Ugrás a kommentre

Vélemények és javaslatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Zavar valakit az hogy ezt-azt átnevezgetek mert a tesóm kiszúrta hogy úgy irkálok ide és elkezdett papolni hogy majd hülyének néztek és csak pislogni fogok miatta. Pedig csak poénkodásból csinálom mert kicsit jobb kedvet csinál nekem.

Azt mondja azért szól bele mert így akar embert csinálni belőlem pedig a pofázásával csak azt éri el hogy kiboruljak. Amúgy az előző néhány napban már rengetegszer rámjött a bőgés. Sőt ma is egyszer.

 

Más:

 

Arra kérek minden hozzászólás törlésre jogosult egyént hogy ha törölni akarják valamely hozzászólásokat akkor keresse fel privátban vagy más módon a HSs-íróját és beszélje meg hogy mit és miért akar törölni.

A múltkor is a filmes topikba egymás felé került két külön hozzászólásom és a lényegesebb HSs csak úgy eltűnt. Se figyelmeztetés, se utólagos privát nem volt az okáról.

Szerkeszteni akartam és a válaszra nyomtam helyette. Sajna néha előfordul mert valahogy nem tudok mindig rendesen odafigyelni. A

pszichodoki azt írta többek között a leletes papírra hogy lelassult a gondolkodásom. Talán az lehet az oka.

Szerencsére emlékeztem a törölt HSz-re és beírtam a megmaradtba. De attól hogy meg tudom alkalomadtán oldani a problémát még

elfogadhatalan eljárásnak tartom hogy valaki átmegy sunyiba és se szó-se beszéd törölget ahogy kedve tartja. Hadd ne boruljak már

ki az ilyen dolgok miatt is. Van kiakadásban részem épp elégszer mostanában.

Szólhattam erről akkor amikor történt de akkor sokkal jobb passzban voltam mint most. Plusz a "Ki mit hallgat..." topikba bekerült Tube-os videóm állítólagos (mert lehet be se raktam pedig nagyon úgy emlékszem hogy megvolt a dolog) törlése is arra késztetett hogy ezt a HSz-t bepötyögjem.

 

Még a filmes topikos törlés előtt be akartam írni hogy jó volt visszajönni mert itt is jobban tudom magam érezni de már nem írom

mert az az érzés a törlés(ek) miatt kihalófélben van.

 

Ezt az egészet nem sértésnek vagy bántásnak szánom (pedig azoknak is tűnhetnek), csak meg akarok nyugodni hogy a tegnapi videó nem

lett törölve (ha esetleg be se lett küldve akkor nem is lehetett törölni). Ha törölve lett akkor legalább vállalja el aki törölte.

Plusz jó lenne ha nem lenne több figyelmeztetés nélküli törlés.

.

Nem akarok balhét de ez az egész nagyon kikívánkozott belőlem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A címek átnevezésére gondolsz? Mert az engem speciel nem zavar, amíg ki lehet találni, miről írsz. És eddig emlékeim szerint mindig sikerült. Ráadásul a legtöbb esetben frappánsak is. :)

 

Abban viszont erősen kételkedem, hogy bármelyik moderátor "sunyiság" miatt törölné bárki hozzászólását.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Átraktam ide az alábbi két hozzászólást, mert ide való.

 

Arra kérek minden hozzászólás törlésre jogosult egyént hogy ha törölni akarják valamely hozzászólásokat akkor keresse fel privátban vagy más módon a HSs-íróját és beszélje meg hogy mit és miért akar törölni.

Én szoktam törölni de csak abban az esetben ha valaki duplán posztol, vagy láthatóan valami miatt trágár illetőleg nem beszámítható. Azaz: csak szélsőséges esetben. Ez nem úgy megy, hogy ami tetszik azt bent hagyom ami nem azt meg törlöm. Szokott még olyan is lenni, hogy egyes hsz -ek rossz helyre mennek és azokat áthelyezem a megfelelő topikba.

 

A múltkor is a filmes topikba egymás felé került két külön hozzászólásom és a lényegesebb HSs csak úgy eltűnt. Se figyelmeztetés, se utólagos privát nem volt az okáról.

Az úgy rémlik mintha duplázás lett volna, azért lett törölve az egyik. Egyébként akkor szoktam még ilyet csinálni ha valaki floodol. Akkor a két hsz-t egybe másolom és a bemásoltat törlöm. Ez a két lehetőség van, de olyan nincs, hogy csak úgy nyom nélkül törlök hsz-t akkor, amikor az teljesen eltér az előzőtől.

 

De attól hogy meg tudom alkalomadtán oldani a problémát még

elfogadhatalan eljárásnak tartom hogy valaki átmegy sunyiba és se szó-se beszéd törölget ahogy kedve tartja. Hadd ne boruljak már

ki az ilyen dolgok miatt is. Van kiakadásban részem épp elégszer mostanában.

Sajnos erre nem tudok mit mondani mint azt, hogy tessék jobban odafigyelni. Se időm se energiám nincs arra, hogy priviket küldözgessek minden egyes moderáció alkalmával. Ha valaki nem ért valamit, akkor írjon ide, kérdezze meg.

 

Plusz a "Ki mit hallgat..." topikba bekerült Tube-os videóm állítólagos (mert lehet be se raktam pedig nagyon úgy emlékszem hogy megvolt a dolog) törlése is arra késztetett hogy ezt a HSz-t bepötyögjem.

Ez mikor volt pontosan? Milyen videó volt? A zene topikba én nem is járok, mert egyből lefagy a böngészőm ha oda belépek. Lövésem sincs, hogy miért törölnék ki csak úgy egy videót a zene topikból. Ennek nincs sok értelme.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az úgy rémlik mintha duplázás lett volna, azért lett törölve az egyik. Egyébként akkor szoktam még ilyet csinálni ha valaki floodol. Akkor a két hsz-t egybe másolom és a bemásoltat törlöm. Ez a két lehetőség van, de olyan nincs, hogy csak úgy nyom nélkül törlök hsz-t akkor, amikor az teljesen eltér az előzőtől.

Rog beszámolója alapján felmerült bennem egy lehetséges ok.

Mi történik akkor, ha duplázok, majd utána az egyiket elkezdem szerkeszteni, miközben Te törlöd azt a dupla miatt? El tudom képzelni, hogy pl. ilyen esetben a szerkesztett változatot hiába küldöm be, kakukk lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Persze, azt már nem tudod szerkeszteni ha előbb törlöm. De annak az esélye, hogy pont akkor szerkeszted amikor én törölni akarom igen csekély.

Attól függ mennyire vagy villámkezű. :D

Ha észreveszem, hogy hülyeséget írtam vagy dupláztam, akkor egy szerkesztéssel korrigálhatom. Ha közben Te is hamar reagálsz, akkor közben törölheted az adott hozzászólást.

Persze nem valószínű, hogy ez a gond, csak egy ötlet volt. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Attól függ mennyire vagy villámkezű. :D

Ha észreveszem, hogy hülyeséget írtam vagy dupláztam, akkor egy szerkesztéssel korrigálhatom. Ha közben Te is hamar reagálsz, akkor közben törölheted az adott hozzászólást.

Persze nem valószínű, hogy ez a gond, csak egy ötlet volt. ;)

Csak duplázásnál törlök.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én se jártam a zenetopikban mostanában, úgyhogy Rog, lehetséges, hogy be sem tetted a videót - hacsak nem Bomarr partizánkodott, bár nem hiszem. :)

Én továbbra is várom az infót ezzel kapcsolatban, hogy utána tudjak nézni...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A címek átnevezésére gondolsz? Mert az engem speciel nem zavar, amíg ki lehet találni, miről írsz. És eddig emlékeim szerint mindig sikerült. Ráadásul a legtöbb esetben frappánsak is. :)

A nevek átnevezésére is gondoltam. De gondolom az sem zavaró amikor előfordul.

 

Abban viszont erősen kételkedem, hogy bármelyik moderátor "sunyiság" miatt törölné bárki hozzászólását.

Talán túl indulatos voltam amikor azt írtam. De azért mégis zavaró szerintem ha a tudtunk nélkül lába kél egyík-másik HSz-ünknek. Számomra legalábbis sajnos zavaró mert eszembe juttatta azokat az eseteket amikor némely jó fejnek tartott ismerős jól hátba támadott.

Ez nem jalenti azt hogy Ody-t nem tartom jó fejnek meg hogy hátba akart támadni. Azok a szemetek a bűnösük.

 

 

Az úgy rémlik mintha duplázás lett volna, azért lett törölve az egyik. Egyébként akkor szoktam még ilyet csinálni ha valaki floodol. Akkor a két hsz-t egybe másolom és a bemásoltat törlöm. Ez a két lehetőség van, de olyan nincs, hogy csak úgy nyom nélkül törlök hsz-t akkor, amikor az teljesen eltér az előzőtől.

Az nem duplázás volt. Szerkeszteni akartam csak véletlenül a válaszra nyomtam és úgy lett kettő HSz egy helyett hogy az eredeti az idézetes szürke téglalapba került, alá pedig annak a szerkesztett változata. Mikor megláttam hogy két HSz lett a vége, jobb híján átszerkesztettem őket úgy hogy a felső HSz-be az eredeti HSz végleges változata került, az alsóba pedig valami más hogy ott is legyen valami.

 

 

Ez volt a fölső, amit eredetileg be akartam írni. A lényegesebbik, ami törölve lett:

 

"Azt tudtátok hogy J-Dan Smith egy felfújható űrhajóval fog eljutni az idegenek bázisára és azért szánja el magát az útra mert az űrmumusok a hálaadásnapi pulyka receptje miatt elviszik az anyját? :D"

 

 

Az alatta levőbe ez (vagy ilyesmi) szöveg került:

 

"Jó kis film lesz ez. :D"

 

Az ID4 második részéről volt akkoriban szó.

 

 

Szóval a lényeg az hogy a kettő HSz egybemásolása elmaradt és a lényegesebbik HSz eltűnt.

 

A flood-olással nem szállok vitába mert az tényleg megvolt.

 

 

Sajnos erre nem tudok mit mondani mint azt, hogy tessék jobban odafigyelni.
Ha nem szednék naponta három bogyót amit pszichiáter írt föl és nem lennék valamennyire kába tőlük plusz nem lennék idegileg egy csomószor kiborulva akkor jobban oda tudnék figyelni, de majd igyekszem. Amúgy az egyik diagnózisom a sok közül a lelassult gondolkodás és a memória romlása. Plusz még az hogy valamiféle személyiségzavarom is van és paranoiás is vagyok valamennyire. Lassan olyan leszek mint Monk.

Tehát van amikor azért nyomok rossz helyre mert fel se fogom igazán hogy a válasz-ra vagy a szerkeszt-re klikkelek.

 

Ha valaki nem ért valamit, akkor írjon ide, kérdezze meg.

Okés, majd úgy lesz.

 

 

Ez mikor volt pontosan? Milyen videó volt? A zene topikba én nem is járok, mert egyből lefagy a böngészőm ha oda belépek. Lövésem sincs, hogy miért törölnék ki csak úgy egy videót a zene topikból. Ennek nincs sok értelme.
A "Ki mit hallgat most?" topikról volt szó és az még az idézetben is benne van. Abba Te is szoktál járni.

A zenés videó pedig a "Two Steps from Hell" "Heart of Courage" című száma volt. Tegnap valamikor délután raktam be.

Aztán estefelé megint beraktam ezzel a szöveggel:

 

"Úgy emlékszem hogy ezt ma délután már beraktam (legalábbis a hozzászólás ablakba beillesztettem és a hozzászólásra is nagy valószínűséggel ráklikkeltem). Most azon tűnődöm hogy miért is tűnt el. Ha rosszul emlékeznék akkor elnézést. Tévedtem."

 

Később még megkérdeztem hogy látta-e azt a vidit délután valaki.

 

Lehetséges hogy végül mégse küldtem be de mégis úgy rémlik hogy igen. Gőzöm nincs mert van amikor piszok gyorsan felejtek. Ilyen megtettem-e vagy sem valamit dolgok rengetegszer előfordulnak velem és sose jövök rá hogy mi volt.

 

 

Nem akarlak gyanúsítani azzal hogy törölted csak nagyon nyugtalanít a dolog. Sajnos gyakran előfordul hogy sok apróságon (beleértve az ártalmatlanokat is) egy ideig idegesítem magam. De valamikor csak túlteszem magam ezen a zenés videós és filmes dolgon is.

 

 

Remélem nem baj hogy egy csomót papoltam a bajaimról de sajnos van amikor ki kell adnom magamból.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Talán túl indulatos voltam amikor azt írtam. De azért mégis zavaró szerintem ha a tudtunk nélkül lába kél egyík-másik HSz-ünknek.

Nem kél lába egy hsz -nek sem ami a fórum szabályainak keretében született. Voltak itt anyázások, azokat töröltük. De egyéb hsz -eket nem.

 

Az nem duplázás volt. Szerkeszteni akartam csak véletlenül a válaszra nyomtam és úgy lett kettő HSz egy helyett hogy az eredeti az idézetes szürke téglalapba került, alá pedig annak a szerkesztett változata. Mikor megláttam hogy két HSz lett a vége, jobb híján átszerkesztettem őket úgy hogy a felső HSz-be az eredeti HSz végleges változata került, az alsóba pedig valami más hogy ott is legyen valami.

 

 

Ez volt a fölső, amit eredetileg be akartam írni. A lényegesebbik, ami törölve lett:

 

"Azt tudtátok hogy J-Dan Smith egy felfújható űrhajóval fog eljutni az idegenek bázisára és azért szánja el magát az útra mert az űrmumusok a hálaadásnapi pulyka receptje miatt elviszik az anyját? :D"

 

 

Az alatta levőbe ez (vagy ilyesmi) szöveg került:

 

"Jó kis film lesz ez. :D"

 

Az ID4 második részéről volt akkoriban szó.

 

Valami rémlik, de amit leírtál abban az esetben nem törlök, max. összevonok. Szerintem itt a szerkesztéssel késtél el, mialatt én töröltem a duplát.

 

Ha nem szednék naponta három bogyót amit pszichiáter írt föl és nem lennék valamennyire kába tőlük plusz nem lennék idegileg egy csomószor kiborulva akkor jobban oda tudnék figyelni, de majd igyekszem. Amúgy az egyik diagnózisom a sok közül a lelassult gondolkodás és a memória romlása. Plusz még az hogy valamiféle személyiségzavarom is van és paranoiás is vagyok valamennyire. Lassan olyan leszek mint Monk.

Tehát van amikor azért nyomok rossz helyre mert fel se fogom igazán hogy a válasz-ra vagy a szerkeszt-re klikkelek.

 

Sajnálom a pszichés problémáidat, de akkor lehet, hogy ez van a háttérben. :(

 

A "Ki mit hallgat most?" topikról volt szó és az még az idézetben is benne van. Abba Te is szoktál járni.

A zenés videó pedig a "Two Steps from Hell" "Heart of Courage" című száma volt. Tegnap valamikor délután raktam be.

Aztán estefelé megint beraktam ezzel a szöveggel:

 

"Úgy emlékszem hogy ezt ma délután már beraktam (legalábbis a hozzászólás ablakba beillesztettem és a hozzászólásra is nagy valószínűséggel ráklikkeltem). Most azon tűnődöm hogy miért is tűnt el. Ha rosszul emlékeznék akkor elnézést. Tévedtem."

 

Később még megkérdeztem hogy látta-e azt a vidit délután valaki.

 

Lehetséges hogy végül mégse küldtem be de mégis úgy rémlik hogy igen. Gőzöm nincs mert van amikor piszok gyorsan felejtek. Ilyen megtettem-e vagy sem valamit dolgok rengetegszer előfordulnak velem és sose jövök rá hogy mi volt.

Nem szoktam járni az alább említett okok miatt. A sok youtube videó miatt nehezen jön be a topik. Ezt viszont bizton állítom, hogy ott tegnap senki nem tevékenykedett. Azt a videót valószínűleg nem küldted el.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valami rémlik, de amit leírtál abban az esetben nem törlök, max. összevonok. Szerintem itt a szerkesztéssel késtél el, mialatt én töröltem a duplát.

Pedig én láttam mindkét általam írt HSz-t a szerkesztés után és csak egy későbbi belépéskor vettem észre hogy a felső HSz eltűnt, az alatta levő meg ott maradt. Abba irtam be azt amit eredetileg akartam. Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem haragszom, de az a felső HSz tutira eltűnt. Olyan gyorsan szerkesztettem át az eredetit és a fölé került szerkesztett eredetit mint az állat és a beillesztés után rögtön ellenőriztem is őket. Akkor még mindkettő megvolt és különbüzőek voltak. Az volt bennük amiket alább leírtam. Az alsóban az egyik szöveg a felsőben pedig a másik. Mikor egy HSz maradt akkor a megmaradtba beleírtam azt amit eredetileg be akartam pötyögni. Az ott is van a helyén.

 

Ajánlok valamit.

Mindketten maradjunk a magunk verziójánál, habár én 100%-ig biztos vagyok az igazamban. Ezt nem sértésnek szántam. Neked is megvan a jogod ahhoz hogy kitarts az igazad mellett de lehet hogy mégis rosszul emlékszel (ezt se sértésnek szántam). Elvégre mindenki tévedhet. Úgy se derül ki hogy hogyan is történt az az eset mert már régebben zajlott le.

Szerintem hagyjuk ezt a témát és térjünk vissza a régi kerékvágásba. Irkáljunk egymásnak ha lesz rá alkalom. és fórumozzunk egymással békéban.

Elnézést a kellemetlenségekért amiket okoztam.

 

Amúgy nagyra értékelem hogy együttérzel velem.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Zavar valakit az hogy ezt-azt átnevezgetek mert a tesóm kiszúrta hogy úgy irkálok ide és elkezdett papolni hogy majd hülyének néztek és csak pislogni fogok miatta. Pedig csak poénkodásból csinálom mert kicsit jobb kedvet csinál nekem.

Engem egyáltalán nem zavar, ezek poénosra szoktak sikerülni, ennyi nagyon jól belefér a fórumozásba :)

Tesód nem jár olyan oldalakra/fórumokra, ahol a hozzászólásokat alig lehet értelmezni a sok rövidítés, "divatos" átköltés miatt? Javaslom, hogy inkább ott papoljon :)

 

A Ki mit hallgat... topikba én se nagyon járok, vagyis ritkán, mivel nekem is olyan lassan tölt be a youtube videók miatt, hogy nincs türelmem kivárni.

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Engem egyáltalán nem zavar, ezek poénosra szoktak sikerülni, ennyi nagyon jól belefér a fórumozásba :)

Végre vannak akik pozitívan tudják értékelni a poénkodásaimat. :)

Nálunk ez valahogy nem megy. Vagy lehúzzák, vagy komolyan veszik őket. Olyankor meg lehet magyarázkodnom hogy csak viccelődtem. Durva poénjaim nem szoktak lenni így balhé még nem volt miattuk.

 

Tesód nem jár olyan oldalakra/fórumokra, ahol a hozzászólásokat alig lehet értelmezni a sok rövidítés, "divatos" átköltés miatt? Javaslom, hogy inkább ott papoljon :)

Én csak FB-ozni láttam. Szoktam neki mondani hogy több helyen poénkodnak ilyen-olyan vicces változtatásokkal de nem hat rá semmit se. Túlságosan fenn hordja az orrát. Még jó hogy be nem veri a plafonba. Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Törlés részemről se történt. Az elmúlt fél évben talán ha két-háromszor töröltem hozzászólást és azt is csak azért, mert duplázás volt vagy mert külön kérte a posztoló.

Elhiszem de ha lehet ne bolygassuk (mindenkire értem) ezt a törlés témát mert már úgy is sok volt belőle.

 

Amúgy jó volt veled végre megint diskurálni. Elég rég volt rá példa. Remélem a jövőben is elő fog fordulni. Csak legyen olyan téma amihez hozzászólsz és én is hozzá tudok szólni. :peace:

 

Plusz azt is remélem hogy azokkal is tudok majd diskurálni akikkel eddig nem jött össze. :peace:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ne vedd sértésnek de nem öntöttél fel megint a garatra?

Előre tartok attól hogy mi lesz ebből.

Bár ne akartam volna akkoriban berakni azt a videót.

 

Közben láttam mit írtál a "Ki mit hallgat most?"-ba.

Remélem Ody-ék nem lesznek nagyon szigorúak veled annak ellenére hogy elég durván fogalmaztál.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És én ezt "hallgatom" két napja. Mint egy beakadt lemez. Csak mondja, és mondja... És én vagyok a hülye, mert megpróbáltam kiakasztani. De komolyan. Amikor azt hittem, végre sikerült, hát jött ez, meg amit PM-ben kaptam (megint). Hát, ez van. Frenkie, ha menni akarsz, menj. Én már nem tartalak vissza, sőt, kérlek, hogy menj. Ha ha így vélekedsz, pápá! Szólott a jobb kéz. A Császár keze.

 

Ne vedd sértésnek de nem öntöttél fel megint a garatra?

Vigyázz az ilyen kijelentésekkel, Rog, mert te leszel Ody bal keze...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vigyázz az ilyen kijelentésekkel, Rog, mert te leszel Ody bal keze...

Pedig nem akartam vele semmi rosszat mondani. Frenkie érdekében pötyögtem be mindent amit neki szántam. Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

@Frenkie:

Hátha még nem vonultál remeteségbe és olvasod ezt. Ne vedd támadásnak vagy sértegetésnek, mert nem szándékom, pláne hogy nem ismerlek személyesen, ahogyan a többieket sem. Viszont szerintem eléggé távúton jársz a megítéléseddel kapcsolatban.

 

Ugyanis egyáltalán nem azzal van a gond, hogy iszol-e vagy nem, ill. ha igen, akkor mennyit. Senkit nem izgatna az se, ha mondjuk részegen irkálnál ide, de normális hangnemben és stílusban. A probléma ugyanis itt van. Lehet, hogy Ody, az összes "keze" vagy én is szoktunk ittasan fórumozni, de ez nem eredményez vállalhatatlan hozzászólásokat. Ezzel szemben Tőled néha olyanokat olvasok, amik teljesen letaglóznak, mert nem ezt szoktam meg részedről.

 

Sokkal kevesebbért pakoltak már ki embereket innen, így szerintem inkább egy pozitív dolog, hogy az illetékesek ehelyett próbálják a mentségeket keresni és segíteni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pontosan ahogy pb írta, nem azzal van a gond, hogy iszol és fórumozol (néha én is megteszem és nincs belőle patária), hanem azzal, hogy ilyenkor lemész alfába és olyan f*szságokat vagy képes összehordani, hogy már mi érezzük kínosan magunkat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én ezt azért nem hagytam szó nélkül mert én okoztam a kirohanásának az előzményét. A hozzám nem köthetőkre valószínűleg nem reagálnék. Ha jól emlékszem korábban is úgy volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.