Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Szimplán csak szörnyű volt nézni,

 

ahogy Neganék sz*rakodtak Rickékkel :( Annyira sajnáltam őket.

 

 

Tényleg lehozó volt ennyire megalázottan és tehetetlenül látni a csapatot. Ilyen érzelmi mélyponton talán még nem voltak. Remélem, nem húzzák sokáig az első fordulópont-féleséget (amit inkább nem írok le, mert amennyire mostanában követik a képregényt, tuti spoiler).

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na megnéztem! Részemről "tetszett" az epizód. Azért idézőjelben, mert hát nehéz jelzőt találni rá.

Szóval üdvözlöm a sorozatot újra a drámaiság mezsgyéjén. Azthiszem egyenes következménye a rész az 1. résznek.

Nyilván idővel felállnak, felteszem nem is olyan sokára, hisz még egy ilyen epizód szükségtelen lenne, de ez kellett.

Ja és a hossza; 1 óra.. meglepett! Mára 40. percnél lestem a számlálót és minden jelenetet az utolsónak éreztem, ily módon fajsúlyosak lettek.

 

Negan 90%-ban vigyorog. Különös megelégedéssel konstatálhatjuk, mikor végre majd rábaszik. :evil:

Maggie-vel nem tudom mi van..Lemaradtam valamiről? 1 percre még azt is elhittem, hogy meghalt..

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Negan 90%-ban vigyorog. Különös megelégedéssel konstatálhatjuk, mikor végre majd rábaszik. :evil:

Maggie-vel nem tudom mi van..Lemaradtam valamiről? 1 percre még azt is elhittem, hogy meghalt..

 

 

A következő rész promója alapján a Hilltopra vitték Maggie-t, mert ugye eleve az okozta az egész hatodik évad végi galibát, hogy oda akarták eljuttatni.

 

Szerkesztve: - Merr-Sonn
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

TWD

 

Tényleg lehozó volt ennyire megalázottan és tehetetlenül látni a csapatot. Ilyen érzelmi mélyponton talán még nem voltak. Remélem, nem húzzák sokáig az első fordulópont-féleséget (amit inkább nem írok le, mert amennyire mostanában követik a képregényt, tuti spoiler).

 

 

Amire nem mellékesen marhára kíváncsi vagyok, mert nehéz úgy nézni, hogy nem látom, mikor lesz ennek a szálnak kevésbé "letaglózó" folytatása. De inkább kivárom, ha nehezen is.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

TWD

 

Azért meg kell jegyezni, hogy

 

 

ez a Negan egy igazi pojáca, aki ugyanazokat a monológokat mondja újra és újra. Ja, és minden szemétkedésénél még ki is kell mondania a nyilvánvalót ("lenyomtam a torkodon a f*rkam és te megköszönted" blabla), csak úgy megerősítésképp. Egy végtelenül frusztrált ember lehet. Azért a háttértörténetére kíváncsi vagyok, mi volt ő "civilben" a világvége előtt.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

TWD

 

Azért meg kell jegyezni, hogy

 

 

ez a Negan egy igazi pojáca, aki ugyanazokat a monológokat mondja újra és újra. Ja, és minden szemétkedésénél még ki is kell mondania a nyilvánvalót ("lenyomtam a torkodon a f*rkam és te megköszönted" blabla), csak úgy megerősítésképp. Egy végtelenül frusztrált ember lehet. Azért a háttértörténetére kíváncsi vagyok, mi volt ő "civilben" a világvége előtt.

 

 

Tipp Negan előéletére: egy elnyomott, de ambiciózus alkalmazott.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sokak szerint ez a hozzáállás fogja okozni a vesztét, amit egyébként az alvezérei is követnek. Nulla erényesség, vagy ha az alvezéreknél tartunk, önállóság. Pusztán a számbeli fölényüktől várnak minden sikert.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Itt

Pre-Apocalypse résznél van még néhány info a korábbi életéről.

Illetve használtautó-kereskedő, ahogy látom. Mondjuk a képregényhez képest simán lehet változtatás, ha egyáltalán kiderül.

 

A linkelt oldallal azért óvatosan, mert a képregény sokkal előrébb tart a sorozatnál.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Westworld nálam kezd feljönni a Strange Things szintjére a legjobb idei újonc kategóriában. Volt egy erős kezdés az első részben de utána az 5. részig elég lassacskán csordogált a story de 6. résztől nagyon megindult a sorozat kicsit olyan mint a Game of Thrones 1. évada az is a évad felétől indult miután 5 részig bemutatták a világot és a szereplőket. Remélem az utolsó 2 rész is tartani fogja a szintet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem nem fogtok csalódni benne. Azt nem veszem biztosra hogy Nektek tutira be fog jönni annyira mint nekem mert mint tudjuk az emberkék ízlése különbözhet.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát azt nem mondom, hogy ez az epizód tetszett eddig a legjobban a Luciferből, de az egyik legjobb mindenképpen, és még itt meg szeretném említeni, hogy a sarkon strázsáló édes anyukáját a készítőknek! :)

 

Hát hogy lehet így befejezni egy epizódot? :fuckoff: Most egy hétig lehet azon malmozni, hogy akkor most robban a bomba vagy sem? És ha nem, miért nem? És mi lesz ezután? Ha kitudódik, mit akart a drága mama, megy vissza a pokolba, vagy kitörlődik a létezésből. Ha meg is teszi és Chloe meghal, akkor meg még ennél is rosszabb sors vár rá, az ziher. Oké, nyilván nem hal meg, de hogy menekül meg?

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is úgy vélem.

 

 

Én azért nem lennék meglepve, ha...

 

Amenadiel vagy Maze felbukkanna. Elvégre, ők követték, és elég bizalmatlanok anyucival szemben.

 

 

Nekem csak Mazey ugrott be mikor azt a jelenetet néztem. Őt várhatóbbnak érzem mert ő ismeri jobban a detektívet. Ament csak akkor érezném annak ha a dokinőt kéne megmenteni.

 

 

 

Közben már megnéztem az előzetest. :)

Én azt inkább kihagyom csakúgy mint a többit.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

71 éves korában meghalt Ron Glass, akit valószínűleg a legtöbben mint Book lelkészt ismerték a Firefly-ból/Serenity-ből. De emellett játszott az Agents of S.H.I.E.L.D.-ben, a Star Trek: Voyagerben, és rengeteg más tévésorozatban is feltűnt. Nyugodjék békében. :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A legutóbbi Gotham nagyon odavágott. Valamiért nagyon bírom azt a sorit pedig jó nehány blődség előfordul benne. Pinvin Oszi például meleg lett. Nem vagyok homofób de az akkor is nagy hülyeség.

 

 

71 éves korában meghalt Ron Glass

Béke poraira. :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

WW

 

Ezek szerint ugrálunk az időben nem is keveset. Dolores minden Bernarddal való beszélgetése igazából Arnolddal volt. Willian menyasszonyának a képe akasztotta/akasztja majd ki Dolores eredeti apját. Ezek szerint Dolores szála a többi előtt játszódik? Most jó megkavartak mindent :D

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.