Ugrás a kommentre

Vélemények és javaslatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

  • 2 héttel később...
  • 5 héttel később...
  • 1 hónappal később...
Nekem se, de direkt.Nem kell feleslegesen kattintgatni.

Hát igen....ezért kérdezel olyat, hogy miről maradtál le. Gyakorlatilag feleslegesnek nevezed azt a munkát, ami azzal jár. De ha ennyire nem érdekel senkit, meg is lehet szüntetni.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem sokan úgy vannak vele, hogy a fórum felől is látják, ha van új hír, vagyis új hozzászólásként jelez a fórum, ha a hírrészlegben történt valami új.

Pontyosan, legalábbis én így vagyok vele. Ha látom, hogy ott az új jel a hírek résznél, akkor kattintok rá a hír portál kapcsolóra, és megyek hírt olvasni. Ez így nekem egyszerűbb és célszerűbb, mivel a fórumot napi 10-20-30-szor megnézem, vagy még többszőr, viszont a netem sokszor be van lassulva. S így nem kell minden idelátogatásnál a hírportálról betöltenem a fórumot, ami azért ilyen sok látogatásnál komoly idővé adódhat össze. Egyből megjelenik a fórum, aztán ha van hír, jöhet a portál. De ezt így csinálom mindenhol, ahol fórumozok és hírt is olvasok. A fórum van a kedvencekben és onnét látogatom a híroldalt (kivétel, ha a fórumról nem érhető el a híroldal, mert akkor külön kell betennem a kedvencekbe).

Viszont most egy hasznos infóval lettem gazdagabb, s ha legközelebb nem jön be a fórum, már onnét fogok próbálkozni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem maradhat a hírek oldal, én onnan szoktam belépni, és ott azonnal olvasom a hírt, nem kell mindig a hírek topikot figyelnem. Aki meg fórumra akar lépni rögtön, az lent leírtak szerint tudja ki tudja küszöbölni. Csak éppen eszembe se jutott, hogy onnan hogyan érjem el a teljes fórumot :)

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is a híroldal felől lépek be, és jó látni, ha van valami újdonság, aztán továbblépek a fórumra. Mondjuk én nem szoktam ki-be lépegetni, ezért ez így semmilyen időveszteséget nem jelent, és éjjel egyébként is elég gyors a net.

 

Szóval, Ody, az esetleges technikai célszerűségek miatt nehogy azt a következtetést vond le, hogy feleslegesen dolgozol, és hogy senkit sem érdekel...

Szerkesztve: - Pildi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szóval, Ody, az esetleges technikai célszerűségek miatt nehogy azt a következtetést vond le, hogy feleslegesen dolgozol, és hogy senkit sem érdekel...

Orölük, ha valaki azt is nézi. :) Én is onnan lépek be, mert max. két klikkel több, mint amúgy.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Estleg tudnád ezt a képet kicsit sötétíteni? Pontosabban a keretet. Ha megvan, légyszi küld már át nekem! Köszi.

A vicc ebben, hogy nem én csináltam, hanem Zééé kreálta a saját blogjára önszorgalomból. Persze ez nem akadája, hogy besötétítsem, holnap (azaz ma) meg is csinálom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.