Ugrás a kommentre

The Clone Wars DVD és Blu-Ray


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Sajnos a magyar kiadás menüje viszont elég gyenge. Statikus képek, semmi cizellált betű...egy sima fejezet menü és persze egyben is lejátszható az egész sorozat.

Ilyen igényes külsőhöz ennyire igénytelen menürendszert társítani....hiba volt. :D

 

Akinek a DVD minőség megfelelő, nem FULL HD monitoron vagy TV-n nézi (ott bizony a DVD képe kásás lesz), annak ez egy valóban igényes kiadás. Ha lenne hozzá egy extra lemez amiben bemutatnak néhány kulisszatitkot a sorozat készítéséről, akkor akár 10 ezret is kiadtam volna érte.

 

Mindent összevetve egy igényes és szép kiadást kap a vásárló a pénzéért (leszámítva a flash animációk korszakában már meglehetősen maradinak számító menüt.)

 

10/10

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tényleg szép, igényesen kidolgozott külsőt kapott ez a kiadás, az extrák hiányát viszont sajnálom. A mozifilmhez is sikerült kiadniuk egyet (még ha magyar felirat nélkül is), nem értem, itt mi volt a gond.

Viszont több magyar cím is abszolút újdonság nekem, én nem így ismertem jónéhányat. Ezek szerint ezek a hivatalos magyar címek.

Remélem decemberre nekem is meglesznek a DVD-k. :yes:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tényleg szép, igényesen kidolgozott külsőt kapott ez a kiadás, az extrák hiányát viszont sajnálom. A mozifilmhez is sikerült kiadniuk egyet (még ha magyar felirat nélkül is),
Érdekes, mert a mozifilm magyar BD kiadásán volt felirat az extrákon is.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
Az írásodat olvasva, Ody, most megesz a sárga irigység :D

Biztos csodálatos kiadvány lehet, és mint írtad ez minőségi kiadás a füzetecskével együtt :)

Ha eljöttél volna tavaly, megláttad volna élőben. :D Szerintem akik megtapasztalták, azok aláírják, hogy szuper. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remek írás, Ody. Bár én sajnos nem láthattam mozgásban se ezt, se az első évadot, az írás meggyőzött arról, hogy jövőre beruházzak rá. Úgyis jönnek a mozifilmek is, szóval pont jó lesz :o
Köszi! Szerintem mindenképpen érdemes begyűjteni a mozifilmek mellé. Főleg ha azt nézzük, hogy azoknak nagyon szoros kiegészítése.

 

 

Jó kis írás lett, Ody... Vannak benne olyan kimaradt jelenetek, mint az első évad esetén?
Úgy rémlett, hogy talán pár mondat. De nem mondom biztosra. Az első évad változtatásaihoz képest biztosan eltörpül a mostani.

 

 

Kár hogy itt kevés az esély rá hogy megjelenjen :o
Nincs esély....
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó kis kedvcsinálót írtál, Ody. :o Nagyon jó lehet a 2. évadot így nézni, bár efelől eddig sem volt kétségem. És talán ezt is lesz alkalom megtekinteni. :o

 

Én majd akkor veszem meg BD-n, ha csomagban adnak több évadot. Addigra talán lesz mivel lejátszani. :o

Szerkesztve: - Pildi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy kis segítség azoknak, akik esetleg elgondolkodtak a beszerzésen. Az amerikai amazon.com-ról rendeljetek! Nagyon más lehetőség nincs is, hiszen Angliából nem szállítanak hozzánk(...), a német verzió meg kinek kell? :o Szóval maradnak az amcsik, de egyébként is ott a legolcsóbb, ráadásul elég gyorsak. A legnagyobb nehézéget minden bizonnyal a fizetés fogja jelenteni, mert azt csak dombornyomott kártyával lehet megoldani. Eleinte aggódtam, hogy vajon megkapom-e a cuccot, vagy útközben "elveszik" majd. Nos, e tekintetben is nagyszerűek a tapasztalataim, mert gyorsan megjöttek a lemezek, ráadásul sértetlenül. Szóval hajrá. :o

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy kis segítség azoknak, akik esetleg elgondolkodtak a beszerzésen. Az amerikai amazon.com-ról rendeljetek! Nagyon más lehetőség nincs is, hiszen Angliából nem szállítanak hozzánk(...), a német verzió meg kinek kell? :o Szóval maradnak az amcsik, de egyébként is ott a legolcsóbb, ráadásul elég gyorsak. A legnagyobb nehézéget minden bizonnyal a fizetés fogja jelenteni, mert azt csak dombornyomott kártyával lehet megoldani. Eleinte aggódtam, hogy vajon megkapom-e a cuccot, vagy útközben "elveszik" majd. Nos, e tekintetben is nagyszerűek a tapasztalataim, mert gyorsan megjöttek a lemezek, ráadásul sértetlenül. Szóval hajrá. :o

 

 

Gondolom a ccbill-en keresztül kell fizetni. Ezen keresztül már fizettem, igaz dombornyomásos kártyám van. Az meg elgondolkodtató, hogy Angliából nem hoznak ide cuccot.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gondolom a ccbill-en keresztül kell fizetni. Ezen keresztül már fizettem, igaz dombornyomásos kártyám van. Az meg elgondolkodtató, hogy Angliából nem hoznak ide cuccot.
Mert állítólag elveszik... Érdekes, amcsiból biztosabban ideér. :o No mindegy. Pildi tud infót adni hogyan is működik ez. :o
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...

Sikerült megvennem az első évadot de nem a Media Marktban(ott jelenleg nem volt) hanem az Alexandrában. Csak a 4 lemez van benne melyen a részek vannak, extra egyáltalán nincs. A menüje egyszerü.

Meg sem közelití ez a kiadvány az amerikai blue-ray-ét. A képminőség viszont nagyon jó. Tűéles a kép. Az Ambush-t megnéztem szinkronosan(eddig egy részt sem láttam így). A nyitőszöveget olvasó hangja borzalom, a klónokés is rosszabb mint az angol. Viszont a többi hang jó.

Összeségében nem bántam meg hogy megvettem, mert egy sw-t birtokolni nagyon jó érzés, de van még mit tanulnunk ahhoz hogy hogyan kell kinéznie egy világhírű sorozat dvd-változatának.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.