Ugrás a kommentre

Középdöntő 16: Carson Teva vs. Cal Kestis


Donát

Középdöntő 16 - Star Wars Winter Madness  

21 felhasználó szavazott

  1. 1. Ki jusson tovább?


A szavazás lezárult


Ajánlott hozzászólás

52 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Most ne mond nekem, hogy ha kiírsz egy  voksolást Doktor Aphra szerepléséről, aki nem szavazza be a közösség. Simán megtette volna, és talán ő is ment volna már ennyit, mint Kestis.

Ha ő is legyőzte volna Wedge-t és az Armorert akkor itt a helye. Azt gondolnám, hogy egy népszerűségi versenyen az a cél hogy a népszerű szereplők legyenek megmérettetve.

 

1 órával korábban, Ody Mandrell írta:

Ennek ellenére mégis rommá nyeri magát már másodszor. Felteszem, ha alig ismeri valaki akkor miért kap ennyi szavazatot? 

Mert ahhoz hogy valaki megkedvelje nincs szükség arra hogy az egész sztoriját ismerje.  Itt is volt aki jelezte, hogy csak a 2019-es Fallen Orderből ismeri mégis rászavazott. Úgyhogy nem csak az újdonság varázsa hat. És nyilván többen is vannak akik nem ismerik. Ezt pont neked aligha kéne magyaráznom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

26 perccel korábban, Donát írta:

A következő játéktól beleírhatjuk a szabályba, hogy csak olyan karakter indulhat, aki kánon és felbukkant valamelyik Disney+on elérhető showban. De jelenleg nincs ilyen kitétel.

Mivel jól láthatóan elég jelentős kisebbségben vagyunk mi, akik nem támogatják Cal szerepeltetését, szerintem ettől eltekinthetünk. De ha egyszer egymásután jönni fognak majd a játékok (ami azért egyelőre nem fenyeget), akkor úgy is kezdeni kell valamit a helyzettel. Addig is peace, én nem problémázom többet ezen a dolgon (most se tettem volna, ha nincs az az ominózus hozzászólás a "hátrányból induló" Cal-ról és Teva nem megérdemelt szavazatairól). 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 perccel korábban, Bomarr írta:

Mert ahhoz hogy valaki megkedvelje nincs szükség arra hogy az egész sztoriját ismerje.  Itt is volt aki jelezte, hogy csak a 2019-es Fallen Orderből ismeri mégis rászavazott. Úgyhogy nem csak az újdonság varázsa hat. És nyilván többen is vannak akik nem ismerik. Ezt pont neked aligha kéne magyaráznom.

És ehhez még hozzátenném, hogy egyszer sem kapott még valami combosabb riválist. Most komolyan, ne csináljunk úgy, mintha Carson Teva a Star Wars egy erős, kiemelt karaktere lenne, és nem egy olyan szereplő, aki több mint valószínű, hogy csak egy színésznő rosszúl megválogatott szavainak köszönheti, hogy a 3. évadban jelentősebb mellékszereplővé válhatott, máskülönben sanszos, hogy ebben is csak cameózott volna. De az előző ellenfelei sem erős karakterek. Még a Páncélkovács csak-csak, vele szemben én is meginogtam, és végül az győzött meg, hogy rühellem a vallási fanatikusokat (ezt le is vezettem akkor). A másik ellenlábasa Calnak meg Wedge volt. Még annyira sem erős karakter, mint Teva. A könyvek és a Squadrons című videójáték, ami kicsit több teret adott neki, mint mondjuk amennyi tere Boba Fett-nek van az OT-ben. De pusztán a filmekben a 88. senki, akiről legalább elmondhatjuk azt, hogy egy filmen belül hárman játszották el. Annyira jelentős, hogy Lucas forgatás közben csereberélte a színészt és a hangját. :lol:

Calnak eddig szerencséje volt. Azért megnézném, mit bírna el egy Kino Loy-jal, egy Galen Ersóval vagy egy Holdóval szemben, akik még mindig csak mellékszereplők, nem egy-két sztori főszerplői. Talán Holdo az, akit le tudna ezek közül győzni, de pont ezen a fórumon, ahol nem örvend ok nélküli közutálatnak az ep8, még ez sem biztos. De talán még Plo Koon is megverné, elnézve az engem totálisan meglepett eredményét.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, Nute Gunray írta:

most se tettem volna, ha nincs az az ominózus hozzászólás a "hátrányból induló" Cal-ról és Teva nem megérdemelt szavazatairól

Szerintem itt valami félrement... Nem szántam se sértőnek, se bántónak a hozzászólást, egyszerűen csak így fejeztem ki, hogy számomra, mennyire nincs egy lapon a két karakter. És hangot adtam a meglepődésemnek a szavazás (éppen akkori) szoros állásán, és elkezdtem fejtegetni az okát.

 

Ha pedig itt jónéhányan ellentmondást nem tűrő hangnemben leírhatják azt, hogy mindegy kivel áll szemben Cal, csakazértis ellene fog szavazni, akkor ugyan nem értem, mi a meglepő abban, hogy azt fejtegetem, hogy Cal hátrányból indul, mert a szavazók egy rétege függetlenül az ellenféltől ellene fog szavazni? Azt meg pláne nem, miért kellett ezen ennyire felháborodni.

 

Részemről ezt a témát túlragoztuk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

58 perccel korábban, Darth Revan9 írta:

Cal vezet. Hajrá Cal!

Játszottál a játékkal?

 

48 perccel korábban, Bomarr írta:

Ha ő is legyőzte volna Wedge-t és az Armorert akkor itt a helye. Azt gondolnám, hogy egy népszerűségi versenyen az a cél hogy a népszerű szereplők legyenek megmérettetve.

Pont ezt nem értem, hogy ha már ez a majom ide lett rakva, akkor a többi EU katakter miért nem? 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Muszáj jelzőket használni? :roll:

De, hogy válaszoljak is, mert nem animációsok, nem színész játssza őket, és ezek miatt kevésbé populárisak (tetszik vagy sem, többen játszanak videójátékkal, mint ahányan képregényt vagy könyvet olvasnak). De, ha Cal befut, mint tesztalany, aminek szánva lett, később mások is jöhetnek. Ha a jelenleg legnépszerűbb és legismertebb nem film- vagy sorozatbeli karakter már egy Wedge-dzsel szemben elhasalt volna, akkor kár erőltetni azokat, akik még annyira sem ismertek. Akkor egy Nora Wexley, egy Rao Highmoon vagy egy Shara Bey meddig jutna?

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • Donát megszűntette a topik kiemelését

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.