Ugrás a kommentre

Chapter 24: The Return


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

26 perccel korábban, Bomarr írta:

Imádtam a záróképet az otthonára talált Mandoval. Még akkor is ha sejtjük hogy ez a nyugalom véget fog érni. Ha állandó harcban, konfliktusban vannak a szereplök akkor mi értelme az egésznek? Mando most egy olyan életre talált amiért késöbb érdemes lesz harcolni.

Oké, csak én úgy voltam vele, hogy ez egy sztorinak a közepe és nem a vége, és nem pont most számítottam ilyen mértékű lezárásra. Hanem mondjuk a tervezett mozifilmben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

11 perccel korábban, Bomarr írta:

Az állando teaselések mellett nagyon kell a Star Warsnak hogy le tudjon zárni sztorikat.

Imádtam a záróképet az otthonára talált Mandoval. Még akkor is ha sejtjük hogy ez a nyugalom véget fog érni. Ha állandó harcban, konfliktusban vannak a szereplök akkor mi értelme az egésznek? Mando most egy olyan életre talált amiért késöbb érdemes lesz harcolni.

Ezzel maximálisan egyetértek, ahogy minden korábbi hsz-szel is, amely erről (is) szólt.

 

Majd még írok magam is egy kicsit bővebb összefoglalót, de röviden: ez pontosan így volt jó. :) Nagyon élveztem minden percét!

 

Egyébként anno eredetileg nem három évadról volt szó? Mert ez megmagyarázná, miért ilyen lezárás jellegű az évadzáró. A negyedik évad meg már úgy születhetett, hogy az eredeti cselekményvázlathoz és hogy lezárják a szorosan Gideonhoz kapcsolódó sztorit, már nem akartak hozzányúlni, inkább kitalálták, hogy csinálnak egy negyedik évadot, ami már egy másik sorozat, az Ahsoka bevezetője lesz (reméljük), vagyis egy másik történet  és a Rebels folytatása elé ékelődik be. :) Pont mint a Boba Fett sorozat a Mando sorozatba (ezt is írtátok már többen, asszem).

 

Gideon erőérzékeny klónjaihoz meg csak annyit, hogy nehéz lett volna az univerzumba ennél többet engedni belőlük, mint hogy majdnem elkészültek, mert akkor Palpi visszatérésének in-universe meglepetése nem következetes, másrészt a klónok csak két dolog miatt kellettek ebbe a sztoriba: egyrészt megmagyarázták, miért kellett Grogu Gideonnak annyira, másrészt a karakter személyisége is még ékesebben megrajzolódik általa.

 

Amúgy meg ez most azt is jelenti, hogy Gideon lehet, hogy többre jutott az erőérzékeny klónozással, mint Sidious és az összes Sith-szektás, csak nem tudta befejezni a művét? :D 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez nem jelenti azt, hogy az eredeti terv nem lehetett 3 évados. Az írás szerint ekkor már valószinűleg készen volt a 3. évad forgatókönyve és abból nyilván kiderült, hogy Gideon nem éli túl, csak ezt Giancarlo nem árulhatta el.

 

Nem tudom, időben hogy vág ez azzal össze, hogy eldőlt, lesz Ahsoka sorozat, és annak kitalálása egybe eshet-e a 4. évad kitalálásával, de nem lennék meglepve, ha kiderülne, hogy azok párhuzamosan alakulgattak.

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

53 perccel korábban, Pildi írta:

A negyedik évad meg már úgy születhetett, hogy az eredeti cselekményvázlathoz és hogy lezárják a szorosan Gideonhoz kapcsolódó sztorit, már nem akartak hozzányúlni, inkább kitalálták, hogy csinálnak egy negyedik évadot, ami már egy másik sorozat, az Ahsoka bevezetője lesz (reméljük), vagyis egy másik történet  és a Rebels folytatása elé ékelődik be.

Ez így nem teljesen áll össze, hiszen a negyedik évadot még nem is forgatják tudtommal, az Ahsoka viszont augusztusban jön. És mivel eddig lineárisan követték egymást a Mandoverse sorozatai, aligha fog a negyedik szezon az Ahsoka előtt játszódni. Sőt szinte biztos, hogy még a Skeleton Crew is beelőzi. Szóval, a negyedik szezon az eddigiek alapján majd abba a sodorba fog bekapcsolódni, amit az Ahsoka és a Skeleton Crew feltár.

 

Amúgy, bár ebbe a részbe is belefért volna, az előző epizódban már bekapcsoltak minket az Ahsokába az Árnyéktanáccsal és Thrawn emlegetésével. Ráadásul, a show eddig is így működött. Ahogy közeledett a következő szintű főgonosz, kiiktatták az előző szint minden résztvevőjét. Emlékezzünk csak az első évad végén, amikor a Klienst lemészárolták minden egyes szedett-vedett katonájával együtt, aztán színre lépett Gideon moff és nagyobb, erősebb serege. Most pedig, a harmadik évad végén kiderült, hogy fölötte is ott van Thrawn, aki még nagyobb, még erősebb sereggel bír, szóval kiiktatták Gideon brancsát. És nagyon úgy tűnik, hogy Thrawn és Árnyéktanácsa fölött ott az Örök Sith valamelyik leányvállalata, az Első Rend vagy a Végső Rend. Bár jobban tetszene, ha az Első Rend lenne, mert akkor a Mandoverse-mozifilmben kiiktatják Thrawn szintjét, és az ep7 kezdődhet a kövi szinttel. Ahol aztán az ep8-ban Snoke kinyírásával még egy szintet lehámoznak Palpatine védelméről, és az ep9-cel jöhet maga Palpatine.

 

A klónokkal meg nagyon finoman kell bánni. Egyrészt, mert nagyon ZS kategóriás sci-fi toposz. Nagyon el lehet menni vele béna irányba. Ráadásul a főgonosz feltámasztása klón testben ötlet már el lett sütve, szóval Gideon már csak ezért se térjen vissza így. Ráadásul, a klón csak egy klón, nem az igazi második önmaga. Sidious azért őrizhette meg eredeti tudatát, mert azt az Erővel áthelyezte, de alapjáraton a klón, ahogy azt már a Star Wars-ban is ezerszer láttuk, egy teljesen más individum. Szóval, ha megjelenne egy Gideon klón, az nem Gideon lenne. És éppen itt jön képbe az, hogy mit akart ezekkel Gideon? Már felnőttek voltak, de még tartályban. A kaminoiak csecsemő koruktól nevelték és képezték a klón katonákat, nem a felnőtteket tanították. Ha ezek olyanok voltak, ahogy gondolom, hiába felnőttek, egy újszülött szellemi szintjén állnak. Szóval, még évekre lehetnek attól, hogy hadra foghatóak legyenek, hisz ha most kinyitották volna a kabinokat, még járni sem tudtak volna, nemhogy fegyverrel bánni vagy az Erőt használni. Utóbbi meg aztán pláne problematikás, hiszen az sem megy ám varázsütésre. Gideon hogy akarta megtanítani őket olyasmi használatára, amivel ő nem bír? Az meg már csak slusszpoén, hogy eleve a Sötét Oldalra kondícionálta volna őket. Ami azt jelenti, hogy nagy eséllyel az első adandó alkalommal a náluk hitványabb (hiszen nem Erőhasználó) mintaegyedük ellen fordultak volna. És hiába a dark tropper megapáncél, az Erőfolytástól nem véd meg. Aztán meg a Gideon klónok sanszos, hogy lemészárolták volna egymást a hatalomért.

Szóval ennek az egész tervnek van pár tucat buktatója. Mindezeken túl, a tudásnak el kellett vesznie. Palpatine legnagyobb problémája, hogy az akolitusok nem tudnak neki megfelelő testet kreálni. Ami életképes, az nem Erőhasználó, ami Erőhasználó, az meg olyan elcseszett, mint Snoke. Ez kitartott az ep9-ig, hiszen ezért kellett neki Rey. Így semmiképpen sem léphet színre egy klón, amibe beleimplantálták az Erőt, pláne nem Palpatine szervezetén belül. Ez megoldás lenne Sidious papa minden gondjára bajára, hiszen csak létre kell hozniuk egy újabb Dathant, beletolni az Erő juice-t, és voala, Rey-re már semmi szükség.

Szóval szerintem ez így jó. Láthattunk egy őrülten önző alakot, aki megoldott egy kényes kérdést, ám mélyebben belegondolva rájövünk, hogy ritka ostoba tervei voltak ezzel, és Gideon maga meg inkább elmebeteg, mint zseni. De a tudás a feltalálótól az adatokon át a kivitelezőig elveszett, jószerivel két gomb megnyomásával. Mindenki legnagyobb örömére, kivéve Sidioust, neki a bánatára.

És azért na, kicsit hátborzongató belegondolni, Sidious milyen közel jutott a megodláshoz. Pershing olyan lehetett ebben az egész Nekromanta-projekben, mint Galen Erso a Csillagpor-projektben. A zseni, aki nélkül a projekt évekre megreked, aki nélkül talán sosem lesz meg az a bizonyos áttörés, ami végül sikerre viszi a vállalkozást. Ám míg Galent sikerült visszaszerezni, és a Halálcsillag megszülethetett, addig Pershing odaveszett, ezzel megrekesztve Sidious visszatérési terveit. Ironikus, hogy mindkét esetben a személyes ambíciók okozták a sikert vagy a veszteséget. Krennic igazgató sikerre akarta vinni a Csillagport, hogy megkaphassa a neki járó hatalmat. Gideon moff meg ugyanilyen okokból mindenkit el akart vágni attól a tudástól, ami sikerre vihette volna a Sidious visszatértét.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Yoda József írta:

Giancarlo Esposito már a 2. évad előtt is 4. évadot emlegetett.

 

Könnyen lehe,t hogy az a 4. évad, amire gondol, valójában nekünk ez a 3. évad. Ugyanis a 2. évad előtt mind úgy tudtuk, hogy forog serényen a 3. évad és várhatóan egy év múlva be is mutatják. Csakhogy az a 2. évad utolsó résszel derült ki, hogy a Book of Boba Fett az. Emellett nem elképzelhetetlen, hogy Esposito számára elérhetők voltak már akkor rövidebb szinopszisok, treatmentek, amik a további évadok várható cselekményét érintik. Persze ez egészen változhat addig, amíg egy adott évadot be nem mutatnak, még az utómunka fázisában is, és simán lehet, hogy aztán a közönségreakciókat is figyelve, és sok-sok minden más változót, korrigálnak a dolgokon egy későbbi évadban, elhagynak bizonyos szálakat és hozzátoldanak újakat.

 

Így nyilván az, hogy Espositónak volt valami elképzelése arról a 2. évad előtt, hogy mi lesz a 4. évadban, lehet, hogy köszönő viszonyban sincs azzal, hogy később mi került bemutatásra. 

Szerkesztve: - IndianaAndrisSolo
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2023. 04. 19. - 15:53, Galen Malek89 írta:

A kémek akkor arra vonatkozott, hogy olyan, mint Elia Kane valószínűleg több is van az új köztársaságban. Vagy az árnyéktanácsra.

 

Ennél jobb ötlet is akadt. Bibliai utalás, Mózes 4. Könyvében, arra a 12 felderítőre, akiket a 12 törzsből küldött Mózes Kánaánba, hogy kikémleljék mennyire lakható, alkalmas letelepedésre. Kémeknek hívták őket, ahogy a Mandó felderítőket. Az előző rész topikjában kitárgyalva vagyon. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A játékidőből már tudni lehetett, hogy sok felvezetés nem lesz, ott folytattuk ahol abbamaradt.

 

Axe Wolves-ról gyorsan kiderült, hogy nem áruló, de a Fegyverkovács ártatlanságának bizonyítékára se kellett sokat várni. Örültem végül, hogy így lett, nem szívesen utáltam volna őket. Ráadásul mind a két harcos hőssé nőte ki magát.

Grogu a „kertek alatt” lopódzhatott be megmenti Dint, aki a kis törpének hála, gyorsan kiszabadult fogságából. Kicsit váratlan volt ez a megoldás, de a történet nem tett lehetővé ennél többet. Nem volt vele bajom, mert már itt is látszott, hogy nagyon jók a közelharcok. Pedig ez még csak a bemelegítés volt.

Itt hangzik el egy, a sorozat eddigi menete szempontjából kulcsmondat: „Ha nem intézzük el Gideon moffot sose lesz vége” Bizony, és ez volt a lényeg. A sorozatnak eddig Gideon moff volt a főgonosza akivel lekellett számolni ahhoz, hogy átadhassa a helyét egy nagyobb ellenfélnek.

A mód, ahogy ezt prezentálták nagyon epikus lett! Talán még mozis mércével is. A cirkáló elleni támadás, majd ahogy berepülnek a hasadékon a Mandik és a levegőben összecsapnak Gideon katonáival….ahhh mesés volt! Olyan jelenetek, amiken csak tátottam a szám. A Fegyverkovács százzal cikázva ütötte agyon az épp szembejövőt, Bo-Katan pedig a sötét karddal nyársalta fel az ellent. Súlyos és kegyetlen mészárlás zajlott a levegőben, ami a hátteret adta főhőseink platformon zajló harcának.

Végül minden kiderült Gideon terveiről, arról, mi volt a központi sztorija a sorozatnak. Az Erőhasználó Gideon klónok olyan tudást feltételeznek, ami után Palpatine is epekedhet, így ha az Uralkodó tudná mi ment itt veszendőbe, alighanem saját magát kapcsolná le az áramról.

Nagyon tetszettek a pengeéles szövegek, ahogy Gideon kifejti, hogy a siker kapujában lettek elpusztítva a klónjai, szóval nagyon úgy fest ezt a szálat végleg lezárták. Ezt most hajlamos vagyok el is hinni, mert neki a jövőben ilyen ambíciókkal és ekkora tudással nincs helye. Nem veheti el a teret Thrawn elől, ráadásul a főadmirálisnak más ellenfelekkel kell harcolni. Szerintem nagyon jó, hogy Gideont és ezzel együtt a sorozat eddigi menetét lezárták.

Természetesen a moff nem adta magát könnyen, és ha nincs Woves „bombája” aligha győzik le. Egyszerűen abban a páncélban legyőzhetetlennek tűnt. Katan nem egyszer vitt be neki nyakra mért vágást, de csak egy vörös csík látszott, a feje nem gurult végig a padlón. Hihetetlen erős volt, és ha elképzeljük milyen lett volna az önmaga Erővel felturbózott klónjaiból álló hadserege ebben a páncélban….nos, valóban legyőzhetetlen.

A Din család ütközete a terminátor ellen páratlan volt! Először láthattunk ennyire összehangolt harcot a párostól (triótól). Grogu ha kellett besegített az Erővel, Din védte Grogut ha éppen lőttek rá és így tovább. Az egész eszméletlen jól meg volt rendezve és koreografálva. Igazán jelképes, ahogy a harc végén az Erő buborékban ott voltak ők hárman. Az évad sztárjai, akik összekovácsolódtak egy családdá. És azért azt se feledjük Bo-Katan honnan jött fel erre a szintre….

Végül a sors iróniája, hogy Gideon halálát saját hajója okozta. Itt se bíztak semmit a véletlenre, akkora tűzvihar volt ott, hogy azt semmi nem élhette túl.

 

Mandalore új érája érdekesen veszi kezdetét. Megjelenik a növényzet, amihez csak annyi kellett, hogy ne háborúzzanak egyfolytában (erre már a Rebelsben is volt utalás), megsemmisül a sötét kard, amit persze meglehet javítani ha nagyon akarják, de remélem nem fogják, ezzel is a tiszta lapot elősegítve. Bár ezt leszámítva maradt itt még bőven krédó, hisz a sisaklevétel tiltás tovább él, mint ahogy a Mythosaurus legendája is. De mégis, a kard elvesztése lehetne az első lépés egy nyitottabb Mandalore társadalom felé.

Grogu hivatalos adoptálása nagyon érzelmesre sikeredett, aki az Erőn keresztül még a mélyben bóbiskoló mythosaurussal is kapcsolatba lépett. A koronát a Nagy Kohó begyújtása tette fel a sorozat eddigi menetére, ezzel jelképesen is újjáélesztve Mandalore-t. Kíváncsi vagyok mit hoz a jövő velük kapcsolatban. Úgy gondolom most egy kicsit el fogunk távolodni ettől a vonaltól.

 

Első megtekintéskor azt éreztem, hogy ez akár sorozatfinálé is lehetne, de most már úgy gondolom, hogy újfent szintet fog lépni a sorozat. Din új melója révén bekapcsolódhat az előző részben bevezetett galaxis méretű játszmába, ami nagyon izgalmasan hangzik.

Elképzelhető, hogy a negyedik évad a Rangers of the New Republic sorozat sztorijára épül majd. Talán megtudjuk egyszer. Mint ahogy néha volt olyan érzésem is, hogy Teva helyett eredetileg Cara Dune lett volna ebben az ÚK vonalban. Mondjuk nem bánom, hogy nem így lett. Kedvelem a szakálas kopaszt, igazi szimpatikus karakter.

 

Din letelepedése és IG-11 visszatérése, mint Marshall, szépen keretbe foglalja az évadot. Nevarron kezdődött és ott is fejeződik be, egyúttal válaszokat is adva azokra a kérdésekre, amik akkor felmerültek.

 

A rész végi idill megható volt, Din és fia egyelőre megpihenhetnek, rájuk fér. Hosszú és nehéz út van mögöttük, de révbe értek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2023. 04. 19. - 10:08, csoli1138 írta:
2023. 04. 19. - 19:01, Yoda József írta:

az Ahsoka sorozat meg zéró felvezetést kapott.

Maradjunk is Grogunál. Nagyon komoly szerepet kapott az epizódban. Ő lett a megmentő! Nem is egyszer.

Az évadban nem egyszer volt erre példa, és itt jön be az, hogy nem volt felesleges Luke-al összehozni. Az ott eltöltött egy év alatt nagyon sokat fejlődött. Hogy most csak azért mert emlékezett dolgokra, vagy akkor tanulta mindegy is. Luke hatása Grogura tagadhatatlan.

 

2023. 04. 19. - 10:08, csoli1138 írta:

R5 is kellemes perceket szerzett,

Remek volt ahogy beleszőték és pont elfért az ő kis comic relief-je. :) Sokat fejlődött ő is, mert bár még fél, de azért már közelíti R2 hasznosságát.

 

2023. 04. 19. - 10:23, kudar írta:

Hogy nem tud átszúrni a páncélon, ezért megkeresi a réseket...imádtam.

Ez főleg a pretorianus őrök megölésénél volt jól megfigyelhető. A legjobb amikor az egyiket bokán lövi, majd belő a sisak alá. A másikat meg álkapcson szúrta. Szerintem felszaladt a penge az agyába. Kemény volt.

 

2023. 04. 19. - 14:39, RoCSeV írta:

Szerintem jó ált neki. Volt egy játékban hasonló is aki ilyen kalapot viselt.

Ez kicsit meg van variálva míg Filoni kalapja egy sima földi kalap. Csupán ennyi bajom van vele. :) 

 

2023. 04. 19. - 15:24, Donát írta:

Na hát akkor ennyit a kémekről. :D

Pedig mit össze nem kattogtunk itt oldalakon át. :D Örülök, hogy így alakult.

 

2023. 04. 19. - 15:53, Galen Malek89 írta:

és örülök, hogy (remélem örökre) Gideon szálát elvarrták.

Szerintem ő ennyi volt. Megint előrángatni, mint a második évad után nem lenne túl jó. De a történet és a többi sorozat alakulását elnézve ettől szerintem nem kell tartani. :) 

 

2023. 04. 19. - 18:30, Donát írta:

Bevallom én egyedül csak azt sajnáltam hogy Moff Gideonnak annyi. Persze utáltam a karaktert, de ebből is látszik hogy jól volt megírva. Plusz a Thrawnnal kapcsolatos szarkavarást is megnéztem volna. De szépen kiírták ettől függetlenül. 

A birodalmi maradvány számára valahol hatalmas veszteség. Főleg a tudás ami vélhetőleg vele együtt szállt a sírba. Na és persze Pershing se csicsereg már. Valószínűleg arra képes maximum, hogy csákót hajtogasson.

 

2023. 04. 19. - 19:01, Yoda József írta:

az Ahsoka sorozat meg zéró felvezetést kapott.

Azt megkapta az előző részben. :) 

 

22 órával ezelőtt, Szisz írta:

Ezen a részen nem fogunk annyit csámcsogni. 

Ó dehogynem. ;) 

 

20 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

Ha csak nem álcázta magát mon calának, akkor aligha. :) 

Valami vakegér rakta be a TFN-en én meg vakegér módjára átvettem.

 

18 órával ezelőtt, Dover írta:

Én kiegyeznék egy ilyen 4. évaddal.:D

 

Szerintem ez a mozifilmre is elég alapanyag. :D 

 

18 órával ezelőtt, Dover írta:

Ez most technikai kérdés de hogy kell Spoiler mögé tenni szöveget mert nem tudom hogy kell vagy hogy hol találok ehhez leírást. Ha valaki eltudná mondani azt megköszönném.

Van a fenti menü soron egy szem. Arra ha rákattintasz kiadja a spoiler ablakot. Abba tudod írni a tartalmat.

 

7 órával ezelőtt, Bomarr írta:

Jöhet Thrawn. Gideon klón sztorija annyit hozzátett a nagy egészhez hogy kiderült hogy az Erőképesség beültethető a klónokba. Gondolom a Bad batch harmadik évadában fogják kifejleszteni ezt a technológiát.

Ezt szerintem Pershing kutatásai tették lehetővé. 

 

 

 

6 órával ezelőtt, Pildi írta:

Amúgy meg ez most azt is jelenti, hogy Gideon lehet, hogy többre jutott az erőérzékeny klónozással, mint Sidious és az összes Sith-szektás, csak nem tudta befejezni a művét? :D 

 

Saját szakállára dolgozott, így teljesen elképzelhető, hogy elvágta ettől a tudástól a többieket. Szóval igen, lehetséges, hogy jól megszívatta a szektásokat. :) 

 

4 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

Szóval ennek az egész tervnek van pár tucat buktatója.

Brillián eszmefuttatás! A terv pedig azért tűnik átgondolatlannak, mert Gideonnak valószínűleg lövése sem volt az Erő valódi természetéről. Kellemetlen meglepetés érte volna azokban a formákban is, amiket írtál. Talán neki is jobb, hogy elpárolgott.

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Úgy értem erről a részről is lehet még, hisz volt benne olyan téma amit mélyebben érdemes kibeszélni. 

 

Ez pedig a mesterségesen előállított Erő-érzékeny lény. Ez olyan dolog ami a sarkából fordítaná ki a galaxist, és korábban nem tartottuk elképzelhetőnek. Erre most úgy tűnik Pershing-nek sikerült... Kész szerencse, hogy ez a tudás a sírba szállt minden résztvevővel együtt. Sírba szállt?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó ütemezéssel ezt simán meg lehetett oldani, főleg, hogy mindkét sorozatban voltak olyan epizódok, amikből majdnem teljes egészében kimaradt. Itt inkább azért nem vette le a sisakot, mert ostobán nézett volna ki. Visszakerül a klánba, aztán máris elköveti újra azt a bűnt, amiért első körben kitették?

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

7 perccel korábban, Dzséjt írta:

Jó ütemezéssel ezt simán meg lehetett oldani, főleg, hogy mindkét sorozatban voltak olyan epizódok, amikből majdnem teljes egészében kimaradt. Itt inkább azért nem vette le a sisakot, mert ostobán nézett volna ki. Visszakerül a klánba, aztán máris elköveti újra azt a bűnt, amiért első körben kitették?

Mondjuk Gideon is leszedhette volna a fejéről, amikor elfogták. Megszégyenítésként. Vagy vallatáskor, ha nem szabadult volna ki 3 perc alatt.

 

És mondom, korábban volt róla szó, hogy többet lesz sisak nélkül, asszem pont Pedro mondta. Szóval ezt vagy elvetették, vagy azért lett így megírva, mert Pedro nem tudott ott lenni a forgatáson.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekes Djarin elhatározása is, hogy az ÚK-nak segít. A sorozat elején még viccnek tartotta az egészet, Kargával egyetemben. 

 

További kérdés, hogy vajon ezek után mi lesz Elia Kane-nel? Talán majd Groguék buktatják le? :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Yoda József írta:

Mondjuk Gideon is leszedhette volna a fejéről, amikor elfogták. Megszégyenítésként. Vagy vallatáskor, ha nem szabadult volna ki 3 perc alatt.

Lehet, hogy a kihallgatóban már lekapták volna a sisakját, de hát odáig nem jutott el. Akárhogy is, ha erre az egy epizódra leveszik róla pár percre, az messze van még a "jóval többet fogjuk látni"-tól. Plusz akárhogy került volna le róla a sisak, az nem változtat azon a tényen, hogy semmissé tették volna mindazt, amivel az első két részben foglalatoskodott. Ez így jó. Kirúgták a hitgyülekezetből, megtette, amit kellett, hogy visszavegyék, a hite is megerősödött, sőt Bo-Katannak is utat mutatott. És ezután már vigyázott, hogy ne veszítse el a kulupját még egyszer. Plusz így legalább továbbra is különösen jelentős maradt, hogy ritka alkalmakkor leveszi.

Aki meg Pedro Pascal arcát akarja csodálni, nézze meg a The Last of Us-t. :evil:

 

1 órával korábban, Ody Mandrell írta:

Érdekes Djarin elhatározása is, hogy az ÚK-nak segít. A sorozat elején még viccnek tartotta az egészet, Kargával egyetemben. 

 

További kérdés, hogy vajon ezek után mi lesz Elia Kane-nel? Talán majd Groguék buktatják le? :) 

Pozitívan csalódott a kormányban, legalábbis néhány emberében tuti. Dume és Teva szerintem jó pontokat hagytak nála, ezért is hajlandó az utóbbival dolgozni. Sőt igazából inkább Tevának dolgozik, nem az új Köztársaságnak, hiszen Teva mondta, hogy a kormány sosem hagyná jóvá.

 

Szerintem Kane továbbra is az Árnyéktanács embere marad, csak új főnökhöz csatlakozik. Sanszos, hogy alapból tud a többi birodalmi hadúrról, de, ha mégsem, akkor majd Thrawn visszatérésére odaröppen, mint légy a sz*rra. Addig meg játssza a megtért birodalmit.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

46 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Vagy ő keresi majd őket. Egyébként a nő egy gyenge pont a gépezetben mert szem előtt van, és ha lebukik azt megsínyli az Árnyéktanács. Attól függ mit tud Kane.

Még az lehet inkább elhallgattatják ha sokat tud

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

11 perccel korábban, Dzséjt írta:

nézze meg a The Last of Us-t. :evil:

 

1833351.jpg

 

15 perccel korábban, Dzséjt írta:

Pozitívan csalódott a kormányban, legalábbis néhány emberében tuti. Dume és Teva szerintem jó pontokat hagytak nála, ezért is hajlandó az utóbbival dolgozni. Sőt igazából inkább Tevának dolgozik, nem az új Köztársaságnak, hiszen Teva mondta, hogy a kormány sosem hagyná jóvá.

Amúgy mikor lett ilyen jó koma Teva és Djarin? Korábban Djarin már az első szóra lelépett előle. 

 

8 perccel korábban, Yoda József írta:

Még az lehet inkább elhallgattatják ha sokat tud

Még járhat úgy, mint Pershing...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

8 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Még járhat úgy, mint Pershing...

Ki tudja amúgy hány Kane-hez hasonló kettős ügynök épült be az ÚK-ba? Lehetnek páran, egyikük akár intézkedhet is...

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

10 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Amúgy mikor lett ilyen jó koma Teva és Djarin?

 

Gondolom Djarin úgy érzi hogy Teva adósa amiatt hogy az öreg leadta a drótot arról hogy a kalózok megtámadták Nevarro-t. A tartozásokat a krédót komolyan vevő mandik amúgy is komolyan veszik. This is the way. Plusz az is lehet hogy a figyelmeztetés miatt Djarin eléggé bízik az öregben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.