérdések. :D

Nagyon biztosak lehettek az írók a folytatásban ha így vezették fel, pedig most már tudom miért hagytam abba pár rész után. Ez az évad csak darára jó, de mint már írtam, nagyon tetszik, és nehéz volt vele leállni. :D

Jöhet a következő!!!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kudar, ezt a beszámolót úgy ahogy van a második évad végén megint berakhatod. Nálam az első úgymond izgalmasabb epizód a harmadik évad első harmadának végén volt.

 

Hmm :D Akkor ez is érdekes és kérdésekben bővelkedő évad lesz. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sorozatot nem lehet darálni szerintem. De semmi mást sem. Nem érzed át a hangulatát, a várakozást, nem hangolódsz rá, sőt unod is.

 

Akkor vagy rosszul írtam, vagy félreolvastad de így darálva pont hogy nem untam, sőt bejött.

Viszont ha egyenként kellett volna, ahogy még régen kezdtem mikor adták a tv-ben, feladtam volna, mert igazából így az első évad részeiben darabonként nem sok minden történt.

És nekem nem kell mondanod, hogy milyen egy sorozatot hétről hétre várni, junkie vagyok, vagy 10et nézek minden héten... :D:)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem ha tvben találkoztam volna vele, tuti abbahagyom még az első évad elején. Annyira nem történik semmi és annyira nem lehet együtt érezni a karakterekkel, mert csupa kérdésből áll az egész és nincs semmi konkrét támpont amihez viszonyítana az ember. Kiismerhetetlen mindenki, se nem szimpatikus, se nem undorító. Jobb így darálva asszondom. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem ha tvben találkoztam volna vele, tuti abbahagyom még az első évad elején.

 

Én is így voltam vele, elkezdtem nézni amikor az RTLen adták, és kb 3 rész után abbahagytam annyira gyengus volt.

 

Ody Te az elejétől kezdve részenként nézted amúgy? (szink v feliratosan)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.