Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

True Blood - Inni és élni hagyni - 6. évad.

 

Nagyon vártam ezt az évadot, mert kíváncsi voltam mit kezdenek az 5. évad cliffhangerjével, és sikerült meglepni, mert egész más lett mint amire szinte mindenki várt, de ez elmondható az egész évadra. Kicsit kusza volt, elég sok mindenbe belekaptak, és így nem éreztem egységesnek. Több évadban volt hogy egymást váltották a történetszálak, vagy mentek egymás mellett de ott működött is, itt viszont kicsit szétcsúszott. Persze azért a végére szépen összeszedték magukat megint. Viszont volt egy értelmetlen haláleset, aminek értelmét nem sokat láttam, persze bele lehet magyarázni, hogy várható volt, de én inkább pont a másik irányba vittem volna el. A mostani cliffhanger annyira nem volt ütős, sőt...itt lett a volna a lehetőség egy szép sorozatzárónak, de a készítők nem így gondolták szóval nézhetjük tovább a vámpírok, vérfarkasok, tündérek, alakváltók és néha emberek :D sztoriját. Nem mondom, még mindig hoz egy egész jó kis szintet, de már csak darálom a sorozatot. Kíváncsi leszek mi lesz a folytatásban, mert mint mondtam, itt abba lehetett volna hagyni, tehát szépen mindenki megnyugodottt. Elég ütős kártyával kell előjönniük. Remélem sikerül. Amúgy ez is az a sorozat, ahol a főszereplő a legidegesítőbb, mindenki más meg cool karakter, ami vicces, mert a másik vámpíros sorozatnál, a Vámpír naplóknál is ez a helyzet.

 

6,5/10

true-blood-season-6.jpg

 

Ui: most olvasom, hogy a 7. évad lesz az utolsó. Kapott még 10 részt a sorozat, aztán vége. Pedig épp hogy csak a Trónok megelőzte nézettségben, de hát túl sokat kellett már az állandó színészeknek adni. :) Na ez a Trónoknál meg fordulhat elő. :D

Szerkesztve: - kudar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jól indult az idei The Walking Dead évad is. ;) Az 1-2. rész után

kíváncsi vagyok, merre viszik tovább a vírus vonalat, de az ötlet tetszik, ahogy eddig a megvalósítás is. Ha tippelnem kéne, szerintem a börtön elhagyásában fog kicsúcsosodni a dolog. Azt azért remélem, ebben az évadban már maguk mögött hagyják a helyet. Ami a rágcsálós etetést illeti a kerítésnél, a Kormányzó kezét érzem az ügyben. Egymaga egy emberrel (Martinez) nem sokat ér Rickék megnövekedett csoportja ellen, így logikusnak tűnik a sunyi, de nagy káoszt kirobbantható szervezkedés. Remélem, ebben az évadban már leszámolnak vele.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Big Bang 4. rész az új évadból

 

Szuper volt. Végre megint filmes témára épült a rész. Sheldon elég érdekes sorozattal vágott vissza. Meglepett :P Anno néztem RTL-en én is :D

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remélem, jó értelemben :P

Jó értelemben :)

Szerintem eddig a 6. évad a legcsavarosabb, legkomplexebb. Csak kapkodom a fejem, hol bukkannak fel néha hőseink.

Ami még szimpatikus, eddig nem voltak Londonban, már untam a várost :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Agents of S.H.I.E.L.D. 1x04: alakul a molekula. A sorozat egyre szebben ível fölfelé. Ebben a részben ugyan még mindig nem volt sok fordulat, de szépen megalapozott a karakterfordulatoknak a következő epizódra, illetve, a főgonosz-szervezet kiléte is alakul.

 

1x05: és a vízválasztó pillanat, amikor a lazulós sorozatból érdekes sorozat lett. Árulás, intrika, ellentétek, akció, szuperhős, minden, amit ettől a sorozattól reméltem, és gondoltam, majd az évad közepén vagy végén talán megkapom. De nem, durr, itt van az ötödik részben, és a megoldás szerencsére nem az lett, amire számítottam. Beindult a buli.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Doctor Who 6*10

Az egyik legkegyetlenebb rész volt, amit eddig láttam. A forgatókönyvírók nem kegyelmeztek Amy-nek. Borzasztó.

Évtizedekig egyedül harcolni és túlélni. Nem kívánom senkinek se. :para:

 

A rész összességében felkerült a legdrámaibb epizódok listájára. Annyira érzelmes volt és megható az utolsó 5 perc, szem nem maradt szárazon. Szuper volt! :clap:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Doctor Who 6*10

Az egyik legkegyetlenebb rész volt, amit eddig láttam. A forgatókönyvírók nem kegyelmeztek Amy-nek. Borzasztó.

Évtizedekig egyedül harcolni és túlélni. Nem kívánom senkinek se. :para:

 

A rész összességében felkerült a legdrámaibb epizódok listájára. Annyira érzelmes volt és megható az utolsó 5 perc, szem nem maradt szárazon. Szuper volt! :clap:

Valóban a Girl Who Waited az egyik legjobb rész. Nemrég egy barátosnémmal tartottunk egy DW napot és mindenki hozhatta a kedvenc részeit, és ez is köztük volt. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valóban a Girl Who Waited az egyik legjobb rész. Nemrég egy barátosnémmal tartottunk egy DW napot és mindenki hozhatta a kedvenc részeit, és ez is köztük volt. :)

 

Bakker, de jó volt valakiknek. Ilyet én is akarok! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bakker, de jó volt valakiknek. Ilyet én is akarok! :)

Reggel 9től este 8ig néztük részeket. :D olyan 10et azt hiszem. Komoly volt. :) Kiválogattuk a Doctor Dances duplát, a Girl in the Fireplacet, a Library duplát, az Eleventh hour, Girl who waited, Wedding of River Song, Name of the Doctor, Doctors Wife, Vincent, hát kb így. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.