Ugrás a kommentre

A Skeleton Crew sorozat


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

  • 1 hónappal később...

Ezek szerint a D23-on akár láthatunk is valamit a sorozatból. Mindenestere örülök, hogy van valami életjel a sorozat körül. Kezdtem azt hinni, hogy idén az Acolyte után már nem is kapunk semmit. :D

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

6 perccel korábban, Yoda József írta:

Az már inkább kérdéses, hogy jövőre az Andoron kívül mi jön majd. Elég üresnek tűnik a jövő év egyelőre

Hát ha karácsony körül érkezik a Skeleton Crew és 8 epizódról beszélünk (azt hiszem az epizódok írói kikerültek még régebbről) akkor december-január lehet a sorozat menetrendje. Ha erre rátesszük a szokásos minimum 3 hónapos "pihenőidőt", akkor az Andor leghamarabb a Celebration környékén jön. Vagyis az év első fele ezekkel lemehet (+ Visions, de abból nem rémlik, hogy 3. etap hivatalos-e). A második fele valóban üresen kong, de szerintem az új animációs sorozat kitöltheti azt. Az Ahsoka szerintem csak a Mandó film után jön.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2024. 05. 03. - 22:27, Yoda József írta:

Aztán lehet akkora dobás lesz hogy még az Acolyte is elbújhat :lol:

Aztán még az is lehet, hogy rászóltál és tényleg az lesz! :D Nekünk csak jó, ha egymást überelő .... f*szábbnál f*szább SW szériákat kapunk! :)

Amúgy a korábban bejelentett szériák lassan valóban elfogynak és nem nagyon érkeztek új bejelentések sorozat fronton tudtommal. Lehet jövőre ismét egy nagyobb szünet lesz SW matéria nélkül? TBB véget ért, hogy a helyét mi tölti be a jövőben, egyelőre kérdéses. Tales 2. évad kellemes ajándék volt (még nem láttam, de örülök, hogy megkaptuk és hamarosan pótolni is fogom!) Acolyte hamarosan startol... Skeleton is indul év végén.... ééééés, ennyi! A közelmúltban - ha jól emlékszem - csak az Ahsoka season 2 bejelentése történt meg sorozatok terén?!

Szóval én számítanék majd valamikor egy újabb menetrend ismertetésre sorozatos fronton!!

Ez az év viszont igen bőséges ilyen téren: TBB sorozatzáró évad, Tales of the Empire, The Acolyte, Skeleton Crew. Ez bőven több, mint amire számítottam! :)

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És? Minden Star Wars filmben és sorozatban használtak praktikus effekteket, még az OT-ban általános trükktechnikák sem most jelennek meg először (stop-mo volt a Mandiban és a TBoBF-ben is, az űrjelenetek egy része is az ep4-ben használt módon készültek el), és Tippet sem először tér vissza az SW franchise-hoz, még csak nem is ez volt az első SW sorozata. Az egyetlen újdonság a matte painting, bár ez is csak akkor, ha tényleg a klasszikus megoldást használják, nem azt, amit ma matte paintingnek neveznek (digitális 3D környezet létrehozása), és ne nyúlnak bele digitálisan (utóbbiban pöppet kételkedem). Szóval, az a hír, hogy a Skeleton Crew ugyanúgy készül, ahogy a többi?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, Darth Riddick írta:

Aztán még az is lehet, hogy rászóltál és tényleg az lesz! :D Nekünk csak jó, ha egymást überelő .... f*szábbnál f*szább SW szériákat kapunk! :)

Amúgy a korábban bejelentett szériák lassan valóban elfogynak és nem nagyon érkeztek új bejelentések sorozat fronton tudtommal. Lehet jövőre ismét egy nagyobb szünet lesz SW matéria nélkül? TBB véget ért, hogy a helyét mi tölti be a jövőben, egyelőre kérdéses. Tales 2. évad kellemes ajándék volt (még nem láttam, de örülök, hogy megkaptuk és hamarosan pótolni is fogom!) Acolyte hamarosan startol... Skeleton is indul év végén.... ééééés, ennyi! A közelmúltban - ha jól emlékszem - csak az Ahsoka season 2 bejelentése történt meg sorozatok terén?!

Szóval én számítanék majd valamikor egy újabb menetrend ismertetésre sorozatos fronton!!

Ez az év viszont igen bőséges ilyen téren: TBB sorozatzáró évad, Tales of the Empire, The Acolyte, Skeleton Crew. Ez bőven több, mint amire számítottam! :)

2026-tól visszatérnek a mozifilmek, szal ja lehet visszavesznek az élőszereplős SW sorozatokból. Jövőre még lemegy az Andor második évad, valamivel utána jön az Ahsoka második évad és addigra már itt A Mandalóri és Grogu film is.
Biztos lesznek még sorozatok, de nem biztos, hogy ilyen sok, mint ami az utóbbi években volt. Az akolitus még elindíthat egy új vonalat és spin-offokat, mint a Mandó annak idején, de lássuk meg milyen lesz, hogy fogadják. Animációs fronton totál kérdőjel mi következik a TBB után.
Jövőre lesz ugye a SW Celebration Tokióban, áprilisban, leghamarabb ott jelenthetnek be új sorozatokat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.