Ugrás a kommentre

The Clone Wars DVD és Blu-Ray


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Donáttal értek egyet.Ez Magyarország.A bérekhez baromira nem illenek az árak.

 

 

Ody:Attól, hogy ti nem érzitek, attól mások érzik a válságot.A blue-ray még iszonyatos drága.Ki az a barom aki 200-at ad egy sz*ros tv-ért?Senki.Majd ha 100 alá megy a full hd.Mert a hd ready sz*rt sem ér a blue-rayhez.majd ha 15000 lesz a Plextor blue-ray író, akkor ok, de addig nuku.

Donát: természetesen a milliárdos tetvek megérdemlik, hogy elvesztették vagyonuk 3/4-ét.Ők okozták a pénzmániájukkal.Mások egész életükben nem keresnek ennyit mint ezek.Nekem kevés is.Nullára kellett volna elveszteniük, és hajléktalanként rohadnának meg az utcán.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Visszatérve az 1. évad DVD és Blue Ray kiadására. Árban szerintem DVD-n biztos meglesz 7000-8000 Ft. A Blue Ray változat meg szerintem simán 16000 Ftba fog kerülni.

Ilyen drága tuti nem lesz, de majd erre még visszatérünk. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...
Remélem a DVD kiadás is kitesz magáért. Egyébként arra is kíváncsi lennék, hogy a BR kiadás hány lemezes lesz.

Karácsonyra már lesz BR olvasóm, tehát engem annyira már nem izgat a DVD kiadása :)

1 esetben igen. Ha az jobb lesz. Akkor mindkettőt megveszem

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pontosan Karrde. Ha nem lesz magyar kiadás vagy nem ilyen lesz, külföldről rendelek. Angol feliratot értem meg már megszoktam :)

Ody: én is kíváncsi leszek a rendezői változatokra

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem SW esetén annyira nem számít, hogy van-e rajta magyar szöveg, kivéve, ha gyerek is nézni fogja. Utóbbi esetben nélkülözhetetlen, amúgy meg ismerjük a szöveget, így nincs nagy jelentősége :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem SW esetén annyira nem számít, hogy van-e rajta magyar szöveg, kivéve, ha gyerek is nézni fogja. Utóbbi esetben nélkülözhetetlen, amúgy meg ismerjük a szöveget, így nincs nagy jelentősége :)

Nekem azért számít a felirat. Ezeket még nem fújom kívülről. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem azért számít a felirat. Ezeket még nem fújom kívülről. :)

DVD-re külső feliratot lehet rakni. Közösen veszünk kolmilannak egy DVD-t, hogy passzolja hozzá a feliratokat és akkor lehet majd nézni :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.