Ugrás a kommentre

The Clone Wars DVD és Blu-Ray


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Csak DVD jön, de az is több mint a semmi. Kíváncsi leszek milyen lesz. :D

 

 

Reménykedem, hogy olyan boritója lesz mint az amerikai kiadásnak, a vörös vállfestéses klón. Különben elöbb-utóbb szerintem BR-en is kijön, csak meg kell várni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hmmm... Ez egy jó hír. Vajon a DVD verzió más lesz, mint amit a tévében adtak le? Mert az amerikai kiadásban ugyebár volt pár plusz jelenet, és egy-két módosított jelenet is. Habár, a House ötödik évadjának magyar kiadásában is ugyanaz a megvágott Last Resort epizód került, ha jól tudom, holott az az epizód körülbelül 7 perccel hosszabb az átlagosnál.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem a TV-ben leadott kerül rá. Azért a + pár (másod)percért nem fogják újra leszinkronizálni az a pár részt, mint ahogy az általad említett House-nál sem tették.

Amúgy én nem számítok hüde nagy kiadásra. Szerintem egy sima Amaray tokban kapjuk a 3 lemezt és örülhetünk ha kapunk (feliratos) extrát. Bár ne legyen igazam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is örülök, mert így meg lesz angolul és magyarul is jó minőségben. :lol: Még mindig reménykedek benne, hogy a kicsik egyszer csak igazán felfedezik, hogy milyen jó az SW és ha igazi rajongók nem is lesznek, de majd tarthatunk maratonokat együtt pár év múlva ebből is. :D

 

OFF

A témát most kezdik pedzegetni a TCW kapcsán, szerintem nemsokára leülök megnézni velük rendesen a filmeket is egymás után apránként. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
  • 2 héttel később...

Remek kommentárt olvastam ma az októberben megjelenő TCW második évados BR kiadványról. A tavalyihoz képest annyi előrelépés van, hogy négy lemezes lesz a kiadvány, és a hangja most már garantált DTS-TRUE HD formátumban kerül a korongra (talán ezért is lesz négy lemez). Azért egy Geonosisi csatát DTS-THD -ban nézni.... ;) Alig várom már, hogy megjelenjen!!

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remek kommentárt olvastam ma az októberben megjelenő TCW második évados BR kiadványról. A tavalyihoz képest annyi előrelépés van, hogy négy lemezes lesz a kiadvány, és a hangja most már garantált DTS-TRUE HD formátumban kerül a korongra (talán ezért is lesz négy lemez). Azért egy Geonosisi csatát DTS-THD -ban nézni.... ;) Alig várom már, hogy megjelenjen!!

Az Dolby TrueHD lesz, Ody. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

Én már kiadtam, az első évadot DVD-n :D Bár a magyar hang csak AC3 2.0 :hehe:

Az első 12 rész még 720p-Mpeg2 konverzió, a második 10 - mivel közben megjelent USA-ban- az eredeti NTSC DVD képanyagát használja. A menüket újra kreáltam a az eredeti DVD-k alapján.

 

Sőt elkészítettem, a Clone Commandos DVD magyar változatát is, ez beetetésként még a teljes első évad előtt jelent meg.

Sőt úgy 3-4 évvel ezelőtt a 2D-s Clone Wars DVD-it is megcsináltam.

 

Az eredeti DVD-k, borítók, megtalálhatók egy Brazil Star Wars rajongói oldalon. (lafurenza.net)

 

 

Blu-Ray lemezt nem veszek, mert nincs lejátszóm és írható lemez sincs, így nem is tudnám magyarítani.

Maradok a HD képes mp4 (PMP) lejátszóklál, meg a Western Digital HD playaernél.

Szerkesztve: - kenand
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...
BLADE RUNNER WOO! :D

 

(Tudom, hogy nem témábavágó, de ki kell örömködnöm magam valahol. :D )

Erre ott a filmek topik. :D

 

 

Csak sajnos BD-n nem jön, csak DVD-n :)
Köszi a figyelemfelkeltést. Remélem hamarosan jönnek a részletek is. Egyébként én nem veszem meg, hisz megvan BD -n. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.