Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Doctor Who 7. évad

 

"Karen Gillan (Amy) és Arthur Darvill (Rory) a 7. évad során fog távozni a Doctor Who-ból. Plusz Steven Moffat hiszi, hogy Alex Kingston (River) vissza fog térni.

 

 

Még Doctor Who-hír, hogy nem lesz 2 részes epizód az évadban, Moffat jelen állás szerint ötöt fog írni, és azt mondta, hogy több részt készítenek, mint valaha, ráadásul a 2013-as ötven éves évfordulóra is vannak nagy terveik."

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt: Kicsit bánom is meg nem is a kétrészes sztorik végét. Ösztinén szólva a legnagyobb kedvenceim mind különálló részek voltak, ugyhogy bizakodva várom a következő termést (a döntés mondjuk azért fura Moffat-tól mert pont ő irta a legjobb kétrészeseket: Empty Child/The Doctor Dances, Impossible Astronaut/Day of the Moon stb.)

 

Egyébként nemrég újranéztem a Doktor Who második évadjának negyedik részét (The Girl in the Fireplace) és találtam benne egy nagyon durva utalást a hatodik évad zárórészére (mindkettőt Moffat írta, ugyhogy aligha véletlen).

 

 

Mikor a "The Girl in the Fireplace"-ben a Doktor elkezd olvasni Madame de Pompadour gondolataiban, akkor váratlanul Pompadour is belelát a Doktor fejébe és akkor hangzik ez el:

 

"Doctor… Doctor Who? It’s more than just a secret, isn’t it?"

 

Magyarul szabadfordításban: "Doktor... Doktor kicsoda? Ez több mint egy egyszerű titok, nem igaz?"

 

:o

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Úgy tűnik, Moffat jó előre tervezett. Ami nem csoda, hiszen a Silence in the Library-ben is van utalás a hatodik évadra, és van egy olyan sanda gyanúm, hogy Moffat eme két részen kívül is elrejtett még utalásokat. Merem állítani, még a hetedik évadra is, vagy még tovább. Amit igencsak díjazok, szeretem, mikor az íróknak vannak terveik, nem csak rögtönöznek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Doktor 6x8 aztarézfánfügyülősrézangyalát!!! :D

 

Basszus ennyire tömör részt. Még izgulni sem volt idő annyira telenyomták infóval szóval még emésztek. Újra kell néznem nagyon gyorsan hogy össze tudjam tenni, hogy lett River Amyék gyerekkori barátja. aztán elrabolja a doktort és visszamennek a múltba Hitlerhez, hát ezen behaltam. És mikor mondta regenerálódni, fog hát azt hiszem az egyik legnagyobb álleesésem volt, és hogy egyből megpróbálta kinyírni a doktor a Csend akaratából...jesszusom. szóval akkor a kislány formából lett a néger kislány, és úgy River. De azt még mindig nem tudom hogy ki lesz a szkafanderben., és hogy lehet megakadályozni a doktor halálát, mert úgy nézem egyre több jel mutat arra h muszáj meghalnia. aztán ott volt a rendőrség egy robot formájában. hát az is hatalmas volt. Az antitestek nagyon jó fejek voltak. Szépen figyelmeztették az embert mielőtt kinyírták volna. XD és a végén hogy River átadta a regenerálódását...pffff. hatalmas volt. aztán jajjj ott volt a hangalapú interface...Rose, martha, donna XD mekkora volt már. és most már azt is tudjuk hogy River mikor csókolta meg először a dokit. :D jajj sokat kell még agyalnom, de úgy nézem a köv rész átvezető lesz, ám annál jobb a bemutató alapján. :)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Doktor 6x8

 

Ebben a részben több óriási jelent van. Az egyik kedvencem, amikor látjuk a fiatal Amy-t és Roryt. Ahogy tiltakozik Rory, hogy ő márpedig nem meleg. Amy meg: "Yes, you are!" :D

De a teszelekta antitestjeit én is nagyob bírtam. "Csak egy kis füllzúgást fog érezni, aztán meghal" :D

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

DW 6x08

 

Amy és Rory beszélgetése a kapcsolatukról a rész szerintem legjobb poénja. :lol: Vagy ahogy a Doktor "védekezik" River gyilkossági kísérletei ellen. :D

De a szövegek is baromi jók ebben a részben:

"Fogd be apa, éppen a ruhaméretre koncentrálok."

"Az az igazság, hogy a lányodat a lányod után nevezted el."

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én most a Doctor 6x05 -nél járok.

 

 

Érdekes az a csaj aki mindig valahonnan rá les Amy -re. Kezd az az érzésem lenni, hogy ez a világ csak a csajszi fejében létezik. Vagy a Doktoréban. A nagy bumm miatt lehet a dolog...

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A 6x08 minden általatok említett jelenete és mozzanata zseniális volt, de... a következő jeleneten csak én fakadtam sírva? :P:):D

 

 

Doktor: Rory, fogd Hitlert és zárd be a szekrénybe.

Rory: Rendben, bezrni Hitlert a szekrénybe... Szekrény, Hitler. Hitler, szekrény. Gyerünk.

Hitler: De én vagyok a Führer.

Rory: Oké, befelé.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na igen, az a jelenet is hatalmas, de őszintén szólva, Rory legtöbb jelenete nagyon jó. :D

 

Abból a csávóból az ember semmi komolyat nem nézne ki, mégis, ha rájön a hősködhetnék, lazán felveszi a versenyt a Doktorral. :)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na igen, az a jelenet is hatalmas, de őszintén szólva, Rory legtöbb jelenete nagyon jó. :D

 

Abból a csávóból az ember semmi komolyat nem nézne ki, mégis, ha rájön a hősködhetnék, lazán felveszi a versenyt a Doktorral. :)

 

 

Úgyvan. Rory powa! :rock:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Riddick: azért mert ha ebben a tempóban folytatom akkor is 3 hét múlva vége a doktornak. :( (egy jóóó ideig... :( )

Az a jó, hogy a régi részek se rosszak. Engem spec jelenleg annyira lekötnek az új részek visszanézései + régi részek, hogy nem érzek Doktor Who hiányt. A régi részekből mondjuk jól kell választani. Majd írok egy bővebbet a hetedik évadról (1970-ben futott le). Az kiváló kezdés a classikokhoz. Nem unalmas és vontatott mint az első évadok (mármint az 1963-as és társai), meglepően otthonosnak tűnik az a világ az új részek tükrében... na de majd írok, ha a végére értem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az a jó, hogy a régi részek se rosszak. Engem spec jelenleg annyira lekötnek az új részek visszanézései + régi részek, hogy nem érzek Doktor Who hiányt. A régi részekből mondjuk jól kell választani. Majd írok egy bővebbet a hetedik évadról (1970-ben futott le). Az kiváló kezdés a classikokhoz. Nem unalmas és vontatott mint az első évadok (mármint az 1963-as és társai), meglepően otthonosnak tűnik az a világ az új részek tükrében... na de majd írok, ha a végére értem.

 

Kíváncsian várom! :);)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az a jó, hogy a régi részek se rosszak. Engem spec jelenleg annyira lekötnek az új részek visszanézései + régi részek, hogy nem érzek Doktor Who hiányt. A régi részekből mondjuk jól kell választani. Majd írok egy bővebbet a hetedik évadról (1970-ben futott le). Az kiváló kezdés a classikokhoz. Nem unalmas és vontatott mint az első évadok (mármint az 1963-as és társai), meglepően otthonosnak tűnik az a világ az új részek tükrében... na de majd írok, ha a végére értem.

Én most tartok a '63-as első évad végén és eddig nekem ez is tetszik. Igaz, hogy itt a Doktor egy kicsit Yoda-szerű, nagypapa karakter (szó szerint :D ), de az ő komikumát pont ez a makacs öregemberség adja. Eddig a legjobb rész a The Aztecs volt, mert egy nagyon érdekes kérdést boncolgatott és a konklúziója is megdöbbentő lett. Tény, hogy ezek a részek vontatottabbak, mint az újak, de ez a történet adagolásának(egy epizód, 2-8 db 20 perces részből áll) tudható be.

Ha végeztem az első Dokis részekkel, írok egy kis összefoglalót, meg egy listát, hogy ebből az érából melyik részeket érdemes megnézni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Chuck 5x06. Tudják fokozni, az a durva! Nagyon nagy volt ez a rész is!

 

A CIA-ban minden bérgyilkos dögös szőke? De ezúttal Ellie sem volt rossz, nagyon jó jeleneteket kapott. :yes:

A poénok is nagyon jók voltak, és a rész végén a cliffhanger is jó lett volna, ha múlt héten nem lövik le a poént. Bár ennek résznek a végén a trailerben van egy érdekes utalás, szóval lehet, hogy még így is meglepődhetek majd. Akárhogy is, a karácsonyi rész szerintem nagyot fog ütni.

A rész legjobb poénja pedig Casey-től jött: A Bartowskik megmentése a küldetésünk. :lol: Hát igen, öt év alatt semmi sem változott. Chuck előáll egy hülye tervvel, bajba kerül, egy dögös csaj ki akarja nyírni, miközben a világ megmentése a tét, és végül jön Sarah és Casey, és megmentik. :D

 

 

Apropó, ha valaki akar jövő hétre meglepit, ezúttal se nézze meg a rész végén a trailert.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Apropó, ha valaki akar jövő hétre meglepit, ezúttal se nézze meg a rész végén a trailert.

Á, és ez pont akkor nem fog eszembe jutni, amikor nézem :hehe: Mindegy, majd igyekszem a figyelmeztetést észben tartani :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Chuck - 5x06

 

Ez is nagyon jó rész volt, egyre jobban bejön ez az évad.

A folytatás pedig főleg ütősnek ígérkezik, a promó által lelőtt spoiler tekintetében. Nagyon várom már a tagot, illetve azt, hogy mit alakít majd, de az az érzésem, hogy nem ő a jéghegy csúcsa. Akkor viszont ki és miért pöccent be ennyire Chuckra? :hmm: Ellie és Devon kémes alakítása hatalmas volt, ahogy az is, hogy "szimpla" civilek létére nem teljesen hülyék. "Mystique" sem volt rossz semmilyen tekintetben, de a Játéktól azért rendesen beparázott. :lol: Morgan és Alex aranyosak voltak, egyértelmű, hogy a jövőben újra egy pár lesznek. Mondjuk egy nem is olyan távoli karácsonyi részben el tudnám képzelni a nagy békülést. Érdekes, hogy egyáltalán nem hiányzott az Intersect, a sorozat láthatóan nélküle is remekül megáll a lábán. Kíváncsi vagyok a "nagy tervre" mivel jönnek elő, de gondolom a finálénál előbb ezt úgysem fogjuk megtudni. :)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dexter

 

 

Jézuskám. :D Deb végre rájön hofy szerelmes Dexbe, erre tanúja lesz a Travis kivégzésének. :o Ez aztán a cliffhanger! Momentán el se tudom képzelni mi lesz ebből. Bár van egy olyan sejtésem, hogy nagyon beteg folytatás jön. :)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oldie hogy haladsz a Sons-sal?

Én lassan a 4. végére érek, és uhh, durva lesz mint mindig.

Holnap éjjel pedig eljön a Terror, amit a doktor remélem elűz. :D

Lassan az első évad végére érek. Nagyon ott van a sori, a múltkorihoz sok újat nem tudok hozzárakni. Bejön, na. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.