Ugrás a kommentre

The Clone Wars DVD és Blu-Ray


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

  • 3 hónappal később...
Megvan valakinek az első évad hivatalos kiadása dvd-n? Gondolom itthon nem kapható, valaki csak megrendelte külföldről. Extrák milyenek?
Nekem a Blu-Ray kiadvány van meg. Jó kis extrák vannak rajta, minden rész előtt kommentárral. Sokkal több információt tartalmaznak ezek a kommentárok, mint az sw.com -os társaik. Emellett rengeteg concept artot is rápakoltak. A DVD paramétereit nem tudom, de szerintem ott is ezek lehetnek.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem a Blu-Ray kiadvány van meg. Jó kis extrák vannak rajta, minden rész előtt kommentárral. Sokkal több információt tartalmaznak ezek a kommentárok, mint az sw.com -os társaik. Emellett rengeteg concept artot is rápakoltak. A DVD paramétereit nem tudom, de szerintem ott is ezek lehetnek.
Ugyanazok a paraméterek, csak a BR-en még valami interaktív enciklopédia vagy mi van.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
Egy kis info a 2. évad DVD és BD megjelenéséről:

http://www.starwars.com/theclonewars/news/...uray/index.html

Bizony! Nagyon örültem neki! És most hamarabb jön mint tavaly. Sokaknak nem jön be a Yodás borító, de nekem tetszik. Ha tetszik, ha nem ezzel jobban el lehet adni majd. Sajnos jóval drágább is lesz mint az első évad, de hátha megint akciózik majd az amazon. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem tetszik a Yodás borító, bár az valóban érdekes, hogy miért került föl rá :)

Én valamilyen fejvadászos borítóra gondoltam, ha már az évad alcíme velük kapcsolatos volt.

Mindenki valami fejvadászra számított. A válasz szerintem egyszerű: marketing okokból került ár Yoda. Egy áruház polcán ha valaki meglátja, egyből tudja, hogy ez SW. Míg ha Cad Bane van rajta, lehet, hogy észre se veszik.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jól néz ki a borító, de én sem Yodára számítottam. :) De úgyis a tartalom a fontos igazán, az meg valszeg ugyanolyan színvonalú lesz, mint az elsőé. :)

Én meg gondolkodom rajta, hogy megveszem majd DVD-n a két évadot együtt. Most biztos olcsóbb lesz az első. És mTV-n nézni sem lesz gond, mert közben kiderült, hogy olyan régi típus a DVD lejátszónk, hogy immunis a régió kódolásra. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az a lényeg, hogy hasonlít az előző évad borítójára. Nagyon szeretem, ha egy adott sorozaton belül a különböző évadok borítói többé-kevésbé hasonlítanak egymáshoz, remek példa erre a Doktor House vagy a LOST. Bár én már az első évadnál is egy valamivel bonyolultabb borítóra számítottam, nem csak egy egyszerű piros háttérre, és Cody parancsnokra. :)

Szerkesztve: - KisKósa
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az a lényeg, hogy hasonlít az előző évad borítójára. Nagyon szeretem, ha egy adott sorozaton belül a különböző évadok borítói többé-kevésbé hasonlítanak egymáshoz, remek példa erre a Doktor House vagy a LOST. Bár én már az első évadnál is egy valamivel bonyolultabb borítóra számítottam, nem csak egy egyszerű piros háttérre, és Cody parancsnokra. :)
Az egységesség a lényeg, és az meglesz. Amúgy meg a tartalom számít főleg. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gondolom ez se fog idehaza megjelenni.

 

 

Remélem egyszer meg fog mindkét évad. Soha nem gondoltam volna, hogy a TCW nem fog itthon megjelenni, miközben mindenféle selejttel meg tele van a Tesco ládája. El nem tudom képzelni miért nem adják ki, ha szinte az összes sorozatot(Lost, 24 stb...) kiadják.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az a "szinte összes" inkább a "jó ha kiadnak valamit" kategória. Legalábbis nem látom, hogy dúskálnánk Star Trekben, Stargate-ben, Babylon 5-ben, Firefly-ban, Farscape-ben, Andromedaban... hopp, most esik le, semmilyen sci-fi sorozat nem jelent meg még igazán. Sőt, két MASH évad között is évek telnek el (pedig 11 évad van és még csak most jelenik meg a második, az első meg három évvel ezelőtt jött ki), az NCIS is sikerére való tekintettel nem jelenik meg, és a többi. Sokáig lehetne sorolni a hazai piacot elkerülő minőségi sorozatokat. De már eme szerény kis lista után sem lehet csodálkozni, hogy nincsen TCW sem. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Supernatural engem is bosszant, mivel USA-beli fantársaim már az 5. évadot simogathatják a polcon, nekem meg ott árválkodik az 1.

Bár a Prison Break-esek sem kapkodják el a 3. évad kiadását, de írtam nekik levelet és megerősítették, hogy LESZ, csak nem tudják mikor.

A TCW-vel is hasonló problémák lehetnek, mint a Supernatural-el, de azért remélem, hogy a Star Wars "márkanév" még jelent valamit.

 

Hogy értve? Lesz DVD kiadás is csak úgy mint tavaly.

A magyar kiadásról beszéltem. Gondoltam ha a mozifilmet kiadták, akkor esetleg az 1. évadot is, de ezek szerint, hiába reménykedtem. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.