Ugrás a kommentre

A Skeleton Crew sorozat


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

4 perccel korábban, Bence1997 írta:

Majd ha a Lucasfilm bejelenti, tudni fogjuk mi is. Egyelőre annyit tudni, hogy idén szeretnék kihozni, de őszintén ez szerintem a mostani sztrájkoktól is függ.

A színészek sztrájkra is ilyen erősen befolyásolja ezt? Úgy tudom, ez már készen van...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

"Called Star Wars: Skeleton Crew, the series will center around a group of children lost in space, and be set in the Ahsoka/The Mandalorian time frame." - by SWCA 2022: 20 Highlights from Lucasfilm's Studio Showcase

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ok, de az nem derül ki belőle, hogy a másik kettő eseményeihez képest mikor játszódik. Csak valamikor "ekkortájt". Ez lehet előtte, közben, vagy utána is, ugyanúgy 9-ben.

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó, napra pontosan nem lehet lebontani az egyes részek egymáshoz fűződő viszonyát, de a kérdésre, miszerint a The Mandalorianhez viszonyítva mikor játszódik, megkapod belőle a választ: ugyanakkor.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2023. 08. 09. - 11:48, Bomarr írta:

Igen, készen van. Már januárban véget ért a forgatás. Most az Ahsoka jön. Majd utána promozzák. A sztrájk szinte biztos, hogy nem érinti. A marketingben nem fognak részt venni a színészek, de azon szinte semmi nem múlik.

Pedig úgy tűnik hogy de, a 13. dián ahol az év hátralévő részében bemutatni tervezett sorozatokat listázzák, nem szerepel a sorozat ebben a hivatalos anyagban: https://thewaltdisneycompany.com/app/uploads/2023/08/Q3_FY23_Earnings_Presentation.pdf

 

Persze ebből nem következik, hogy a sztrájk miatt csúszik, de úgy néz ki a korábbi tervekkel ellentétben később kerül bemutatásra a sorozat. Így tehát az Ahsoka lesz idén az utolsó komolyabb SW tartalom.

 

Ami érdekes az anyagban, hogy a Loki 2. évada már kapott bemutatót (október 6.), itt mégis bemutató nélkül szerepel. Könnyen lehet, hogy a Loki csúszik, és emiatt a Skeleton Crew is, hogy ne ütközzön a két franchise sorozata.

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

21 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Semmit nem tudok róla így nem is mozgat meg. :D

Detto. Én trailert is láttam belőle (vagy az már hivatalos azóta?) azzal együtt sem izgat egyelőre a dolog. Nem egy Ahsoka, Andor vagy Acolyte kaliber lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
  • 2 héttel később...

Bespin Bulletin legutóbbi cikkében azt írja, hogy a sorozat 2024-ben fog érkezni, egy egyelőre meg nem nevezett időszakban. Az egyiik forrása azt írta neki, hogy a sorozat akár egy komplett évet is csúszhat, de mivel a többi forrása ezt nem erősítette meg, ezért ebben nem biztos.

 

A Marveles csúszások után én felvagyok készülve, hogy a Disney a Star Wars körül is húzhat egy hasonlót, ha már a sztrájkokat nem akarják megoldani, hát az eddigi tartalmak kiterjesztését tűzik ki célul.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Darth Revan9 írta:

Bízom benne, hogy a Skeleton Crew miatt nem csúszik az Acolyte. Akkor lehetséges, hogy az Ahoska után így fog kinézni a sorrend:

Acolyte, Andor 2, évad, Skeleton Crew?

 

Két ember menetel a sivatagban. Több napnyi gyaloglás után felfedezik, hogy az oázis, amiről azt hitték, hogy segít majd feltölteni a készleteiket, kiszáradt. Ezért egyikük, legyen mondjuk Béla, úgy dönt, hogy innentől csak 6 óránként ihatnak vizet, hogy elérjék a következő, több napra lévő oázist. 

 

Pár óra után Béla társa, legyen mondjuk Feri, így szól:

 

"Remélem, holnap nem fog miattad csúszni az ivásom."

 

-----------------

 

Két sztrájk is zajlik párhuzamosan, te meg azt gondolod, hogy a Skeleton Crew miatt fog csúszni az Acolyte? :lol2:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy szó: sztrájk.

 

Ameddig ez a helyzet, örüljünk annak ami van, a többi meg majd jön, ha elkészülnek. Mi innen úgysem tudunk mit tenni, idegeskedni felesleges emiatt. Ráadásul úgy, hogy a Disney-vezér Bob Iger az egyik legnagyobb ellenlábasa a sztrájkolóknak, aki szerint "nem realisztikusak" a követeléseik, sok jóra ne is számítsunk.

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...
13 órával ezelőtt, Donát írta:

Holnap véget ér a sorozat első évada. Durva, hogy milyen gyorsan elröppent ez a nyolc rész. Az is sanszos, hogy ez lesz az utolsó új SW content, amit idén kapunk. 

Ó, én azt hittem a Skeleton Crew még idén lesz. Lemaradtam

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.