Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Torchwood negyedik évad első rész: több helyen, így itt a fórumon is szó volt róla, hogy ez már egy jó évad. És bár én különösen szenvedtem az első két évadnál (a másodiknál a közepén már fel is adtam), egyelőre úgy tűnik jó döntés volt még egy esélyt adni a szériának: ez bizony egyelőre egész szórakoztatónak tűnik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Torchwood negyedik évad első rész: több helyen, így itt a fórumon is szó volt róla, hogy ez már egy jó évad. És bár én különösen szenvedtem az első két évadnál (a másodiknál a közepén már fel is adtam), egyelőre úgy tűnik jó döntés volt még egy esélyt adni a szériának: ez bizony egyelőre egész szórakoztatónak tűnik.

Hát igen a negyedik igen durva, de azért a 3. sem volt kutya. :)

 

 

 

Gratula, én sosem ismertem volna fel...és a tetkót sem néztem. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bár volt már erősebb befejezés is, nem lett rossz a Supernatural 7. évadfináléja.

 

 

Úgy fest, Bobby-t végleg elvesztettük, innen már szinte kizárt, hogy visszatér. De azok után, amilyen irányba haladt, talán jobb is így. Dick kinyírását nem cifrázták túl, mondjuk a másolós vészterve jó volt. A vége elég nagy cliffhanger: Dean és Cas a Purgatóriumban. Kíváncsi vagyok, innen hogy jutnak ki, mert ez még a valaha élt legerősebb lényeknek sem sikerült, so... Sam az utolsó remény, esetleg egy újabb isteni segítség. Az Impala visszatérése már nagyon kellett, az zene is jó volt a jelenet alatt.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nincs semmi kiterjesztés mellette. Az a baj, hogy még semmit se találtam, de ezen az oldalon csak a régi sorozathoz és a filmekhez találok feliratot. :( Esetleg nincs egy közvetlen linked?

 

SZERK: közben megtaláltam őket és úgy tűnik, hogy jó hozzá. :)

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nincs semmi kiterjesztés mellette. Az a baj, hogy még semmit se találtam, de ezen az oldalon csak a régi sorozathoz és a filmekhez találok feliratot. :( Esetleg nincs egy közvetlen linked?

Ha a keresőbe nem Sherlock Holmes-t, hanem csak Sherlock-ot írsz akkor kidobja az újakat is. De ITT egy link ami a sorozat felirataihoz visz.

 

SZERK: Ja ok :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sky: akartam írni, tegnap este néztem meg, csak kicsit vegyes az érzéseim az évadzáróról: SupNat 7:

 

Hát az évad okés volt, én imádom a monster of the week feelinget, de rengeteg töltelék rész volt. És sajna még azt a kevés főszereplőt is kiírják, kinyírják? Nagy hiba volt szerintem. Várom az új évadot, de lehet hogy a showrunner váltás nem lesz baj.

Fináléról: Nagy részben inkább negatív számomra mint pozitív. Dick kinyírása semmi nem volt. Rengeteg rizsázás volt, ami gyakorlatileg tök fölösleges volt és csak kitöltötték az időt valahogy. Ahogy a proféta és a lány a szobában, vagy Crowley szerződése... És komolyan így búcsúztattuk el Bobbyt ennyi év után? Nagyon remélem hogy ez nem a végleges búcsú volt mert akkor nagyon szánalmas volt. Bobby megért volna egy valami sírós, drámai jelenetet még ha nem is illik a karakteréhez. Legalább Cas visszajött. ez is valami. És a cliffhanger is tetszett! Na erre nem gondoltam. Kíváncsi vagyok mit hoznak majd ki belőle. Összességében várós a 8. évad, mert még mindig szórakoztató a sori, de már nem ugyanaz mint a 4. évadig.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát, ez is egy vélemény.

 

 

Bobby "siratós" búcsúztatása már megvolt a kórteremben, amikor meghalt. Dick kinyírását tényleg nem komplikálták túl, de ha megnézed, a többi főellenség kinyírását sem bonyolították. Talán a Sárgaszemű és Lilith az, akit sokáig üldöztek, de maga a megölésük nekik sem volt összetettebb. A készítők is nyilatkozták, hogy ebben a sorozatban hosszú ideje csak jönnek-mennek a szereplők a két testvér kivételével - lényegében mégis csak róluk szól az egész. Egyébként a csatorna új fejese azt állította, hogy nem a 8. évadot tervezik utolsónak. Az új showrunnerrel kombinálva ez ígéretesnek tűnik, feltéve, ha marad vagy javul a színvonal.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fringe - korábban történt

 

Ez 2. évados, de hátha képben vagytok. Nem tudom emlékeztek-e, mikor feltűnt egy ház az itteni valóságban a másikból. Erre pár napon belül egy hasonló méretű és tömegű ház átment a másik univerzumba.

 

Na most ezt azért hozom fel, mert ennek alapján amikor Walter elrabolta Petert, nemcsak az ottani Bishop családdal szúrt ki, hanem egy tinédzser kis sráccal is, aki ennek alapján "cserébe" átkerült az alternatív világba (hasonló tömegűnek kellett neki is lennie, mint Peternek). Kicsit az alkotói következetlenség rovására írnám, hogy erről nem esik szó emlékeim szerint a sorozatban.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Trónok harca II. évad 8. rész - Kicsit leült a cselekmény. Volt két történeti szál, amiben jószerivel semmi nem történt. De így se volt azért rossz és a következő epizód

alapján van mire várni :)

Az már biztos.

Én meg azt hittem hogy nem fér majd bele a költségvetésbe, de szerencsére tévedtem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az már biztos.

Én meg azt hittem hogy nem fér majd bele a költségvetésbe, de szerencsére tévedtem.

 

Ezért is volt az, hogy az anyagiak miatt a korábbi csatajelenetetekből kb. semmit sem mutattak, hogy a következő részt jól megcsinálhassák.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

kudar: Day of the Dalek-ből egyébként kijött egy felturbozott Speciel Edition változat. Egyrészt újraalkották a dalek hangokat a mostani szinkronizálójukkal, másrészt raktak bele néhány CGI nagytotált, plusz az összes lövöldözős részt átalakították.... most akit lelőnek a futurisztikus pisztolyokal az nem szimplán eltűnik hanem szétrobban.

egy elözetes hozzá, ha esetleg még nem láttad.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

egy elözetes hozzá, ha esetleg még nem láttad.

Hát ez marha jó. bakker hogy nem így néztem meg. Akkor valszeg tátva is maradt volna a szám. Bár ez a rész így is iszonyú jó volt. De ez a Peladon is végre hozta a hangulatot. Nem baj azért ha néha elhagyják a földet vagy 1970t... :D

Nagyon durva hogy egy kis CGIval mit fel nem lehet turbózni, köszi a videót. Előre láthatóan a köv részekből is van ilyen? csak hogy tudjam hogy a régit szedjem e le. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Day of the Dalek nekem is bejött :) Egyébként elég sok epizód van amibe itt-ott belenyultak az újrakiadásoknál, de amennyire én tudom a Day of the Dalek volt az első amibe ilyen szinten (ez a verzió azt hiszem tavaly jött ki). Valszeg a későbbiekben még lesznek ilyen kiadások. Általában egyébként kisebb nüansznyi dolgok vannak, de azok is inkább a még régibb részekben. Például a Dalek Invasion of Earth-ben lecserélték a dalek űrhajók kinézetét az új részekben látottakra.

 

Eredeti dalek űrhajó (1964)

dwdalekinvasion2.jpg

 

És modernizált CGI-s dalek űrhajó

dioe1.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fringe - korábban történt

 

Ez 2. évados, de hátha képben vagytok. Nem tudom emlékeztek-e, mikor feltűnt egy ház az itteni valóságban a másikból. Erre pár napon belül egy hasonló méretű és tömegű ház átment a másik univerzumba.

 

Na most ezt azért hozom fel, mert ennek alapján amikor Walter elrabolta Petert, nemcsak az ottani Bishop családdal szúrt ki, hanem egy tinédzser kis sráccal is, aki ennek alapján "cserébe" átkerült az alternatív világba (hasonló tömegűnek kellett neki is lennie, mint Peternek). Kicsit az alkotói következetlenség rovására írnám, hogy erről nem esik szó emlékeim szerint a sorozatban.

 

 

Valóban, később egyáltalán szóba sem kerül ez a téma.

 

 

Ezért is volt az, hogy az anyagiak miatt a korábbi csatajelenetetekből kb. semmit sem mutattak, hogy a következő részt jól megcsinálhassák.

Egy-egy csatajelenet jól jönne közben is, még ha nem is nagyok, de ha ez az ára, akkor végül is rendben van.

Jó volt a mostani rész is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na, feltettem ismét a Game of Thrones 1. évadát, kerestem hozzá jó feliratot is. Jövő héten nekiállok nézni, ha jól figyeltem, akkor azon a héten be is fejeződik a II. így majd nekiláthatok annak. vártam már a folytatást, de én így darabosan eddig csak a Clone Wars-t láttam, minden másnál megvártam míg egyben kijön egy season. Jah, nem is, mert még az X-men Evoluciot néztem mindig a megjelenésének másnapján neten, de az régebben volt! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

House utolsó rész

 

Kicsit vegyes érzéseim voltak a sorozatzáróval kapcsolatban, főleg a végéig. Ki is buktam volna, ha úgy fejezik be, House meghal. Szerencsére nem, innen pedig új életet is kezdhet, stb. Így jó befejezése lett, az utolsó 5 perc nagyon hangulatosra sikerült.

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.