Ugrás a kommentre

The Clone Wars DVD és Blu-Ray


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

A mozifilm BR változata is megjelent egy időben a DVD -vel. Ráadásul már el is fogyott az xpress- nél...

:) Meglepő. Ennyire van az embereknek pénze BR-re?

De az is lehet, hogy csak korlátozott példányszámban jött ki BR-re a mozi.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

:) Meglepő. Ennyire van az embereknek pénze BR-re?

De az is lehet, hogy csak korlátozott példányszámban jött ki BR-re a mozi.

Biztos nem milliókat nyomtak belőle. :D Én reménykedek a sorozat BR megjelenésében. Szerintem az Intercom a kiadója.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Meg úgy általában semmiről. Nem valami jó az oldaluk :D

De csak most januárban vették át a warnert. A mozi még az Intercom égisze alatt jött ki. Így nagyon rossz érzésem van a sorozattal kapcsolatban. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát a BR korszak szerintem a válság miatt később fog beköszönteni.

A BR korszak már beköszöntött...

 

De az Sony volt, ez meg Warner. :)

A Warner jobb, a Sony a legrosszabb mind közül (mit gondolsz, kié a 20th Century Fox?).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kérdés, mi a később. :)

5-6 éve, amikor még 6 eFt volt egy akármilyen film, ráadásul a legtöbb még csak nem is volt szinkronos (van egy-két ilyenem mutatóba), nem hittem volna, hogy 2-3 évvel később 1000-2000 Ft-ért remekműveket úgy dobnak az ember után a TESCO-ban, meg társaiban. Akkoriban ez nekem elképzelhetetlen volt.

 

A BR piac biztos nem amortizálódik le ilyen gyorsan, és hogy ne legyek nagyon OFF, az SW BR-ek árát meg főleg biztos nem viszik le erre a szintre.

 

Én nem tervezek BR filmeket venni, nekem látványban tökéletesen megfelel a jó minőségű DVD is, a TV-énk sem olyan szuper (bár én meg vagyok elégedve vele, mert elég nagy képernyős LCD), hogy nagyon látszana a különbség, és azt sem fogjuk lecserélni a következő 10 évben. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...
:) gonosz felhők gyülnek a magyar TCW kiadás felett.

Augusztus végén lejár a forgalmazási joga a Warnernek és a New Line-nak és még nincs jogutód :evil:

http://www.xpress.hu

Kiadják szerintem a TCW-t. Max többet kell várni rá.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Reméljük nem lesz semmi gond a kiadással, csak szóltam...

Nem úgy néz ki! Ki vagyok akadva! Kib*szott tolvajok országa. Nem érdemes itt csinálni semmit, mert mindenki mutyizik. Csinálják csak, hátha kinyírják még azt a kevés eredetiséget is ami megmaradt. :)

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem ezért vagy azért, de egyrészt, a DVD-k forgalmazásának nem tudom, mi köze van az eredetiséghez, másrészt, ez a Warner sara, hogy jog lejárta közeledtével nem keresett új magyar forgalmazót, vagy hosszabbította meg a mostanival a szerződést. Őket kell szidni, amiért lesz*rják a hazai piacot.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem ezért vagy azért, de egyrészt, a DVD-k forgalmazásának nem tudom, mi köze van az eredetiséghez,
Eredetiség=eredeti lemez=legális vásárlás a kiadó termékeiből és nem lopás a torrentről.

 

másrészt, ez a Warner sara, hogy jog lejárta közeledtével nem keresett új magyar forgalmazót, vagy hosszabbította meg a mostanival a szerződést. Őket kell szidni, amiért lesz*rják a hazai piacot.
Ezt úgy írtad mint valami totál amatőr, aki még nem is hallott letöltésekről. :lol: Szerinted miért van ez? Hát persze, hogy azért mert szinte mindenki letölt és alig vesznek eredeti DVD-t! Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rosszul asszociáltam, eredetiségről az eredeti ötletek jutottak eszembe, nem az eredeti DVD lemezek. A letöltések azért annyira nem harapództak el, hogy kivonuljanak a nagy stúdiók (szép is lenne). Pláne nem a Warner kezdené, előbb menne ki a Fox, vagy a Paramount. Na meg, már akkor is lesz*rtak minket, amikor még a net hazánkban luxuscikk volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.