Ugrás a kommentre

The Clone Wars DVD és Blu-Ray


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Ahogy száguld az OTP simááán. :D Egyébként ha nem lesz, akkor is megveszem. A polcom elálldogál majd, nem romlik meg. :)

Micsoda sznobság. :D :D :D

 

Mond csak Apa, azért ugye ha bejön a biznisz akkor áthívod a fiacskádat egy mozira? :D :D:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Micsoda sznobság. :D:):D

 

Mond csak Apa, azért ugye ha bejön a biznisz akkor áthívod a fiacskádat egy mozira? :D :D:D

Majd veszek neked egy BR CW lemezt, hogy legyen valami eredeti SW -s anyagod is. :D

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébként ha nem lesz, akkor is megveszem. A polcom elálldogál majd, nem romlik meg. :)

Lehet, hogy ezt én is megveszem majd. Igaz, lejátszó még sehol sincs a láthatáron (házimozi meg pláne), de anno bakelit lemezem és aztán CD-m is sokkal előbb volt, mint hozzájuk való lejátszóim. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mond csak Apa, azért ugye ha bejön a biznisz akkor áthívod a fiacskádat egy mozira? :D:):D

Ahhoz előbb anyádon kéne átvergődnöd a tévéjégi :D :D

Azt hiszem, én nem veszem meg BR-en, talán csak dvd-n. Sajnálnám, ha csak ott állna a polcon feleslegesen, bár már volt olyan könyvem, ami egy ideig csak állt, de az más eset.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem hallott még senki a HTPC fogalmáról?

 

Én mindenképpen HTPC-t fogok építeni magamnak... ez nem is vitás.

 

PC-be való Blu-Ray olvasó:

 

http://www.ipon.hu/webshop/product/lg_ggc_h20lrb/26068

 

PC-be való Blu-Ray író:

 

http://aqua.hu/index.php?id=termekek&p...mp;art_id=50074

 

Mi a HTPC? Íme:

 

http://www.hazi-mozi.hu/cikkshow.php?cid=448&aid=1

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én hallottam róla, de úgy vagyok vele, hogy ha lesz egyszeris az életben annyi pénzem ilyenre, akkor én tuti külön komponensekre költöm, értsd: hagyományos BR lejátszó, megfelelő erősítő, kivetítő, célnak megfelelő vászon és hangfalrendszer. Én ezekben ugynis jobban bízok mint az ilyen egybeminden cuccokkal. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

kb 90ezerből ki lehet hozni egy ilyet BR lejátszóval. Nekem ez éri meg jobban... de kinek mi természetesen :)

 

Nem beszélve arról, hogy a mániám a gépépítés (PC)... szóval már nagyon várom, hogy a saját HTPC-m építhessem.

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még a PC-be is iszonyú drágák a BR-meghajtók.Egy dvd-írót veszek 5000 ft-ért, a br meg 43000 ft.

 

Az eddig oké.. csakhogy néhány hónapja 40ezer (meg a felett volt) minimum egy sima PC-be való BR olvasó, most meg 20-25 között kapsz... szóval a helyzet nem olyan rosssz... másrészt egy asztali BR lejátszó tényleg nagyon drága.

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az eddig oké.. csakhogy néhány hónapja 40ezer (meg a felett volt) minimum egy sima PC-be való BR olvasó, most meg 20-25 között kapsz... szóval a helyzet nem olyan rosssz... másrészt egy asztali BR lejátszó tényleg nagyon drága.

 

 

Persze megy lefelé az ár.Lesz az majd 10000 ft is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lesz. 4-5 év múlva. :)

 

 

És?Türelmes vagyok és spórolok százezreket.Dvd-írót is csak akkor vettem, mikor 15000 lett a Plextor.Kolégáim meg 80000-ért amikor megjelent.Az övék ugyanúgy elértéktelenedett mint az enyém.Csak ők nagyobbat buktak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amíg ingyen töltöm a hd-t a netről, én biztos hogy nem fogok több tízezret kiadni egy lejátszóra. Majd ha lejjebb megy az áruk akkor lehet róla szó, de addig is beérem az mkv adta lehetőségekkel. :)

Felszerelés nélkül pedig nem látom értelmét megvenni egy bluray lemeznek. Főleg hogy még akkor is árulni fogják amikor tényleg mindent beszereztem, sőt még fele annyiba se fog kerülni az ára.

Anno olyanokat ígérgettek hogy tripla annyi extra fog rámenni a bluray lemezekre, erre szinte mindig megegyezik a tartalmuk a sima dvd kiadások tartalmaival.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

:P 27-e? Na mindegy, kibírjuk még azt az 1 hetet :)

Blu-Ray borító hátulja

 

Spoiler:

elvileg már fent van az amerikai DVD minden extrával, csak nagyon lassan jön (10-20 kbs)

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ide is belinkelem a Youtube-on látható teljes 9 percnyi kivágott jelenetet. Kár hogy kikerültek a mozifilmből, szerintem csodálatosan megkoreografált beállítások mind.

 

Deleted Scenes

 

Itt pedig néhány érdekes Concept kép a DVD-ről:

 

DVD extra

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ide is belinkelem a Youtube-on látható teljes 9 percnyi kivágott jelenetet. Kár hogy kikerültek a mozifilmből, szerintem csodálatosan megkoreografált beállítások mind.

 

Deleted Scenes

Ez nagyon jó, köszi.

- A tankdroidos részt örülök, hogy kihagyták.

- Az eligazítás maradhatott volna.

- A rankorizés jelenetet kihagyását hatványozottan díjazom.

- A keselyűvel való csata maradhatott volna.

- A Tatooine részért nem kár, ott csak megint elmondták volna azt, amit vagy ezerszer elmondtak amúgy is.

- A Twilight-os trükk is maradhatott volna.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a maghajó egy régi Halálcsillag koncept képre emlékeztet....póbáltam megkeresni, de sajnos nem jártam nagy sikerrel.

 

Grievous mellpáncéljáról lepattantak a lövedékek és még egy érdekesség, Anakin és a csapat megkűzd a repülő droidokkal, sajna nem tudom a nevüket....na és ebbe az a nagy érdekesség, hogy a mozifilm kivágott jelenetében is hasonló jelenet van velük.

 

És ezzel el is értem a nagy hírhez, a Youtube-on megtekinthető a teljes 9 percnyi kivágott jelenet és mit ne mondjak FRENETIKUS! Nagy kár hogy kivágták.

 

Itt a link:

 

Deleted scenes

 

Azért ide linkeltem, mert a repülő robotok ebben a részben harcolnak és ezzel kapcsolatos az egyik kivágott jelenet, de mindjárt berakom a nagy topikba is.

 

Hallod, amikor ott Ventress küzd velük, ott miért fordul ki a szeme? Nem igazán értem... :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.