Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Nem. Én nagyon várom a Gothamet. Batman a kedvenc szuperhősöm, és egész jónak, sők marha jóknak néz ki a trailer.

Persze kicsit aggódok, de a jó karakterek vannak benne ahogy a színészek is.

 

Dupla rész lesz a Doki kezdés, úgy tudom. Gondolom mint a 6. évadban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még én sem olvastam, azért érdekelt volna vmi vélemény róla, de úgy tudom nálunk 30.-án fog megjelenni (a magyar premier napján).

A HBO Go-n lehet nézni ingyen. Nagyon kíváncsi vagyok. Damon Lindelof az egyik show runner.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy érdekes Trónok harca hír az ötös évadról

 

KÖNYVSPOILER

 

A fazon, aki eddig az izlandi forgatásokat szervezte, elmondta, hogy idén a stáb itt csak néhány tájképet vesz fel, viszont (és itt jön az érdekes része) az eredeti terv az volt, hogy novemberben felvettek volna itt egy csatajelenetet, de ahogy készültek a forgatókönyv újabb és újabb változatai a csata egyre nagyszabásúbb és hosszabb lett. Olyannyira, hogy inkább úgy döntöttek hogy hanyagolják Izlandot, mert itt novemberben csak 5 órákra jön fel a Nap, ami nagyon lelassitaná a forgatást. Inkább máshol veszik fel.

 

Ez két dologra utal: a készülő csatajelenet a hóban fog játszódni és nem ostrom hanem nyilt szini ütközet lesz (a diszleteket igénylő csaták mind Észak-Írországban készülnek... Királyvár és Fekete vár ostroma gyakorlatilag ugyanazon a helyen lett felvéve)

Szóval akkor látni fogjuk a hatos könyv elejét és Ramsay és Stannis serege már a következő évadban megütközik? Szuper lenne.

 

Még két hír a következő évadról:

-Most először látunk majd flashback-et: a 12 éves Cerseit már castingolják. Vélhetően azt fogjuk látni amikor megjósolják a jövőjét

 

-Dorne-t nagyrészt Andalúzia fogja "játszani", a Martellek palotája valszeg az Alcázar lesz:

 

seville.jpg

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az utolsó hajó 1X02: Na ez egy egész tökös rész lett. Frankón feldobták a hangulatot a kreálók. Maradjon is meg ez a jó szokásuk. A kövi rész is klassznak ígérkezik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy érdekes Trónok harca hír az ötös évadról

 

KÖNYVSPOILER

 

A fazon, aki eddig az izlandi forgatásokat szervezte, elmondta, hogy idén a stáb itt csak néhány tájképet vesz fel, viszont (és itt jön az érdekes része) az eredeti terv az volt, hogy novemberben felvettek volna itt egy csatajelenetet, de ahogy készültek a forgatókönyv újabb és újabb változatai a csata egyre nagyszabásúbb és hosszabb lett. Olyannyira, hogy inkább úgy döntöttek hogy hanyagolják Izlandot, mert itt novemberben csak 5 órákra jön fel a Nap, ami nagyon lelassitaná a forgatást. Inkább máshol veszik fel.

 

Ez két dologra utal: a készülő csatajelenet a hóban fog játszódni és nem ostrom hanem nyilt szini ütközet lesz (a diszleteket igénylő csaták mind Észak-Írországban készülnek... Királyvár és Fekete vár ostroma gyakorlatilag ugyanazon a helyen lett felvéve)

Szóval akkor látni fogjuk a hatos könyv elejét és Ramsay és Stannis serege már a következő évadban megütközik? Szuper lenne.

 

Még két hír a következő évadról:

-Most először látunk majd flashback-et: a 12 éves Cerseit már castingolják. Vélhetően azt fogjuk látni amikor megjósolják a jövőjét

 

-Dorne-t nagyrészt Andalúzia fogja "játszani", a Martellek palotája valszeg az Alcázar lesz:

 

seville.jpg

 

Köszi a híreket!

Érdekes lenne, ha ennyire előre haladna a történet.

Andalúzia tökéletes választás. Én pont ilyennek képzeltem a Dorne-t a könyv alapján.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Arrow - 2. évad - Hát ha az első jó volt, akkor ez mocskos jó volt. Egyszerűen nem volt benne unalmas, filler rész. Az összes odab-szott, izgi volt és tele történéssel, fordulattal és újabb és jobb ellenségekkel. Persze nem csak az akción és a remek karaktereken volt a lényeg, hanem a történeti szálon is, ahogy az események egyre darkosabbak, elkeserítőbbek lettek. Minden részben tudtak erre még rápakolni, és úgy hogy még simán belefért. Olinak és a kis csapatának, ami szépen lassan bővül, egy sokkal komolyabb ellenféllel kell megküzdenie ebben az évadban mint Malcolm, aki pedig nem volt kispályás. Nagyon tetszik hogy már most ennyi DC karakter benne van. Nem akarok spoilerezni, (annyi van), de annak azért örülök, hogy a Flasht most itt bemutatták és hamarosan kezdődik a saját kis sorozata. Visszatérve a történetre: így kell szépen építkezni, hogy a végén robbanjon.A vége annyira tetszett, annyira összetett volt, összeértek az egész évados szálak, karakterek egy helyen, hogy csak néztem. Egyedül ami nem tetszett, az a cliffhanger volt, mert az totál semmilyen volt. Bármelyik rész végi jobb volt ennél kb. Az nem jött be. De ha így folytatják, akkor nagyon várós. Rem össze tudnak hozni egy legalább ilyen jó ellenfelet, mint most volt. 9,5/10.

7fztf4M1.jpg

 

Trónok 4. évad: Igen, azt hiszem nekem ezt a sorozatot darán kell néznem, mert úgy tudom élvezni egy kicsit. Sőt, tetszett is.

 

Na nem volt annyira oda, mint itt sokan, pl tetszett a 6. rész végén a beszéd, nagyon odatette magát, de annyira nem estem hasra tőle, hogy a legjobb résznek mondjam. Az első ami igazán tetszett, az a 8. rész volt, és nem csak a vége miatt. Ott tényleg történtek dolgok, voltak változások, karakterfejlődés. Na de a vége,...uhhh. HÁt ennyire sokkoló jelenetet rég nem láttam. Tátott szájjal néztem, annyira brutális volt. A 9. azért tetszett, mert végre megint egy helyen voltunk, egy "karakterre", de mondjuk inkább helyszínre koncentráltunk s nem 5 percenként ugráltunk. Voltak abban a részben is olyan jelenetek, amik nagyon ötletesek voltak, plusz egy SWEP3 szerű szép hosszú, vágás nélküli akció jelenet, ami bemutatta az egész fekete várat, és az ott zajló csatát. Jó volt az utsó rész is, szépen lezártak jópár dolgot, bár őszintén szólva én már marhára nem emlékszem a könyvre, de szerintem elég sok mindent megváltoztattak, meg szerintem egy csomó mindent össze vissza vettek ki a könyvekből, de lehet én tévedek, mondom már marhára nem emlékszem rájuk.

 

Összességében nekem ez a sori darára teljesen jó, így legalább történik is valami benne, vagyis többet látom a kedvenceim, és nem kell 5 hetet várni, hogy újra lássak valakit. Az eleje, heti nézésben nagyon nem tett rám benyomást, de így a vége a 6. résztől már felhúzta, szóval 8/10.

Game-of-Thrones2-banner.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Arrow - 2. évad

Örülök, ha tetszett. ;) Szerintem a finálé kissé kiszámítható, fordulatmentes volt a többi részhez képest, de amúgy egyetértek.

 

A Thea szálról mit gondolsz? Kezdtem örülni, hogy végre szimpatikus karakterré kezd válni a kiscsaj, erre nagyon úgy fest, ő lesz az egyik fő negatívum a 3. évadban. Legalábbis szerintem nem sok jóra készül Malcolmmal... :roll:

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Örülök, ha tetszett. ;) Szerintem a finálé kissé kiszámítható, fordulatmentes volt a többi részhez képest, de amúgy egyetértek.

Igen tényleg úgy néz ki, hogy lehet belőle valami gonoszabb figura. :) Viszont hát az igaz, hogy a finálé kiszámítható volt, de örültem is neki, mert nem bírtam volna ki több fordulatot volt az elég az évadban. :D Bár őszintén szólva engem sikerült Olinak átvernie azzal a kis színjátékkal. :D Pedig tudnom kellett volna... :)

Egyedül a cliffhanger volt harmat gyenge szerintem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kikerült a következő Doctor Who évad első öt részének a forgatókönyve. Úgy voltam vele, hogy kiváncsi vagyok mire várok, ezért az első két részt elolvastam. Az első simán rendben van, de a második valami baromi jó. Egyik kedvencem lesz ha jól csinálják meg. A többinek csak a felütését olvastam el és érdekesnek tűnnek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kikerült a következő Doctor Who évad első öt részének a forgatókönyve. Úgy voltam vele, hogy kiváncsi vagyok mire várok, ezért az első két részt elolvastam. Az első simán rendben van, de a második valami baromi jó. Egyik kedvencem lesz ha jól csinálják meg. A többinek csak a felütését olvastam el és érdekesnek tűnnek.

Nem gondoltam volna hogy elolvasod, én legalábbis nem tetszett, ezt a kis időt már kibírom, de ha azt mondod jó, akkor még jobban várom! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igazából azért olvastam el mert az utóbbi időben picit lanyhult a Doctor Who rajongásom és kiváncsi voltam, hogy az új részek megint be tudnak-e rántani. És a válasz egyértelmű igen lett. Most nagyon várom az új évadot (és remélem minél előbb kapunk egy normál előzetest is a hype keltés végett).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem csak az utolsó rész volt, ami nem tetszett annyira összességében, - persze voltak gyenge részek az előző évadban is - de én is várom már újat. :)

 

Akik pedig néztél a Shieldet azoknak egy kis csemege... XD De rosssssz :D

http://www.youtube.com/watch?v=S96Yqzg6JHU&feature=youtu.be

Szerkesztve: - kudar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A 24 9. évada végetért már?

Most hétfőn/kedden fog véget érni.

 

Kinek hogy tetszett eddig? Szerintem nagyon jó évad volt, érdemes volt elkészíteni.

 

Ami különösen bejött, hogy sikerült a kedvenc évadokból áthozni szereplőket, konfliktusokat: Audrey, Cheng, stb...

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Angolul azt hiszem most volt vagy most lesz a finálé, szóval nyugodtan elkezdheted. SZinkronosan a 7.nél tart.

 

Szinkronosan már a 8. évad is rég lement (még az M1 is mutatta pár éve), az új szezon szinkronját meg most csinálják.

 

Kinek hogy tetszett eddig? Szerintem nagyon jó évad volt, érdemes volt elkészíteni.

 

Ami különösen bejött, hogy sikerült a kedvenc évadokból áthozni szereplőket, konfliktusokat: Audrey, Cheng, stb...

 

 

Nagyon felpörgött az évad, és ha ez nem 12, hanem 24 rész lenne, akkor a legjobb évad címért indulhatna. Így viszont nem.

 

 

A legutóbbi epizód jó volt, tipikus Jon Cassar rész. Az elején és a végén akció, lövöldözés, minden, a rész közben meg a lelkizés és politikai szarkavarás. Azért itt is megvannak a szokásos 24'-elemek, az ügyeletes tégla, a 2. számú fenyegetés stb. A legfrissebb hírek szerint ez a 24 vége Jackkel. Visszautazik LA-ba Kimékhez. Ha folytatódik, az már Yvonne-nal lenne. A szezon első felében kb. ő volt a női J. Bauer és Jack inkább háttérben volt. Ezt nőt a Dexterben nagyon utáltam, itt sem kedveltem meg... nem biztos, hogy Jack nélkül, vele megnéznék egy évadot, bár ez egyelőre csak pletyka.

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Wilde, 24

 

Én csípem ezt a színésznőt a Chuck című sorozat miatt. Felőlem jöhet vele is a sorozat, bár nagyon fura lenne Jack nélkül.

 

 

 

 

Azt a sorozatot mondjuk én nem követtem, de alapból Jack Bauer nélkül 24, az olyan, mint James Bond nélkül egy 007-es mozi. :|

Egyébként nekem nincs bajom a 'női Jack Bauer' koncepcióval, sőt, jöhet női akcióhős, de ennek a színésznőnek a játéka egyáltalán nem győzött meg. Itt magával a karakterével nincsen semmi bajom, viszont az előadásmódja nem nyűgözött le. Múltkor is benyom egy: "My God!"-ot, olyan hangsúllyal meg átéléssel, ami után én speciel nem hittem el, hogy tényleg megijedt. Zavar, hogy teljesen sterilen játszik. Sokkal több erő és érzelem van minden egyes Jack-Audrey jelenetben, még telefonon keresztül is, mint amikor Kate-tel van.

Amúgy twitteren olvastam néhány statisztikát: 24LAD grew +7% in Adults 18-49 and up +5% in Total Viewers (6.0 Mil vs 5.7 mil) week-over-week. Remélem folytatják, elvileg még nem dőlt el. Egyébként cselesek voltak, az van az évadfinálé (igen, évadfinálé, és nem sorozatfinálé!) előzeteséhez írva, hogy finálé. Ezzel kvázi nyitva hagytak mindent... :)

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Orphan Black 2. évad: 100x jobb volt mint az első, pedig az is nagyon jó volt. Az első évad eleje nagyon langyos volt, idegesítő néhol és úgy tűnt nem fog történni semmi, de a 2. felére már iszonyúan beindult és szerencsére ezt itt az egész évadban tudták tartani. Egyedül talán a 6. rész volt ami bődületesen rossz volt, mert behoztak egy szálat, amit féltem, hogy ha tartani akarnak akkor abbahagyom a sorozatot, de szerencsére egy rész után rájöttek, hogy ezt hiba lenne folytatni és ki is írták. Tatiana Maslany pedig egy elékpesztően jó színész. Az összes klónt elképesztően jól hozza. A sztori pedig részről részre csavarosabb és végre rendes karakterek vannak benne, nem olyan kusza össze vissza. Az évad végén a clffhanger pedig szintén nagyon jó. 8/10 az évad

AA_orphanblack_banner_s2_02_web.jpg

 

Brooklyn 9-9 - Nem százas körzet: Nagyon bejött. Mostanában ez a szitkom tetszett a legjobb. Ennek a humora áll hozzám talán a legközelebb. Imádom az ilyen flashbackes poénokat, és persze az sem elhanyagolható, hogy remek karakterek vannak mellé. Andy Sandberget már nagyon régóta bírom, a zenéjét is, - Lonely Island - és azért van itt még Terry Crews is, de a többiek is remekül lettek castingolva. A modern család óta nem mulattam ilyen jól szitkomon. 9/10. Talán egyedül a pilot volt gyenge.

brooklyn-nine-nine-banner.jpg

 

DOKI TRAILER!!! :D áááááá

http://www.youtube.com/watch?v=TivqZTq5u6Y&feature=youtu.be

Szerkesztve: - kudar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.