Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

24 5x08, kis érdekesség. Az ebben az epizódban szereplő Sunrise Hills Shopping Mall valójában a kaliforniai Northridge Fashion Center. Ugyanez a bevásrálókomplexum adta a külső helyszínét a Chuckban a Buy More-nak, a Large Martnak, az Orange Orange-nak, illetve annak elődjének, a Wienerlicious-nek.

Nohát, ez valóban érdekesség, vissza fogom nézni :)

 

Én is hosszú percekig csak pislogtam és nem tudtam magamban hova tenni ezt az egészet. Megjegyzem most sem tudom. (Hannibal season 2 finale)

Nem is agyalok rajta túlzottan, ezt a befejezést sehogy sem lehet hova tenni. Majd a következő évadból megtudjuk a többit :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

A kommentek no komment kategória!

 

Mindenesetre ha folytatják (én nem lennék ellenére) kíváncsi vagyok hogyan tennék ezt. Valóban folytatás lenne?

 

 

Mert mondjuk egy Hurley és Ben párost megnéznék a Szigeten. Ugye amikor Hurley lett a góré :) Vagy egyfajta spin-offot, vagy nem is tudom.

Szerintem zseniális sorozat volt... nagyon egyben volt az egész és csodálatosan kerek lezárást kapott, persze megosztó volt, de én zabáltam minden másodpercét és hosszú-hosszú ideig kattogtunk még rajta.

 

 

 

Kíváncsian várom, hogy mi lesz ebből.

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Imádtam a sorozatot, még ma is a legmeghatározóbb szériának tartom az életemben, de ne folytassák. A 6. évaddal a történetet szépen lezárták (még ha eléggé megosztóra is sikeredett), kár lenne ez most megbolygatni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kerek egész a cucc... a "folytatással" simán el is ronthatják. Ettől függetlenül el tudnék viselni szívem szerint némi új LOST tartalmat.

Hasonlóan gondolom én is. Szívesen "részt vennék" egy évadban, amit itt tárgyalunk ki :) Csak éppen...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

 

Hát nem örülnék neki. Kerek az egész.

 

 

Más. Rákaptam egy sorozatra de nagyon. A főszereplők körzete az autópálya, tempójuk halálos. :D Igen a Cobra 11-ről van szó. Ha itthon vagyok és eszek akkor szoktam közben tv-t nézni. Valamelyik adón mentek az új részek én meg mindig ott ragadtam. Tetszettek nagyon. Persze nem újkeletü a kapcsolatom a német sorozattal, tudtam róla, néha futólag láttam is már vagy 15 éve de sosem érdekelt igazán. Most viszont rá vagyok kattanva. Elkezdtem az első évadtól nézni, mit ne mondjak idén szerintem más sorozatra nem is lesz időm. 34 évada van eddig. :D

Érdekes látni hogy mennyit változott Erdogan Atalay lassan 20 év alatt(nem semmi hogy ennyi ideje játsza Semirt), valamint az autópark. Te jó isten még E36-os BMW-vel jártak ami akkor tök új volt ma meg már lassan youngtimer.

Nézi még itt valaki?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én régen néztem, és én is nagyon szerettem. Az újabb részek már nem annyira tetszenek, hiszen csomó jó mellékszereplő eltűnt (Herzberger, Frau Engelhardt stb., remélem jól írtam le), bár persze a vérfrissítés soha nem árt, de a sorozatot magát is elvitték egy humorosabb irányba az utóbbi években.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Más. Rákaptam egy sorozatra de nagyon. A főszereplők körzete az autópálya, tempójuk halálos. :D Igen a Cobra 11-ről van szó. Ha itthon vagyok és eszek akkor szoktam közben tv-t nézni. Valamelyik adón mentek az új részek én meg mindig ott ragadtam. Tetszettek nagyon. Persze nem újkeletü a kapcsolatom a német sorozattal, tudtam róla, néha futólag láttam is már vagy 15 éve de sosem érdekelt igazán. Most viszont rá vagyok kattanva. Elkezdtem az első évadtól nézni, mit ne mondjak idén szerintem más sorozatra nem is lesz időm. 34 évada van eddig. :D

Érdekes látni hogy mennyit változott Erdogan Atalay lassan 20 év alatt(nem semmi hogy ennyi ideje játsza Semirt), valamint az autópark. Te jó isten még E36-os BMW-vel jártak ami akkor tök új volt ma meg már lassan youngtimer.

Nézi még itt valaki?

Anyum nézi rendszeresen, így képben vagyok vele. Ő nagyon komálja ezeket a német és osztrák sorozatokat, Cobra 11, Rex felügyelő, Medikopter 117, Légimentők, Légizsaruk, A bohóc, meg a tököm tudja, mi van még. Akármikor van, nézi őket. Meg az összes CSI-t, NCIS-t, Castle-t, Bones-t, Tween Peakset, Férjem védelmében, Szállítót, stb... Ismétléseket, új részeket, felsorolni is nehéz, mennyi mindent, de ő tök jól fejben tartja, melyik mikor van, melyiknél hol tart. Mondjuk inkább ezeket nézze, mint a brazil szapapnoperákat Hozé Don Padrafossal. :D Szóval emiatt én kicsit meg is utáltam a német/osztrák sorozatokat, meg a CSI-jokat. De ami az E36-ost illeti, amikor Semirék kezébe került, legtöbbszőr inkább csak újszerű volt. Mint a Halálos fegyver 2-ben Murtaugh nejének az autója: "Új ez még mindig." :lol: Hű mennyi kocsit leamortizáltak abban a sorozatban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

True Blood - vége a 7. évadnak, és a sorozatnak is - Ez az évad ékes példája annak, hogy lehet még egy bőrt lehúzni valamiről, totál fölölsgesen folytatni, és olyan idióta befejezést adni, ami nem méltó a sorozathoz. Szerettem ezt a sorozatot, jók voltak a sztorik, a karakterek, persze közel sem volt tökéletes, de ha abbahagyták volna a 6. évad végén, ahol lehetett volna egy rendesen lezárás, akkor boldog lettem volna. De NEM! muszáj volt folytatni úgy, hogy nem volt cél, csak mentek bele újabb normális szál nékül bele a nagyvilágba és meg is lett az eredménye. Tele lett az évad értelmetlen jelenetekkel, amiknek konkrétan semmi értelme, illetve halálokkal, amikkel kivittek az észből, és miért - hogy legyen még pár rész, hogy minden régen látott karaktert, illetve olyanokat akik már meghaltak, visszahozhassanak legalább egy cameo szerepére, így el tudjunk tőlük is búcsúzni. És a legvége...omg...Bármi jobb lett volna. Sajnálom nagyon, de én mostantól inkább a 6.évadig tartom számon ezt a sorit, mert addig még jó volt, bár már ott is fáradt volt, de ehhez képest 100x jobb.

Az évadra adok egy 3/10et, a sorozatra pedig egy 6,5/10et.

Possible-Spot-banner-true-blood-10188962-800-100.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A célszemély 4x2: Nagyon klassz és csavaros rész. Már-már túl csavaros. Alig lehetett követni azokat a rejtvényeket. :D

 

 

Egész jó hely az új főhadiszállás. :cool:

 

 

Gotham 3: Ez is bejövős. A szájbarágás megmaradt de én még mindig nem bánom.

A Bruce gyereket viszont kicsit idegesítőnek találom az önsanyargatásával. Mintha a korlátait akarná feszegetni. Végül is most még megteheti mert később nem ismerheti meg őket. A böregérember-énjének pedig nem lesznek. :D

 

 

LOST-folytatásból én se kérek.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gotham 3: Ez is bejövős. A szájbarágás megmaradt de én még mindig nem bánom.

A Bruce gyereket viszont kicsit idegesítőnek találom az önsanyargatásával. Mintha a korlátait akarná feszegetni. Végül is most még megteheti mert később nem ismerheti meg őket. A böregérember-énjének pedig nem lesznek. :D

Hát én lehet darára teszem, pont az említett ok miatt. Annyira szájbarágós, hogy már fáj. Korrupt a város, NAGYON, Bruce lesz Batman DE NAGYON GYORSAN!, stb stb. Igazából egy one man show, mert a pingvin viszi az egészet. A mostani Ballonman rész is kb egy 1960as sorozatba tudott volna elmenni. Itt próbálnak picit komolyabb, reálisabb képet mutatni, erre betesznek egy ilyet? omg. Talán még egy részt adok neki,..

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát én lehet darára teszem, pont az említett ok miatt. Annyira szájbarágós, hogy már fáj. Korrupt a város, NAGYON, Bruce lesz Batman DE NAGYON GYORSAN!, stb stb. Igazából egy one man show, mert a pingvin viszi az egészet. A mostani Ballonman rész is kb egy 1960as sorozatba tudott volna elmenni. Itt próbálnak picit komolyabb, reálisabb képet mutatni, erre betesznek egy ilyet? omg. Talán még egy részt adok neki,..

Valamennyit én is. Amikor megtudtam hogy Rókáék gyártják a sorit az jutott legelőször eszembe hogy talán ez is egy évad utánn kasza lesz.

A "one man show" dolog amúgy zavar egy kicist.

 

Oszi visszament Gotham-be ami rendben is van. De az már nem jön be hogy elment Jimmyhez. Minek? Hogy tovább vigye a hátán a sztorit? Így is kezd már sok lenni belőle.

.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Anyum nézi rendszeresen, így képben vagyok vele. Ő nagyon komálja ezeket a német és osztrák sorozatokat, Cobra 11, Rex felügyelő, Medikopter 117, Légimentők, Légizsaruk, A bohóc, meg a tököm tudja, mi van még. Akármikor van, nézi őket. Meg az összes CSI-t, NCIS-t, Castle-t, Bones-t, Tween Peakset, Férjem védelmében, Szállítót, stb... Ismétléseket, új részeket, felsorolni is nehéz, mennyi mindent, de ő tök jól fejben tartja, melyik mikor van, melyiknél hol tart.

Össze lehetne kötözni az én anyámmal :)

 

A célszemély 4x2: Nagyon klassz és csavaros rész. Már-már túl csavaros. Alig lehetett követni azokat a rejtvényeket. :D

Nagyon tetszett ez az epizód

 

Legalább láttunk egy olyan részt, ahol a "megmentendő" személy nem kért a megmentésből, és hiába tett meg Harold mindent, ami emberileg (és nem erőszakkal) lehetséges, mégsem sikerült fordítania az illető döntésén. Az élet már csak ilyen.

 

 

DW

Furcsa volt... de nagyon. Mondtam már, hogy utálom a pókokat??!! :pfff:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon tetszett ez az epizód

 

Legalább láttunk egy olyan részt, ahol a "megmentendő" személy nem kért a megmentésből, és hiába tett meg Harold mindent, ami emberileg (és nem erőszakkal) lehetséges, mégsem sikerült fordítania az illető döntésén. Az élet már csak ilyen.

 

Úgy is mondhatnánk hogy a csajszi engedett a sötét oldal delejes csábításának. :D

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Supernatural 10x01

 

Nagy csalódás volt ez a nyitány... talán az eddigi leggyengébb. Kezdem azt érezni, hogy elfáradt a sorozat. Korai még erről írni, de ha az egész évad ilyen érdektelen, unalmas és erőltetett lesz, valószínűleg darára veszem a sorozatot (csak azért nem kaszára, mert 9 évadon át kitartottam).

 

Ez a démon dolog nekem nem tiszta. A 9. évad végén egyértelműen kiderül, hogy Dean meghalt, de a pecsét nem engedte el, így démonná vált. Most meg már ember, aki azért öl, hogy ne legyen démon? Korán kezdik a következetlenségeket idén. :facepalm: Cas és Hanna szála annyira érdekes, mint egy darab fakocka... azt hittem, a 9. évadban magunk mögött hagytuk a keservesen lerágott csont angyal témát, de nem... annyira széles a mitológiák tárháza, nem igaz, hogy nem lehet újjal előállni, csak mert a leviatánokkal csúnyán mellé nyúltak...

 

 

 

The Flash 1x01

 

Ezért viszont piros pont (szó szerint :D ), remek nyitány lett. Barry kellően szimpatikus arc, Flash-ként érdekes dolgokat vihet véghez. A természetfeletti része (sci-fi) nem hat baromságként, az Arrow crossover cool, Irisből pedig szerencsére nem lett Laurel 2.0 (eddig). Az Arrow-hoz egyelőre nem hasonlítanám. Két teljesen más stílus... ez ezért jó, az meg azért. :peace:

 

A vége viszont mi volt? A jövőbeli, 2024-es Flash utazott vissza a múltba, mint Harrison Wells? Miért? Hogyan? Aki ismeri a képregényeket, megköszönném, ha szolgálna egy kis magyarázattal.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezért viszont piros pont (szó szerint :D ), remek nyitány lett. Barry kellően szimpatikus arc, Flash-ként érdekes dolgokat vihet véghez. A természetfeletti része (sci-fi) nem hat baromságként, az Arrow crossover cool, Irisből pedig szerencsére nem lett Laurel 2.0 (eddig). Az Arrow-hoz egyelőre nem hasonlítanám. Két teljesen más stílus... ez ezért jó, az meg azért. :peace:

 

A vége viszont mi volt? A jövőbeli, 2024-es Flash utazott vissza a múltba, mint Harrison Wells? Miért? Hogyan? Aki ismeri a képregényeket, megköszönném, ha szolgálna egy kis magyarázattal.

 

Talán azért egy részért - bár én még nem láttam az új Supnat részt - még ne tedd darára. :D Nálam is a 8x1 iszonyú gyenge lett, és mégis nagyon jó évad lett belőle.

 

Flash - Szerintem az a kép amiről beszélsz, ott már idősebb csak nem sikerült jól a CGI.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.