Ugrás a kommentre

The Clone Wars DVD és Blu-Ray


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

  • 3 héttel később...

Nekem valami malőr jött közbe mert megrendeltem még anno a kétlemezest(a legelső alkalommal, mióta lehet), aztán nuku e-mailben értesítés.Pedig már 6 hete megjelent.Megrendeljem újra?Viszont az a gáz hogy nagyon lelombozott az hogy nincs az extrákon felirat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem valami malőr jött közbe mert megrendeltem még anno a kétlemezest(a legelső alkalommal, mióta lehet), aztán nuku e-mailben értesítés.Pedig már 6 hete megjelent.Megrendeljem újra?Viszont az a gáz hogy nagyon lelombozott az hogy nincs az extrákon felirat.

Ha mégis kell neked, szerintem először reklamálj ott ahol rendelted nehogy duplán küldjék ki. Én a helyedben megvenném valahol Pesten.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha mégis kell neked, szerintem először reklamálj ott ahol rendelted nehogy duplán küldjék ki. Én a helyedben megvenném valahol Pesten.

 

 

Végülis úgy döntöttem, hogy akkor valahol megveszem.De a kétlemezest árulják boltban?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 hónappal később...

Szerintem nincs semmi baj azzal ha kijön, nem mindenki tudja elvégre letölteni jó minőségbe, de még semennyire se. Igaz, négy rész így elsőre nekem is kevésnek tűnik. Nem olyan hosszúak ezek az epizódok, hogy ne bírná el a kiadás ha az első évadot két részben adnák ki. Node ugye amíg van pénz benne.....

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.