Ugrás a kommentre

SAGA Kvíz


Coce_Plant

Ajánlott hozzászólás

Mindenki helyes megoldást küldött be.

 

A helyes megfejtés: A Kashyyyk-on még az ifjú Han Solo Grievous lokalizálásában segített volna Yoda mesternek.

 

Most egy kis szünetet rendelnék el, mert kérdéseket is gyűjtenék, illetve a vizsgáim miatt nem tudok rendszeresen a fórumra járni, ami az utobbi időben is kiderült. Ha nem haragudtok meg, de akkor a következő kérdés pénteki nap folyamán érkezne. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tehát, mint ígértem, az új kérdés. Remélem ez már megeröltetőbb lesz! :)

 

 

Az epizódok forgatásai alatt mely országban és azon belül melyik városban vártak a legnehezebb körülmények a forgató stábra? És persze még azt is küldjétek be, hogy a SAGA melyik jeleneteit forgatták itt!

Szerkesztve: - Coce_Plant
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De én csak egy megoldásra vagyok kíváncsi... Jól néznénk ki, hogy az összes helyszínt elküldöd egy üzenetben. :) Ezt így nem fogadom el tehát.

Szerkesztve: - Coce_Plant
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hűűűűhaaaa... háromszor kellett nekiveselkednem, mire egyszer felfogtam (legalábbis remélem, hogy felfogtam).

 

Bár elöntött a kétség... most a hat film összes forgatási helyszíne közül kell A legnehezebb, vagy a filmek forgatási helyszínei közül kellenek mindegyik film esetében A legnehezebb. Azaz, egy helyszínt kell megjelölni, vagy hatot?

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elküldte, de mint Obi1 esetében is mondtam: egy megoldást tudok elfogadni, így a tied is érvénytelen. Vagyis lehet egyet küldtél, csak többet említettél, de amelyik helyszín uralta a privátodat, na az nem jó megfejtés. Így 12 órás bünti start. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ország, város, és a városhoz tartozó terület. A város és az ország nevét te kérted, a területet meg csak azért írtam hozzá, mert elég kötekedő vagy ilyen téren, így mindig biztosra megyek. Szóval csak egy város van a PM-ben, és a hozzá tartozó jelenetek.

 

Na akkor most vajon mi nem jó. A város vagy az ország? :D:)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ország, város, és a városhoz tartozó terület. A város és az ország nevét te kérted, a területet meg csak azért írtam hozzá, mert elég kötekedő vagy ilyen téren, így mindig biztosra megyek. Szóval csak egy város van a PM-ben, és a hozzá tartozó jelenetek.

 

Na akkor most vajon mi nem jó. A város vagy az ország? :):D

Szerintem egyértelmű volt a válasz. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Döntsd el Dzséjt!

 

Többet már nem segítek. Sztem eleget dumáltam e kérdés mellé. :) Ha minden kérdést a szátokba rágok, a büdös életbe nem lesz vége a kvíznek, így is "leányálom" internet mellett kérdéseket szülni. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Obi: Gondolom Lucas, vagy valamelyik nagyfejes egyszer azt mondta, hogy az a helyszín volt a legnehezebb, amire Coce most gondol, és ezért írta Coce, hogy tények alapján kérdez. Gondolom egy interjúra alapoz, vagy ilyesmi.

Szerkesztve: - Donát
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Obi: Gondolom Lucas, vagy valamelyik nagyfejes egyszer azt mondta, hogy az a helyszín volt a legnehezebb, amire Coce most gondol, és ezért írta Coce, hogy tények alapján kérdez. Gondolom egy interjúra alapoz, vagy ilyesmi.

Az ifjú Jedit nagyon körüljárja az Erő.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vendég
Ez a téma zárva van.
  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.