Ugrás a kommentre

Star Wars Celebration Europe - London 2023


Bence1997

Részt veszel a londoni celebration-on?  

16 felhasználó szavazott

  1. 1. Részt veszel a londoni celebration-on?


A szavazás lezárult


Ajánlott hozzászólás

Köszi szépen a véleményeket!

 

Ody:  idővel egyre jobban tetszett a karaktere, és a CW fináléban nagy kedvenc lett. :) Az Ahsoka-sorozattal nem foglalkoztam, amikor kitaláltam a képet. Ahogy lement ez a jelenet, rögtön tudtam, hogy ebből posztert akarok csinálni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2023. 03. 06. - 20:41, SimonZ írta:

Egy ideje már várok erre... :) Végre bejelenthetem, hogy a Lucasfilm ismét beválogatott a Celebration hivatalos művészei közé, és a poszteremmel együtt ott leszek Londonban a Celebration Europe-on!
https://www.starwars.com/news/swce-2023-art-show

swce-2023-art-show-swce-simon-things-that-were_c42ca745.jpeg

 

Ma meg is vásároltam ezt a képet. Iszonyú erős hangulata van. Alig várom hogy a falamon legyen. A szerelmesek barátja eljön a pár női tagja temetéséről, akit a férfitag ölt meg. Ezt a tragédiát nem sugallja a kép, hanem maga a kép az. Látod és kész. Zseniális.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én sem látnék ebben többet. A badge artok mindig egy kicsit furán következetlenek voltak, nyilván nem lehet minden fontos karaktert berakni, de mindig cél, hogy minden éra és minden fontosabb produktum képviseltesse magát. Kellett néhány figura a sequelből is, és ez most Rey és Finn lett. Szerintem Finn a gyerekjegyen lesz rajta. Én lehet, hogy BB-8-et választottam volna inkább, vagy Kylo-t.

 

Tkp. a Solo és a Rogue One az, ami annyira nem képviselteti magát, hacsak Hant és Andort oda nem számítjuk.

 

Akiknek fura, meglepő a hiánya még némiképp: Boba Fett (Book of Bobás), Palpatine, Lando, Chewie. Chewie nem szokott kimaradni szinte soha, Lando és Palpatine színésze ott van a vendégek között (ráadásul mindkettő lehetett volna RotJ-os design), Boba Fett meg az egyedüli fő karakter aki kimaradt a D+ sorozatok közül, miközben Fennec ott árválkodik nélküle.

 

Kenobi, Yoda vagy Luke lesznek a Jedi Master VIP jegyen, gondolom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akinek van jegye a Celebration-re, az biztos kapott tegnap e-mailt, hogy megnyílt a bejelentkezés a panelekre! Határidő március 21. 11:59!

 

A Bence által is betett panelek közül csak négyre, naponta egyre lehet előzetesen bejelentkezni: https://www.starwars.com/news/swce-2023-panel-reservations

Ahogy vártuk, sorsolás lesz, legkésőbb március 28-án várható a visszajelzés, hogy hová sikerült bejutni.

Ami érthetetlen, hogy az Obi-Wan panel nincs köztük...

 

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azokhoz szólnék, akik terveznek menni a Celebrationre. Elindult a panel lottery, március 21-ig lehet regisztrálni. 4 fős group-okat lehet létrehozni, és nagyobb az esély, ha egy 4 fős group-pal nevezel, mert ha egy panelra csak az egyik fő bekerül, akkor automatikusan bekerül az összes többi is a csapatban. Én a családommal és néhány barátommal megyek, de a pénteki Lucasfilm panelre meg kellett osztani az erőinket egy 4 és egy 3 fős csapatot tudtunk csak alakítani. Ha valaki egyedül megy a Celebrationre (vagy nem fért be a 4 fős group-ba azokkal, akikkel menni tervez), és még nem regisztrált a Lucasfilm panelre, akkor várjuk szeretettel a 4. főnek. Semmi kötelezettség nincs, max annyi, hogy a panelra együtt kell beülnünk (amennyiben kisorsolnak minket). De az esélyeink mindannyiunknak nőnek. Akit érdekel, szóljon és küldök group code-ot és elmondom, hogyan működik pontosan a panel regisztráció.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Biztos, hogy csapatban nagyobb az esély? Mi pont az ellenkezőjét gondoltuk, így inkább egyénileg jelentkeztünk (így is van csapatkódunk), hogy legalább valaki bejusson, ha az egész csapat együtt mondjuk nem jut be. Mert akkor senki nem jut be.  

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.