Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Te legalább végignézted, engem már a második évaddal sikerült kiábrándítaniuk.

Én is hagytam ki részeket, évadokat (?) de arra emlékszem, hogy az utolsó 2-3 évadot már végig néztem. Nem is emlékszem a végére csak halványan. Arra meg végképp nem, hogy miként is jött az ki. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én imádtam a 6. évadot is. Az 5.nél nem jobb, de akkor is iszonyú jó. A finálé nálam meg örök emlék marad.

Én is emlékszem hogy annó vagy utálta valaki rettenetesen vagy imádta, de ahogy elnézem a szavazásokat junkien, a Lost még most is erősen nyer, az all time favorite listán. :D

Szerkesztve: - kudar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ajjaj Donáték győzelme kezd veszélybe kerülni...

 

Nem gondolnám, hogy ilyen relációban kell ezt értelmezni. :)

 

Számomra egyébként nem lényegtelen, hogy ki hogyan látja a dolgokat. Ha valakinek tetszik egy film, vagy jelen esetben egy sorozat, ami nekem nem, arra csak annyit tudok mondani, hogy örülök annak, hogy legalább ő jól szórakozott. Nem érdekem, hogy más is úgy lássa, ahogy én, sőt lehet, hogy változik is a véleményem bizonyos ellentétes elképzelések hatására.

A Lost-al nekem speciel az volt a problémám, hogy a két faktorból, amelyek okán beleszerettem, mindössze eggyel voltam végeredményben elégedett. Ez a két tényező a karakterépítés és a mitológia teremtés volt. Ide megjegyezném, hogy körül-belül 12 éves voltam mikor elkezdtem nézni a sorozatot (már a kezdetektől követtem) és ekkoriban egyértelműen az utóbbi volt az, ami megfogott. A későbbiekben egyre jobban elkezdtek érdekelni a karakterek és összességében úgy gondolom, hogy ezt a vonalat nagyon szép ívben vitték végig. Azonban a másik oldalról ezt már nem tudom elmondani. Attól pedig nem tudok elvonatkoztatni, hogy rengeteg kérdés merült fel bennem, amire - érzéseim szerint - egy nagyon csúnyán kényelmes választ adtak és még így sem magyaráztak meg mindent, kimerítően...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mármint a vélemények versenyeztetését nem érdemes iróniával közeliteni? Elnézést, másképp nem tudom...

Részemről is vicc volt. ;)

 

Egyébként a kérdések 90%-ára választ kaptunk, anno le is írtam egy jó hosszú hozzászólásban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt nem mondom, hogy 100 százalék biztos voltam ebben, de azért erősen sejtettem :)

Igazából azért ütöttem el egy viccel, mert mindig szomorú leszek, ha arra gondolok, hogy a Lost befejezését milyen kevesen értékelik igazán. Pedig szerintem tényleg egy frappáns befejezést kapott. Ha 1 dolgon választhatnék az emberek filmes hozzáállását illetően, az az SW prequel megítélése lenne, de ha 2 dolgon, akkor a második helyre feljönne a Lost 6. évadának a megítélése.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Anno a Lost nekem is nagyon bejött. Az elsö 5 évadot daráltam és kb a hatodik közepére fejeztem be. A végére már kicsit túl lett bonyolítva de nekem tetszett a befejezés. Ami ha emlékezetem nem csal ez volt:

 

 

Mindenki a mennybe ment azaz halott lett, és a hatodikban tulajdonképpen bizonyos figurák a purgatóriumban voltak és várták a többieket(hogy meghaljanak).

 

 

Nálam különben az van szinte minden sorozattal/filmmel hogy amikor nézem és utána pár hónapig rajongók érte de ahogy telik az idő ez kezd halványodni. Sajnos a Lost-ttal is ez történt. Ma már nem nézném újra. Filmnél az Avatart említhetném mikor bejött ódákat zengtem róla, imádtam, ma meg egy film a sok közül ami persze jobb az átlagnál.

Egyszerűen annyi sorozat és film létezik hogy az időt is sajnálnám egy sorozat újranézésére, hisz addig megnézek egy újat és ugye én baromira le vagyok maradva sorozatok terén hozzátok képest.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyszerűen annyi sorozat és film létezik hogy az időt is sajnálnám egy sorozat újranézésére, hisz addig megnézek egy újat és ugye én baromira le vagyok maradva sorozatok terén hozzátok képest.

Ezzel teljesen egyet értek. Én is nagyon ritkán nézek újra valamit úgy igazából, hogy csak arra figyelek. Viszont meló alatt simán be tudok nyomni egy filmet, sorozatot aztán megy a háttérben. De ha így nem lehetne, akkor én se nézném újra őket valszeg.

 

Donát, megint elolvastam és még mindig nagyon jó az írás. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kijött egy 15 perces

az új Trónok harca évadhoz, ahol a készitők promotálják az új részeket. Van egy rakás új snitt is, de röviden ez az egy másodperc a lényeg (nem igazán spoiler de azért biztos ami biztos a kapcsoló mögé tettem)

 

I2CXSLr.gif

 

Ahogy a támadás elött a feje mögötti tűskék az égnek állnak!

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mármint a vélemények versenyeztetését nem érdemes iróniával közeliteni? Elnézést, másképp nem tudom...

 

Nem az iróniára, hanem a vélemények versenyeztetésére írtam. Önmagában szerintem nem kell versenyeztetni a véleményeket, melyek amennyiben nem tényeken alapulnak, hanem egyéni érzéseken, már önmagukban inkonzisztenciát szülnek. Mondjuk itt felmerülhet, hogyha nagyon filozofikus oldalról közelítjük meg, akkor ahogy Marcus Aurelius mondta a künikoszoknak: "Minden, amit hallunk, vélemény, nem tény, és minden, amit látunk, nézőpont, nem a valóság."

(Egyébként nem kell elnézést kérni, nem támadás akart lenne az előző válasz sem, ezért volt ott a végén az emoticon.) :)

 

Kikerestem a Lostos írásomat a végéről, ha esetleg valaki még képben van:

 

http://www.swsaga.hu/topic/30-sorozatok/page__view__findpost__p__154095

 

Tetszik, amit írsz, de ezzel nem is volt problémám, mivel inkább a karakterekre vonatkozik. A Sziget léte és dramaturgiai funkciója eddig is helyén volt a fejemben. Viszont a Szigeten belül tapasztalható rejtélyekre (melyekre utólag lehet mondani, hogy csak azért voltak, hogy megkavarják a kognitív központot) ez nem ad választ. Arról szívesen olvasnék, ténylegesen azért, mert szeretnék többet tudni (tehát ezt ne egyfajta szarkasztikus kihívásként vedd). :peace:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem az iróniára, hanem a vélemények versenyeztetésére írtam. Önmagában szerintem nem kell versenyeztetni a véleményeket, melyek amennyiben nem tényeken alapulnak, hanem egyéni érzéseken, már önmagukban inkonzisztenciát szülnek.

Így pláne nem értem. Az ironikusnak szánt bejegyzésem pont arra akart utalni, hogy szerintem sincs értelme egy ilyen versenyeztetésnek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody nélkül is győztünk. :)

+1 Donát "csapatához" még úgy is, hogy nem komoly az összevetés :)

 

Akkor csak nézd meg az ötödik évadot! :)

Azt pont nekem adta dvd-n, de szívesen visszakölcsönzöm :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt pont nekem adta dvd-n, de szívesen visszakölcsönzöm :)

Köszi, nem kell. :) Nem szoktam csak úgy sorozatot a közepénél elkezdeni vagy évadokat átugrani. Ha egyszer valaha úgy hozná a sors, akkor az elejéről indítom újra a Lostot, mert emlékeim az első másfél évadról - mivel oly mély benyomást tett rám a sorozat -, szintén eltűntek. Emlékszem baljós számokra, a kopasz krapekra (mert a csávó játszik a Hawaii Five O-ban :)), kefete (vagy tefeke?) üstre, dájnaszor hangokra és egy baromi kövér figurára. Ja, meg arra a hot(h) csajra, aki olyan nagyon rejtélyes volt. Ja, meg Syler... Snyder... valami ilyesmi csávóra, az a közkedvelt figura. Azt én is komáltam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ja, meg Syler... Snyder... valami ilyesmi csávóra, az a közkedvelt figura. Azt én is komáltam.

 

Sawyer. Azt a manust először rühelltem annyira bunkó volt, de aztán ő lett a kedvenc.

 

Akit érint: már van felirat a The Walking Dead-hez :)

 

Köszi. Ma annyira megszívtam egy számítógéppel hogy iszok 2 sört aztán fekszek. Majd holnap megnézem.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Wilde: No problem

 

Trónok harca: A tűz és jég dala - Kulisszatitkok 15 percben magyar felirattal

KÖNYVSPOILER

 

Pár megjegyzés azon kívül, hogy Drogon milyen mocsok nagy lett:

 

-Most már biztos, hogy Jaime nem a néma Ilyn Payne-el, hanem Bronn-al fogja gyakorolni a vívást. Ez kényszerű döntés volt, ugyanis az Ilyn Payne-t játszó színész rákos lett és már csak hónapjai vannak hátra (és értelemszerűen ezeket nem filmforgatással akarta tölteni). Ugyanakkor ez tipikusan olyan változtatás ami baromi jól sülhet el. Alig várom, hogy halljam Bronn miféle lenéző megjegyzéseket tesz majd Jaime képességeire

 

-Az egyik snitten látszik, hogy Yara (a könyvben Asha) egy baltát szorít egy ürge nyakához valamiféle erőd kapujában. Akkor végülis sikerül elérnie Rémvárat?

 

-Korábban is lehetett tudni, hogy valamit látni fogunk Ramsay egyik vadászatából (akik esetleg elfelejtették: azaz egyik hobbija, hogy nőket vadász le a kutyáival, majd megerőszakolja és élve megnyúzza őket). Itt több olyan snitt van ami ezt megerősíteni látszik. Remélem azért túl sokat az explicit részekből nem akarnak mutatni

 

-Nagyon úgy néz ki, hogy a vadak le fogják rohanni Vakondvárost vagy egy másik kisebb települést az Adomány területén. A kikerült jelenetek alapján már össze lehet rakni mi fog történni: egy kisgyerek aki végignézi a mészárlást el tud szökni Fekete Várba ahol beszámol róla mi történt (a kissrác akit mutatnak, hogy nézi a vadak gyilkolászását feltűnik a trailerben Havas Jon mögött amikor az arról számol be hogy a vadak mindent letarolnak)

 

-Donal Noye szerepét (aki hősiesen küzd a Fal ostrománál, majd egy óriással vivott küzdelem során meghal) valszeg Jon jóbarátja Grenn veszi át. Ez mondjuk egy elég merész tipp egyelőre. Csak abból gondolom, hogy látjuk, hogy a rácsnál, amit az egyik óriás át akar törni Grenn és pár ismeretlen éjjeli őrség tag tartja a frontot. Mindenesetre ha igy alakul az elég drámai lesz. Legalábbis én nagyon bírtam Grenn-t.

 

-Úgy általába véve is Fekete Vár ostroma meglehetősen intenzivnek tűnik (nem tudom mi történik pontosan ott amikor egy lángoló vadat húznak valami kötélen, de brutál jól mutat)

 

-Megint látható, hogy Daenerys egy óriási sötét kamrába megy le. Ide fogja zárni a sárkányokat, miután Drogon bepuszilja a kecskepásztort? Ha igen, akkor az ő szála már alaposan belemegy az ötös könyvbe. Ja egyébként Meereen szenzációsan mutat a távoli képen.

 

-Szerintem jó hír, hogy a Királyi Esküvő közel fél részt fog kitenni. Egyrészt vagy egy évadon keresztül vezették fel, így kijár neki a decens bemutatás, másrészt rengeteg érdekes karakter lesz kis helyre beszoritva... itt Oberyn sziporkázására mindenképp számítok

 

-Az elején látni, ahogy kiöntenek két kardot: itt nyilván Ned régi kardjából Jégből kovácsolják ki az Oathkeeper-t és a Widow's Wail-t. Előbbit Brienne kapja (erről korábban láttunk képeket), utóbbit Joffrey a menyegzőjén (arról is volt már kép ahogy szétszabdalja vele Tyrion ajándékát).

A készitők ugye már tudják a sztori végét, szóval ennek ezek szerint komoly jelentősége lesz. A valyriai kard szemben a többivel le tudja vágni a Másokat. Lehet, hogy Brienne Oatkeeper-e később még a másvilágra küld pár White Walker-t? Oké, ez elég vad következtetés.

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Emlékszem baljós számokra, a kopasz krapekra (mert a csávó játszik a Hawaii Five O-ban :)),

Plusz a kínai fazon is játszik benne, szóval igazából ketten vannak ebből a sorozatból abban is :)

 

The Walking Dead

 

Bírom ebben a sorozatban, hogyha nem történik semmi, akkor is lerágod a körmeid. Azért majdnem szívbajt kaptam egy pillanatig, még úgy is, hogy azt vártam, az írók meglépik a lehetetlent.

 

Múlt heti Person of Interest

Közepes rész volt, de volt egyfajta bája.

 

Múlt heti Almost Human

Tetszett,

 

még úgy is, hogy szinte végig ordított a részből, ki irányítja a robotcsajt.

 

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ja, meg Syler... Snyder... valami ilyesmi csávóra, az a közkedvelt figura. Azt én is komáltam.

 

 

Vagy esetleg Sayid?? :) Mert őt meg én komáltam...

 

 

Más: Most nézem a Hannibal S1-et. Csak nekem tűnik úgy, hogy Hannibal tisztára olyan mint Palpatine? Manipulál, kegyetlen, és a Sötét Oldal álcája rejti?? :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Más: Most nézem a Hannibal S1-et. Csak nekem tűnik úgy, hogy Hannibal tisztára olyan mint Palpatine? Manipulál, kegyetlen, és a Sötét Oldal álcája rejti?? :)

Igen és legalább annyira zseniális, és nem csak a karakter de az alakítás is. Hogy tetszik amúgy?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen és legalább annyira zseniális, és nem csak a karakter de az alakítás is. Hogy tetszik amúgy?

 

Tetszik, bár néhány dolog zavar:

 

 

 

 

Egyrészt - bár nincs időkorlát az eseményekben -, hogy ennyi brutális gyilkosság egy körzetben kissé hiteltelennek tűnik, holttestes totemoszloppal, nyúzott emberekkel, mindennel együtt. Mintha az emberek itt tényleg csak vágóállatok lennének... Darálva nézve már unom, hogy nyílik az ajtó, és Hannibal kiszól: "Please, come in!" - ez rengetegszer van. Valamint Will elmebeteg világa zavaró kicsit, kicsit olyan David Lynches a hangulat néha - akit meg sosem szerettem... :)

 

 

 

De összességében nagyon jó, zseniális karakterek, zseniális alakításokban, jó és néha brutális esetek. Soha rosszabbat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tetszik, bár néhány dolog zavar:

 

 

 

 

Egyrészt - bár nincs időkorlát az eseményekben -, hogy ennyi brutális gyilkosság egy körzetben kissé hiteltelennek tűnik, holttestes totemoszloppal, nyúzott emberekkel, mindennel együtt. Mintha az emberek itt tényleg csak vágóállatok lennének... Darálva nézve már unom, hogy nyílik az ajtó, és Hannibal kiszól: "Please, come in!" - ez rengetegszer van. Valamint Will elmebeteg világa zavaró kicsit, kicsit olyan David Lynches a hangulat néha - akit meg sosem szerettem... :)

 

 

 

De összességében nagyon jó, zseniális karakterek, zseniális alakításokban, jó és néha brutális esetek. Soha rosszabbat.

 

 

Szerintem egyáltalán nem hiteltelen, Albert Fish (róla mintázta Harris Hannibal-t és tényleg megette az embereket) is sokáig egy helyben gyilkolt majd átment máshova és ott folytatta, sőt Ed Gein több tucat embert ölt meg a farmján (róla Harris Gumb-ot mintázta, a fazon tényleg lenyúzta a nők bőrét és beléjük bújt. Norman Bates is az ő tetteit ismétli a filmvásznon mert nagyon anyás volt és mikor az meghalt nem bírt tőle elszakadni, sőt a Texasi láncfűrészest is az ő személye ihlette, érdemes utánna olvasni.

 

 

Egyébként érdekes dolgok ezek a tömeggyilkosok is, hogy hogyan jelennek meg a filmekben, könyvekben stb, sokszor nem is gondolnánk, hogy ezek tényleg megtörténtek és nem írói fantázia.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Szerintem egyáltalán nem hiteltelen, Albert Fish (róla mintázta Harris Hannibal-t és tényleg megette az embereket) is sokáig egy helyben gyilkolt majd átment máshova és ott folytatta, sőt Ed Gein több tucat embert ölt meg a farmján (róla Harris Gumb-ot mintázta, a fazon tényleg lenyúzta a nők bőrét és beléjük bújt. Norman Bates is az ő tetteit ismétli a filmvásznon mert nagyon anyás volt és mikor az meghalt nem bírt tőle elszakadni, sőt a Texasi láncfűrészest is az ő személye ihlette, érdemes utánna olvasni.

 

 

Egyébként érdekes dolgok ezek a tömeggyilkosok is, hogy hogyan jelennek meg a filmekben, könyvekben stb, sokszor nem is gondolnánk, hogy ezek tényleg megtörténtek és nem írói fantázia.

 

 

Hááát, basszus, nekem úgy tűnik, minden bolond egy helyen tevékenykedik. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Újra a végére értem a Chucknak, és bár különösebben nem akartam ezzel foglalkozni (két éve vége, de még mindig a hatása alá tudok kerülni, ha nézem... és mindig akkor kezdem el nézni, ha elkezdem a 24-et is nézni... kompenzálom talán a sötét ügynökös sztorit a vidám ügynökös sztorival? :hmm: ) - szóval, azért írtam kicsit róla, egy kis fejtegetés, vagy inkább bizonyítás a legvégéről, GYIK stílusban. Főleg azért, mert a neten még a mai napig sok kérdés van e körül (poén, hogy a sorozatról még mindig beszélnek ennyi idő után is, és a facebook oldalán még mindig nő a "tagok" száma, most már 2,2 millióan like-olták), én meg ezeket a kérdéseket vettem most lajstromba és próbáltam megválaszolni.

 

 

Miért térhet vissza Sarah Walker emlékezete?

Bár a készítők jól elrejtették a nyomokat, aki odafigyel az epizódok során, igazolást nyerhet, hogy Sarah, ha nem is egyszerre és mindet, de emlékei nagy részét visszanyerhette.

 

Sarah hogyan nyerheti vissza az emlékeit, amikor Quinn törölte azokat az Intersecttel?

Az Intersect nem törli az emlékeket, csupán elnyomja azokat. Ezt két dolog erősíti meg. Az első, Ellie szavai a Chuck Versus the Frosted Tips című epizódban. Állítása szerint az Intersect csupán egy „köd”, amin át lehet törni, ha hatnak az alany érzelmeire. Ezt láthatjuk is az epizód végén, amikor Chucknak sikerül felidéztetnie Morgannal egy „elfelejtett” emléket gyerekkorukból.

Sarah is emlékszik pár apróságra a Chuck Versus the Goodbye című epizódban, például a Wienerliciousban az étkezési eszközök elhelyezésére, vagy az Irene Demova vírusra. Mindkét helyzet felfokozott érzelmi állapotban volt, az elsőben türelmetlen és valószínűleg feszült a közeli megfigyelés miatt, a másodikban másodpercekre vannak a haláltól. Mi több, amikor a Chuck Versus Sarah-ban Sarah meglátja az álomházban az ajtófélfán a vésetet, amit korábban ő és Chuck tett oda, emlékei mozgolódni kezdenek. Chuck szavaival élve: egy pillanatra olyan, mintha emlékezne.

Továbbá, Sarah a Chuck Versus Sarah-ban több ízben is meginog azután, hogy kihallgatta Chuck és Ellie beszélgetését. Bár utasítása volt arra, hogy ölje meg férjét és barátait az Intersect teremben, azt nem tette meg. Emellett az epizód elején Quinn-nek Ellie-t külön kellett bemutatnia, de Devon nevére Sarah emlékezett, ezt Quinn maga is megjegyzi. Plusz, Casey-t is ezredesként szólítja meg, holott csak a Chuck Versus the Colonelben léptették elő, vagyis Sarah-nak őrnagyként kellett volna szólítania (ez azonban könnyen lehet, hogy csak írói hiba).

Továbbá még érdemes idesorolni Hartley Winterbottom esetét, akit az Intersect új emberré, Alexei Volkoffá változtatott. Az ő esetében sem beszélhetünk arról, hogy az Intersect törölte Hartley emlékeit, hanem a program elnyomta azokat a Volkoff-anyaggal – eme hatás hasonló ahhoz, ami Morganen és Sarah-n jelentkezett, feltételezhetően Shaw és Decker eme korai, Hartley-intersect alapján módosította a 2.0-s változatot. Azonban ismeretes, hogy Volkoffban is felbukkantak Hartley emlékei. Egyrészt, félt X Ügynöktől (ezt Vivan erősíti meg a Chuck Versus the Family Volkoff című epizódban), ergo Volkoff tudott X Ügynök létezéséről, még ha azt nem is tudta, hogy ő maga az. Emellett lányát Hartley nagyanyja után nevezte el Viviannek, és egy Winterbottom családi ékszert adott tovább neki. S talán – megerősítés persze erre nincsen – az sem véletlen, hogy kötődött Mary Bartowskihoz, akivel „előző életében” ismerkedett meg.

Mindez igazolja, hogy Sarah emlékei megvannak, csak elnyomja őket az Intersect. Ám azok áttörhetnek, ha sikerül megfelelő érzelmi állapotot előidézni.

 

De az Intersectet eltávolították, akkor miért nem tértek vissza az emlékei?

Quinn nem törölte ki az Intersectet Sarah-ból! Még mielőtt felhasználná az Intersect-kártyákat, elárulja Sarah-nak, hogy egy elnyomó eszközzel (amit először a Chuck Versus the First Fight című epizódban láthattunk) fogja eltávolítani az Intersectet. Azonban a Chuck Versus the Fear of Death-ből és a Chuck Versus Phase Three-ből pontosan tudjuk, hogy ez az eszköz – nevéből fakadóan – elnyomja, nem kitörli az Intersectet.

Ezzel természetesen azt is megtudtuk, hogy se Chuckból, se Morganből, se Sarah-ból, se Hartley-ból, de még a két Gretából sem lett törölve az Intersect. Egyedül Stephen Bartowski tudta törölni a programot a Chuck Versus the Colonelben, illetve Chuck a Chuck Versus the Santa Suitban az Ómen vírus segítségével, bár Shaw ezután is tudott villantani, igaz, adathiány miatt az hasztalan volt.

Tehát, Sarah-ban és Morganban ugyan elnyomva, de ott van az Intersect, ami továbbra is elfojtja az emlékeiket. Ellie és James Rye ügynök szavait használva: egy érzelmi kő ül az Intersecten, ami ködként rátelepült az alanyok emlékeire. Éppen ezért nehéz az emlékek felszabadítása az Intersect fogságából, de ha valamit megtudhattunk ötévadnyi Chuckból, az az, hogy az Intersectre igen komoly hatással vannak az érzelmek.

 

A mágikus csók tehát jó ötlet volt?

Morgan ötlete a csókról nem volt rossz, még ha a valóságban Sarah emlékei nem is attól kezdtek el visszatérni, vagy térnek vissza egy csapásra. Inkább egy folyamat az, ami végbemegy benne. A folyamat a Chuck Versus Sarah-ban indul el az álomházban, amikor meglátja a vésetet, és folytatódik eztán a partig, ahol Sarah-ban már felszabadult annyi emlék – annyi igazi Sarah –, hogy megkérje Chuckot a történetük elmesélésére (ami ellen addig tiltakozott). Eme mese végezhette a munka dandárját, felfokozva a legerősebb érzelmeket, ezzel áttörve az Intersect ködén. Ha a folyamat nem is fejeződik be akkor és ott, annyi emlék már felszabadult, hogy Sarah kérje a mágikus csókot, ami ki tudja, mit indít be.

 

 

Persze a pontos választ az igen nagy esélyekkel elkészülő Chuck filmből kapjuk majd meg.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Múlt heti Person of Interest

Közepes rész volt, de volt egyfajta bája.

Én is így gondolom.

 

Múlt heti Almost Human

Tetszett,

 

még úgy is, hogy szinte végig ordított a részből, ki irányítja a robotcsajt.

 

Nekem nem esett le közben hogy ki. Úgy gondoltam hogy a kihallgatott csóka.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.