Ugrás a kommentre

Star Wars Celebration Europe - London 2023


Bence1997

Részt veszel a londoni celebration-on?  

16 felhasználó szavazott

  1. 1. Részt veszel a londoni celebration-on?


A szavazás lezárult


Ajánlott hozzászólás

3 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Ezzel is ösztönözni akarnak mindenkit, hogy menjenek el ha érdekli őket. Persze ez nem ilyen egyszerű, de ha így gondolják akkor nincs mit tenni.

Hozzáteszem, hogy még a helyszínen sem tud majd mindenki minden eseményen részt venni, sorsolások várhatóak. Ha nem lesz elérhető online vagy utólag minden panel, azzal mindenki szegényebb lesz. :para:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2023. 02. 25. - 10:04, Yoda József írta:

Remélhetőleg nem igaz, vagy csak részben. Ez egyelőre csak pletyka

A földön több millió SW rajongó él és csak a töredéke tud eljutni a Celebrationre. Nem közvetíteni VALAMIT (nem az egészet) YouTube-on bicskanyitogató lenne és nem mellesleg üzletileg sem indokolható. Azért nem hetente hanem 2 évente vannak ilyen események... 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2023. 02. 25. - 12:20, Donát írta:

A földön több millió SW rajongó él és csak a töredéke tud eljutni a Celebrationre. Nem közvetíteni VALAMIT (nem az egészet) YouTube-on bicskanyitogató lenne és nem mellesleg üzletileg sem indokolható. Azért nem hetente hanem 2 évente vannak ilyen események... 

Kikre gondolsz? A Lucasfilmre vagy a Disney-re? 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha esetleg igaz a pletyka, akkor fellehet tenni a kérdést: tavaly és a COVID előtti időkben miért csináltak élő adást, ha azt akarják elérni, hogy inkább ott legyen az ember? És ha azt vesszük, Pildi jól mondja, az, hogy ott van az ember, nagyon jó, de a paneleken részvétel nem mindenkinek adatik meg. Például tavaly akik nem vettek részt a paneleken, azok a folyosón csakúgy, mint mi, online tudtak meg dolgokat. :)

 

Szerintem inkább az lesz - legalábbis úgy sejtem - mint tavaly. Streamelik a rendezvényt, de csakúgy mint tavaly, idén se fogjuk élőben látni az újabb Lucasfilm panelt, vagy az Ahsoka panelt, esetleg a Jedi: Survivor paneljét (csak egy pár, ami valszeg lesz), és a live-ban csak a színészekkel/készítőkkel készített interjút látjuk majd, az egyes standokon lévő dolgokat, meg a sok folyosón lévő emberkét. Ja és ha húznak egy tavalyit, akkor 1-2 meglepő bejelentést tennének, csakúgy mint tavaly: YJA bejelentése, Jedi: Survivor teaser.

 

Bár örülnék, ha visszatérnének a régebbi dolgokhoz és streamelnék a fontosabb paneleket is, de majd jövő hónapban amúgy is megtudjuk - lassan befogják jelenteni a napi paneleket, akkor már okosabbak leszünk. :)

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

41 perccel korábban, Bence1997 írta:

Ha esetleg igaz a pletyka, akkor fellehet tenni a kérdést: tavaly és a COVID előtti időkben miért csináltak élő adást, ha azt akarják elérni, hogy inkább ott legyen az ember? És ha azt vesszük, Pildi jól mondja, az, hogy ott van az ember, nagyon jó, de a paneleken részvétel nem mindenkinek adatik meg. Például tavaly akik nem vettek részt a paneleken, azok a folyosón csakúgy, mint mi, online tudtak meg dolgokat. :)

 

Szerintem inkább az lesz - legalábbis úgy sejtem - mint tavaly. Streamelik a rendezvényt, de csakúgy mint tavaly, idén se fogjuk élőben látni az újabb Lucasfilm panelt, vagy az Ahsoka panelt, esetleg a Jedi: Survivor paneljét (csak egy pár, ami valszeg lesz), és a live-ban csak a színészekkel/készítőkkel készített interjút látjuk majd, az egyes standokon lévő dolgokat, meg a sok folyosón lévő emberkét. Ja és ha húznak egy tavalyit, akkor 1-2 meglepő bejelentést tennének, csakúgy mint tavaly: YJA bejelentése, Jedi: Survivor teaser.

 

Bár örülnék, ha visszatérnének a régebbi dolgokhoz és streamelnék a fontosabb paneleket is, de majd jövő hónapban amúgy is megtudjuk - lassan befogják jelenteni a napi paneleket, akkor már okosabbak leszünk. :)

És nem fogunk előzetest kapni semmiből, készüljünk fel rá :D Vagyis olyan előzetest, ami publikus lenne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Ahsoka előzetes szerintem biztos lesz.

Ha valóban csak ősszel jön, akkor ebben nem lennék olyan biztos. Max exklúzív előzetest kapnak a helyszínen lévők... bocs, de a korábbi live eventek miatt nem vagyok túl optimista :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem a nyilvános előzetes pont az Ahsokához reális, elvégre az elsz a következő SW-produktum, ami kijön. A Visions éa a YJA nem túlságosan üti, tehát ha kijön azoknak is egy trailere, az nem gáz. Amit el tudok képzelni, hogy látunk anyagot a Skeleton Crew-ból és a The Acolyte-ból, de azt most csak a Celebration közönsége láthatja. 

 

A Mando utolsó két része pedig szerintem ott debütál majd az SWCE-n, meg talán a TBB kövi évadának első 1-2 része is, de ez már csak tipp. Az Indy 5-nek pedig szerintem ott fog jönni a végső előzetese.

 

Szóval én erre számítok:

RotJ 40 panel: Warwick műsorvezető, Billy Dee, Anthony, Ian. Talán Denis Lawson is tiszteletét teszi. Szerintem szombaton lesz, vagy talán vasárnap. Talán Hamill beugrik, de autogramot biztosan nem oszt.

Lucasfilm panel: Első napon. Az új SW-film bejelentése, Indy 5 végső trailer, anyag az Acolyteból, talán az Ahsoka teasere. Aki ezen részt vesz, a nap végén megtekintheti a Mando utolsó részeit. Harrison Ford, Mads Mikkelsen, Phoebe Waller-Bridge, James Mangold, Pedro Pascal. TALÁN John Williams eljátszik valamit az Indy 5-ből, aztán Birodalmi indulóval zár.

Mando+ panel: 3. napon. Ahsoka bővebb betekintés, Skeleton Crew előzetes a Celebration közönségének, talán TBoBF s02 bejelentése. Pedro Pascal, Rosario Dawson, Hayden Christensen, Natasha Liu Bordizzo, Mary Elizabeth Winstead, Katee Sackhoff, Jude Law, Giancarlo Esposito, Carl Weathers a színpadon. Plusz Filoni, Favreau. Talán Lars Mikkelsent is behívják nagy ováció közepette. Talán Hamill is megjelenik, ha feltűnik a RotJ 40th panelen (ha nem, akkor egyiken sem). 

Egy animációs panel: a 4. napon, vagy TBB 3. évad, vagy TotJ 2. évad. Dee Bradley, Filoni.

Szerintem valami panelre tuti berakják Ewan McGregort és Hayden Christensent, ha már ott vannak. Szerintem szombaton. Sima beszélgetős panel a Kenobiról, prequelekről. Semmi nagy bejelentés. Hasonló lesz sztem Ian McDiarmiddel, Anthony Daniels-szel, a szokásos. Ami régen Hamill-lel, Carrie Fisher-rel is volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem is jól sikerült! :clap:

 

7 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Sikerült! Bár kissé meglepő témaválasztás, de tényleg nagyon jól sikerült.

Annyira szerintem nem meglepő, hiszen a következő jelentősebb SW esemény az Ahsoka sorozat lesz. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az első programok magyar idő szerint:

 

Lucasfilm Studio Showcase (Péntek 12:00 - 13:30)

 

Ahsoka (Szombat 12:00 - 13:00)

 

Villains of the Sequel Trilogy (Vasárnap 12:00 - 13:00) --> Ian, Andy és Gwendoline lesznek a színpadon.

 

A Look Back at Obi-Wan Kenobi (Vasárnap 14:30 - 15:30) --> Ewan, Hayden, Indira és Vivien lesznek a színpadon.

 

Star Wars: The Bad Batch (Hétfő 12:00 - 13:00) --> egyelőre nem írnak 3. évadról

 

Star Wars Visions 2. évad (Hétfő 14:00 - 15:00)

 

Záróceremónia (Hétfő 17:00 - 18:00)

 

Meg lesz egy parkos is de az szerintem nem annyira fontos.

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Darth Sky írta:

Szerintem is jól sikerült! :clap:

 

Annyira szerintem nem meglepő, hiszen a következő jelentősebb SW esemény az Ahsoka sorozat lesz. :) 

Arra gondoltam, hogy Zolinak nem a kedvenc karaktere. Lehet, hogy azóta változott. :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

38 perccel korábban, Bence1997 írta:

Nekem van egy sanda gyanúm, hogy a főbb paneleket most se fogják közvetíteni.

Ja igazából maga a szöveg, amit írnak, erre utal. 

 

And for fans at home, the return of Star Wars Celebration LIVE! from London means you can catch colorful commentary, surprise celebrity guests, and exclusive interviews on the livestream with your hosts Anthony Carboni, Krystina Arielle, Kristin Baver, and Jamie Stangroom.

 

Nem arról van szó, hogy a panelek streamelve lesznek

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.