Ugrás a kommentre

The Clone Wars DVD és Blu-Ray


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Szerintem SW esetén annyira nem számít, hogy van-e rajta magyar szöveg, kivéve, ha gyerek is nézni fogja. Utóbbi esetben nélkülözhetetlen, amúgy meg ismerjük a szöveget, így nincs nagy jelentősége :D

 

Hát azért gáz ha nincs.Pl az extráknál.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnos a filmeknél sincs az extrákon magyar felirat, ezt már megszoktam, azért nem is gondolkodom extrákban (egyébként meg az extrák esetén is lehetne angol felirattal nézni, de túl sok a szöveg, és a filmektől eltérően nehéz is, mert tele vannak néhol szakszövegekkel), de igaz, hogy jó lenne, ha lenne. Ezért is tudok többet a LOTR készítéséről, mint a SW-ről, ott a tekintélyes mennyiségű extrák majdnem mindegyikéhez volt magyar felirat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oldfighter egyetértek.

 

Az egy dolog, hogy ma már (sajnos) a boldoguláshoz alap feltétel legalább egy idegen nyelv ismerete, ami többnyire az angol. De könyörgöm, azért mi mégis magyarok vagyunk. Évről évre korcsosul a nyelvezetünk... ezt látni kellene. A nyelvművelés és megóvás egyáltalán nem szégyen, sőt...

Inkább erre ügyelnénk a nyugat majmolása helyett.

 

Azért remélem nem jön el az a kor, amikor ciki lesz magyarul beszélnie a magyar embernek Magyarországon!

 

Hasonló a véleményem a "fúúúúj szinkron éljen eredeti nyelv" vitáról is!

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát szerintem meg elég gáz, hogy Magyarországon magyar nyelv és szöveg nélkül adjanak ki valamit. Ez a nemzet lenézését jelenti számomra.

Sajnos nem mi határozzuk meg, kerüljön-e rá magyar szöveg vagy nem egy "hazai" kiadványra. Kis hely vagyunk mi ehhez nem túl nagy eladási forgalommal.

Azért remélem, hogy a hazai DVD-re vagy BR-re mégis kerül magyar felirat az extrákra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

6900 ft egy sima mezei Blue Ray film...mondjuk egy sima DVD kétszerese bár inkább csak olyan 30 % az árban a különbség.

Nem akarok saccolni, de szerintem az ára mondjuk 20 - 30 ezer forint környékén fog mozogni. 14 900 volt a díszdobozos trilógia, na de azért az mégis az első hivatalos DVD kiadása volt a klasszikus filmeknek, itt pedig csak egy sorozatról van szó, ami ráadásul nem is élőszereplős. Azért kicsit félek az ártól....

 

Lehet a magyar piacra be sem fogják hozni a díszdobozos Blue Ray változatot.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Idehaza eddig ahogy nézem csak a Tudorok 1. és 2. évada jelent meg 3-3 BR lemezen egyenként ~15k-ért.

Ezzel szemben DVD-n 8k-ért lehet kapni, ami egy normális sorozat DVD ár.

 

Szerintem hasonló árakra lehet számítani.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Ezt meg kell venni! Vajon hány lemezből fog állni?

 

Itt a nagy felbontású verzió is.

 

http://www.starwars.com/img/theclonewars/n...0715/tcw_bg.jpg

 

0016171.jpg

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 lemezes lesz :D

Menten elszáll az agyam az extráktól:

Ezek lesznek rendezői változatok: Rising Malevolence, Shadow of Malevolence, Lair of Grievous, Rookies, Storm Over Ryloth, Innocents of Ryloth and Liberty on Ryloth

Making of videók, valamint a 64 oldalas könyv.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na ezt én is megveszem, ha Magyarországon megjelenik.
Szerintem meg fog jelenni. Az FHE kiadja. Csak az a kérdés hogyan. Ha ugyanígy, annak nagyon-nagyon tudnék örülni :D Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jaj, ez a borító nagyan jól néz ki! És a rendezői változatokra én is kíváncsi vagyok, vajon egy 20 perces epizódnál mi lehet a különbség: hosszabb és/vagy változnak benne dolgok a leadotthoz képest? Talán azt is megmagyarázzák, hogy miért nem ezek maradtak, épp mint a kivágott jeleneteknél.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom, mi oka lenne, hogy ne ugyanígy adják ki nálunk :D

Valóban jól néz ki. Szerintem itt nem számít annyira a műsoridő, mint a tévében, így talán kibővített részeket kapunk rendezői változatként.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom, mi oka lenne, hogy ne ugyanígy adják ki nálunk :D
Azért mert olyan mélyzuhanásban van most a DVD piac, mint ihaj.

A kiadóknak nem éri meg exklúzív anyagokat dobni a piacra, amiknek csak pár ezer forint az ára, mert nagyon kevesen vagyunk akik megvesszük őket. Az átlag ember a Tesco meg Auchan turkálójából veszi a 99-999 Ft közötti dvd-ket amin csak a film van.

Az átlag vásárlót nem érdekli, hogy milyen szép kiadvány vagy milyen érdekes extrák vannak rajta, csak az, hogy occsó legyen. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért mert olyan mélyzuhanásban van most a DVD piac, mint ihaj.

A kiadóknak nem éri meg exklúzív anyagokat dobni a piacra, amiknek csak pár ezer forint az ára, mert nagyon kevesen vagyunk akik megvesszük őket. Az átlag ember a Tesco meg Auchan turkálójából veszi a 99-999 Ft közötti dvd-ket amin csak a film van.

Az átlag vásárlót nem érdekli, hogy milyen szép kiadvány vagy milyen érdekes extrák vannak rajta, csak az, hogy occsó legyen. :D

Nagy igazság van abban, amit mondasz Phobos. Kíváncsi leszek, meghagyják-e ezt a szép formátumot? :D Az ára sem lesz piskóta.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagy igazság van abban, amit mondasz Phobos. Kíváncsi leszek, meghagyják-e ezt a szép formátumot? :lol: Az ára sem lesz piskóta.

Biztos kiadják így is. Ha máshol nem hát az xpress -en. De nem jelenik meg, akkor megrendelem az amazonról.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.