Ugrás a kommentre

The Clone Wars DVD és Blu-Ray


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Egész jól néz ki :) Jó lenne más kiadványokat is így látni, pl. a hat filmet :D
Bizony én is nagyon örülnék neki. Még meg sem köszöntem Pildinek a segítséget amit a beszerzésben nyújtott! Köszönöm!
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szívesen. :) Tényleg nagyon szép az egész csomag, abszolút megérte az árát már csak a külcsíny miatt is, a beltartalom minősége meg biztosan nem fog kívánnivalót hagyni maga után.

Egyébként hihetetlen, milyen hamar ideért, hiszen még két hete sincs, hogy megrendeltük. Ennyire gyors az Amazon talán még sosem volt. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szívesen. :) Tényleg nagyon szép az egész csomag, abszolút megérte az árát már csak a külcsíny miatt is, a beltartalom minősége meg biztosan nem fog kívánnivalót hagyni maga után.

Egyébként hihetetlen, milyen hamar ideért, hiszen még két hete sincs, hogy megrendeltük. Ennyire gyors az Amazon talán még sosem volt. :D

Valami német címke volt rajta. De szerintem csak ott rakodták át. Egyébként érdekes mert az van ráírva, hogy USA -n és Kanadán kívül nem lehet kereskedelmi forgalomba hozni. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mindig Németországon keresztül jönnek a csomagok. És számomra annyira érthetetlen, hogy kerülne ugyanaz a dolog kétszer annyiba, ha onnan rendelném meg, mint az USA-ból, ami sokkal messzebb van... Még a szállítási költség is több.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A DVDextra feltett pár kérdést a Pro Videonak, köztük ezt is:

(DVDE) - Számíthatunk-e a Klónok háborúja sorozat magyar vonatkozású megjelenésére?

(PV) - Tervezzük, de a megjelenés még nem biztos.

 

Ha nem jelenik meg ;) és rájuk küldöm a régi Oldie-Terminátort :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...
Holnap rávetem magam az első évadra, aztán majd jövök egy alapos kritikával. ;)
Mi az, hogy rá veted? Már jó ideje megvan a TV és lejátszó és még csak most veted rá magad? :)

Én a helyedbe még dolgozni se mentem volna ha 1) ilyen rendszerem lenne 2) így szeretném az 1. évadot, mint te :)

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mi az, hogy rá veted? Már jó ideje megvan a TV és lejátszó és még csak most veted rá magad? :)

Én a helyedbe még dolgozni se mentem volna ha 1) ilyen rendszerem lenne 2) így szeretném az 1. évadot, mint te ;)

Sajnos ez nem így működik.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nos hát. Kivégeztem az első lemezt (EP1-7). Mit is mondhatnék....szenzációs volt! Kb. úgy az ötödik másodperctől beszippantott az egész. Olyan háttér infók vannak a lemezen amik messze túlmutatnak az anno bemutatott kommentárokon. Itt valóban az egyes epizódok megszületésébe pillanthatunk bele a kezdeti szkeccsektől a végső változatig. A legtöbbet Filoni, Gilroy és a látványtervező srác szerepel, de feltűnik természetesen Matthew Wood is. Maga a lemez felépítése és a menük nagyon szépek, nem lehet egy lapon említeni a mozifilm DVD -s kiadásán tapasztalt igénytelenséggel.

 

A rendezői változatok is tartogatnak apróbb meglepetéseket, de volt ahol csak egy szót változtattak meg. Jogosan érezheti úgy az epizódok megtekintése után bárki, hogy eddig még nem látta ezt a sorozatot. Elnézve a minőséget, nem elehet elég hangosan követelni a filmek nagy felbontású kiadását! Ide vele azonnal! De addig is ez a kiadvány marad az SW csúcsa!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.