Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Azt írták, hogy ebben az évadban nem lesz "főgonosz" inkább killer of the week téma lesz, és jobban rámennek Deb és Dex kapcsolatára. Ami szerintem hatalmas lenne ha...

Deb végre rájönne, hogy mit is csinál esténként Dexi. Nálam az nagyon bejönne. :) Ez lenne a fő szál, dráma stb, és persze minden részben lenyiszálhatna valakit.

 

Mellesleg Ody sztem ez csak a régi részekből lett összevágva, talán csak az utolsó jelent új.

 

Akkor délután nálam is megy a Fringe évadzáró!!! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ami szerintem hatalmas lenne ha...

Deb végre rájönne, hogy mit is csinál esténként Dexi. Nálam az nagyon bejönne. :) Ez lenne a fő szál, dráma stb, és persze minden részben lenyiszálhatna valakit.

 

Ez már nagyon érik. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fringe:

Maga a rész is nagyon érdekes volt, a legjobb rész onnan kezdődött amikor

Walter rájött hogy ő küldte vissza az időben a gépet. Aztán mikor visszatértünk a valóságba...omg, mi a fene történt??? Az okés hogy peter emlékezett a dolgokra és így nem pusztította el a másik világot, még az is okés ami egy nagy WTF lesz a köv évadban, hogy áthozta a többieket ide, de hova tűnt PETER??? na ezen aztán lehet majd agyalni elég sokáig. Hogy hozzák vissza vagy mi lesz? Jesszusom de kemény. :D És milyen durva volt látni a világunkat ahogy romba dől. És azt is tudjuk, hogy mindenki öregszik, csak Walter nem. :D

 

Itt van pár dolog Fringe évadzáróval kapcsolatban

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fringe

 

Egy 3. (alternatív) világ? :D Nagyon jóóóóóóó

Kíváncsi vagyok mi lesz ebből a 4. évadban, de ez-ez-ez.

Tehát a 3. világból átküldték Petert az elsőbe, hogy az elsőt és a másodikat keresztezze. Ez volt Peter küldetése :)

 

Tehát nem az első világ jövőjét, hanem egy 3.-at láttunk a részben. :D

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valamit benéztél Phobos :)

 

 

Amit itt láttál az az első világ jövője volt. Az ahol az ikertornyok ledőltek 2001-ben. És a végén nem keresztezte a kettőt a jelenben hanem egy átjárót alakított ki a Szabadságszobor alatt. :)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bomarr, végül folytattad a The Borgias sorozatot? Én nézegetem vacsi alatt :) Elvagyok vele, de valahogy hiányom van, és nem tudok rájönni, hogy micsoda. Talán a szenvedély hiánya, mert ez a kor nagyon olyannak tűnik, de pont ezt hiányolom a sorozatból úgy igazán (leginkább hangulatilag). Az meg külön kínos, hogy ezer év után jöttem rá, ki játssza Juant :pfff:

Még nem folytattam, de tervezem. De a spiritusz csakugyan nagyon hiányzik ebből a sorozatból. Ami kár, mert egy hajszálra van attól, hogy tényleg jó legyen.

 

Az Fn.hu értesülése szerint egyébként már forog a Katedrális folytatása Magyarországon (a World without End - Az idők végezetéig folytatáskönyv alapján). Nyolc részes lesz (ha ez már valami ősrégi hir akkor sorry)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Castle 3x23, hát így egy résszel az évad vége előtt valamivel több előrelépést vártam.

 

Ugyan nem volt rossz - azt leszámítva, hogy a gyilkos már akkor felismerhető, amikor először látjuk -, elég jól csűrték-csavarták, viszont az előző két részben többet foglalkoztak Castle-vel és Beckett-tel, mint ebben a részben. Ráadásul, valami pörgősebbre számította így a vége felé haladva. Ettől függetlenül a vége nagyon bejött, először Montgomery jött ki jól, aztán jött Alex nagy bejelentése. Szegény Castle, ha tudta volna, hogy ez lesz a vége, nem hiszem, hogy segített volna Ashley-nek. (Hogy lehet egy fiút Ashley-nek nevezni? Ezeknél az amiknál minek vannak ezek az unisex nevek?) Kíváncsi leszek az évadzáróra.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az Fn.hu értesülése szerint egyébként már forog a Katedrális folytatása Magyarországon (a World without End - Az idők végezetéig folytatáskönyv alapján). Nyolc részes lesz (ha ez már valami ősrégi hir akkor sorry)

 

Nagyszerű hír. Nekem nagyon tetszett a folytatás is könyvben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Chuck 4x23, BASSZUS! confused0054.gifconfused0011.gifconfused0068.gif

 

Ezt vajon hogyan éli túl Sarah??? Lehet eljött az ideje, hogy Chuck újra öljön? Baz', ez a befejezés, ez mellbe vágott. És milyen lesz az esküvő (vagy temetés? :para: ). Ellié sem volt utolsó, de szerintem ez még puskaporosabb lesz. :)

Jók voltak az utalások a Star Warsra, meg a Terminator 2-re is. :lol:

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát nem volt semmi a Fringe évadzárója. :o

 

Zavaros a dolog, lehet rajta agyalni, hogy mit is láttunk ebben a 40 percben.

Phobos, egyébként nem írtál hülyeséget. :) A 3. világ (az 1. és a 2. kereszteződése) jövőjéből Walter a múltba küldte a gép alkotóelemeit (ez magyarázza, miért voltak jelen mindkét világon ezek az elemek). Sőt, így már az is világos, hogy mit keresett Walter és Walternatív egy univerzumban. Az persze kérdés, mi lett Liv, Astrid és a több milliárd ember alteregójával.

Azzal, hogy Peter beleállt a gépbe (ami egy időgép) a jövőbe utazott, ahol már egyesült a 2 világ. Ezt Walter találta ki, hogy ráébresszék P.-t arra, ne pusztítsa el a másik univerzumot, mert az az övék végét is jelenti. Még ez a tudat dolog is érdekes, hogy a "jelen-beli" Peter tudatával mi lett, amikor a jövőbe utazott, mert ott szemmel láthatóan a jövőbeli önmaga dominált.

A vége pedig... Peter "sohasem létezett". És mi van a Walter által emlegetett paradoxonnal? Ami egyszer megtörtént, azon nem lehet változtatni. Kissé furcsa nekem, hogy P.-t lazán eltüntetik, ahogy az emlékét is másokból.

Komolyan, lassan több lesz a kérdés, meg a rejtély, mint a Lost alatt összesen. :D

 

Jöhet a next season! 8)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fringe

 

 

Nem értem, hogy hogy jön ide bármilyen harmadik világ. Az alternatív Walter világa megsemmisült amikor működésbe hozták a gép(ek)et, Walternatív élte csak túl mert valami ismeretlen módon átjutott a "mi" világunkba az utolsó pillanatban. Még mondja is, hogy elpusztult világáért bosszút fog állni. A jövőben a mi világunk jövőjét látjuk.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még nem láttam az utsó SGU részt, de ez a hír most kicsit feldobott. Nem tudom mekkora rá az esély:

A Stargate-es Brad Wright elmondta, hogy tervei között volt egy olyan tévéfilm, mely mindhárom széria szereplőit összehozza.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még nem láttam az utsó SGU részt, de ez a hír most kicsit feldobott. Nem tudom mekkora rá az esély:

A Stargate-es Brad Wright elmondta, hogy tervei között volt egy olyan tévéfilm, mely mindhárom széria szereplőit összehozza.

A hangsúly a "volt" szón van. ;) A színészek már szétszéledtek, Wright, Mallozzi és Cooper pedig már átköltöztek Los Angelesbe (a Stargate ugye Vancouverben készült), és nekiálltak az új sorozataikat előkészíteni, a díszleteket, a Destiny-től Atlantison és a BC-304-eseken át egészen a Csillagkapu Parancsnokságig rég lebontották (az utolsó díszlet, ami még állt, a Destiny hídja és a kaputerme, de múlt hónapban azokat is eldózerolták). Úgyhogy minden sorozat- és filmterv is dobozba került, ahonnét jó eséllyel soha nem is fog már kikerülni, mert ha egyszer újra lesz valami, ami a Stargate címet viseli, akkor sem az eredeti (a SyFy és az MGM szemében bukott) széria készítői fogják megcsinálni.

Személy szerint, a mai világban folytatásra nem is látok sok esélyt, mert sajnos, inkább a rebootok korát éljük. :(:roll: Márpedig egy Stargate rebootra én rohadtul nem vagyok kíváncsi, úgyhogy akkor inkább soha ne is kerüljön elő.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó volt a heti Game of thrones is

 

Bevallom őszintén, nem egészen értem ezt a törpe fickót, mit miért csinál, de igazából szimpi a karaktere. Most viszont rendesen pácban van. A kovács fiú nem véletlenül Ned unokaöccse akar lenni?

Ja, és "havas" fickó (egyszer megjegyzem már a nevét) egyre szimpatikusabb figura :) A végén még előlép kedvenccé.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó volt a heti Game of thrones is

 

Bevallom őszintén, nem egészen értem ezt a törpe fickót, mit miért csinál, de igazából szimpi a karaktere. Most viszont rendesen pácban van. A kovács fiú nem véletlenül Ned unokaöccse akar lenni?

Ja, és "havas" fickó (egyszer megjegyzem már a nevét) egyre szimpatikusabb figura :) A végén még előlép kedvenccé.

 

 

 

Hú, már ott járnak? Be kell majd pótolnom a 2 rész elmaradásomat, csak most sok a dolgom.

Tyrion nekem nagy kedvencem lesz.

Várd ki mi lesz majd vele a hegyekben, nagyon nagy beszólása lesz ott. Én hasamat fogtam a röhögéstől. Remélem azt nem hagyták ki a készítők.

A kovács fiú? Nem igazán, ő egészen más ember rokona... És még kiderül egy pár karakterről, hogy nem azzal áll rokonságban, akivel hinnéd.

Bár még csak az első könyvet olvastam, de annyit tudok, hogy Havas Jon nagyon nagy szerephez jut állítólag.

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még a szokottnál is? :roll: Pedig állítólag jó rész volt.

Szokottnál? Másnapra általában elkészül, ez neked lassú? :o Jó, Durdhoz és Kolmilanhoz képest az, de lássuk be, ők villám géneket örököltek. :) A Castle, na az lassú, a huszadik részhez majdnem egy hónap alatt készült el a felirat (és le vannak maradva két résszel, így például Karrde valószínűleg az évadzárót majd valamikor nyáron nézi meg, ha csak fel nem hergeli magát :)).

Amúgy nagyon jó rész volt. Az előző rész meglepetése smafu volt ahhoz, ami ebben jön majd.

 

Szerk.: na, most írták ki frissen a twitterre, hogy ma nem lesz Chuck felirat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.