Ugrás a kommentre

Star Wars Celebration Europe - London 2023


Bence1997

Részt veszel a londoni celebration-on?  

16 felhasználó szavazott

  1. 1. Részt veszel a londoni celebration-on?


A szavazás lezárult


Ajánlott hozzászólás

Nekem 1982-ből van aláírt fényképem Mark Hamilltől, s az ingyen jött a vasfüggönyön át, ill. egy légipostai levél volt az ára. :P

 

Bármennyire is szeretnék újakat, a 210 fontnak max. huszadrészét lennék hajlandó kifizetni egy közös fotóért vagy aláirásért.

Szerkesztve: - Pildi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az volt a tippem, hogy a fő guest(ek) ők lehetnek: Hamill, Hayden, McGregor, Rosario, Pedro Pascal.

 

Kettő már be is jött. Szerintem Billy Dee, Warwick és Ian McDiarmid kötelezően be lesz jelentve még, és még Temuera Morrisonra tippelek, de a fő lineup már összeállt. Hamill csak hab lenne a tortán.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, IndianaAndrisSolo írta:

Billy Dee Williamsre számítsatok, az Official Pix HQ fb-csoportban, ahol valamiért előbb szoktak kijönni az infók, Billy Dee-t megosztották 6-kor, majd törölték.

Most már hivatalos, ő is ott lesz. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rosario Dawson egész baráti áron van ahhoz képest, hogy egy árban van Ashley Ecksteinnel.

 

Billy Dee Williams viszont most már tényleg azt mondom, botrányos áron van. 270 a fotó, 260 az autogram.

 

2019-ben, tehát nem is olyan rég (mint amikor még Billy Dee ingyen vagy 10 dolcsiért adta az autogramot) 100 dollár volt, feleannyi volt, mint Hayden-é. Mi változott??? Akkor ráadásul Billy Dee-nek volt regnáló SW-projektje, nem úgy, mint most Haydennek, akinek most volt egy nagy szereplése és jön még egy:

mai árak:

https://store.epicphotoops.com/star-wars-celebration-europe/2023

 

És egy nagyon jó összefoglaló, hogyan változtak az árak az évek, évtizedek alatt. Döbbenetes:

 

https://starwarsautographnews.com/2015/04/09/star-wars-celebration-autograph-collecting-then-and-now/

 

Egy olyan rendezvényről beszélünk, ami jelenleg még nem is teltházas... Értem, hogy akár tarthatnának is tőle, hogy túl sokan akarnának venni autogramot, ha olcsón adják, csakhogy 2016-ban nagyobb teltházzal lényegesen olcsóbb autogramjegyek voltak (még úgy is, hogy az 7 éve volt), és azért nem árasztották el a színészeket a rajongók. A belépőjegyek is horribilisek... Egyszerűen most ez, amit a Lucasfilm csinál, tényleg elég elkeserítő, és sok rajongó kivan az áraktól. Számítottak, számíthattunk áremelkedésre, de nem ekkorára...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megvan a headliner. Hamillt, Pedro Pascalt nem érdemes várni immár, biztosan tudom. Max panelist-ként. Még 6-7 guest várható, szerintem "kisebb" nevek lesznek. Temuera, Daniel Logan, talán egy-két kisebb OT-arc, főleg a RotJ-ra fókuszálva, mint Kenneth Colley (Piett), Simon Williamson (Max Rebo).

 

Ewan JÓ árban van a tavalyihoz képest, amekkora áremelkedés volt másoknál hozzá képest. 299 dolcsi volt tavaly, most 260 font. Szerintem korrekt. 2016-ban Hamill 135 font volt, 250 dolcsi volt 2017-ben. Azóta sem osztott több autogramot.

 

Talán Hamill lesz 2027-ben, az 50. évfordulón, és akkor megint kedvet kap autogramot osztani.

 

Sajnos azt kell mondanom, az OT nagyrészt kihalt a Celebrationökről. A fontosabb szereplők közül már csak Billy Dee, Ian, Anthony áll. Jó lenne, ha a Celebrationök meg tudnák győzni újra Hamill-t, meg esetleg végre először Frank Ozt. Összehasonlításképp 2016-ban, amikor voltam, szinte csak OT-szereplők voltak az autogramosztásoknál, photo opoknál, a nagy hatosból öten ott voltak akkor még (Hamill, Carrie, Daniels, Mayhew, Baker). Egyedül Daniel Logan, Ray Park volt prequel-szereplő.

Szerkesztve: - IndianaAndrisSolo
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

26 perccel korábban, IndianaAndrisSolo írta:

Sajnos azt kell mondanom, az OT nagyrészt kihalt a Celebrationökről.

Én ezen nem is csodálkozok. Azért na, 2023-at írunk, a színészek pedig öregednek. Eljön előbb-utóbb az a pillanat is, amikor mindegyik színész eltávozik közülünk - adja az ég, hogy ez minél később történjen meg - de én még a 2027-es összejövetelt is kétkedve fogadom, mert nem tudni, mit hoz a holnap.

 

Szerintem örüljünk, hogy még most is ennyi színészt össze tudtak hozni. :)

 

Remélem amúgy, hogy hamarosan már a paneleket is bejelentik. Nem lennék meglepődve, ha az animációs és videójátékos szekciót egybe raknák, tehát lenne egy animációs panel, ahol az animációs sorozatról lenne szó, a videójátékosnál meg a játékokról, mert:

a, a videójátékoknál a Jedi: Survivor a Celebration után kb. 3 héttel érkezik, a Ubisoft is jelezte, hogy idén végre felfednek infókat a játékukról és ne feledjük, hogy a Respawn a Survivor mellett további két játékon is dolgozik (egy stratégiai és egy FPS) amiről infókat csepegtethetnek a számunkra. És ugye a Skydance New Media SW játékáról nem is beszélve - amit tavaly áprilisban jelentettek be. Ja és nem lennék meglepődve, hogy ha az Indys játékról is mondanának egy-két szót, ha úgy kalkulálunk, hogy a tavalyihoz hasonlóan az idein is az Indy fogja képviselni a Lucasfilm filmes palettáját.

 

b, az animációs fronton érdekes a helyzet, mert a Visions 2. évad előzetese, valamint a YJA előzetese inkább a Celebrationön debütálhat, mindkettő kisebb közönségnek készül - előbbi meg már a 2. évadját fogja futni - és ezeken kívül idén egyelőre nincs más animációs a láthatáron. A Bad Batch még a Celebration előtt végetér, arról nagyon új infót nem tudnának mondani, kérdés, hogy egy esetleges 3. évadot mikor akarnak bejelenteni - még a futási időben vagy a Celebrationön fogják bejelenteni? - és az is kérdés, hogy az mikor is érkezne? Idén? Vagy nem szeretnének úgy járni, mint a 2. évaddal és egyszerűen csak egy Coming Soont bemondanak? :hmm:

A TOTJ sikeréről szerintem beszélhetnek és ezzel kapcsolatban be is jelenthetik a folytatást - jó kérdés, hogy idénre ki tudnának-e jönni egy 2. évaddal, ha igen, akkor mennyi epizódról lenne szó, stb.

Rajtuk kívül meg nincs más infónk - egyedül a Droid Story van, de azt jól tudom élőszereplős/mo-cap cuccosnak tervezik, bármi is legyen jelenleg a sorsa.

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

A Bad Batch még a Celebration előtt végetér, arról nagyon új infót nem tudnának mondani, kérdés, hogy egy esetleges 3. évadot mikor akarnak bejelenteni - még a futási időben vagy a Celebrationön fogják bejelenteni?

 

Ha lesz Bad Batch panel, akkor egészen biztosan lejátsszák a 3. évad első 1-2 részét a Celebration közönségének. Ne feledjük, hogy az animációs fronton évekre előre dolgoznak. Szerintem szinte biztos, hogy lesz 3. évad, de ezt a Lucasfilmnél nyilván tudják. Ha nem lenne TBB 3. évad, tutira már tudnánk a 2. évadról, hogy az befejező évad, mondták volna.

 

Ewan bookolva!

 

3 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

2027-es összejövetelt

 

Akármilyen válság jön, akkor tuti lesz valami. És azért Hamill még 71 csak, 7 évvel fiatalabb, mint Oz, McDiarmid, Daniels. Szerencsére mindannyian nagyon jól tartják magukat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

11 órával ezelőtt, IndianaAndrisSolo írta:

Ha lesz Bad Batch panel, akkor egészen biztosan lejátsszák a 3. évad első 1-2 részét a Celebration közönségének. Ne feledjük, hogy az animációs fronton évekre előre dolgoznak. Szerintem szinte biztos, hogy lesz 3. évad, de ezt a Lucasfilmnél nyilván tudják. Ha nem lenne TBB 3. évad, tutira már tudnánk a 2. évadról, hogy az befejező évad, mondták volna.

Én csak akkor tudom elképzelni az első két rész levetítését, ha őszre tervezik a 3. évadot. De ugye erről egyelőre nem tudni. Én is úgy hiszem, hogy lesz 3. évad - én kb. ennyit is látok a sorozatban - de majd meglátjuk, hogy milyen infót közölnek vele kapcsolatban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A jegyekről jutott eszembe egy kérdés. Még tavaly nyáron 2-2 napijegyet vettem, nekem és egy ismerősömnek. Viszont a jegyeknél csak 1-1 QR kód van.

A kérdés: vajon nem lesz ebből semmi galiba? Vagy mivel személyes átvételt kértem, ez annyit jelent, hogy lecsippantják és kapom is a jegyeket?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, RacerX írta:

A jegyekről jutott eszembe egy kérdés. Még tavaly nyáron 2-2 napijegyet vettem, nekem és egy ismerősömnek. Viszont a jegyeknél csak 1-1 QR kód van.

A kérdés: vajon nem lesz ebből semmi galiba? Vagy mivel személyes átvételt kértem, ez annyit jelent, hogy lecsippantják és kapom is a jegyeket?

Szerintem ez utóbbi lesz. A QR kód valszeg csak a tranzakció beazonosítására szolgál, mindegy hogy hány jegy tartozik hozzá.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

57 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Szerintem Indi is megy, plusz dzséjt, Frenkie, Pildi és Karrde. Ez már hat ember! :D 

 

1 órával korábban, RacerX írta:

Jelen!

Így van, mi megyünk, és még Donát is, szóval összefuthatunk majd ott valahogy. :) 

Szerkesztve: - Pildi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

A SW.com legutóbbi írásában megemlítették, hogy a következő Celebration 2025-ben lesz. :)

 

https://www.starwars.com/news/star-wars-celebration-reasons-to-go

Renélhetőleg az már egy új SW film körül fog forogni :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remélem az alábbi pletyka nem igaz. :clap2::clap2::clap2: Ez azt jelentené, hogy még Star Wars Show stream se lenne Andy-ékkel? :(

 

MSW-től van, 

Van egy rossz hírünk a Star Wars-rajongóknak, akik idén nem tudnak részt venni a Star Wars Celebration Europe 2023-on. Úgy tűnik, hogy az eseményt nem fogják streamelni az esemény ügyfélszolgálati képviselője szerint. Ez azt jelenti, hogy nem számíthatunk arra, hogy a YouTube, a Twitch vagy bármely más platform élőben közvetíti az eseményt, ellentétben a korábbi Celebration eseményekkel.

 

MSW ezt kapta válaszul:

 

Upon checking, Online streaming of Star Wars Celebration Europe is not available in Youtube or any platform this year.

Thank you and have a good day.

Please let us know if you need any further assistance.

 

Kind regards

Customer Services Department

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor tegyék fizetőssé a streamet. Lehetne akár a Disney+-on is streamelni élőben. Nyilván ne annyi legyen mint a teljes helyszíni rendezvény, de a mai világban hatalmas ökörségnek tartom, hogy egy ilyen kaliberű rendezvényről teljesen kizárják azokat, akik nem tudnak a helyszínen jelen lenni.

 

Én hajlandó lennék egy online eseményért is fizetni

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.