Ugrás a kommentre

Box Office


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Csakhogy a Dark Knightot az egekbe emelték a kritikusok...mindenki ajnározta és bár valóban nagyon jó film, azért sok forumban lehet hallani a vízhangokat, hogy nagyobb volt a füst mint a láng. A másik pedig Heth Ledger, aki ugye sajnos meghalt, ezért egyfajta "kuriózumként" megemelte a nézőszámot.

 

Szemben a Clone Wars...amit eltemettek a kritikusok jóval a bemutató elött, csak a rajongói hozzászólások némelyike méltatta, de a hivatalos beszámolók mind lehúzták.......eddig.

 

Helyre fog állni nézettsége...mert nem olyan rossz film, mint ahogy egyesek akarják.

Szomorú, hogy a rajongók is úgy kezdik a beszámolót hogyaszongya.: "bár nem nagy elvárásokkal ültem be a moziba az előzetes lesujtó kritikák alapján, mégis kellemeset csalódtam."

 

Sajnos a negatív kritika sok embert visszatartott, de egyre több a normális rajongói vélemény...és mire kijut a világba, szép bevételeket fog produkálni.

 

Én nem aggódom....de sajnálom, hogy manapság hadjárat megy a Star Wars filmek ellen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csakhogy a Dark Knightot az egekbe emelték a kritikusok...mindenki ajnározta és bár valóban nagyon jó film, azért sok forumban lehet hallani a vízhangokat, hogy nagyobb volt a füst mint a láng. A másik pedig Heth Ledger, aki ugye sajnos meghalt, ezért egyfajta "kuriózumként" megemelte a nézőszámot.

Na most beletenyereltél sokak lelkébe ezzel itten. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

..de sajnálom, hogy manapság hadjárat megy a Star Wars filmek ellen.

Kellene egy ellenhadjárat a Star Wars filmek mellett is. :) Hiába vannak pozitív vélemények is, de mivel SW-ről van szó, magasak az elvárások, könnyen jön a negatív vélemény, és ez valahogy jobban belemászik az emberek fülébe.

Szerkesztve: - Pildi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért a TDK kapcsán jegyezzük meg: bár a CW pénteken tudott nyerni ellene, szombaton és vasárnap a fekete lovag már legyőzte:

 

Szombati becslések: Dark Knight - $6,760,000 Clone Wars - $5,075,000

Vasárnapi becslések: Dark Knight - $5,080,000 Clone Wars - $4,180,000

 

A két film BO szempontból egyébként ég és föld: a The Dark Knight a mindenkori amerikai bevételi adatokban a második jelenleg (csak a Titanic elözi meg; a harmadik helyezet egyébként a '77-es Star Wars amit nemrég elözött be a Dark Knight)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kellene egy ellenhadjárat a Star Wars filmek mellett is. :D Hiába vannak pozitív vélemények is, de mivel SW-ről van szó, magasak az elvárások, könnyen jön a negatív vélemény, és ez valahogy jobban belemászik az emberek fülébe.

Szerintem ha a film bizonyítja, hogy érdemes az elvárásokra akkor lehet hadjáratot indítani a pozitív mérleg mellett. :) Persze minden egyéni véleményen alapul. Engem nem fognak érdekelni a negatív visszhangok, a lényeg, hogy nekem tetsszen. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody: Ez nagyon így van. Sajnos én nem is nagyon emlékszem "main stream" filmre, amit az utóbbi időben ennyire lealáztak volna. Mert itt nem egyszerűen arról van szó, hogy született néhány kritika. Hanem szó szerint egy sárba tiprásnak lehetünk tanúi...akkora káröröm és mocskolódás érződik egyes kritikákon...hogy szerintem a Star Wars gyűlölők valósággal a gatyájukba élveztek az elmúlt napokban a sok mocskot olvasva.

 

A lesújtó kritika és a sárba tiprás között hatalmas a különbség.

 

A lesújtó kritika ez:

 

"....ma megnéztem a filmet és nagyon nem voltam megelégedve vele. Voltak jó pillanatai, de összességében többet vártam. Biztos hogy meg fogom venni DVD-n, de nem ez lesz a kedvenc Star wars filmem." - ez a lesúlytó kritika.

 

A mocskolódó pedig ez (ebből volt több)

 

"....ma megnéztem a Clone Wars nevezető sz*rt. Hát ekkora trágyát még életembe nem láttam. Ez a Lucas egy pénzéhes tehetségtelen vén hülye. Tönkretette az egész életemet. A Star Wars soha nem lesz ugyanaz mint volt. Ez a film akkora f*s, mit az új részek. Tudtam hogy sz*r lesz mert azokat is utáltam és bárcsak ki lehetne törölni a világból őket. Köszönjük Lucas...elbasztad a napomat. Mindenkit kérek hogy ne mennyen el a moziba....és DVD-n se vegyek meg."

 

Sajnos az előzetes kritikák mind az új részeket körüllengő gyűlölet hevében fogantak. Csak a rajongók írták, hogy nem is olyan rossz ez a film...nyugodtan el lehet menni a moziba, egy jegyet megér

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát én az ilyen mocskolódóknak csak annyit kívánok, hogy életük hátralévő részében minden éjszaka erről a filmről álmodjanak. Tudta, hogy szar lesz, mégis megnézte... A kis mazochista... :) Az ilyen megérdemelné, hogy ezt kelljen néznie naponta. Minek ment el rá, ha tudta, hogy nem fog tetszeni? Perverz disznó! Ilyenen élvezkedni... :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tönkretette az egész életemet.

Hát, aki ilyet ír, azt hadd ne vegye inkább komolyan senki. Ott már elmeügyi gondok vannak, ha egy animációs film teszi tönkre az életét (már ha nem ő a film készítője). És aki még hallgat is rá, az is mehet utánna.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szépen fel fogja javítani a bevételeket a nemzetkőzi premier...persze ez lesz minden idők leggyatrábban teljesítő Star Wars filmje. Nem rejtem véka alá, ezért én a kritikusokat hibáztatom. 50 millát lazán össze fog kalapálni az elkövetkező hetekben.

 

Bár az tény, hogy a mozikban eddig nem remekelt...úgy néz ki, nehezen találja meg a közönségét még a fanok között is. Ez az animáció műfaji sajátossága....rétegfilm. (de utálom ezt a szót)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Eh, lazább hozzáállást kérnék szépen ha már heccelek. :D

 

De legyen....Két milla. :P:D

Nem vagyok riga lánc. :D De megtippelheted a különböző adatokat is. Ha eltalálod fizetsz nekem pár sört. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hétfői eredmény: $1,366,530.

 

;) Ne már... Ilyen kevés pénzt csak? Pedig jó lett nagyon (bár ahogy a spanyolból meg tudtam itélni. Na mindegy, már jön az angol :cry: )

Szerkesztve: - Mina
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet, hogy egy SW-rajongó szemével mást lát az ember, mint egy átlagos mozinéző szemével... Én persze teljes mértékben drukkolok, hogy a film jó legyen, és úgy érzem, az is lesz a maga műfajában, de el tudom képzelni, hogy egy "hitetlennek" már nem fog tetszeni. :cry:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.