Ugrás a kommentre

Part VI


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Basszus úgy alakul, hogy nem tudunk együtt leülni a 6.rész elé. 

Szerdán láttam én. Csütörtökön a fiammal. Tegnap a nejemmel. A lányom meg még visszavan. 

A lényeg, ahova ki akarok lyukadni, hogy külön élmény az ő reakcióikat figyelni. Extra libabőr egy kissé tátva maradt száj, amit egy első megtekintés okoz, vagy ahogy a gyerek reagált, hogy, "azta!" meg hogy "szegény!" (basszus itt Vader-t sajnálta) 

Én meg elégedetten végzem a szociológiai terepmunkát rajtuk és élvezkedem. Átütő erejű a VI. rész, ezek a csak nálam rögzített reakciók is alátámasztják. És  a lány még visszavan. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az utolsó képkockán Alec Guiness arca is új színezettel bír immár. Szinte cinikus mosolynak is hívhatjuk. Méginkább elmélyült spirituális pillanat, ahogy "megadja" magát. Jobban fogom szeretni, mint eddig. Jobban értem, mint eddig! 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2022. 06. 25. - 12:44, Donát írta:

elöljáróban azt leszögezném, hogy Vader nem holmi kedvességből, jóságból, szeretetből közölte Obival hogy nem az ő kudarca. Ez egy feloldozás lett Obi-Wannak, de Vader nem ezért mondta. 

 

Vader ezzel közölte Obival hogy nem kell a szánalmad öreg! Én erősebb vagyok így, mint valaha is voltam! Én MAGAM tettem meg MAGAMAT lord Vadernek, te csak azért vagy hibás amiért géptestben élek (Part III számonkérés Mapuzon). De Vader hiúsága nem engedi, hogy bárkinek is a kudarca legyen. Ő a saját Sötét Oldali sikere, és ha belegondolunk abba, hogy miként lett belőle Vader, az teljességgel független a Mustafari eseményektől.

 

Ehhez hozzátenném hogy nekem az ugrott be hogy talán kárörvendésből is vigyorászott miután azt mondta hogy ő nyírta ki Ani-t. Örülhetett a feje hogy Obi-t újra kínlódni látta, ráadásul egy olyan dolog miatt amiben egykori mestere nem teljesen hibás. Elégedett lehetett hiszen látta hogy Obi-t mennyire megviselte a tudat hogy kudarcot vallott a tanításával. Vader akár még azt is mondhatta volna Obi-nak hogy "Tíz évig lelki kínok közepette éltél feleslegesen te szerencsétlen bolond mikor nem is vagy annyira hibás mint hiszed.".

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

7 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

@Dzséjt már csak a sztori hiányzik a teljességhez. :P 

Kiteljesedtünk.

 

“Nagyon nem akartam, hogy valaki más játssza Qui-Gon Jinnt, és le akartam róni a tiszteletem George [Lucas] és az általa kreált mítikus világ előtt, Plusz Ewan [McGregor] egy cimbora, és szerettem vele dolgozni a Baljós árnyakon 25 évvel ezelőtt” - Liam Neeson, The Hollywood Reporter

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.