Ugrás a kommentre

Középdöntő 16: Carson Teva vs. Cal Kestis


Donát

Középdöntő 16 - Star Wars Winter Madness  

21 felhasználó szavazott

  1. 1. Ki jusson tovább?


A szavazás lezárult


Ajánlott hozzászólás

Cal ugyanolyan kánon karakter mint bárki más ezen "versenyen". Annyira része a kánonnak, hogy az ő sztorija fűzött tovább több fontos kánon történetet: például igy derült ki hogy mi lett Dathomirral azután hogy Grievous-ék irtást rendeztek ott. 

Ráadásul több olyan dolog van amit először Cal sztorija vezetett be a kánonba és azóta máshol is visszatértek ezek. Úgy mint például az Inquisitorius az Obi-Wan sorozatban ami először a Jedi: Fallen Orderben tűnt fel, de akár a BD robot típust is mondhatnánk ami aztán a Boba Fett sorozatban is felbukkant.

Vagy ott van a Bracca bolygó, ahonnan Cal sztorija indult a Fallen Order elején. Ez a planéta aztán később a Bad Batch-ben is feltűnt, méghozzá nem is rövid ideig. Konkrétan három rész is ott játszódott.

Nem látom be mivel lenne Teva jobban kánon karakter mint Cal. Egyelőre Cal sokkal nagyobb nyomott hagyott a kánonban.

Amit Nute ir azt nem is tudom értelmezni. Mit jelent hogy felülünk a hype-nak? Hogy valójában annyira nem is tetszik csak mégis rászavazunk? Titkon akik Cal-ra szavaznak azoknak is Teva jön be jobban? :) Mert biztosithatlak hogy részemről nem igy van.

Ráadásul a Jedi: Survivort, ahol igazán kiteljesedik Cal története még a videojátékos fórumozók többsége se játszotta végig. Ennyit az óriási ismertségéről.

  • Nagyon tetszik 3
  • Nem értek egyet 2
  • Tetszik 2
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fallen order. Szeretem. Ezt gyorsan leszögezem. De kár hogy kánon. A star wars réteg dolog. A gamer karakterek, pedig a star warsnak még kisebb rétegei. Olyan mintha azt várnánk el minden rajongótól, hogy legyen gamer, vagy lemarad valami fontosról. Véleményem szerint a starwars a filmekről szól. És nagy öröm lehet egy gamer számára, hogy Calen keresztül azt érzi, hogy a star wars fő sodorában tevékenykedett és átélte azt. De kissé hibásnak tartom ezt a jelenséget. Megkerülhetőnek kellene maradnia a játékoknak a mozgóképes star warshoz képest. Mert a star wars nem interaktív élmény volt eddig. Üzleti húzás volt kánonná tenni videojátékokat, nem tudok Calre szavazni, mert nem való ide. Nekem ő "Legendák" vagy "EU". Ahogy régen. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem az a legnagyobb baj Cal Kestissel, hogy nem mindenki számára érhető el a sztorija. nem mindenki tud játszani ezzel a játékkal - ahogy Csoli is írta, egy réteg jelenség. Most mondhatjátok, hogy a filmeken kívül akkor ugyanezt el lehetne mondani a könyvek és képregények karaktereiről, akik igazi jelentőségüket inkább ott kapták meg, mint a mozgóképen (lásd pl. Thrawn), de óriási különbség, hogy egy könyvet azért mindenki meg tud venni, de egy Jedi Fallen Orderrel csak az fog játszani, akinek van konzolja hozzá. És ez eléggé frusztráló tud lenni.

 

Magam személy szerint nagyon sajnálom, hogy sosem fogom megismerni Cal sztoriját, mert nem fogok játszani a játékkal. Ugyan PS4-ünk még van, de PS5-öt mostanában biztosan nem vesszük, így a lányom is a másik lányom barátjánál tud majd a Jedi Survivor-ral játszani. Beköltözik hozzájuk 1 hétre. :D Én meg amúgy sem vagyok gamer, engem borzasztóan idegesítene, ha tízszer kellene megpróbálnom legyőznöm valami szörnyet, vagy felugranom a szikla tetejére. 

 

Szóval szerintem ezért megosztó ez a karakter azoknak, akik nem tudnak vele megismerkedni. Nálam legalábbis ez egy komoly veszteség érzés, hogy olyan szívesen megismerném a történetét, mert már olyan sok jót hallottam róla, de nem fogom.

 

Ezzel együtt nem gond, hogy bekerült a versenyzők közé, de ne csodálkozzatok azon, hogy nem népszerű a "kirekesztett" többiek körében.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

28 perccel korábban, Yoda József írta:

Youtube-on is végig lehet nézni a játékot ha valaki nem akar/nem tud járszani. Így bárki számára elérhető a történet

A végigjátszásra gondolsz? Most nézem, hogy a Fallen Ordernél pl. az is van vagy 30 óra. :D De jogos, végül is meg lehet nézni apránként. Erre nem gondoltam. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kutya lehet egy teljes walktrough gameplayt végignéznj. Nem erre találták ki. Na az ilyen videókat meg kitiltatnám a YT-ról. Ez valahol egy kategória a torrentezéssel. Kikerülhető a játék. Az élmény amire szánták meg van csúfolva. Hosszú órákon át nézni ahogy más játszik. Hát az nem élmény. Szvsz. 

  • Nem értek egyet 1
  • Vicces 1
  • Tetszik 2
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

14 perccel korábban, csoli1138 írta:

Kutya lehet egy teljes walktrough gameplayt végignéznj. Nem erre találták ki. Na az ilyen videókat meg kitiltatnám a YT-ról. Ez valahol egy kategória a torrentezéssel. Kikerülhető a játék. Az élmény amire szánták meg van csúfolva. Hosszú órákon át nézni ahogy más játszik. Hát az nem élmény. Szvsz. 

Szerintem sem, csak mondtam, hogy aki nem akar játszani, annak ez is egy opció. A jogi részével meg foglalkozzon a youtube meg a kiadók

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Pildi írta:

A végigjátszásra gondolsz? Most nézem, hogy a Fallen Ordernél pl. az is van vagy 30 óra. :D De jogos, végül is meg lehet nézni apránként. Erre nem gondoltam. :)

Van rövidebb változat is, sokan csinálnak "movie" összevágást. Van olyan, ami csak az átvezetőket vágja össze (az laza két óra), de olyan is, ami a fontos gameplay-t is megtartotta. Ez például sokkal barátságosabb 4,5 óra, ami még így is kevesebb, mint egy SW sorozat évada. Persze más az élmény, főleg a játékmenet részek, és játékosoknak véletlenül sem ajánlanám, de aki sosem játszik, annak jó alternatíva.

Szerkesztve: - Dzséjt
  • Nagyon tetszik 1
  • Köszönöm 1
  • Tetszik 5
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, csoli1138 írta:

Fallen order. Szeretem. Ezt gyorsan leszögezem. De kár hogy kánon. A star wars réteg dolog. A gamer karakterek, pedig a star warsnak még kisebb rétegei. Olyan mintha azt várnánk el minden rajongótól, hogy legyen gamer, vagy lemarad valami fontosról. Véleményem szerint a starwars a filmekről szól. És nagy öröm lehet egy gamer számára, hogy Calen keresztül azt érzi, hogy a star wars fő sodorában tevékenykedett és átélte azt. De kissé hibásnak tartom ezt a jelenséget. Megkerülhetőnek kellene maradnia a játékoknak a mozgóképes star warshoz képest. Mert a star wars nem interaktív élmény volt eddig. Üzleti húzás volt kánonná tenni videojátékokat, nem tudok Calre szavazni, mert nem való ide. Nekem ő "Legendák" vagy "EU". Ahogy régen. 

Ennyi erővel kár, hogy a sorozatok és animációs sorozatok kánonok, vagy a képregények és a könyvek. Mintha azt várnák el, hogy mindenki szeresse a sorozat formátumot, vagy szeresse a gyerekeknek szóló animációs sorozatokat, vagy szeressen olvasni, vagy szeresse a képregényeket. Én nem olvasok képregényt, mégsem hőbörgök azon, hogy miért szerepel itt Krrsantan, aki hiába szerepelt a BoBF-ben, akkor is képregényszereplő. "EU karakter." És kipöckölte Jango Fettet, a mozifilmek egyik fontos karakterét! Egy képregénykarakter egy mozifilm karaktert! Azt a mozifilm karaktert, aki alappilérje az ep2-3-nak, a The Clone Warsnak, a The Bad Batch-nek és a The Book of Boba Fettnek. És nem ezért vagy azért, de a TBoBF semmit nem magyarázott el arról a wookiee-ról, nem tudni, miért olyan fontos karakter, én személy szerint azt sem értem, hogy a bánatba győzhette le Jangót. Mert királyúl néz ki? Húúú! Minő mélység a karakterben, máris kiemelt fontosságú a filmekben. Vagy mert van valami a képregényben, amit én nem tudok, mert csak a sorozatból ismerem, ugyanis nem olvasok képregényt?

Szóval itt állunk most. Egy 12 éves korosztálynak szánt animációs sorozatra épül egy nemsokára befutó tévésorozat, ami megkerülhetetlen része lesz az SW-nek. Elvárják, hogy ismerd a Rebels-t, vagyis elvárják, hogy legyen Disney+-od és ott végignézd! Hát nem volt kicseszés ez, amikor hazánkban még nem volt elérhető a Disney+? Persze megoldottuk alternatív módon, de ugyanígy itt is megoldható. Csak az nem ismerheti meg Cal Kestis sztoriját, aki nem akarja.

  • Nagyon tetszik 4
  • Nem értek egyet 3
  • Tetszik 2
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Bomarr írta:

Amit Nute ir azt nem is tudom értelmezni. Mit jelent hogy felülünk a hype-nak? Hogy valójában annyira nem is tetszik csak mégis rászavazunk? Titkon akik Cal-ra szavaznak azoknak is Teva jön be jobban? :) Mert biztosithatlak hogy részemről nem igy van.

Ráadásul a Jedi: Survivort, ahol igazán kiteljesedik Cal története még a videojátékos fórumozók többsége se játszotta végig. Ennyit az óriási ismertségéről.

A hype azt jelenti hogy egy újonnan kijött játék friss élménye végett egyetlen szereplő miatt meg lett erőszakolva a szabályzat. Azóta meg csak azt olvasom, hogy szegény Cal hátrányból indul, mert nem ismeri senki. Hagyjuk már. Ahhoz képest szépen halad előre, de persze Teva hogy is mer ellene 6 nyamvadt szavazatot szerezni. Talán a főtáblán majd megállítja Luke, de lehet hogy az ő sztorija Cal-hoz képest nem annyira "izgalmas".

 

Ez így teljesen önkényes kivételezés volt az utolsó pillanatban, ennyi erővel jöhetett volna Cere, Greez vagy a Második nővér is. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 perccel korábban, Nute Gunray írta:

A hype azt jelenti hogy egy újonnan kijött játék friss élménye végett egyetlen szereplő miatt meg lett erőszakolva a szabályzat. Azóta meg csak azt olvasom, hogy szegény Cal hátrányból indul, mert nem ismeri senki. Hagyjuk már. Ahhoz képest szépen halad előre, de persze Teva hogy is mer ellene 6 nyamvadt szavazatot szerezni. Talán a főtáblán majd megállítja Luke, de lehet hogy az ő sztorija Cal-hoz képest nem annyira "izgalmas".

 

Ez így teljesen önkényes kivételezés volt az utolsó pillanatban, ennyi erővel jöhetett volna Cere, Greez vagy a Második nővér is. 

Ez egy teszt, volt róla szavazás, hogy szerepeljen-e vagy sem. Semmi önkényes nem volt benne. Majd le lehet vonni a következményeket

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

22 perccel korábban, Nute Gunray írta:

A hype azt jelenti hogy egy újonnan kijött játék friss élménye végett egyetlen szereplő miatt meg lett erőszakolva a szabályzat. Azóta meg csak azt olvasom, hogy szegény Cal hátrányból indul, mert nem ismeri senki. Hagyjuk már. Ahhoz képest szépen halad előre, de persze Teva hogy is mer ellene 6 nyamvadt szavazatot szerezni. Talán a főtáblán majd megállítja Luke, de lehet hogy az ő sztorija Cal-hoz képest nem annyira "izgalmas".

Most akkor magaddal vitatkozol? Ki mondott olyat hogy hogy mer Teva szavazatokat gyüjteni? Itt te vagy az aki nem birja túltenni magát a szavazat állásán. Engem például tök hidegen hagy az is ha most kiesik Cal. Nekem aztán nem lesz ettől több vagy kevesebb. A szavazás tetszik mert megmutatja hogy az adott karakter hogy áll a népszerüségi versenyen a fórumon. Ebből a szempontból jópofa látni az eredményeket. De ennyi.

Ha pedig annyira számit az ujdonság varázsa, akkor Calnak pont hogy le kéne szerepelnie, hisz a legfrisebb sztoriját ami idén jött ki a szavazók töredéke ismeri, pláne teljes egészében. Te se játszottál vele igy igazából nem is tudod hogy mennyire jogos vagy sem a lelkesedés az új epizód körül. Ehhez képest Tevát mindenki látta nem is olyan rég a Mandaloriban. Úgyhogy ja Cal hátrányból indul, még akkoris ha valamiért ezt nehéz megemészteni.

  • Nagyon tetszik 2
  • Nem értek egyet 1
  • Tetszik 2
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Calra szavaztam. Carson nem rossz karakter, de a 3. évadig csak úgy ott volt. 

 

A fentiekhez:

Én úgy tudom, hogy ez csak egy teszt kör. Gondolom egy fontosabb karakter ellen Cal előbb-utóbb búcsúzna a játékból.

 

Amúgy én tavaly decemberig csak kívülről élveztem a játékot. Amíg nem volt leárazva, addig nem is vettem meg a játékot/játszottam vele, hanem más emberek végigjátszását néztem, meg a cutsceneket bújtam. És már akkor megkedveltem a karaktert, ahogy végigkövettem az útját. :) A játék egy lineáris történetet mesél el, nincsenek döntések, csak az, amit a történet hoz elénk.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

6 órával ezelőtt, Yoda József írta:

itt sajnos Cal kevésbé ismertsége szorossá tesz egy amúgy olyan küzdelmet, ahol Carsonnak esélye se kéne legyen

Erre a hozzászólásra utaltam vissza.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Engem egyébként az, hogy aki ismeri, ennyire jónak tartja Calt, leginkább arra ösztönöz, hogy megismerjem a történetét. Eddig nem gondoltam a Youtube-ra, de tök jó, hogy játék nélkül is meg lehet ismerni. :)

 

Carson Tevat nagyon birom, apró szerepe van, de azt jól hozza. Ha most kiesik, nem nagy veszteség. Mondjuk, ha Din Djarin járna így Cal miatt, na azon már ráncolnám a szemöldököm. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekes párosítás, amiatt mindenképpen, hogy egy sorozatos és egy videojátékos karakter csap össze, ráadásul az egyikük egy mellékszereplő, a másik viszont főszerepben van. 

 

Carson Teva szimpatikusnak tűnt korábban is, de igazán itt a 3. évadban kapott kicsivel nagyobb szerepet és már nem csak a háttérben tűnt fel, egy-egy jelenet erejéig beköszönve, hanem bizonyos pontjain a történetnek komolyabb hatással is tudott lenni az eseményekre. Igazából mindig is egy jófej pilótának tűnt számomra, aki elkötelezett a hivatása iránt, de emellett helyén van az esze és a szíve is és láthattuk, hogy nem feltétlenül rest cselekedni sem, ha arra van szükség.

 

Vele szemben Cal egy sokkal másabb szereplő, aki egy klasszikus hős, aki rendelkezik mindazokkal a tulajdonságokkal, amelyekkel egy főhősnek rendelkeznie kell. Egy kicsit elveszett, de nagy potenciál rejlik benne, képes az önfeláldozásra, mások megmentésére, kiállni az igaz ügyért és ha meg is inog azért megtalálja a helyes ösvényt. Sokszor kifejezetten szórakoztató is tud lenni akár BD-8-el, akár Merrinnel, vagy Greezel kerül interakcióba és egy abszolút azonosulható figura. Nekem nem feltétlenül ő volt a Fallen Order/Survivor legvonzóbb aspektusa (inkább a játékmenet), de élmény volt végigmenni ezzel a karakterrel ezen az utazáson, amint a játékok végigvezetnek.

 

Cal közelebb áll hozzám, de nem elsősorban a platform interaktív jellegéből adódan, hanem egy általam könnyebben azonosulható figura, akinek szívesen bújtam a bőrébe, így rá szavazok.

 

Aki szeretné megismerné a történetét, de idegenkedik a játékmenettől (ami lehet sokaknak frusztráló), vagy hardver hiányában nem teheti meg, hogy végigjátssza, annak lehet alternatíva a YouTube-os megtekintés, ahol a történet és a karakter is megismerhető.
Ettől függetlenül, ha ilyen intenzív ellenérzéseket vált ki egy videojátékos karakter szereplése, akkor szorítkozhatunk a következő kiírásban csak a TVs/sorozatos karakterekre, amelyek hozzáférhetőség tekintetében univerzálisabbak... bár azt hozzáteszem, hogy lehet átjárás médiumok között is. Pl. nekem Thrawn csak a Rebels alapján nem feltétlenül lenne a kedvencem, de most, hogy olvasom a könyveket róla, nagyon az elitbe került, ez viszont a könyvek érdeme, viszont ő mindenképpen itt lehet, mert szerepelt sorozatban, szóval ha esetleg Cal feltűnne egy élőszereplős/animációs alkotásban akkor az a része feloldódhatna a problémának, hogy mások is kaphatnak egy képet róla mégis sokan úgy is a videojáték alapján szavaznának rá valószínüleg.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Nute Gunray írta:

A hype azt jelenti hogy egy újonnan kijött játék friss élménye végett egyetlen szereplő miatt meg lett erőszakolva a szabályzat

Idézd már be légyszi azt a szabályt ami meg lett erőszakolva. Köszi. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

3 órával ezelőtt, Bomarr írta:

Ha pedig annyira számit az ujdonság varázsa, akkor Calnak pont hogy le kéne szerepelnie, hisz a legfrisebb sztoriját ami idén jött ki a szavazók töredéke ismeri, pláne teljes egészében. 

Ennek ellenére mégis rommá nyeri magát már másodszor. Felteszem, ha alig ismeri valaki akkor miért kap ennyi szavazatot? 

 

3 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

Én nem olvasok képregényt, mégsem hőbörgök azon, hogy miért szerepel itt Krrsantan, aki hiába szerepelt a BoBF-ben, akkor is képregényszereplő. "EU karakter."

Mert Krrsantan már átlépett egy küszöböt a TBoBF szerepléssel, míg Cal nem. Ilyen Thrawn is. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

42 perccel korábban, Donát írta:

Idézd már be légyszi azt a szabályt ami meg lett erőszakolva. Köszi. 

Bocsánat, nem ez az első Madness itt, ne nézz már hülyének. Külön szavazás lett kiírva csakis Cal-t illetően ("lex Cal") az utolsó pillanatban, tehát te is tudtad, hogy amúgy az eddigi szabályok szerint ő nem jelöltethető. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

6 perccel korábban, Nute Gunray írta:

Bocsánat, nem ez az első Madness itt, ne nézz már hülyének. Külön szavazás lett kiírva csakis Cal-t illetően ("lex Cal") az utolsó pillanatban, tehát te is tudtad, hogy amúgy az eddigi szabályok szerint ő nem jelöltethető. 

Nem nézlek hülyének. Nincs ilyen szabály. Tudom, mert én írtam a szabályokat.

Azért írtam ki a szavazást, mert Cal sztorija meglehetősen egyedi: KÁNON szereplő, aki viszont nem sorozatban bukkant elő, viszont rengeteg animációs percet kapott már, amihez - az állításoddal ellentetében, amiért azóta se mea culpáztál - semmi köze a játékosnak. Cal sztorija egy animációs sztori, amit bárki megnézhet, nem kell hozzá játszani. 

 

A szavazást azért írtam ki, mert ha - a limitált hozzáférhetősége miatt - a kutyát nem érdekli a karakter, teljesen felesleges elindítani. 

 

Még egyszer mondom: mutasd a szabályt, ami alapján ő nem indulhat. Hivatkozd be, hol fektettem le ilyesmit. Nem tudsz, mert nincs ilyen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Cal bele van erőltetve. Lehet ezt csűrni-csavarni, de Nute jól mondja. Annyi energiával amennyivel ide be lett tolva ez a gyerek, bárkit be lehetett volna szavaztatni. Most ne mond nekem, hogy ha kiírsz egy  voksolást Doktor Aphra szerepléséről, aki nem szavazza be a közösség. Simán megtette volna, és talán ő is ment volna már ennyit, mint Kestis. Ez az egész olyan érzése nekem, mint egy óvodában felejtett műf*sz. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 perccel korábban, Donát írta:

Viszont rengeteg animációs percet kapott már, amihez - az állításoddal ellentetében, amiért azóta se mea culpáztál - semmi köze a játékosnak. Cal sztorija egy animációs sztori, amit bárki megnézhet, nem kell hozzá játszani. 

Ezen jót nevettem. A végén még kiderül, hogy a játék az átvezető és nem fordítva.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

11 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Cal bele van erőltetve. Lehet ezt csűrni-csavarni, de Nute jól mondja. Annyi energiával amennyivel ide be lett tolva ez a gyerek, bárkit be lehetett volna szavaztatni. Most ne mond nekem, hogy ha kiírsz egy  voksolást Doktor Aphra szerepléséről, aki nem szavazza be a közösség. Simán megtette volna, és talán ő is ment volna már ennyit, mint Kestis. Ez az egész olyan érzése nekem, mint egy óvodában felejtett műf*sz. 

Alphra szerintem sokkal kevesebb szavazatot kapott volna így nem is indult volna. De ezt már nem tudjuk meg.

Egyébként továbbra is 1 indulóról beszélünk a múltkor kiszámoltam 130+ jelölt közül. Egy indulón problémáztok, aki KÁNON, aki ANIMÁCIÓS, akinek a története tényleg 100%-ban elérhető. Most idejöhetne háborogni mittudomén gafz is ennyi erővel, hogy mi a f@sznak indul Ezra, ahhoz az egész Rebelst meg kéne nézni, hogy értékelje. :lol:

 

Igazából semmilyen érv nem szól Cal ellen, csak hogy nektek nem tetszik, mert nem ismeritek a sztoriját. Még szerencse, hogy mindig van vele szemben egy jelölt, akire lehet szavazni. Ennyi. Ez a szavazás a közösség szavazása, ha a közösség itt akarja látni Cal Kestist akkor bizony itt lesz a mezőnyben és ez így helyes. Teljesen más lenne a leányzó fekvése, ha egy LEGENDA karakterről lenne szó. De Cal kánon és ráadásul animációs. Ennyi.

 

Nute: Várom továbbra is a vonatkozó szabályt. Kíváncsi vagyok, hogy mit találsz. ;) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, Nute Gunray írta:

Én ismerem a sztoriját. 

Oké, akkor csak annyi, hogy neked mint ötlet nem tetszik. :D De amúgy kánon, fix sztori szállal rendelkezik (ahogy írtam, a játékosnak nincs ráhatása a történetre) és animációs, szóval mi is a különbség közte és mondjuk Omega között? A platform? A következő játéktól beleírhatjuk a szabályba, hogy csak olyan karakter indulhat, aki kánon és felbukkant valamelyik Disney+on elérhető showban. De jelenleg nincs ilyen kitétel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.