Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Ody: Az ötödiket szinkronosan vagy feliratosan nézed? Volt egy kis megoszlás ebben itt a fórumon: van aki szerint így van aki szerint amugy jó... szerintem érdemes felirattal és szinkronnal is ránézni, hogy kiderüljön hogy működik igazán :)

 

A speciálokat pedig mindenképp érdemes bepótolni mert azok kötik össze a négyes és az ötös évadot :)

Van szinkronosan is? Nem találtam...így most angolul nézem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem úgy hiányzik a szinkron... :(

 

Nekem is hiányzott, de jó volt az eredeti nyelven is. A Doktor hangja nagyon bejött. :) ..bár nekem a szinkronja is bejött.... ilyen kifacsart ízlésű vagyok, de ez már úgyis köztudott itt :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na, mit látok? Úgy tűnik, mialatt elvoltam igencsak ismerté vált itt a Doctor Who. :rock: Végre már nem vagyok egyedül a témában. Amúgy ki ismeri innen legrégebbről a Doktort, rajtam kívül? Mert, ha még mind csak friss nézők vagytok, akkor én tudnék mit mesélni a Who-világról, tekintve, hogy amióta egyszer 2006 táján belebotlottam a sorozat első két szinkronos évadjába az RTL Klubon és később újra rátaláltam 2009-ben, nem tagadom, eléggé nagy fan lettem. :D A kommentek alapján látom, már a társaság nagy része a 6. évadnál tart. Szerintem is az egyik legjobb évad, legalábbis a 11. Doki korszakában. Emlékszem még pár évvel ezelőtt ott siránkoztam a csekély számú magyar Dokifanokkal, amikor még csak az első 2 évad volt meg magyarul, hogy "ez hihetetlen, hogy senki nem ismeri ezt a sorozatot és, aki ismeri, az meg negatív véleménnyel van róla", viszont ma már azért elég nagy népszerűségnek örvend a magyarok körében is. Mondjuk ez az AXN Sci-finek köszönhető, meg a magyar Dokifanok unszolásának. Furcsa, hogy még jóval a sorozat magyar folytatása előtt elvetettem az ötletet, hogy "dejó lenne, ha az egyik sci-fi adó leadná mindegyik évadot szinkronosan, a spin-offokkal együtt, mondjuk az AXN-Sci-fi", erre tessék. :) Oh, és ha valakit érdekelnek a régebbi részek, a YouTube-on fent van a '96-os film a 8. Doktorral, szinkronosan!

Szerkesztve: - dalekterminator
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát szerintem Dei, én, Riddick, Bomarr, és aztán jöttek a többiek, és nem volt megállás, Ody, Dzséjt, Lok, és még páran, plusz akik lassan ráveszik magukat hogy megnézzék. :D

Jajj várom már a holnapot, végre duplarész elsője: 6x5! ^^

 

Ma pedig kezdem a Sons 4. évadát. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ismerni szerintem én régebb óta ismerem, tekintettel, hogy én gyerekkoromban láttam az egyik Dalekos-Peter Chusingos filmet, az meg jóóóóval 2006 előtt volt. :) Az más kérdés, hogy aztán jött egy tizensok éves kihagyás. :D De most már tényleg leszedem azt a két filmet és a végére járok, hogy melyik volt az.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dexter okés volt, a következő rész is jónak tűnik.

Nekem a játékbemutatós rész jött be a legjobban. :D

Dexinek amúgy nem keveset kell azért kínlódnia hogy megkaparinthassa Travyt. Már-már szinte alig van esélye de naná hogy valahogy ezt is meg fogja oldani. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ismerni szerintem én régebb óta ismerem, tekintettel, hogy én gyerekkoromban láttam az egyik Dalekos-Peter Chusingos filmet, az meg jóóóóval 2006 előtt volt. :) Az más kérdés, hogy aztán jött egy tizensok éves kihagyás. :D De most már tényleg leszedem azt a két filmet és a végére járok, hogy melyik volt az.

 

A Peter Chusingos film régen tényleg volt szinkronosan? Mert egyszer már korábban is emlegették valahol, hogy annak idején az HBO-n ment. Jó lenne beszerezni szinkronizálva, bár a '96-os filmet is alig találtam meg magyarul.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jut eszembe, láttam a Sarah Jane kalandjai Dokis részét és meg kell mondjam, a 3. évad szinkronja rosszabb, mint az első kettőé volt. Csak Sarah Jane magyar hangja maradt a régi. És nem Rajkai Zoltán volt a Doki hangja, hanem Szokol Péter, aki enyhén szólva furcsa volt hozzá, de szerencsére David játékát egy szinkron sem tudja elrontani. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hozta a szintet Dexi koma

 

 

Kezdem azt hinni, hogy Louise se százas. szegény Batista...remélem Quin rájön, hogy össze kell szednie magát. Deb túl sokat van a pszichiáternél, olyan érzésem van mintha meg akarnák ölni a készítők. Ne legyen igazam...

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dexter

Az hogy valami nem százas a kocka gyereknél az tuti, meg gondolom nem hiába ajánlotta Dexternek pár résszel ezelőtt a speckó keresőjét, amit ha a pali ellenőriz, az nem sok jót jósol Dexternek.

 

És azt se hiszem hogy véletlenül pont Dex bébiszitterét spécizte ki magának.

 

Deb szerintem nem fog egy darabig meghalni, maximum az utolsó évadban. Ez a pszichomókusos szál meg inkább a Dexterrel való kapcsolatát akarja mozgásba lendíteni, amit eléggé elhanyagoltak ez utóbbi időben.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dexter

Az hogy valami nem százas a kocka gyereknél az tuti, meg gondolom nem hiába ajánlotta Dexternek pár résszel ezelőtt a speckó keresőjét, amit ha a pali ellenőriz, az nem sok jót jósol Dexternek.

 

És azt se hiszem hogy véletlenül pont Dex bébiszitterét spécizte ki magának.

 

Deb szerintem nem fog egy darabig meghalni, maximum az utolsó évadban. Ez a pszichomókusos szál meg inkább a Dexterrel való kapcsolatát akarja mozgásba lendíteni, amit eléggé elhanyagoltak ez utóbbi időben.

 

 

 

 

Nekem is van egy olyan sejtésem, hogy Louise sokat tud Dexterről.

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jut eszembe, láttam a Sarah Jane kalandjai Dokis részét és meg kell mondjam, a 3. évad szinkronja rosszabb, mint az első kettőé volt. Csak Sarah Jane magyar hangja maradt a régi. És nem Rajkai Zoltán volt a Doki hangja, hanem Szokol Péter, aki enyhén szólva furcsa volt hozzá, de szerencsére David játékát egy szinkron sem tudja elrontani. :)

 

Hát nem sírtam volna, ha Rajkai Zoltánt veszik elő... de jó volt látni (még ha rövid időre is) újra a 10. Doktort! :D

 

-----

 

Ízelítő a Doctor Who 6. évadának soundtrackjéből... az album megjelenése december 19. -> Katt ide!

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

szerintem vigyázz a spoilerekkel, nehogy valaki belefusson, mielőtt megnézné a részt. ;)

Szerintem semmi olyat nem írtam amivel poént lőttem volna le. Gondolom senki se várja néhány résszel a szezon vége előtt hogy Dexi sitty-sutty letudja a dolgokat. Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Doktor 6x5 Hmm

 

Hát ezért nem jó külön nézni a dupla részeket. Valahogy így voltam az előző évadban a Gyíkos résszel is. Az első nem igazán jött be, de aztán a második nagyon helyretette. Szerintem itt is így lesz. Ennél a résznél megvolt a jó alapötlet, de valami mégis hiányzott. Para faktornak nevezném. :D Gyakorolatilag 40 perc alatt nem sok minden történt, csak felvezették a köv részre az izgalmakat és bonyodalmakat. Nagyon kíváncsi leszek mi lesz a doki másával. De az előzetest nézve nem két doki fog szembeszállni a másokkal. Volt egy full 6.napon utánérzésem az egész résszel kapcsolatban, ami nem is lett volna baj, mert mondom imádom a sztorit, csak kevés volt ez most nekem. És még mindig tetszik hogy minden részben benéz a néni és a doktor csekkolja hogy Amy igenvagynem terhes, de azért nem kell szájbarágósnak sem lenni. :D :D várós a folytatás!!!

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem az a szájbarágás nem annyira szájbarágás, de majd nemsokára megtudod, miért nem az. ;)

A rész önmagában nekem sem jött be, de a második résszel együtt alkot majd ugye egy egészet, és úgy már nagyon jó.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó volt a Dexter.

 

A pszichiáter a végén még kihozza, hogy Deb valójában a tesóért van oda, azért nem tudott eddig épkézláb pasit összehozni magának.

Louis meg nem enyhén fura, vajon mi a fenét akar/tud igazából?

Dexter se teljesen komplett, hogy a vallásnak azt az oldalát nézi, ami éppen nem néznivaló, és nem a meggyilkolt pasi hozzáállását (most hirtelen nem jut eszembe a neve) képes inkább szem előtt tartani. Bár Dextert ismerve nem is olyan nagy csoda, de azért mégis.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem az a szájbarágás nem annyira szájbarágás, de majd nemsokára megtudod, miért nem az. ;)

A rész önmagában nekem sem jött be, de a második résszel együtt alkot majd ugye egy egészet, és úgy már nagyon jó.

Jó persze nyílván megvan a maga funkciója,

vagyis a néni néz az ablakon, szóval valószínűleg Amyt figyeli, talán pont a baba miatt. vagy nem tudom. Viszont a dokit is mutatják minden részben hogy néz a monitoron a gyerekfigyelőt. :D az nekem kicsit sok, de igazából mondom ez az össze negatív amit rá tudnék húzni, és persze egyben tuti jobban üt majd a duplarész. És kíváncsi lesz a végén a csattanóra amire Riddick utalt. :D főleg h után jön majd az egyik legjobbra értékelt rész. XD

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Viszont a dokit is mutatják minden részben hogy néz a monitoron a gyerekfigyelőt. :D

 

DW 6x05

 

 

És szerinted ennek az a célja, hogy a szádba rágjanak valamit, amiről azt hiszed, hogy nyilvánvaló? Vagy esetleg van valami történetbeli fontossága, valami, ami miatt fontos, annak elengedhetetlen része maga a folyamat. ;) Szerintem várd meg a negatívumok felhozását inkább az évad végéig. Hidd el, ebben az évadban semmi sem az, aminek látszik. :D

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

DW 6x05

 

 

És szerinted ennek az a célja, hogy a szádba rágjanak valamit, amiről azt hiszed, hogy nyilvánvaló? Vagy esetleg van valami történetbeli fontossága, valami, ami miatt fontos, annak elengedhetetlen része maga a folyamat. ;) Szerintem várd meg a negatívumok felhozását inkább az évad végéig. Hidd el, ebben az évadban semmi sem az, aminek látszik. :D

 

 

Jawohl :):rock:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Doki6x5

 

Jó persze ezzel tisztában vagyok, főleg hogy most már mindenki ezt sulykolja belém. :D de most még ez negatívum nekem, és nyilván nem nagy, csak furcsálom. De annál nagyobb lesz az öröm akkor a végén, ami már nagyon várok. ^^ Kíváncsi vok ki az a néni: A néni aki benézett. XD

 

Ja és Riddick ahol bele lehet hallgatni a 6. évad OSTjába, ott fel vannak tűntetve a számok címei is? mert az is lehet spoileres számomra. Légyszi nézd meg mielőtt rámennék. Köszi. (Ezért azért mondom mert az 5. évad zenéiben is voltak árulkodó címek)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.