Ugrás a kommentre

The Clone Wars DVD és Blu-Ray


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Megjött nekem is az értesítés, de várhatpk csütörtökig, mert Dr. House-sal együtt hozom el.

Ody, kérünk majd egy velős DVD tesztet, de minimum választ arra, hogy extrákon van-e felirat.

Hétvége előtt semmiképp nem nézem meg a filmet, de az extrákról tudósítok. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most épp úgy gondolom, hogy inkább átveszem... :) Kicsit úgy érzem, hogy illene... Tesztelésben rám számíthattok.

Jó döntés! A hangja úgy is eredetiben a legjobb (a képről nem is beszélve).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó döntés! A hangja úgy is eredetiben a legjobb (a képről nem is beszélve).

A hangnál nem igazán számít hogy eredeti vagy "biztonsági" lemezről hallod e. A kép az amivel machinálni szoktak, hogy ráférjen a lemezre. De kilencven perc, további tömörítés nélkül is rámegy egy 4 gigás lemezre :) Persze nincs rajta extra, se csúcsszuper menü. :)

Amúgy majd én is összehasonlítom az eredetivel, de per pillanat a meglévő anyaggal is simán porolni tudom a szőnyeget. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az első lemezen a menük magyarok, de viszont van "Ne lopj" reklám is. Ezt át lehet ugrani, ha az angol menüt választod. A magyar menüt a "Shqip" (albán) választásával lehet közvetlenül elérni, és nem is kell lapozni.

Szerkesztve: - kolmilan
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elvileg nekem is meglenne, de Greg bácsi megjelenését bevárja ami 29-én jelenik meg.

Viszont haverom megvette a DVD-t és Br-t is és azt mondta, a BR minőségén besz*rt. Nagyon jó a kép és hangminőség is, magasan veri a Batman-t és a Speed Racer(?)-t.

(Ő... illetve már csomagolás alatti állapotban van a rendelésem. Ez vajon azt jelenti, hogy holnap már át is vehetem? :cry: )

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem hiszem el, hogy csak nekem jött meg ma... :cry:

Én is megkaptam. Csak belepillantottam, de szomorúan konstatáltam, hogy nincs az extrákon magyar felirat. A menük szépek, de semmi extra. A filmek gyönyörűen animált menüihez képest a fasorban sincsenek. A film képe, és a sorozatból bemutatott részek minősége egyaránt kimagaslóan jó! Az évadokat is be kell majd gyűjteni, semmi kétség.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.