Ugrás a kommentre

The Clone Wars DVD és Blu-Ray


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Szerintem ez azért nem teljes mértékben a Lucasfilm sara, mivel nem csak Lucasfilmes DVD extrákon nincsen felirat.

Rosszul teljesített a mozikban, ezért lett volna csak egylemezes, az xpress meg gondolt egyet, és rendelt néhány extralemezt külföldről...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Greg bácsi sorozata is betoppan még ma (holnap jelenik meg elvileg :( ) így szólt az Xpress, hogy mehetek a csomagért.

 

A borítóról: Felejtős és gagyi. Remélem majd valaki (esetleg Simon mester :cry: ) csinál egy jobb borítót hozzá. Számomra kicsit szemet szúró a magyar cím és a gerincen, de majd megszokom. Valamint a hátulján lévő vágatlan verzió felirat is furcsa.

DVD-k kinézete: Mikor megláttam a címkéket először megdöbbentem majd sírva röhögtem. Miért kell görög(?) feliratot rátenni magára a címkére és miért nincs egy nyomorult jelzés, hogy melyik a film és melyik az extra lemez...

DVD-ről: Ez a ne lopj egy vicc számomra. Miért kell rátenni a lemezre és miért kell egy rendes vásárlónak megnéznie? Szerencsére át lehet ezt ugratni. A menü nem változott a külföldi változathoz képest kinézetben.

Filmről: Az természetesen a tavalyi év legjobb mozija volt számomra. A kép és a hang izmos és gyönyörű (ezután már nagyon várom, hogy legyen egy BR lejátszóm is, mert ott figyel a polcon a kék lemez is).

Extrák: Nagyon jók, kár, hogy nincs felirat.

 

Értékelés: 10/7

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

DVD-k kinézete: Mikor megláttam a címkéket először megdöbbentem majd sírva röhögtem. Miért kell görög(?) feliratot rátenni magára a címkére és miért nincs egy nyomorult jelzés, hogy melyik a film és melyik az extra lemez...

DVD-ről: Ez a ne lopj egy vicc számomra. Miért kell rátenni a lemezre és miért kell egy rendes vásárlónak megnéznie? Szerencsére át lehet ezt ugratni.

 

Értékelés: 10/7

Olvasd át az előző hozzászólásaimat, és találsz megoldást a problémáid nagy részére. :cry:

Szerkesztve: - kolmilan
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Manapság ami film kijön annak 99%-án van magyar felirat az extráin :cry:

Ez igaz a kasszasikerekre. A TCW nem volt az. :( Én örülök, hogy egyáltalán megjelent két lemezes kiadásban! Így nem kellett lopni a filmet, hanem meg lehetett venni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az is csoda, hogy egyáltalán kaptunk extrákat... :cry:

Nézőpont kérdése az egész :( Attól még én is elvárom, hogy az extrák kapjanak magyar feliratot, ezért egyáltalán nem vagyok kibékülve sok kiadvánnyal. Pl ezért nem vettem meg eredetiben egyik kedvencem, a Moulin Rouge filmet sem, mert nincs felirat a második lemezen. Persze kinek mi az elvárása, de ma már alap, hogy legyen felirat. Hiába no, az ember igényes legyen, ha már kiad valamiért több ezer zsét :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálam az alap a film a nézhető képpel és hanggal. Minden egyéb szempont sokadlagos :lol:

Off

Nálam még a válaszható hangsáv és felirat nyelve :lol: Elsődleges még az extrák előtt is :lol:

Ezt persze azért minden dvd filmnél megkaphatom, még az SW terén is :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A sorozatról szóló kisfilmet néztem meg az extra DVD-n. Döbbenetes milyen jól néz ki 16:9 (2.35:1) formátumban és tökéletes minőségben! Most kellett csak igazán látnom, hogy mennyire gyengus a netes verzió (persze jobb mint a semmi).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A sorozatról szóló kisfilmet néztem meg az extra DVD-n. Döbbenetes milyen jól néz ki 16:9 (2.35:1) formátumban és tökéletes minőségben! Most kellett csak igazán látnom, hogy mennyire gyengus a netes verzió (persze jobb mint a semmi).

Nézd meg a szinkronizálásról szólót is! (Matt Wood torzítatlanul... :lol: )

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.