Ugrás a kommentre

Star Wars Celebration Europe - London 2023


Bence1997

Részt veszel a londoni celebration-on?  

16 felhasználó szavazott

  1. 1. Részt veszel a londoni celebration-on?


A szavazás lezárult


Ajánlott hozzászólás

2 órával ezelőtt, RacerX írta:

 

@Pildi, @MissKarrde, @Donát, @Dzséjt, @Frenkie örülök hogy találkoztunk, remélem még lesz rá lehetőség! :) 

 

 

Én is örülök, hogy találkoztunk, és hasonlóan remélem, hogy lesz még rá lehetőség valamikor :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, RacerX írta:

Külön örömömre szolgált hogy néhány fórum tagot is megismerhettem élőben.

@Pildi, @MissKarrde, @Donát, @Dzséjt, @Frenkie örülök hogy találkoztunk, remélem még lesz rá lehetőség! :) 

 

Nagyon jó volt, jót beszélgettünk...

Spoiler

a Star Trekről. :lol: Ody-nak ne szólj erről. :D 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 órával ezelőtt, RacerX írta:

@Pildi, @MissKarrde, @Donát, @Dzséjt, @Frenkie örülök hogy találkoztunk, remélem még lesz rá lehetőség! :) 

 

 

Bár én csak később csatlakoztam örülök hogy megismerhettelek. Stillszerően egy kocsmában.:D

 

35 perccel korábban, Dzséjt írta:

Nagyon jó volt, jót beszélgettünk...

  Spoiler elrejtése

a Star Trekről. :lol: Ody-nak ne szólj erről. :D 

 

 

 

Tényleg erről beszéltetek.:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi mindenkinek a fotókat, infókat, beszámolókat! Örülök, hogy jól sikerült, és jól éreztétek magatokat. Még így a videókon és a beszámolókon keresztül is hatalmas élmény volt a Celebrationt követni. El tudom képzelni, hogy milyen lehengerlő lehetett személyesen is ott lenni rengeteg rajongó, alkotó, színész és cosplayes között. Maguk a bejelentések is hatalmasat ütöttek. Számomra az egész rendezvény csúcspontja Hayden volt, jó látni, hogy ennyi év után végre megkapja azt a szeretetet és megbecsülést, amit megérdemel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszönöm Donát! Én is örülök, hogy jó társaságban tölthettük el ezt a néhány fantasztikus napot azokkal, akik ott voltak. Jóval többet kihoztunk a programból, mint amit 2007-ben, persze azóta sokat fejlődött maga a Celebration is, a Star Warsról nem is beszélve. 

Annyit hadd tegyek hozzá, hogy egyik reggel kilépve a szálláson a szobából egy Ahsoka jött a folyosón :D Sajnos már nem tudtam előkapni a telefonom, hogy lefotózzam, de vasárnap reggel a szállás előtt Maze-t lefotóztam :) A szállásunkon a vendégeknek legalább a fele a Celebrationre tartott, ha nem többen, szóval már a reggeli közben, sőt előtt, mivel péntek reggel mindjárt egy inkvizítorba botlottunk az ebédlő előtt, rajongókkal találkoztunk. Sose fogom megtudni, hogy Dzséjttel hogyan tudtuk végig állni a szombatot a Live Stage előtt úgy, hogy még mosdóba sem mentünk. Na jó, kicsit túlzás a végig álltuk, mert menet közben volt egy hosszabb szünet, amikor streamingelték a Jedi 40 évfordulós panelt, és a Stage körüli társaság úgy döntött, valahogyan hallgatólagosan szinte mindenki, hogy ideje leülni a földre és enni valamit :D Remek volt a hangulat, és az elmaradt - de másnap pótolt - vendégek ellenére is abszolút megérte ott tölteni az egész napot. Sokféle program volt a rendezvényen, de a Live Stage többnyire bulis, fantasztikus vendégekkel teli helyszíne igazán megérte. Másnap is :D Pénteken még azt gondoltam, hogy a Lucasfilm panel és a Mando megtekintésével talán az lesz a legjobb nap a háromból, de mindhárom nap nagyon emlékezetesre sikerült, hogy miért, azt lásd fentebb. Mindemellett sikerült egy pólót is bezsákolnom. A Live Stage-nél a szünetekben a műsorvezető-féleség a hangulat fenntartása miatt (is), pólókat dobált be a közönségnek, és az egyik nálam landolt véletlenül. A telefonon próbáltam éppen csekkolni, hátha elérhető már net, aztán csak arra eszméltem, hogy valami érkezik, és gyorsan átöleltem, a többiek körülöttem meg csak lestek, hogy mi van :evil: Mivel velem ellentétben nyúltak volna az érkező meglepetés felé. Tanulság: ne erőltessük a dolgokat túlzottan, ha kell, azok megtalálnak :D 

Pont a Live Stage miatt nem éreztem problémásnak, hogy egyetlen Celebration Stage-es sorsolós programra sem sikerült bejutni, a Lucasfilm panelt a Twin Suns teremből néztük Dzséjttel streamingelve. És vasárnap mindkét sorsolós panel streamingre került a Live Stage-en is.

Sikerült időpontot foglalnom vasárnap öt és fél hat közötti idősávban a hivatalos Store-ba, és mivel szeretek bögréket és csészéket gyűjteni, megvettem a 40 éves Jedi csészeszettet, gyönyörű szép! Szerencsére idősávra szólt az időpont, mert kb. 5-kor érkezett Hayden, amit ki nem hagytam volna semmiért. És utána még pont odaértem fél 6 előtt. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2023. 04. 08. - 20:50, RacerX írta:

Úgy gondoltuk hogy a hazaút előtt még megnézzük a Tower Bridge-t. Egy ismerős hangra lettem figyelmes, meg hogy valaki a Star Wars-ról beszél. Hátrafordultam, mondom basszus, Andy Serkis sétál mögöttem. Nem

volt pofám leszólítani, csak egy gerilla selfie készült.

 

Erre korábban elfelejtettem reagálni. Nem tudom, hogyan tudtam volna megállni nem leszólítani, elvégre ő 

 

Spoiler

Gollam!!! B**us, kedvenc animációs karakterem neki köszönheti, hogy annyira csodálatosra sikerült. Meg persze az animátorok és sminkesek összmunkájának. Múlt ősszel sikerült moziban megnéznem mindhárom LOTR-filmet, így megint rájöttem, hogy a két torornybeli Gollam elképesztő látványának részletessége, és persze az emberi közreműködés csak nagy vásznon tud igazán jól kijönni :)

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak a Lucasfilm panelt és az Ahsoka panelt nem adták le a 3 termen kívül máshol, a Bad Batch esetében nem tudom, mi volt, mert azon hétfőn már nem voltunk ott. Még nem olvastam utána. Még a helyszínen sem tudhattuk előre, hogy a vasárnapi paneleket streamingelni fogják máshol is. Szóval minden kicsit lutri volt pont addig, amíg meg nem történt. A Live Stage panelnek elvileg volt egy előre rögzített programja - kivéve a pénteket, mert arra a napra csak meglepetés vendégek volt írva a programban -, az teljesen borult, még az applikációt sem javították menet közben a programokhoz, szóval ha éppen szerencsésen ott voltál, akkor láthattad, amit látni volt érdemes :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azóta többször megnéztem, még anyám is látta. Ez egy kollektív bocsánatkérés is. Az SW áldás és átok is lehet a benne dolgozóknak, is-is. Anno felmerült Capribogyó is a szerepre. Hálég Hayden lett a kiválasztott :D. Szerintem senki nem ismeri olyan behatóan a karaktert, mint ő, még Lucas sem. Lucas is megmondta, hogy akinek baja volt Hayden szereplésével, azok a karaktert nem szerették. Egyébként meg többnyire egy hangos kisebbség kavarja a...

Úgy felspanoltak a videók, beszámolók, hogy kedvet kaptam kimenni egyszer. :hug:

Szerkesztve: - Szisz
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

9 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

az öngyilkosságnak vannak egyszerűbb és kevésbé fájdalmas módjai is.

:lol2:  Egy ilyen eseményre biztos nem költenek a trollok.

 

Hayden körül a negatív vihar már réges-rég elült és átfordult az is szeretetté. Ennyi idő alatt belátható, hogy nem ő a mumus. Sőt, nagyon is jót tett a személyiségével az SW-nek. Írhatom, hogy valódi Jedi. Nekem tetszett az első rész, a 2. után kis zavar támadt az erőben és engem is a 3. rész tarolt le, főleg Hayden az eredeti hangjával teljesen helyre tette bennem a korábbi eltávolodást is. 8-szor vagy 9x néztem meg moziban és többször egyedül is, ami azóta is példátlan. Egyszer Ridley, aki nem Scott, is átmegy a tisztítótűzön. Reméljük hamarabb. Maga a karakter, ami sokaknak böki a csőrét.

 

A reflexek azért működnek, mert bár engem sosem zavart az az ominózus homokos mondat, ami behatol mindenhova, olyan sokszor hozták fel, hogy nekem a kérdésnél, ami a gyakran emlegetett mondatra irányult, odafurakodott az elmém hátterébe.

Madonna megmondta, hogy a negatív reklám is reklám, vagyis valójában a trollkodás is erősíti az SW-t. Erre gondoljunk, ha valaki savazza, meg arra, hogy, ha nem lenne fontos, akkor nem foglalkoznának vele és különben is az ő bajuk. ;)

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Szisz írta:

Egyszer Ridley, aki nem Scott, is átmegy a tisztítótűzön. Reméljük hamarabb. Maga a karakter, ami sokaknak böki a csőrét.

Daisy Hatalmas ovációt kapott amikor bejelentették a készülő filmhez. Nem kell ide semmilyen tisztító tűz. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Donát írta:

Daisy Hatalmas ovációt kapott amikor bejelentették a készülő filmhez. Nem kell ide semmilyen tisztító tűz. :)

Aki ott voltak nyilván szeretik. Az internet bugyraiból azért feljönnek olyanok, ami szerint a karaktere nem élvezi a közönség osztatlan szeretetét.

Ettől lehet egy hamisan kialakult képem, a kis buborékomban :lol:.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Donát írta:

Daisy Hatalmas ovációt kapott amikor bejelentették a készülő filmhez. Nem kell ide semmilyen tisztító tűz. :)

Ezért szeretnek ők is Celebrationre járni, gondolom. Itt csak óriási szeretetet kapnak. :) Egy troll nem fog kifizetni nem kevés pénzt, hogy szapulhassa élőben is, az arcát is hozzáadva, egyrészt mert a tömeg pillanatok alatt szétszedné, másrészt a neten ingyen, személytelenül teheti mindezt. Ebből is látszik, mire érdemes odafigyelni. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem tisztázni kellene, hogy ezek az extrémisták nem rajongók. Lehet, hogy tetszik nekik egy max. két film az egészből, de ennyi. A nyomorult életét ha a gyűlölködés teszi boldoggá, akkor sokat fog költeni gyógyszerre. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

54 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Szerintem tisztázni kellene, hogy ezek az extrémisták nem rajongók. Lehet, hogy tetszik nekik egy max. két film az egészből, de ennyi.

Szerintem sem rajongók. Egyszer valamikor tetszett nekik valami s azóta is azt keresik, pedig a világ nem áll meg, mindig változik, alakul, s pont igy van ez az SW univerzummal is, szerencsére. Ezt már az ókori görög filozófus, Herakleitosz is tudta ("nem léphetsz kétszer ugyanabba a folyóba"), aki ezt nem érti és fogadja el, az leginkább magával szúr ki.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én @Rixon-ék élő beszámolójából tudtam meg, hogy voltak olyanok, akik állítólag kifújolták Daisy Ridleyt, aki színpadra lépett. Ez nem tűnt fel sokaknak. Én is csak annyit láttam a videókból , hogy hatalmas az óváció, és abszolút örülnek neki. A videóban persze le is szögezték, hogy ilyen emberekkel nem vállalnak közösséget. Meg is értem. Hihetetlen, hogy voltak olyanok, akik azért fizettek, hogy azért fújolhassanak. Úgy tűnik, a trollok mégiscsak annyira betegek, hogy fizetnek ezért. Egyre jobban utálom őket. Ha én ott lettem volna és mellettem valaki, egy ilyen rendezvényen elkezdi szidni Daisyt, nem biztos, hogy nem tudtam volna megállni, hogy be ne mossak neki ott helyben. A hülye állatja, minek vesz olyanra jegyet, amit már nem szeret?

Azért jó látni, hogy mégse az ilyen idióták vannak többségben, hanem a rendes, normális emberek. A beszámolók is ezt tükrözi, nagy élvezet volt olvasni őket.

Még egyszer köszönöm a beszámolókat. Jó érzéssel töltöttek el. @Pildi, nagyon jók lettek a képek.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, RacerX írta:

Ne is mondd... Azóta már megkaptam, hogy egy igazi rajongó ilyennel nem pénzeli a Disney pusztítását. :facepalm:

Ja, így nem pénzeli, csak úgy, hogy megnézi az összes filmet a moziban, csak, hogy szapulhassa, és élő előfizetése van a Disney+-ra, hogy ott is minden egyes sorozatot már elsőként lásson és rohanhasson habzó szájjal szidni. És az ilyen """"""""rajongókból"""""""" talán több bevétele származik a Disney-nek, mint egy 1-2 évente megrendezett Celebrationből. Mert szerintem ezen rendezvények amúgy sem hoznak sok pénzt a konyhára. A befolyó összeg java elmehet a gázsik kifizetésére, a helyszín bérleti díjának rendezésére, stb. Ennek inkább PR értéke lehet igazán.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megkönnyeztem ezeket a beszámolókat, fantasztikus, életre szóló élmény lehetett. A Star Wars iránti rajongás tényleg egy valódi közösséggé tesz minket és a Celebration mint igazi népünnepély csak megerősít abban, hogy mi, a vérbeli rajongók vagyunk többségben és a Disney nagyon is jól tudja, hogy kiket kell kiszolgálnia.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha egyszer Berlinben tartanák, oda többen is ki tudnánk menni. Ott is biztosan lenne erre megfelelő hely, és Berlin is megér egy látogatást, nem mediterrán viszonylatban (mert azok külön kasztban vannak :P)  a második kedvenc városom London után. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.