Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Szóval elfogadom a véleményed, nem tetszhet mindenkinek. Szerintem viszont azt kaptunk amit ígértek.

 

És ez így van jól. Nem vagyunk egyformák... :peace:

 

 

Biztos vannak olyan galamblelkű emberek mint Travis, hogy minden rendben lesz, esetleg ők is két családdal küzdenek, tehát szerintem mindenki megtalálja magának a karakterét.

 

 

Nem akarok olyan mélyen belemenni, csak erre és csak egy mondat. Az oké, hogy vannak ilyen galamblelkű emberek, mint Travis - sőt többnyire inkább ilyenek vannak, mint Rick -, de a TWD ismerőseként engem hatványozottan zavart ez a végtelenül pozitív és idióta hozzáállás. A TWD tükrében zavart, hogy ezek egyáltalán életben maradhattak... egy rakás szerencsétlenség az egész banda.

 

 

De mindegy, ne ragozzuk, örülök, hogy neked tetszett. És mindenekelőtt köszi, hogy vetted a fáradtsgot és elolvastad. :)

Szerkesztve: - R2-D2
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És ez így van jól. Nem vagyunk egyformák... :peace:

 

 

 

 

 

Nem akarok olyan mélyen belemenni, csak erre és csak egy mondat. Az oké, hogy vannak ilyen galamblelkű emberek, mint Travis - sőt többnyire inkább ilyenek vannak, mint Rick -, de a TWD ismerőseként engem hatványozottan zavart ez a végtelenül pozitív és idióta hozzáállás. A TWD tükrében zavart, hogy ezek egyáltalán életben maradhattak... egy rakás szerencsétlenség az egész banda.

 

 

De mindegy, ne ragozzuk, örülök, hogy neked tetszett. És mindenekelőtt köszi, hogy vetted a fáradtsgot és elolvastad. :)

 

Így van :D

 

Hát nézd, szerintem egy átlagember úgy reagálna ezekre mint Travis, bízik a hatóságokban hiszen mi mást tehetne, megszokta hogy ha gond van akkor ott vannak és megoldják. Rick más mert ő maga volt a hatóság :D A gond akkor van amikor már a hatóságok is beadják a kulcsot lásd a rendőrt aki raklap pakolta az ásványvizet. Szerintem ezért érdekes Travis karaktere mert meg kell bírkóznia azzal a világgal hogy nincsenek hatóságok/törvények, és vagy változtat magán és túléli valahogy vagy pedig meghal. Ugyan ez érvényes az összes karakterre, hiszen a káosz elején vagyunk. A TWD annyiban más, hogy ott már szelektálódtak az emberek nagyrészben, az maradt aki alkalmazkodni tudott vagy pedig mákja volt és elkerülte a baj, lásd Hershel-éket vagy az Alexandriaiakat. Hozzájuk képest persze hogy szerencsétlennek tűnnek, de pont ettől érdekes hogy ki marad, mert itt nincs meg az a kiváltság hogy képregény alapján tudni lehetne :D Salazar akinek van valami előnye, hiszen ő harcolt háborúban, ezáltal szöges ellentéte Travisnek, ő az egyetlen a bandában aki átvéve a vezetést biztosítani tudná a túlélést mint ahogy Rick is tette.

 

Lehet értetlelkedni persze hogy hogyan maradhattak életben... egyszerűen mákjuk volt és ennyi. :D Utánna pedig ott volt a hadsereg egy ideig akik védték a seggüket. Innentől viszont magukra vannak utalva és ezért lesz érdekes a 2. évad.

 

Igazán nincs mit :)

 

Mellesleg aki nem hallott még róla érdemes nézni a Flight 462-őt mert a túlélő csatlakozik majd a 2. évadban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ó a francba..

Nagy kedvencem, de már ott tartok hogy egy ütős záróévad kéne.

Eszerint ez nem a 6-os..

 

Nem lövök el semmit de annyit mondhatok hogy ha az jön amire gondolok és már utalgatnak a készítők rá, akkor nagyon ütős évadzárója lesz a 6. évadnak :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ó a francba..

Nagy kedvencem, de már ott tartok hogy egy ütős záróévad kéne.

Eszerint ez nem a 6-os..

Nekem kissé ellentmondásos a 2. mondatod. Ha szereted, miért kívánod a végét?

A nézettség az egekben, képregény alapanyag van bőven, mi haszna származna a csatornának a lezárásból? Mellesleg időszerű egy olyan népszerű karakter feltűnése, akire a TWD fanbázis java a Kormányzó óta vár. Ezek után, várhatóan nem lankad az érdeklődés. A kérdés a minőség...

 

Nem lövök el semmit de annyit mondhatok hogy ha az jön amire gondolok és már utalgatnak a készítők rá, akkor nagyon ütős évadzárója lesz a 6. évadnak :D

 

Valahol olvastam, hogy 100% Negan feltűnése a 6. évad végén. Hihető, mivel Jesus is érkezik az évad közepe táján, tőle pedig sztoriban nincs messze a tag.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Hozzájuk képest persze hogy szerencsétlennek tűnnek, de pont ettől érdekes hogy ki marad, mert itt nincs meg az a kiváltság hogy képregény alapján tudni lehetne :D

 

 

Nekem ilyen gondom nincs. Én úgy vagyok vele, hogy a TWD-ben is bárki meghalhat... :P

Szerkesztve: - R2-D2
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem mintha meglepődtem volna, de bejelentették, hogy lesz 7. évadja is a The Walking Deadnek.

 

 

Remélem Rick Grimes addig életben marad. Mert eddig a 6. évadban tökéletes vezető.

 

 

 

Más. Fear the Walking Dead nekem is bejött. Abszolút nem értek egyet R2-D2 véleményével. Könnyü fotelból békében itélkezni. Átlagemberek, sőt amerikai átlagemberek akik minden körülmények között bíznak az államban(lsd szeptember 11) ,hadseregben. Nem ők a rakás szerencsétlenség, hanem a hadsereg akik pontosan tudják hogy fejlövés kell nekik és kudarcot szenvednek illetve gyáván a saját érdekeiket nézve lelécelnek. Mert soha nem alakult volna ki az amire Rick ébred ha tökösebbek kicsit. Megmondom mit kellett volna csinálni. Pár halott felébred ,nem értik az egészet. Aztán pár orvos rájön hogy az agyi kapacitás működik és fejlövés kell nekik. Bemondani ezt a tv-ben. Mármint hogy minden halottat beszolgáltatni, illetve fejbelőni. Nem rohanni előlük, mert rohadt lassúak, hanem fejbelövéssel kinyírni. Természetesen Nemzeti Gárda ki az utcákra. Soha nem lett volna vége a civilizációnak.

Szerintem nem a civilek voltak balfékek hanem a világ legerősebb hadseregének vezetői és tagjai. Nehogy már pár sétáló halottat, akikről tudják hogy fejlövés megállítja ne tudnának kordában tartani amig ki nem derül mi okozza ezt. A lakosságnak meg meg kell őszintén mondani hogy miért kell a hullájukat beszolgáltatni és miért kell erre különösen figyelni. Mert ők is így járhatnak ha az otthonukban elhunyt fater, muter, unoka elhuny. Bárhogy is szerettük elhunyt hozzátartozóinkat sajnos kést kell az agyába nyomni. Akár törvényt is kell rá hozni. És jééé megmarad a civilizáció.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remélem Rick Grimes addig életben marad. Mert eddig a 6. évadban tökéletes vezető.

Nekem nincsenek ilyen kételyeim, Rick a TWD Jack Bauerje... :D

 

A 6. évad kapcsán...

 

...Carolról mi a véleményed? Nem semmi a fejlődése az 1. évadtól nézve.

Én sokkal inkább Rick és Carol mentalitásával értek egyet. Morgan túlzott szentimentalizmusa jóval nagyobb veszélyt jelent, mint Rickék brutalitása. Ha Morgan az 5. évad végén kinyírja a Farkasokat, azok nem tértek volna vissza a bandájukkal Alexandriába, hogy ártatlanok tucatjait mészárolják le hidegvérrel... :facepalm:

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem nincsenek ilyen kételyeim, Rick a TWD Jack Bauerje... :D

 

A 6. évad kapcsán...

 

...Carolról mi a véleményed? Nem semmi a fejlődése az 1. évadtól nézve.

Én sokkal inkább Rick és Carol mentalitásával értek egyet. Morgan túlzott szentimentalizmusa jóval nagyobb veszélyt jelent, mint Rickék brutalitása. Ha Morgan az 5. évad végén kinyírja a Farkasokat, azok nem tértek volna vissza a bandájukkal Alexandriába, hogy ártatlanok tucatjait mészárolják le hidegvérrel... :facepalm:

 

 

 

Teljesen egyetértek veled.

 

 

Carol azt tette amit kellett. Fejlövés. Ezek a Farkasok nem tekinthetők emberi lénynek, ugyanúgy mint az előző évadban a kannibálok. Aki ártatlanokat öl semmiért azokat meg kell semmísíteni. Sajnos azt bánom hogy most Rick kinyírta őket a Kalasnyikovval, mert azért a miért fontos lenne. Miért kell állat módjára ölnie ezeknek a nyomorult Farkasoknak? Rick és Carol nem brutális hanem az utolsó emberi reakciót látjuk. Morgan egy orbitális köcsög szerintem a humánummal. Humánumot az érdemel aki ad is kegyelmet.. Hülye Morgan elengedte őket de semmi nem igazolja hogy másokat nem ölnek meg. Ezért egy ilyen világban agyonlövés nekik. Aki normálisan viselkedik emberségesen az élhet aki nem az agyonlőni a többiek védelmében.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem kissé ellentmondásos a 2. mondatod. Ha szereted, miért kívánod a végét?

Az első 4 évadot "daráltam". Imádtam! Az 5-6ot hétről hétre nézem.

Nemegyszer már rétest3szta érzetem van, vagy kezdek immunis lenni, nincs újdonság.

Kedvelem a karaktereket és érdekel, de nem akarom, hogy csak akkor zárják le mikor már végleg kifullad.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mármint hogy minden halottat beszolgáltatni, illetve fejbelőni. Nem rohanni előlük, mert rohadt lassúak, hanem fejbelövéssel kinyírni. Természetesen Nemzeti Gárda ki az utcákra. Soha nem lett volna vége a civilizációnak.

Ezzel annyi a probléma,

hogy ha még emlékszel a második évadra, ez a vírus vagy mi, mindenkiben ott van, előbb-utóbb mindenki meghal, bármilyen formában, és akkor zombi lesz. Az emberi civilizáció azt jelentette volna, hogy minden egyes pillanatban az egész világnak résen kell lenni, mert bárhol, bárki, bárhogyan hal meg, azt fejbe kell lőni. Örökre. Szegény Judith, biztosan benne is ott van a hívjuk vírusnak vagy minek. Vajon a szülők továbbadják a gyerekeknek? Hm...

 

Sky

 

Carol esetében valóban nagy a fejlődés, de csak kényszerből tanulta meg, hogy mit kell tennie a túlélés érdekében. Nála egyértelműen belejátszik a tetteibe az, hogy korábban áldozat volt, most pedig már nem az. Most már ő a "vadász".

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez még nem jelenti azt, hogy akkor 3 évet kap csak. Ez így talán tényleg kicsit sűrű Doctor váltogatás lenne + szerintem Capaldi Doktorában még sok van, amit nem láttunk... valóban nem lenne jó 3 év után váltani!

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na most akkor az a nagy kérdés, hogy melyik idővonalon fog játszódni. A Prime-ban vagy az Abramsverse-ben? Amúgy örülök neki. Visszatért a Star Wars a moziba, a Jurassic Park is bővült és jön a Star Trek is ott, ahol mennie kell: a tévében! :rock:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jobban utána néztem és nem is CBC-re jön hanem a CBS saját ondemand szolgáltatásának (CBS All Access) lesz az első exklúzív sorozata vagyis lehet hogy kábeles sorozatot kapunk aminek én jobban örülnek mint hogy kapnánk egy ilyen mai se bűze se szagú network sorozatot.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A TOS! :rock:

Az sajnos csúnyán öregedett. Amennyire szerettem kiskoromban, annyira nem tudom végignézni ma. Még a felújított, CGI-jal megtámogatott epizódokat sem, pedig hát már az oviban is "Kőkapitány" voltam. :D

Mondjuk ezért is szeretem Abrams filmjeit, mert abban újra TOS van, csak modern köntösben. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem a TOS tetszik, bár tény, hogy vannak ma már nézhetetlen epizódok. Azért még így is vannak erős részek, amelyeket most is bármikor meg tudnék lesni: a tribblik a legjobbak, de amikor a hajó legénysége egy maffia-világba csöppen, azon is szanaszét röhögöm magam még ma is. :D A klingon-féle hidegháború részei is egész nézhetőek. No meg persze Spock vagy McCoy szerintem ezerszer érdekesebb karakter, mint mindenlébenkanál Wesley, a pincsikutya "Egyes", vagy a rém idegesítő Troi és Beverly. :D A TOS erőssége szerintem még most is a karakterekben van.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.