Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Ne spoilerezzünk már történelmi eseményeket :D Ha megnézek egy II. vh-s filmet, ott is tudom, hogy a végén elbukik a Harmadik Birodalom. Amúgy Glaber sorsáról konkrétan nem tudni semmit, csak azt h vereséget szenvedett, de túl is élhette a csatát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ne spoilerezzünk már történelmi eseményeket :D Ha megnézek egy II. vh-s filmet, ott is tudom, hogy a végén elbukik a Harmadik Birodalom. Amúgy Glaber sorsáról konkrétan nem tudni semmit, csak azt h vereséget szenvedett, de túl is élhette a csatát.

De az általad hozott példa egy köztudott esemény, ami legfeljebb egy 5 éves számára jelentene spoilert, amíg Glaber sorsa miatt sokan izgulhatnak, mivel az nem olyan közismert dolog, és ha korán lelövöd a poént, néhány ember már kevésbé élvezheti a részt.

 

Egyébként nem írták hogy meghalt de azt se hogy túlélte, szóval ha a készítők úgy gondolnák, hogy még van potenciál a karakterben, és netán életben hagynák, az nem mondana semminek sem ellent

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Glabert tuti életben hagyják. Tulajdonképpen ő ezen évad Batiatusa egy aranytojást tojó tyúk. Most lesz az évad utolsó része?

Nagyon jól felépítették a karakterét arra a szintre ahol Batiatus állt. :) De ne felejtsük el, hogy a következő évadban jön Crassus és Ceasar is. :) Karakterépítésben meg ez a sori a favorit.

 

 

Más. Elkezdtem a Homelandet. Most mondjam azt, hogy az első rész megvett kilóra? :D

Ja és igen, Moreena Baccarin is szerepel benne. :love:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Más. Elkezdtem a Homelandet. Most mondjam azt, hogy az első rész megvett kilóra? :D

Ja és igen, Moreena Baccarin is szerepel benne. :love:

Igen, elég sokat mutat magából. :D amúgy kíváncsi leszek hogy fog neked tetszeni. Nálam az volt a baj, hogy a legnagyobb magasságokba dícsérték a sorit, és bár tényleg nagyon jó volt, nem annyira mint reméltem, főleg nem a vége.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó volt az e heti Fringe. Hogy mit akarnak az előző évadokból megismert lényekkel, arról egyelőre fogalmam sincs. Illetve, hogy mi DRJ terve. Remélem, kapunk még a megválaszolós epizódokból, amilyen pl. a megfigyelős is volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már csak 2 nap és folytatódik a Vastrónért vívott harc :)

 

Laza bemelegítésnek végig is dúrtam az első évadot újra :rock: Az eddigiek alapján gond nélkül hozza a színvonalat (és ha minden jól megy, még tavasszal jön a Sárkányok tánca is, szóval el leszünk látva Westerossal).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csillagközi Romboló – S0, a minisorozat

Végigolvastam az egész írást, iszonyúan tetszett :) Sokaknak nem jött be az utolsó évad, A Terv meg pláne, de nekem azok is tetszettek, még ha voltak benne vontatott részek, akkor is. Jó olvasni, hogy másnak is inkább tetszettek ezek, mint nem. Nem mellékesen nekem Baltar volt a kedvenc szereplőm (ebben legalább is egészen mást gondolunk) pont azért, mert ennyire zakkant zseni volt :D Az ember a falra mászott tőle, de nem látni mindig ilyen emlékezetes karaktert sorozatban, és Callis remekül hozta őt, nélküle fele ilyen jóra sem sikerül.

 

Fringe: remek rész volt a mostani is.

 

Castle 4/19, kissé rendhagyó rész volt, de bejött

 

Á, a fenébe, az ember azt gondolta volna, hogy végre lesz valami a nyűglődős C/B kapcsolatból, erre ez történik. És ha én írnám, történne is, de végre Beckett oldaláról. Feltűnhet majd neki a változás, és akkor léphet ő :) Mindenesetre csalódni fogok, ha nem.

Egyébként az jó volt, hogy Castle megtudta, Beckett mindenre emlékszik, ez már nagyon kellett. Az is nagyon tetszett, hogy Castle ezek után ugyanúgy szeretne ott maradni az őrsön, hogy tegyen valami jót, ami számít. Bár pont ezt nem várná tőle az ember, de ennek a gondolatnak a csírája eddig is benne volt a sztoriban. Nagyon várom a hátralévő részeket.

 

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fringe

 

Okés volt.

 

Alcatraz évadzáró

 

Nagyon okés volt.

 

 

Spartacus évadzáró

 

Na itt most a Vér és Homok és az Aréna Istenei végeit össze kell adni, majd megszorozni kettővel......végül az egészet négyzetes négyzetre emelni....

Azt a r*hadt, hogy mit léptek meg! :o

 

 

Ashur, Ilithyia, Lucretia, Mira, Glaber, Oenomaus kampeca! Ennyiere erős karakterektől így megválni! :o

 

A zene, a csata és ami spoilerben van......kééésssz. 99 zoxigénpalack ment el ötven perc alatt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Spartacus

Elég érdekes évadzáró volt

 

Furcsa hogy az egyik oldalon mindenkit kicsináltak. Sajnálom mert szurkoltam Glabernek (mondjuk sok reményt nem tápláltam a túléléséhez) és Ahsurnak. Mira helyett én Naeviát nyírattam volna ki, sokkal kevésbé szimpatikus számomra - plusz jó lett volna ha Ahsir fejezi le. Onemaus halálán meglepődtem, inkább Agronra tippeltem volna. És a gyanúm beigazolódott, Lucretianak tényleg Ilithia fia kellett, mondjuk azt hittem ennél komolyabb tervei vannak vele.

 

Az első 2 évadzáró jobban bejött, de ez se volt rossz, főleg egy szerintem gyengébb évadból.

Szerkesztve: - Nabopolasszar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Spartacus

 

Rendesen megnyirbálták a szereplőgárdát és sajnos búcsút kellett vennünk a kedvenc szereplőmtől, Oenomaustól. Mondjuk ez így hülyeség, mert előbb utóbb úgyis mindegyikük meghal és olvastam Wikipédián, hogy Oenomaus még a háború korai éveiben esett el még Crixus és Spartacus előtt. De legalább dicső halált halt. Glaber pedig megérdemelte végre, amit kapott, ezt a szánalmas sz*rkavarást, amit művelt... Lucretiával annyira nem volt bajom, érdekes módon, talán az egész római bagázs közül még ő volt a legnormálisabb, pedig őt sem kellett félteni. De legalább szépen elintéztek mindenkit. Jó volt na, de nem volt olyan jó, mint a capuai aréna ostroma. Az az évad csúcspontja.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Spartacus.

 

Hát ezt tanítani kéne. Mármint hogy kell évadzárót csinálni úgy hogy minden szálat elvarrjanak. Nem tudom kik az írók de maradjanak csak a helyükön. Oldie-val egyetértve ez megverte a két eddigi évadzárót. Írtottak ám rendesen. :D

 

 

Mindenkikt kinyírtak aki rászolgált a halálra és mindenkit úgy ahogy megérdemelte. Ashurt a nyomorultat(azért az mert milyen ember az olyan aki rabszolgaként a rómaiak mellé áll?) egy nő őlte meg, egy rakás sz*rként halt meg tulajdonképpen ahogy élt. De az igazi "dráma" a Glaber családdal esett meg. Llithya hálistennek az eddig elkövetett irtózatos aljasságai szerint kiérdemelt halált halt. Azaz kivágták a hasábóól a gyereket és végig kellett néznie ahogy meghal. Nagyszerű. Persze a csecsemőt sajnálom. Nincs jómódú római élet hanem egy koszos hodályban fiatalon megdöglés. Lucretia ezek szerint nem szabadult meg az őrülettöl csak titkolta eddig és végig a szöszi gyerekének az elrablása foglalkoztatta hogy a végén imádott Batiatusa után menjen. Nagyszerű mert benne volt a karakterében. Glaber úr meg már az első évad eleje óta megérdemelte a halált. Sajnáltam hogy Spartacus nem mondta neki előtte hogy nem az övé a gyermek.

Maga a végső csata elképesztő volt, rendesen markoltam a karfát. Sajna Doctore meghalt, ő jó fej volt, hálistennek megbocsátott Gannicusnak. Mirát is sajnáltam, de nem volt Spartacus mellé illő. Kiváncsi vagyok hogyan tovább és hogy vajon fel tudnak-e építeni így karaktereket.

Mert ezt annyira zseniálisan lezárták(nincs benne hiba) hogy le a kalappal.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a "Kill them all" féle ív milyen pöpecül meg volt oldva. Nem is beszélve az évad Bosszú című elnevezéséről. :)

Az írók azért most alaposan megnehezítették a kövi évados melójukat. :D

Új karaktereket kell felépíteniük és minimum azon a szinten ahol a mostaniak befejezték.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a "Kill them all" féle ív milyen pöpecül meg volt oldva. Nem is beszélve az évad Bosszú című elnevezéséről. :)

Az írók azért most alaposan megnehezítették a kövi évados melójukat. :D

Új karaktereket kell felépíteniük és minimum azon a szinten ahol a mostaniak befejezték.

 

Kíváncsi vagyok, hogy Castust behozzák-e a sorozatba... :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem volt olyan rossz ez a Mortal Kombat: Legacy websorozat, mint vártam. Főleg az 1-2 kosztümös, vérmentes mozifilmnek nevezett valami után. Érdekesen szőtték össze a játékok elemeivel a karaktereket, tudományos-misztikus keverék formájában. Egyáltalán nem volt rossz, bár valószínűleg csak amolyan "demó", egy esetleges filmhez. Ha lenne belőle egy hasonló, vagy még jobb film, esetleg sorozat, vevő lennék rá.

 

Ha már így rákaptam a websorozatokra, lehet, hogy bepróbálom a The Confessiont is, állítólag jó. Bár Kiefer papától mást nem is vártam. :cool:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A történelmi feljegyzések szerint elvileg öt parancsnoka volt a Spartacus-féle rabszolga háborúnak: Spartacus, Crixus, Oenomaus, Gannicus és Castus.

Én eddig úgy tudtam, hogy csak az első három szereplő valódi, történelmi személy.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.